26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Richard90
    #12729
    Innen
  • donoki
    #12728
    Pár klános oldalon fennt volt ahogy én néztem!
    Ha rákeresel erre a névre a google-ban talán kiadja: rld-cod2kg vagy cod2kg...Vagy nem tom..
  • gylaca
    #12727
    sziasztok!hol találok cod 2 cd key generálót.előre is grazie!!!!!!!!!!
  • ent
    #12726
    Habár a jogtiszta szervereken már 1.2 pecs óta fut mod. Pl: extrem+, ami szerintem egy nagyon állat mod. Rettentő fasza...
  • zico87
    #12725
    Köszi közben én is olvastam hát várok !!!
  • ent
    #12724
    Ugyan pontosan írd már le a konfigod: proci, ram, vga pontos megnevezése, lécci.
    A szokásos hibaüzi egy picit lol, meg tán erős is. Ha esetleg leírnád mit, vagy egyáltalán mi ír ki ilyesmit (pl. a cod2 installja, esetleg amikor elindítod a gémet, stb.), akkor tudunk segíteni!

    zico87: a modok feljelsztés alatt, elméletileg egyik sem jó hozzá, fagy. Az első valszeg a ^GFM mod lesz ami elkészül 1.2 pecsre... De ezt nyomon tudod követni a www.callofduty.hu oldalt is.
  • k8bal
    #12723
    Laptop...
    Mobility M6 (Radeon elvileg, de nem engedi feltenni a Catalyst-ot! Viszont az Omega rendesen felismeri és azzal működik!)
    Hibaüzit ír ki! Nem tudom fejből hogy mit de az ilyenkor szokásosat!
  • zico87
    #12722
    hy nemtudja valaki hogy kijött már az AdminMod az 1.2-es patchez mert a régi nem mükszik ezzel a S... 1.2-vel !!! THX
  • ent
    #12721
    De mi az amiből úgy gondolod, hogy rossz a videokarid a gémhez? Hibaüzi? Vagy el se indul? Milyán kártyáról van szó?
  • k8bal
    #12720
    ha már leírta valaki akkor bocs
  • k8bal
    #12719
    Csáó lenne egy kérdésem!
    neten kerestem de nem nagyon találom azért kérdezem meg itt:
    hogy lehetne elindítani a játékot egy régebbi videókarin amin futott a CoD mert a gépigyén majdnem ugyan az és azzal nincs gond cska a videókártyával...
    légyszives egítsetek! előre is kösz!
  • Eisenhower
    #12718
    aki klánt keres az felmegy a callofduty.hu -ra, Vagy irc-en a quakenet #cod.hu csatira. Meg nem biztos hogy mindenki örül hogy majd lassan minden 2. vagy 3. hozzászólásba majd ez a topclan-os link lesz. Az aláírásodban ottvan az oldal címe ha valaki szeretné megnézi, de nem kell állandóan reklámozni.
  • starweb88
    #12717
    mert most miért?

    ez nem klán reklám, ez közérdekű sztem hogy akinek kell klán az pl. tudjon keresni magának.. inkább mondjuk pl kirakhatnád a linkjét a klán reklám tilos szöveg alá ;)
  • Eisenhower
    #12716
    utolsó volt a topclan oldal reklámozásából. innestől kezdve törlöm az ilyen Hsz-eket
  • starweb88
    #12715
    Hát a hackek miatt jo volna a PB de majd sn3jd3r megoldja tutira...

