26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Ficsek.hu
    #13105
    Ha már van 3 szerverünk, miért ne tolnám 'valamilyen' skillen :P
    Pü ment.
  • ent
    #13104
    Nem is tudtam, hogy te is játszol vmilyen skillen? Pü ben ugyan küldj már egy használható msnt, plz. Rövidre zárhatnánk a segítség kérést-adást.
  • avaava
    #13103
    :( igazán kitalálhatnának vmit
  • laslandes
    #13102
    elolvastad a FAQ-t a topic bannerja alatt???????
  • Lacixs
    #13101
    Valaki segítsen nekem! most raktam fel a Cod 2 -t és nem tudom használni e multi részét nem jön be a szerver lista. hogyan tudom használni?
  • SZilaJMaGGoT
    #13100
    Pedig nem lesz...
  • Ficsek.hu
    #13099
    hmmm...még nincs, még nem talált ki rá senki semmit...
  • avaava
    #13098
    Van olyan progi amit ha felrakok a serveremre nem engedi be azokat az embereket akik pl.: wh-t v vmi hasonlót használnak? Mer nem szeretném ha wh-zva győznének minket le warban.
  • Zsoltika 007
    #13097
    Sgteam tagok a team üzenőfalat kérlek nézzétek meg!
  • Kiswarga
    #13096
    Ha nem lesz PC-re CoD3 akkor az Activision-nél igen nagy mészárlásra számíthatnak. Ki tart velem?
  • Truck Driver001
    #13095
    uh..elakadt a szó is bennem...remélem nemigaz az a hír miszerint nem lesz pc-re..
  • ent
    #13094
    Léci írd már be plz a config azon részét amelyikkel a webdownloadot beállítottad.
    thx
  • odex
    #13093
    hidd el hogy tökmind1 úgyis csinálnak védelemre csítet... a PB fasztse ér mondta az egyik klántársam hogy nemrég kijött az 1. 1.2 demo amincsítelnek... már uugyna az lesz mint a simával amin nemvolt pb szal tökmind1 az összes védelem szar... akik meg csítelnek nagyon szégyenek tiszta szégyen az a klán amelyik csíter mert ott tuti nemlesz csapatmunka összetartás meg semmi. úgy sokkal jobb játszani ha már a klánod a csúcs és nemcsíteltek csítnélkül nyertek! azaz igazi élmény:)
  • Kiswarga
    #13092
    Az a legdurvább, hogy soxor ők vannak megsértődve meg ők szólogatnak be. De amikor megkérdezem hol lakik vagy az msn címét akkor már kussolnak mind.

    Most egy más témájú kérdés. A CoD 2-nek van már PC-re kiegészítője? Vagy készül egyáltalán? Mert azt a videót láttam a CoD 3-ról és azt hittem kiesik a szemem.
  • Ombika
    #13091
    Jogos es egyre tobb a 11 eves szarhazi de jol szetbaxnam fejuket!!
  • hendrX
    #13090
    UUUUTTTTÁÁÁÁÁÁLOOOOOM a csitereket
  • zico87
    #13089
    Végre beállítottam ma a szerverünkön a webdolnloadot és így már a weboldalunkról szedi a modokat 15K helyett 90-el szerintem nem mindegy föleg egy map-nál !!!!!
    Minden Adminak ajánlom a beállítását !!!
  • zico87
    #13088
    Ma kaptam egy fórumüzenetet a klánunk weboldalán ott hírdette egy ratyi hogy emeltdíjas sms fejében le lehet tölteni az uj wh-t,remélem törlik az oldalt !!!!

    Hát tényleg a buzi csíterek vannak fölényben ??
  • berlinboy6329
    #13087
    LOL.Én zsepidarabot ragasztok oda :)
  • TS Zolly
    #13086
  • Serpa
    #13085
    ehhez kapcsolodóan.
    CoD3 trailer


    "Get closer than ever."

