26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • starweb88
    #13708
    én meg kék pirosan láttam meg egyszer kis betű naygbetű szal fogalmam sincs
  • berlinboy6329
    #13707
    Beztos.Én 1 et láttam zöl sárga zöld névvel.Szal.....Ki a tököm az a Zsolti a béka h ennyien használják?
  • starweb88
    #13706
    van belőle annyi mint a rák a Zsolti a békából annyi user használja
  • berlinboy6329
    #13705
    ÁÁÁÁ.Őt ismerem.
  • donoki
    #13704
    ma is majdnem felvettem egy demot de semmi értelme mert az volt a neve h "Zsolti a be'ka" szal semmi értelme venni demot ilen buzi csíterekkel akik ilyen szar álnévvel nyomulnak....
  • donoki
    #13703
    ezt már elsütöttem
  • Vackor1024
    #13702
    Sziasztok,valaki tudna segíteni?Nem tok játszani miltiplayerben de singleplayerben már végig játszottam és amikor az eye serverkeresőben a call of duty 2 egyikére kattintok akkor fel ajánlja hogy safe módban akarom e indítani vagy nem, és teljesen mindegy melyikre kattintok egyiknél se indítja el a játékot. Csak a képet adja be a töltés elején utána kidob. Még a menüt se.Ha valaki segítene nagyon megköszönném. Ja még annyit elvileg net nélkül is el kell indulnia a multiplayernek a menüig nekem nem.
  • starweb88
    #13701
    wow pls pattints be pár SS-t :))) my favorite map: Carentan azért vok kivi a 2 sre :)
  • zico87
    #13700
    Végre mükszik a carentan 2 És ki tudtam Próbálni hát elég jó mondjuk nagyon sok hasonló van az eredetihez csak több a ház+ a terület !!!


    Érdemes kipróbálni !!!!
  • starweb88
    #13699
    őő máskor kérlek olvasd vissza az előtt lévő hszket
  • donoki
    #13698
    mapok te
    vissza kéne olvasni...
  • Kiswarga
    #13697
    Ezek mik?
  • starweb88
    #13696
  • ent
    #13695
    Na akkor a nagy titok:
    1. codutility
    2. modbase
    3. communiti clan00
    4. shooter-szene
    5. maps-n-mods
    6. iwforum - előzetesek és bemutatók a custom mapokról
    7. modsonline
    8. maps
    9. http://www.codtop100.net/
    10. callofduty.filefront
    11. http://www.opferlamm-clan.de

    Hirtelen ami eszembe jutott fejből:D
  • donoki
    #13694
    hát ja az lenne a jó!
  • urbijoe
    #13693
    nem lehetne ugy beállitani a szervert ,hogy csak custom map-ok legyenek?
  • donoki
    #13692
    nem callofduty.filefront.com??
  • donoki
    #13691
    LINKET
    én is most rendelem a saját szervert magamnak xD
  • CheAteR88 #13690
    na LINKET!!!!
    nem felvágást:DDD
  • starweb88
    #13689
    wow nem semmi 110 db finom nyalánkság :D nekem a Bridge pálya nagyon bejön :)
  • ent
    #13688
    Kinek áruljak el egy 110 dbos custom mapos külföldi oldalt? Ahonnan én is szedem ezeket az SG.HU TEAM HQ oldalára. Egyébként a letöltések között a map...
  • donoki
    #13687
    hmm de mikor lesznek ezek?mert én még alig taliztampár custom mappal :S
  • Malakai
    #13686
    Volt ez már CoD1-hez, meg UO-hoz is.
  • berlinboy6329
    #13685
    Ez jó map.SD mentem rajta eddig.Jó sok ablak van rajta meg mindne.Szal jó.
  • trident
    #13684
    Ez egy volt MOHAA pálya, Stalingrad vagy line of fire néven. Megtalálod a konkrét infót a www.codfiles.com -on, a legfrissebb letöltések közt van, a főoldalon.
  • lord nihilus
    #13683
    a medal fo honorba a kedvencem volt :)
  • lord nihilus
    #13682
    Lehet h volt már róla szó ez esetben bocsánat, de meg lehet tudni az IP címét a saját magam által létrehozott szervernek? előre is köszi
  • ent
    #13681
    Szintén új mapok kerültek fel a sg team hq oldalára.

    És ezt vágja vki melyik?
  • zico87
    #13680
    Hát igen ez a legegyszerübb megoldás,mert haverok közt nincs csiterezés stb....

