26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Ficsek.hu
    #13060
    Az 1.2-höz már van webdownload, ami annyit tesz, hogy a szerveren levő extra fájlok, mapok, amiket eleve le kellene tölteni csatlakozáskor, azokat egy webtárhelyre is feltöltik, így nem a szerver sávszélességét terheli és tud jönni a kliens max letöltési sebességével. Az más tészta, hogy a szerverszolgáltató vagy az admin ezt nem állítja be...
  • donoki
    #13059
    de nem biztos ^^
  • hendrX
    #13058
    ohh fasza :D azér kösz
  • donoki
    #13057
    nem tudom..
    Ez a peccs nem csak mp-hez jó?
    Lehet lekell szedned hozzá mást
  • hendrX
    #13056
    halihó mindenkinek :D sorry biztos sokan kérdezték már de még megoldást nem láttam rá feltettem az 1.2es patchet és kiírja amikor SPbe akarok játszani h VERSION MISMATCH :S mit kéne csinálnom h tudjak multizni is meg single player módban is játszani? please help!
  • donoki
    #13055
    aham..
    Lehet meghallgatom :D
  • Nadi
    #13054
    Ma este 20:00 órától lesz a HUNCUP döntő!
    iNf!N!tY*SkillS vs. d2T
    Élő shoutcast ITT!!
  • donoki
    #13053
    ja..
    engem nem zavar..
    Ami töb mint 2 mb azt netről szedem :)
  • donoki
    #13052
    persze...
    Egy csomó oldalon fent van ezek a modok, cucok amit neked a játékb kell eltölteni..
    de egy fél mb-s cucctól nem vágos magad falhoz ha letöltöd, ha 11kb-val jön akkor 2-3perc alatt végez :)
  • uffneked
    #13051
    És akkor ez senkit nem zavar???
    Vagy van olyan oldal, ahonnan az összes cuccot leszedhetem?
    Mert nem állandó szerveren nyomom, és mindig mást kér, meg időnként újra szoktam tenni a gémet...
  • donoki
    #13050
    lolllek nincs
  • ent
    #13049
    Pf skacok
  • uffneked
    #13048
    Császtok!
    Biztos volt már szó róla, de újra megkérdezem: Amikor a szerverhez kapcsolódok, és le kell tölteni valamit róla, akkor mér 3-11kb/seccel jön?
    Vmi progi van hozzá, hogy rendesen jöjjön?
  • donoki
    #13047
    Én se ismerem..
  • Serpa
    #13046
    hát ja.
    ott nem lehet csak úgy keresztül rohanni a téren, mert 3 irányból kapnak le.

    míg a Cod2ben ilyen ...


    ent!
    "a kettőspont utáni nagy pé és kis eff jelentését ismered"
    én nem.
    okíts ki!
    :)
  • mozesapo
    #13045
    6k és Steamen meg is tudod venni.
  • donoki
    #13044
    3k-t?lol
  • ent
    #13043
    Megfogadom, és ha meg lehet JOGTISZTÁN venni a gémet, kipróbálom. (max 3000 Ft ot adok érte:D)
  • donoki
    #13042
    loller
  • mozesapo
    #13041
    Ja bocsi lemaradt ez - :D.
    És elég sokat codozom, de az Ost Fronthoz képest arcade játék a javából. Próbáld ki egyszer egy jó csapattal és meg fog változni a véleményed. Sajnos az elődjéhez képest ellepték a kis 1x éves p*cs*k, akiknek fogalmuk sincs a stratégiáról, stb.
  • fistin
    #13040
    mondjuk ebbe van mit belekötni... mármint a második mondatba (:
  • Eisenhower
    #13039
    thnx. nem baj hogy átírtátok a bannert. egész nyugodtan.mostanság el vok veszve nemnagyon multizom. másra kell a sáv :D ghost recon-t próbálgattam de felbaszott és inkább az utóbbi 2-3 napban csak videozok. ha meglesz a ram lehet felrakom a cod2-őt is a gépre
  • starweb88
    #13038
    hehehe nice :D vagyis LOL man arra utaltál xDDD
  • ent
    #13037
    zico87: Akkor egyik pont kipipálva!

    mozesapo: nyugi van! nem látod ott a kettőspont utáni nagy dé betűt? a kettőspont utáni nagy pé és kis eff jelentését ismered? ismerősök között ez kurva sokat jelenthet ám, szerinted? A másik, én még nem mentem át abba a fórumba, nem is igazán szándékozom, szerintem te is maradhatnál ott.
    De egyébként te is egy nagy dé betű vagy lollal a végén.:D:D:D

