26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • nyami
    #13668
    értelmi szinted neked se sokkal magasabb a cheateket használókénál :c
  • CheAteR88 #13666
    rossz ember ugat!!!!
  • Eisenhower
    #13665
    mi lenne ha kicsit visszafogottabb hozzászólást írnál, írnátok? nagyon tudnám díjazni
  • berlinboy6329
    #13664
    Bezárni elmegyógyba.Ott szenvedhet.Kórházi kajával etetni,meg a "játssz tisztán" c. könyvet felolvsani esti mese gyanánt.
  • DJ Skyline
    #13663
    nem jó,súlyos testi sértésért feljelenthet!:D mondom olyan kell,ami nem tesz benne kárt fizikailag,de mégis szenved
  • avaava
    #13662
    PFF akkor elfonnynad a f*szod annyian szopnák.:D
    De télleg, olyan szivesen agyonlóném azt aki kitalálta a wht, a aimot... v legalább kezét lábát eltörném
  • starweb88
    #13661
    picit moderálhatnád magad sztem.. nem otthon vagy
  • pirosBoci
    #13660
    szerintem az fps játékok eött ez egy tökéletes kis bemeligtő program
  • DJ Skyline
    #13659
    és ki viszi el a gyilkosságot? vállalod a börtönbűntetést?
    ez nem elég jó büntetés...az összes csíter internetét lekéne "fokozni" modemesre,hogy még egy percig se tudjon semmilyen játékkal csítelni...
  • pirosBoci
    #13658
    egyet értekmindegyiknek a tüzön a helye.
  • berlinboy6329
    #13657
  • donoki
    #13656
    lol
    Ki kéne bannolni az életből is a buzi csítereket
  • zico87
    #13655
    Szerintem megérti én is minden csítert nyilvánosan kivégeztetnék és a TV élőbe nyomatná :D Rohadt csíterek sok 12 éves buzi gyerek egyből fölrakja a játékot azt már azt kérdezi hogyan kell csalni !!! Ezeket kéne ilyenkor egy UZI-val tarkonlőni !!!! Végre Berlinboy is javuloban van nem dicsekszik a WH élményeivel :D
  • CheAteR88 #13654
    sry a kitörésért
    remélem megérted ha nem akkor töröld és büntess!!!
  • CheAteR88 #13653
    ha kell akkor megadom a címemet és házhoz is jöhettek
    de azt nem garantálom hogy utána hazaértek vagy a temetőbe
  • CheAteR88 #13652
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    még mindig mindenki csíter?
    a faszé nem basszátok meg anyátokat má a **** ki van veletek hogy elbasszátok az embernek a játékélményét:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    MINDEN CSÍTER SZOPJON LE
  • donoki
    #13651
    ok beírom :S
    ez nem fogja szétb@axni a cod2t? xD
  • donoki
    #13650
    pont te beszélsz
  • Mardel9
    #13649
    Hellósztok lenne egy olyan kérdésem hogy van egy LAN szerver amire fel szeretnék tölteni modot mert ha csak a sima "/rcon exec fájlnév" parancsot beírom mindig azt mondja h nem találja és azt mondták máshol h töltsem fel a szerverre de nom tom h hogy kell és nem mondták meg már vagy egy hónapja várom ezérd kérdem itt is. PLS segítsetek
  • berlinboy6329
    #13648
    Mindjárt Donoki belövi h :"pont te beszélsz?" :))
  • berlinboy6329
    #13647
    Cheat mi a f@sznak?Játszál már normálisan.Meglátlak valahol Felraklak a gépemre MbR.Van pár GB-m szal fér rá demó.
  • hfff
    #13646
    csá
    van valamilyen cod -2s oldal?
    és a cheatok sem müködnek
  • urbijoe
    #13645
    a szerveren egy csomo fegyvernél van ,ha kiválasztom nincs semmi a kezemben
  • ent
    #13644
    Először is vas kell hozzá!!!!
    Másodjára meg trident beállításai!!!!:
    A legtöbb fps-t szeretnéd kihozni gépedből? Az alábbi parancsokat neked találták ki ;>>>

    cg_blood 0
    cg_brass 0
    cg_drawFPS 1
    cg_marks 0
    com_hunkMegs (a gépedben lévő memória felét add meg! értelemszerűen 512-nél 256-ot!)