    teljesen egyetértek.
  • SigS
    #13084
    Joebacsi? Az egy pedofil
  • donoki
    #13078
    ja...
    Haveromék is így csináják :D
  • Aradebil2
    #13077
    igen,táblafilc a moncsi közepére,clin szépen lehozza:D
  • csati75
    #13076
    Azt esetleg tudja valaki hogy lehet lanban olyan szervert készíteni ahol a célkerszt közepén van egy piros pont?
  • csati75
    #13075
    Azt feltelepítettük de így is gond van vele.valamilyen beállítás kéne
  • donoki
    #13074
    Hátha a directx-el akkor telepítsd fel amit felajánl telepítéskor..szvsz
  • csati75
    #13073
    Sziasztok! kéne egy kis segítség.Laptopja van egy barátomnak és nem megy rajta a cod 2.Ez elött egy fele ennyit tudó laptopja volt azon szépen ment.Mi lehet a bibi?
    A tipust nem tudom pontosan szerintem valami általános hibája lehet.A directx-el van valami problémája. Előre is köszi.
  • donoki
    #13072
    hát nem jó a linkelés xD
    jaja obinet.hu
    de az fgcklan-ossat jobban ajánlom!
  • DonManó
    #13071
    nemtok én se linkelni...
    www.obinet.hu
  • DonManó
    #13070
    oBIneT
    erre gondoltál nem? :)
  • donoki
    #13069
    oBIneT
  • CheAteR88 #13068
    mihez kell multi?:)
  • CheAteR88 #13067
    vegyé:D
  • hfff
    #13066
    segitsen valakiű
  • matehoki
    #13065
    Sziasztok

    Megkérnék valakit hogy mondja el nekem hogy hogyan lehet szervert csinálni?
    Szeretnék!
    Előre is köszi
    Sziasztok
  • valaminick
    #13064
    Ez mind szép és jó, de remélem azt tudjátok, hogy itt nem a COD3 -ról van szó, hanem egy vélhetően olyan kiegészítőröl mint, ahogy le is írták: Call of Duty: Big Red One és Finest Hour emik csak console-ra jelentek meg.. nyilvan azért is az a csapat készíti aki ezeket készítette...
  • CheAteR88 #13063
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá
    remélem ez csak faszság
    én már nagyon árom ?vártam nemtom de az tuti ha pc-n kint lessz akkor nincs mese warez és utána egy teszt:)


    én szeerintem igaz ez a konzolos téma nemtom de azt tudom hogy amit kiadtak consolra és UTÁNA PC-re azoknak nagy sikerük volt!!!!:)
  • grebber
    #13062
    Call of Duty 3 - Mindenre, csak PC-re nem?

    [2006. május 05. @ 14:49 - Berkenye]
    Az Activision elnök-vezérigazgatója elárulta, hogy a Call of Duty következő része várhatóan nem jelenik meg PC-re, ellenben következő generációs konzolokra annál inkább.

    Általánosságban elmondható, hogy a legsikeresebb játékok PC-ről indultak, persze vannak olyan, exkluzív konzolos sorozatok is, amelyek szintén óriási népszerűségnek örvendenek. A legtöbb, PC-n sikeres sorozatot mostanában előszeretettel portolják át konzolra, azonban ez fordítva már annyira nem igaz.

    Visszatérve a Call of Duty-ra, a tavaly megjelent második rész akkortájt minden más Xbox 360-as játéknál több példányban kelt el, de PC-n is hasonlóan jól teljesített. A most közzétett pénzügyi előrejelzés sajtótájékoztatóján a vállalat elnök-vezérigazgatója, Bobby Kotick elmondta, hogy a következő Call of Duty játék a harmadik pénzügyi negyedévére várható (2006. októbere és decembere között), de kizárólag újgenerációs konzolokra. További érdekesség, hogy úgy tűnik, a folytatást már nem az eddigi Infinity Ward fejleszti, hanem az a Treyach and Spark Interactive, amely a konzolokra készített Call of Duty: Big Red One és Finest Hour készítését vállalta magára az utóbbi két évben. Ez azonban egyelőre nem zárja ki annak lehetőségét, hogy az Infinity Ward is előrukkol még egy új CoD játékkal. Egyelőre nem érkezett cáfolat vagy megerősítés.

    info: Gamestar

    Ez sajnos rosszul hangzik.
  • ent
    #13061
    msned nem jó:( majd írok emailt. Vmiért ezt az extrem modot nem tudtam 100%osan beállítani! Ehhez kérnék tőled helpet...
    Most maradt a jó öreg powerserver mod, fasza!