    De ha megbántottam a szereted játékodat és olyan véleményt mondtam ami sértő és gonosz volt, sry...pf
  • mozesapo
    #13036
    Béna a t*k*d. Az egyik legjobb játék ami csak van manapság.
  • zico87
    #13035
    Itt van 4 Custom Map
  • ent
    #13034
    Szasz, már azt hittem teljesen áttértél OF 44-45 re, vagy mi a rák az a béna játék?:D:Pf

    Na, akkor először a jó hír(ek):
    1. Ha akarod megadom az msn en és segíthetnél egy kicsit ultrastat ban vagy combatstat ban meg más nyalánkságokban az sg.hu szerveren. Elméletileg ficsek is segít, de tudom sok a melója a tudatlanokkal:D.
    2. Kapott a banner (utólagos beleegyezéseddel:(:(:() egy sort! Remélem nem haragszol, de már a legrosszabbra gondoltunk veled kapcsolatban: letörölted az összes cod verziót a gépedről.:D vagy nemtom...
    3. Kapott az új pecs új modokat: #13022

    akkor a rossz hír(ek):
    1. a pbsv.cfg fájl átírásával sem tódul a nép a PB vel ellátott szerverre (SG), kamu az egész világ, egyedül meg nem jó játszani...:(
    2. PB off
    3. egyik klán sem kapadozik értem, ez nem rossz, csak írtam, mert a cod2 vel kapcs nincs semmi más...pf
    4. még mindig nincs pecs2 alá vmi ütős custom map, csak maradtak az SP-TO-MP-k.
  • zico87
    #13033
    PAM MOD
  • fistin
    #13032
    hali nem saját klán reklámozása érdekében, de ha már megcsináltam, úgy gondolom belinkelem:
    fragmoviek: 1. oldal
    2. oldal
  • zico87
    #13031
    Ahogy már leírtuk van már PAM MOD amit a http://callofduty.hu-ról is le tudsz szedni
  • Eisenhower
    #13030
    na jónapot. kicsit el voltam tűnve de ha hétvégén meglesz a 2x 1gb ramom akkor valszeg jövök pár púzót szétlőni, snejder amugy van vmi különleges dolog amiről tudnom kellene? amíg nem voltam itt történt vmi jó dolog? ^.^
  • Ficsek.hu
    #13029
    #12998 /miért kérdezel, ha nem nézed a válaszokat?/
  • ent
    #13028
    A lentebb említett modokat (awe, extrem+, powerserver, pam(1.2)) mind-mind megtalálható a team.sg.hu oldalán, cod2 szekció, letöltések.

    Csíternek köszönhetően, hála a magasságosnak, több map elemzést is olvashattok, tán még értékelhettek is, ezen az oldalon. Érdemes megnézni a leningradról készült marcangolását. Mindenképp nézzétek meg a képeket!! Hova fel lehet ugrani, jump, donoki, jump.

    Este azért felteszem a demoját ahogy én végig ugrottam eme érdekes helyet...
  • ent
    #13027
    http://team.sg.hu
    cod2 szekció
    letöltések
  • odex
    #13026
    nembír valaki linux 1.2 patch mellép linux serveren működő pamot?
  • ent
    #13025
    De azért milyen fasza lenne, ha a publik szerveretekhez lenne a rankot adó stat honlap...
  • Ficsek.hu
    #13024
    A readme-ben azt írják, hogy 1.2-vel futnak.
    A letöltéshez kell regisztrálni, és tört szerveren is futnak.
    Statot még nem néztem, sztem nem is fogom...nem izgat annyira.
  • ent
    #13023
    Veridenagyontenx. Ezek már patch mellett is üzemképesek, nem fagynak stb? A loginos mit takar? Regelni kell és tölteni vagy a tört szerverekhez nem jó.?

    Más.

    Combatstatot vagy az ultrastatot használtátok már a szerveretekhez? Kellene egy kis segítség hozzá, tudsz e helpelni? Van e hozzá kedved (időd)?

  • Ficsek.hu
    #13022
    Powerserver
    AWE3 beta7
    eXtreme+ login kell hozzá
    Admiral mod 1.55 fórumban letöltés, szintén loginos
    Filefront itt ömlesztve vannak, nem a legújabbak sok esetben
  • starweb88
    #13021
    [email protected]

    holnap leszek este felé :)