26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ent
    #13627
    óhajod parancs!
  • Ficsek.hu
    #13626
    pavlovot kapard már elő cod2-höz, léciii :D
  • Ficsek.hu
    #13625
    smitét neki :P
  • ent
    #13624
    FIIIIIGGGYEEEEELLLEEEMM!

    mp_powcamp_v1 letöltés

    Szerintem senkinek nem kell bemutatni!!!!
    Este az Sg.Hu szerverén!!!!
  • Fisher
    #13623
    Csak nagyon nem szeretem, ha viselkedési bróblémák miatt kiteszek vlk.-t és egy percen belül megin ott van, röhög a képembe, szidja az anyámat, és ezt játszuk egész este. Ezért örültem a PB-nek.
  • zico87
    #13622
    nyomni kell egy szerverrestartot csak utána frissül !!!
  • ent
    #13621
    Elméletileg, csak akkor frissül, ha a szolgáltatód admin oldalán (legalább is az obinál) restartolod az egész szervert...
  • busman1
    #13620
    Valaki, megmondaná, hogy most frissült-e a pb a szerveren, vagy nem. Az első sor szerint v1.229, de pb_sv_ver parancs után v1.107-et ir ki.
  • zico87
    #13619
    Linuxos szervereken ez a hiba én is tapasztaltam PB Update után hát ez van marad a sima kick az mükszik !!
  • Fisher
    #13618
    Sziasztok. Van egy elég nagy gondom. Tegnap a szerveren frissített a PB, és azóta nem tudok Guid számokat kicsikarni belőle, ja és nem műkszik a kick és ban funkció sem, mondván, hogy nincs guid. Több szervert megnéztem már, mindenütt ez van. Gyors megoldás kéne.
  • ent
    #13617
    Az biztos, hogy az rcon logint bind be meg tudod csinálni, az kilőve. Az ikon az asztalra megoldott. A többi gáz, sőt...
  • Szikorarobi
    #13616
    Sziasztok. Tudnatok segiteni abban hogy szeretnek egy Shortcut-ot az asztalra ami elinditja a multit de ugy hogy IP alapjan cstlakozik jelszavas szerverre es ha lehet akkor megcsinalja az rcon logint is. Keresgeltem a Topicban rengeteget de nem talaltam ilyesmit. Probalgattam a + join es az ip utanna de nem sikerult.
  • donoki
    #13615
    callofduty.hu-n fennt van a pb frissítés meg asszem az fgcklan.hu-n is :)
  • busman1
    #13614
    Huuu, tud valaki seggiteni, hogy a szerveren hogy kell frissiteni a PB-t? Vagy az Obinet fogja?
  • starweb88
    #13613
  • donoki
    #13612
    könnyű wh-val?!
  • CheAteR88 #13611
    hallode!!:)
    olgyíuk má meg vhogy hogy a régieket egy packba beletenni és azt feltölteni/
    engem nem zavar ez de lehet hoggy a nép nemnagyon tuggya ezeket követni:) [szarok rá:)]
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    keressél meg msn-en PLS vmikor me fontos lenne
  • berlinboy6329
    #13610
    A Buhlert az nagyon poén :D.Főleg a liftezés.
  • berlinboy6329
    #13609
    Ezeket a mapokat mind ismerem,Mentem is rajtuk(még mindig)1ik szerveren csak ezen nyomulnak.
  • donoki
    #13608
    jaja
    hmm hill24 az asszema sp-ben volt!
  • starweb88
    #13607
    huuu a bridge map nagyon kafa :))
  • ent
    #13606
    Bann plz, saját és klánoldal reklámozásáért...
  • ent
    #13605
    Újabb hétfői custom map áradat a team.sg.hu oldalán!!!!
    3 új map, egész érdekesek!!! TDM,DM,HQ ban!!!!
  • starweb88
    #13604
    én éppen most probálom ki :)
  • trident
    #13603
    A bridge-et nagyon szeretjük, egy MOHAA átirat és jól játszahtó, igényesen, szépen megcsinálva.

    Amit még megnéznék, de nem fut HQ-ban: Link1, Link2,
  • laslandes
    #13602
    A Bridge-en egyszer játszottam ctf-et. Szerintem nem rossz.:) Azt hittem, hogy kicsi lesz, de szerencsére elég nagy a terep.
  • trident
    #13601
    Sok szép pályát láttam, én csak azt a párat néztem meg, ami megy HQ-ban is (és nem angol vs német pálya).
    Egy párat itt megnézhettek.:)

    A közönségkedvenc a flakbatterie.
  • donoki
    #13600
    uuhh
    nekem van két map ami naon bejön!!!
    Először is az mp_buhlert_tl2.iwd = Buhlert, germany nagyon jó ksi pálya!Majd adok screenshotot is!
    Meg az M95 Arena!!!az is fasza!
    Az Bridge-ről tudtok vmit?milyen?
  • zico87
    #13599








    Egy Uj Jó Kis Custom map: Hellskeep
  • zico87
    #13598
    ja és így már nem dobálozik a PB így már jól mükszik csak a csítereket obja ki elvileg !!!!
  • ent
    #13597
    by Trident:D

    Mind szerveroldali, mind kliensoldali PunkBuster frissítés jelent meg Call of Duty 2-höz. Érdemes a szerveradminoknak is frissíteni, a kliensek pedig akár a már frissített szerverekről is letölthetik a csomagot.

    Amire még fel kell hívnom a figyelmeteket: mostmár Linux alatt is működik a PB screenshot kérés!

    Rengeteg játékos panaszkodott például hogy a neve miatt dobta ki a PB, ha az adminok beállítják a PB_SV_ExtChar 1 parancsot, ez nem történik meg, ugyanez a helyzet a többi cvar-ral is!

    /PB_SV_GUIDRelax [0-7]
    Defaults to 0; Controls PunkBuster's kicking behavior related to GUIDS; A Value of 1 means PB will not kick for UNKN (Unknown) GUIDs; A Value of 2 means PB will not kick for WRONGIP GUIDs (these are GUIDS which are valid but not from the IP Address the player is connecting from); A Value of 4 means PB will not kick for DUPLICATE GUIDs.

    A frissítés letölthető a http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod2.php oldalról!
  • starweb88
    #13596
    hehe nekem is teccet :D sztem odabaxos :D
  • donoki
    #13595
    ráérek talán msn-en is =)
  • Kiswarga
    #13594
    Ezt én is ismerem. Kb. 6x néztem meg eddig de mindig kifexek tőle.
  • Cence89
    #13593
    ez hosszu mese :P
  • donoki
    #13592
    miért is kéne? :)
  • Cence89
    #13591
    Sziasztok

    nekem szükségem lenne egy infora egy bizonyos <<SC>>Kenedyh nevezetű srácról valaki tudna esetleg egy oldal cimet vagy esetleg egy msn cimet fontos lenne nagyon segitségeteket elöre is köszönöm
  • donoki
    #13590
    ez de lúzer...
    na fogadjunk h nem hagytad abba..100000000%
    aki elkezdi az már oda van..
  • laslandes
    #13589
    jelentkezési határidő : május 23.

  • laslandes
    #13588
    Ja, ez a video marha jó:DD

    A team toborzásból még 2 nap van hátra, igen.

    Eddigi jelentkezők: starweb88, Panjabi MC
    bizonytalan jelentkezők: zico87