26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • donoki
    #13145
  • laslandes
    #13144
    win reinstall
  • donoki
    #13143
    hát akkor dobd ki a géped :)
  • donoki
    #13142
    hát meglehet :D
  • DJ Skyline
    #13141
    legjobbat idézőjelbe kellett volna tennem! :D
  • berlinboy6329
    #13140
    felraktam.baxott elmenteni most is.
  • donoki
    #13139
    ja ;)
  • berlinboy6329
    #13138
    LÁÁÁLL.Akkor mek reinstallozni.Úgyis ráfér mert annyira fel pumpált h csináltam 1 rakás profilt mindent össze-vissza álligattam,szal este van rá.
  • donoki
    #13137
    hátha safe modba indítottad akkor az már vesztetted, nekem is vot ilyen, nem egyszer
    cod2 reinstall
  • berlinboy6329
    #13136
    Én nem tom,miben indítja el,de minden eltűnik.Ha safe módban zúzom,akkor hol lehet visszaállítani?Mert lehet h abban van.
  • donoki
    #13135
    nem safe mode-ba indítod?
  • berlinboy6329
    #13134
    Hi all.Lenne 1 problémám,de vmi ki.... nagy. Van ugye a nevem.Mindig beírom a consoleba a másikat meg a menüben is megváltoztatom és mikor kilépek,majd ASE-val rámek 1 szerverre nem menti el.Se a grafikai se a billentyűzetes beállításokat,Sőt ami rohadtul idegesít h a 12 bindem is odaveszik.Miért ilyen xar?
  • donoki
    #13133
    de neekm az nem nagyon tecci ilyen balfaszságok
  • donoki
    #13132
    küld el pls az ip-t :) PÜ-be
    vagy majd msn-en broo
  • starweb88
    #13131
    igen nekem is az nagyon teccik, meg van az a cdz mod az is nagyon teccetős jol megvan csinálva :)
  • DJ Skyline
    #13130
    legjobb a VOD szerveren az uzi mód...pisztolyba bekerül 30 golyó,és majdnem úgy lő vele az ember mint a PPSH-val!
  • Dexantreal
    #13129
    thanks,de itt az a baj,ezt tapasztaltam máshol is,hogy elkezdeném tölteni és akkor puuf,net elszáll1pillanatra és nem megy a letöltés..de ezt sztem privátba folytassuk,mer warez téma
  • donoki
    #13128
    hát mi is mindennap ezt röhögjük haveromékkal ^^
    baze egy háborúban biztos elkezd ott ugrálni a csávó meg egyből lahasal azt feláll..
    a fegyver meg a kezébe...
  • Serpa
    #13127
    tedd te is azt.
    :)
  • DJ Skyline
    #13126
    nem tudom hány kg-s egy BAR,vagy egy MP44,esetleg egy Springfield,de biztos nem olyan könnyű mint egy Luger pl...bírom amikor ugrabugrálnak mint egy maki majom,aztán lehajolnak,de még le se hajolt,már áll föl,közben fejbe lő!:ASD:dsa
    nem tudom ki hogy van vele, ki hogyan érzékeli ezt a dolgot
  • toza #13125
    torrenten pl..

    egyebkent ez a cod 3 video egyertelmuen nem ingame,ugyhogy nem naon kell ra alapozni...kicsit gaz hogy vissza estek ps3 reklamok szintyere..de megbocsajthato hogy 2006 fall!!vegre evente kiadnak maj egy codot mosmar..es az tok jo lesz!!
  • toza #13124
    megnyugodhattok...ign.com on eztirajak..

    As with COD1 and COD2, this franchise is planned for release on major game systems (this time, of the next-gen variety) as well as PC at the same time, but there are expected to be independent console and PC variations of the game.

    http://pc.ign.com/objects/750/750597.html
  • zico87
    #13123
    Van 2 jó kis custom map amit ajánlok mindenkinek mp_port és mp_kalsingrad, a COD3 elvileg meg csak konzolra jön ki mint a Bigred stb...
  • donoki
    #13122
    kb
  • Dexantreal
    #13121
    Band of Brotherst még belehet szerezni akár eredetibe,akár warezosan?szívesen megnézném megin őket
  • Dexantreal
    #13120
    mint Sztálin anno a tisztjeit?
  • donoki
    #13119
    loool...
  • hendrX
    #13118
    Azt próbálják csak meg h nem adják ki PCre VÉR FOG FOLYNI!!
  • Eisenhower
    #13117
    ötvözik a mortal kombatot meg a wwII-es gémeket ^^
  • Malakai
    #13116
    Akkor rosszul tudod, mert a Treyarch (Big Red One).
    És a Treyarch nem fejleszt PCre, ha mégis lesz PCre, akkor is max úgy, hogy egy külsős csapat portolja később, a megjelenés után.
  • donoki
    #13115
    hát nem
    de a infinity ward dolgozik rajta állítólag...
  • Kiswarga
    #13114
    Csak állítólag nem adják PC-re. De akkor qrva ideges leszek.
  • toza #13113
    OFF
    nem tom vagjatok e de a BAND OF BROHTERS (Spielberg/TomHanks) c filmsorozaton alapszik egesz cod,meg bia meg par utos ww2 es fps,cod eleg konkretan ugyanaz mint film nehany jelenete,de vegulis nem csoda ugye,mert hat azt is Spilberg papa csinalta ,reszben...csak sztnem ha aki eddig meg nem volt ezzel tisztaban az vagna,es mielobb beszerezne a filmsorozat reszeit,hogy masszivan ra tugyon hangolodni ww2 hangulatra,mer hogy nagyon lehet,mer ott van...
    ha mar mindenki tutta,akkor bocs,akkor en vok kicsit lemaradva ..de azttol meg rohatt jo film....

    asszem 10 reszes,elso 2 meg ucso ketto nem annyira "izgis,de tobbi az nagyon faja...sztem...

    bocs..
  • donoki
    #13112
    wow...
    Ha télleg így lehet benne verekedni meg ilyen lesz a grafikája akkor meghajolok előtte!
  • donoki
    #13111
    ja
    a csíterek-k
  • zico87
    #13110
    a Csíterek elen max egy jó kis MG segítene az összeset a falhoz álítani azt....
  • hokotro
    #13109
    Nekem nagyon tetszik a játék csak én 100%-osan ugy tudnám élvezni ha küédetéseket meg lehet oldani ugy is hogy más utvonalon támadok.Ne kelljen mindig a csillagot követni,hanem szabadon választva vennék be mondjuk egy várost.A másik ami zavar hogy amig a csillagig nem jutsz el ,a végtelenségig jönnek a fritzek.Nekem pont ez tetszett a battlefield 1942-be hogy botok jöttek nem előre odaprogramozott végteleségig jövő ellenség.A multiplayer az kérem 150%%%%%%
    Csak nincs netem:-)
  • trident
    #13108
    lál
  • CheAteR88 #13107
    Én már az elején megmondtam mindenkinek:
    KIJÖTT A PB KIJÖTTEK AZ UJJ CSÍTEREK
    ez mindig is így lessz...
    remélhetőleg nemsokáig
  • ent
    #13106
    kettőspont dének szántam! lehetne az sg és a tudatlan testvér-team:D