26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • HD JOHNNIE
    #15630
    telepítsd újra a játékot és utána tedd fel az 1.3-a peccset
  • Brosnan
    #15629
    Csá mindenkinek!!! Azt kérdezném meg hogy felrakom a call of duty 2 őt és nemengedi felrakni az 1.3 as patchet mert ezt írja ki:Setup could not locate a valid installion of call of duty 2!!!!! Mit csináljak most segítsetek please
  • Ákos90
    #15628
    hy all egy jóó egyéni punkbuster config értfizzetek

    msn cím : [email protected] ezen az msn címen tudtok elérni
  • Kiswarga
    #15627
    De én meg más igen megbízható oldalakon láttam, hogy igenis lesz PC-re CoD3 méghozzá 2008-ban.
  • donoki
    #15626
    hát ez elég furcsán néz ki...
    már nem azért, ilyen helyesírási hiba a pcguru-ba h "mág a még helyett? ehh
    vagy direkt?
  • blackparty
    #15625
    legyen már pcre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444
  • Richard90
    #15624
    konzol: ps3; xbox 360; a többire nemtom kijön-e
  • Hedic
    #15623
    HEHE BOCS HOGY BELESZOLOK DE HA NEM LESZ PC-RE AKKOR MIRE FIG KIJÖNNI??????,ELÉG NYOMI ORSZÁGBA ÉLEK ÉS HÁT IDE NEM IGAZÁN ÉRNEK EL A HIREK !!!!
  • Richard90
    #15622
    oké. jólvan, verjed a nyáladat, örülj neki nem lesz pc-re!
    nem kellene itt verni a nyáladat a konzolra... befejezhetnéd, mert nem csak ebben a topikban láttam hogy vered a nyálad (flatout2 fórum)
  • abonyitomz
    #15621
    PC Guruban (legfrissebb szám ) végre leírják azt amire sokan csak legyintettek és nevettek , konkrétan: CoD 3 NINCS/NEM IS LESZ PCre , halyrá konzol!

  • Herold
    #15620
    UO-ban g_allowvotekick 0 volt
    CoD2-ben nem tudom, próbáld meg ezt.
  • Richard90
    #15619
    hasonlóan kell... keress a kistából olyan routert ami a legjobban hasonlít a tiedre és próbáld meg beállítani
  • trogerzsiger
    #15618
    ricardo mindeggyik routerrel ugyanugy kell csinálni? mert nekem netgearem van és az nincs a márkák közt
  • dzsozefo
    #15617
    melyik portot kell kiengedni pontosabban?
  • donoki
    #15616
    olyan nincs :)
  • urbijoe
    #15615
    XFIRE-ben hol kell beállitani hogy csak az 1.3-as szervereket lássa?
  • chooselee
    #15614
    Helló mindenki!!

    Az lenne a kérdésem,hogy azt nem lehet megcsinálni,hogy a voksból csak a játékosok kirúgdalását tiltom le???
    ELőre is THX!
  • trogerzsiger
    #15613
    oks kösziii
  • Richard90
    #15612
    itt találsz leírást hogyan kell
    csak a routeredet kell kiválasztani
    itt is van leírás de ez angol
  • trogerzsiger
    #15611
    kössz az ötletet de leírod nekem emailben hogy kell port fowardingolni? naggyon örülnék [email protected] a emailem
  • Richard90
    #15610
    kösd ki a routert és úgy próáld meg ha nem értesz a port fowardinghoz
  • trogerzsiger
    #15609
    hello

    nem megy a cod2 multi része eredeti meg minden az spé részt kivittem. routers a netem. segítsetek!
  • csuszi
    #15608
    Előtte multiztál?
  • dzsozefo
    #15607
    Sziasztok! újra kezdtem a COD2 single módban és a 4 pálya 4 küldetésnél, a betöltés előtt hibát ir ki sajnos! help!
  • trogerzsiger
    #15606
    hogy engedjem ki a routeren?
  • trident
    #15605
    v 3 8
  • Attila8805
    #15604
    Engedd ki a routeren.
  • trogerzsiger
    #15603
    hello

    nem megy a cod2 multi része eredeti meg minden az spé részt kivittem. routers a netem. segítsetek!



  • Richard90
    #15602
    \com_maxfps ... (a ... helyére írod az fps számot)
  • trogerzsiger
    #15601
    ja az a ? véletlenül került oda
  • urbijoe
    #15600
    a max fps-t milyen paramcsal tudom változtatni?
    és a German front mod-ban hogy kell orvost hivni?
  • donoki
    #15599
    tőlem kérdezed h nekem nem megy?
    nekem megy!!
    és neked?
  • trogerzsiger
    #15598
    hello

    nem megy a cod2 multi része? eredeti meg minden az spé részt kivittem. routers a netem. segítsetek!
  • trident
    #15597
    www.callofduty.hu : jelenleg így érhető el, a domain átirányítások folyamatban.
  • trident
    #15596
    Szia,

    a cod.hu domain átirányítás miatt 0-48 óráig nem elérhető a www.callofduty.hu hivatkozáson keresztül, de elérhető egy ip címen át. Nálam is cod.hu-ként van betéve, holnap kora reggel belinkelem ide az alternatív elérhetőségét.

    A pbshot: 12.0.0.3 szerint xfire. Én is erre tippeltem, én nem használok xfire-t, ő igen.:) De erre a kérdésedre a cod.hu-n is válaszoltam még korábban, a munkahelyi gépem még délelőtt fenn voltam a cod.hu-n.

    **********************
    Ezt a nyomi fosnyakú csítlinkelővel nem kell foglalkozni, motyoghat amit akar. Kértem a moderátor topikban az üzenete törlését, szerencsére törölték is hamar.:) Nem ide való ez a habitus.
  • 5555
    #15595
    Hali tudtok valamit a Call of Duty 2 kiegészitéséről ???
  • Herold
    #15594
    Nem tudja valaki, hogy a CoD-ban a "vsay" konzolparacsnak mi a megfelelője a CoD2-ben? Ez az a parancs amivel team_quickmessage-ket lehetett bindelni, mint pl. a "Grenade!" felkiáltás vagy a "Took long enough".
  • Attila8805
    #15593
    Na várhattok engem biztos nem dob ki a szaros pb-tekm mert én nem használom.
    A nevem TITO,[SZTK]TITO
  • Dietrich
    #15592
    a duma az svéd nyelven iródott.. :)
  • Ficsek.hu
    #15591
    Hi,
    Tri, cod.hu behalt?
    Láttatok már ilyet?:
    pbshot, kicsit ki kell világosítani
    Igazából a szöveg a lényeg, mert a cod2 nem enged ennyi sort és általában nem ér be a célkeresztig ez a pár szó...