    com_maxfps (maximum fps. A bűvös értékek: 43, 76, 125, 333)
    r_aaAlpha 0
    r_aaSamples 1
    r_anisotropy 2
    r_displayRefresh (monitorod frissítési idejét add meg. ha 85Hz-n megy, akkor 85)
    r_drawSun 0
    r_gpuSync 0 (bizonyos embereknél egér lag-ot idéz elő)
    r_lodBias 0
    r_lodScale 4
    r_mode 0
    r_multiGpu 1 (több FPS-t hozhatsz elő egy vidkártyával is. Van akinek füstben egér lag-ot idéz elő)
    r_picmip 3
    r_picmip_manual 1
    r_polygonOffsetBias 16 (vannak szerverek ahol nem engedélyezett, default érték: -1)
    r_polygonOffsetScale 4 (vannak szerverek ahol nem engedélyezett, default érték: -1)
    r_rendererPreference 2
    r_swapInterval 0
  • UnknownAsshole
    #13643
    /com_maxfps 333
  • donoki
    #13642
    he??
    neked 254 az fps????
    Baze hogyan? nekem max 90 :S
  • urbijoe
    #13641
    az mért van hogy nekem csak 91-ig méri az FPS-t?
  • zico87
    #13640
    Én is onnan szedtem le de ha fölrakom a mi szerverünkre nem mükszik v.miért nem találja a mapot,pedig jó lehet !!!
  • berlinboy6329
    #13639
    Jaja.Van Carentan 2.Naplementében játszódik,jó kis map.Már mentem rjata többször is.Macleod szerveren megyen.Meg a Hellskepp is van rajta meg sok finomság :)
  • Neoncsoves
    #13638
    JuuuJjj Depot pfujj. CoDban se tudom elviselni de CoD2ben végképp nem
  • laslandes
    #13637
    ezt a mapot én se bírom :CCCcc
  • DJ Skyline
    #13636
    mert a szerveren fent van egy olyan mód,amitől színes a füst gránát....tehát letöltötted mielőtt kapcsolódtál a szerverhez...valamelyik .iwd filet kell kitörölni és kész
  • DJ Skyline
    #13635
    jaj ne...depot! ezt sem szerettem nagyon!:DSAsa
    de lehet CoD2-ben más lenne a hangulata,bár nem hiszem
  • ent
    #13634
    Erre ráismer e vki?



    Remélem, coming soon
  • Adam350
    #13633
    Segítséget szeretnék kérni a játékkal kapcsolatban: Amikor eldobok egy füstgránátot, akkor az általában zöld lesz, néha pedig kéken füstölög, MIÉRT VAN EZ?
  • DJ Skyline
    #13632
    remélem lesznek ilyen magyar szerverek (nincs meg eredetiben a CoD2,szal!:D )
  • ent
    #13631
    Finally it is there, the Back2Uo Reloaded COD 2 Mod v.2.0 final. After 4 long months of intensive work and much stress, we have to make it production from the whole project a Ostergeschenk. We the # GCF#Team thank you us still times quite-cordially the WASD of clan, the CODW clan and Brain Style, which tested 1 week the Mod on heart and kidneys for us. We hope to bring the old flair of COD UO to OF Duty 2 with this modification, somewhat more fun in call and hope again revive to let. COD 2: - Cod of 2 elements adjustable - COD 2 Hud of elements revises - COD 2 MP Ambiente FX adjustable MOD: - Back2uo Mod Config inserted - server information inserted - extended life energy hold back inserted - tank fright inserted - G43Sniper inserted - Medipacks inserted - car Download Message inserted HUD of elements: - Blood Splatter of effects inserted - extended player Score inserted - extended team Score inserted - new compass inserted - players position announcement revises - Hud Ambiente Fx Icons inserted - Healtbar inserted - rank system inserted Message: - clan message inserted - NEXT map message inserted - winner message inserted - welcome message inserted - server texts inserted - Connect & Disconnect message inserted Effects: - Blood of effects inserted - mortars of effects inserted - airplanes with Flak effects inserted - artillery requirement inserted - lightning & thunder effect inserted - Pain & Death sound inserted - winter breath inserted - weather rain effect for DirektX7 inserted - weather snow effect for DirektX7 inserted Systems: - AFK tread inserted - camper tread inserted - Spawn protection inserted - coincidence generator for was inserted to FX - coincidence generator for Ambiente Fx inserted - weapons optimization inserted - Only weapons system inserted - extended Vote map system inserted - extended map rotation system inserted
  • zico87
    #13630
    back2uo_reloaded_cod2_mod_2.0_final_server_version.zip Ez a Mod milyen hogy csinál UO-t a COD2-ből ??? Vezethetek a COD2-ben is Tigristankot vagy mi ??
  • zico87
    #13629
    Elvileg van carentan 2-is csak v.miért nem mükszik pedig arra kiváncsi lennék
  • DJ Skyline
    #13628
    jaj ne azt a mapot nem szeretem!:\ viszont pavlov jöhet,meg bocage is,ha megy!:) htx