    Top Clans Site - Klánok Toplistája - Regisztráld a klánodat te is!
    Katt Ide!
  • Zsoltika 007
    #12714
    Na azért mindjárt más hogy nincs pb. Egyből zsúfolásig volt a szerver.
    Meg kellene oldani ezt a szerkesztős problémát mert akkor pb mellett is tele lenne.
  • donoki
    #12713
    Ja..
    Én is csak olyankor TDM-ben..
    SD-n mikor szerelem a bombát :D
  • starweb88
    #12712
    cd key hiba..generálj new keyet
  • Gyufaa
    #12711
    Császtok!Segitsen valaki!!! PLS Help!
  • odex
    #12710
    A serveren a punkbustert milyen parancsal lehet bekapcsolni?
  • Kiswarga
    #12709
    Azért soxor jól jön a füstgránát. Persze vannak olyanok akik csak poénból eldobálják de én csak akkor dobom ha tényleg szükséges. Pl.: ha vhol kempereket látok és nem tok másfelé menni akkor eldobom és kész.
  • laslandes
    #12708
    egyszer már volt erről szavazás, csak nem tudom mi lett az eredménye. amúgy TDM-ben tök felesleges a füst
  • urbijoe
    #12707
    kikéne szedni a füstgránátot a szerverröl mert elég gáz hogy mindenki dobállja és semmit sem látni,olyan mintha vágig vakon mennék :)
  • odex
    #12706
    ööö skacok tudnátok adni 1 linket ahonnan a legújjabb pamot lelehet tölteni?
  • UnknownAsshole
    #12705
    Felesleges az ilyen. Ha már fennvan az 1.2 és ujra elinditod a patch-et akkor az leszedi. ennyi
  • donoki
    #12704
    lol...
    Ez nagyon komoly :D
  • ent
    #12703
    Nem kell hozzá ficsek.hu:D:D, hogy megmondjuk mi ez:D, a cod1 ben pl a vga driver hack az volt, mikor bercourton nvidiás karival játszó kölök egy driver beállítás módosításával az összes levelet a bokorról és fáról eltüntette...

    Ilyen lehet pl a vga driver hack...

  • starweb88
    #12702
    ujbol kell telepiteni a game t
  • X P A
    #12701
    Baca01-nek is hasonló gondja volt. Te hogy oldottad meg miszter?
  • donoki
    #12700
    telepítsd újból a gémet vagy nem tom..nekem működött :D
  • fawcet
    #12699
    Ficsek szerinted ez a video driver hack-ot hogy csinálják? Életemben nem hallottam még róla.
  • X P A
    #12698
    Sziasztok!

    peccselés után nekem is a köv. hibaüzenet jön a játék indításánál:

    "
    blabla...

    ----- Initializing Renderer ----
    Mismatched REF_API_VERSION: expected 60, got 59
    -------------------------------
    Error during initialization:
    Failed to initialize renderer: version mismatch.
    "

    Mi a répát kell csinálni vele, hogy hajlandó legyen elindulni?

    előre is köszi
  • ent
    #12697
    Háát nemtom, nekem egy kicsit tömény ez a két új map, csak így onlyban, indítok egyí szavazást a http://team.sg.hu cod2 nyílt szavazásában.

    Szavazzatok, hogy legyen e az össz map vagy maradjon only 2 new map....

    Szavazz, élvezz!!!!!

    Az Sg.hu Team vár beneteket továbbra is szervereiken (Cod2, Bf2, CSS!!!!!). Ölni jó:D
  • donoki
    #12696
    Na akkor meek az SG-re ;)
  • donoki
    #12695
    Már meg van az újra telepítés minden jó..
    Már tom hogy romlot el mikor meguntam az 1.2-t kipróbáltam azt az 1.0 bekpecccset amit adott már nem is tom ki!
    Aztán az nem rakott vmi fel mert nem találta ezért nem indult el :S
  • nyami
    #12694
    szia béci
  • odex
    #12693
    1 linket pls!
  • Dexantreal
    #12692
    voltam most...naon brutál harcokat nyomtunk le harborba és rhineban..én ott Ibron ^-^ free agent néven vok..kiszínezve a név persze. Szal majd ezen a néven keressetek
  • Nadi
    #12691
    Már kint van pár napja...
  • odex
    #12690
    ööö skacok linuxos serverre mikorjönki a linux 1.2 patch???