    Publicon meg jön a sok .....
  • Szikorarobi
    #13679
    A mi clanunk egy masik jatekbol jott a COD2-be. Eleg ugyesek a tagok. Elso nap mar tobb vita, kirugas es ban volt. Allandoan csitereztek es rengeteg turelmetlen, neveletlen es csunyan beszelo emberke volt. Szoval elvettek a kedvunket a jatektol. Ezert bereltunk egy szervert es az alatt a par nap alatt nem jatszottunk Cod-al amig nem indult a mienk. Elso dolog volt hogy lezartuk. Az ismeros jatekostarsaknak szoltunk hogy a COD2 ben is van szerverunk es lass csodat estenkent hatalmasakat csatazunk nagyon jo fej emberekkel. Mindenki jol szorakozik es igazi kikapcsolodas a jatek. Soha egy csunya szo, csiterezes vagy hasonlo.
  • DJ Skyline
    #13678
    én azt bírom,amikor kapásból lecsítereznek valakit publikon'...pl srác nagyban sunnyog a bokor mögött,látszik a szürke ruhája,meg a puskája is kilóg a bokor mögül,egyszóval lehet látni,hogy ott van...lelövöm,erre jön a válasz,hogy qrva anyád te mocskos csíter...mondom neki,máskor ne lógasd ki a puskád a bokorból,és ne mászkálj olyan feltűnően...erre csak annyit válaszolt,hogy ok...szal rögtön ugranak,de úgy hogy kinyírnának,ha valami gyanúsat találnak...én sem szeretem a csítereket,de ez sem megoldás,hogy elküldöm anyjába,meglehet mondani neki normálisan is,hogy ne csítelj...
    mind1,ez az én véleményem
  • DJ Skyline
    #13677
    drága a játék! majd ha már annyiba fog kerülni mint most az UO,akkor talán megveszem,bár nem valószínű!
  • zico87
    #13676
    Igazad van tudom hogy nemcsak 2 dolgot kell beállítani de ha azt mindet beírom megtelik a Forúm !!! Csak ez a 2 dolog fontosabb hogy ténylg ne dobáljon ok nélkül !! Itt a Teljes leírás a PB Konfogról !!!
  • trident
    #13675
    -Urbijoe: akkor mi legyen? Most akkor ne legyen Pb vagy legyen? Vagy droútkoszorú?:D
    Komolyan: vannak olyan adminok akik végzik a munkájukat és veszik a fáradtságot hogy a szerverüket rendben és tisztán is tartsák.

    -avaava : szintén. 3: ugyanmár, a pléjerek 80%-a még a rate vagy maxpackets beállításánál elbukik.

    -zico: ezt már négyszer mondtad. Nagyon jól tudjuk, hogy nem csak ennyiről van szó. Nagyon jó, hogy újra megemlíted, de egy pbsv.cfg nem csak ennyi. rengeteg cvar van, amivel kialakíthatod a szerveren az optimális körülményeket.
    Kezdve a frissítésektől a keresés gyakoriságáig.


    Én azt imádom a Cod közösségben, hogy olyan a legtöbb tagja mint a kacsa: csak a szája és a segge jár. Ha van PB az a baj. ha nincs akkor az. Ha a DMW anticheat-ről olvas egy leírást, akkor attól sokal be, de ha nincs alternatív rendszer akkor attól. Személy szerint nem láttam túl sok biztosan csalót. Ha gyanum van, akkor sokszor időbe telik míg biztosan eljutok oda, hogy beírom hogy miért fogom kirugni / banolni, pedig már három éve játszom, láttam egy pár dolgot.
    Nem értem miért kell mindenért felháborodni és verni az asztalt.

    Rengeteg nagyon jó publik szerver és rengeteg korrekt magyar csapat van, csak keresni kell őket. Vannak szerverek, ahol figyelnek a játékra és vendégekre.
    Talán itt lenne az ideje, hogy más szemszögből lehetne tekinteni a CoD-ra.

    De lehet nyugodtan fikázni meg fetrengeni a porban, ha attól jobb...:D
  • zico87
    #13674
    A PB-nél az agyontanult Adminak csak 2 dolgot kell beállítania hogy ne rugja ki az azonos cd-keyüeket+ az ékezetes nevüeket se dobja ki és így már mükszik is csak elvileg azt dobja ki aki csal !!!!

    PB_SV_GUIDRelax [0-7] Alapban 0. 1=nem rugja ki a PB az ismeretlen GUID-ú játékosokat (UNKNOWN GUID). 2=nem rúgja ki a PB a nem valid IP című játékosokat (WRONG IP). 4=nem rúhja ki a duplázott cd keyes játékosokat (DUPLICATED CD KEY/GUID). Ezek az értékek kombinálhatóak. A többi értékről nem írt az oldal.

    PB_SV_EmptyName [0/1] Alapban 0. A PB eltávolítja azt, akinél a név mező nincs kitöltve, vagy kitörli a nevét-üresen hagyja. (1-re kell rakni)
  • avaava
    #13673
    1. a PB az jó ötlet, csak nekem azt mondják h egy nagy rakás fos mer nem véd semmitől
    2.nekem sincs meg eredetibe és cheat nélkül jáccom
    3.már egy csomó helyre le vannak írva a pb hibaüzenet megoldásai szal ez már megvan
    4.ezt nem vágom
  • donoki
    #13672
    ez esküszöm gyp-s :S
  • urbijoe
    #13671
    hiába van a PB, a counter strike source-ban is van a VAC és mégsem fogja meg a sok buzi csitert
  • ent
    #13670
    én megpróbáltam mindet
  • trident
    #13669
    Lehet a szájtépésen kívül konkrét lépéseket is tenni...
    -lehetne inkább a PB bekapcsolását propagálni?
    -lehetne inkább megvásárolni a játékot?
    -lehetne a közösséget azzal erősíteni, hogy segítséget nyújtotok azoknak akik nem tudnak belépni egy PB-s szerverre?
    -lehetne valamit az asztalra letenni e helyett?