26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Kiswarga
    #15590
    Amúgy sztem hiába osztja a csítet a pb úgyis kiba***a mint macskát sz*rni. Vagy nem?
  • starweb88
    #15589
    te akkora balfasz avgy innen töltöttük a csiteket amikor teszteltük a pb t te láma
  • zico87
    #15588
    Tényleg menyél mariozni de hozzánk Is Jöhetsz a PB remélem elkapja a ratyi fejed
    PoénKodj az Ovodába a Csítelés az nem poén hanem egy szánalmas szar és ha te is használod akkor te is egy szánalmas szar leszel !!!!!
  • trident
    #15587
    Ostoba kis hülye.

    Jut eszembe szivesen látunk a szerverünkön. Én és a PB!

  • Richard90
    #15586
    látod... ilyennel nem lehet poénkodni
  • Attila8805
    #15585
    Csak szólok hogy ez egy poén volt mert innen átlagos ember letölteni nem tud csak donoroknak lehet.
  • donoki
    #15584
    Hány éves vagy?Ismeretlen???
    Szerintem inkább huzzál vissza LEGOzni!!
  • starweb88
    #15583
    mi faxt csinálsz, menny má any*dba végre kezdenek a csiterek kihaló félben lenni mert mostanába egyre kevesebb te meg a osztogatod a csitet tudod mit ROHADJON MEG A LOVAD!
  • mozesapo
    #15582
    Bant neki. Te normális vagy?
  • urbijoe
    #15581
    minek ehhez a játékhoz csít ,mikor anélkül is szarrá lövök mindenkit
  • trident
    #15580
    Ilyen legyen a szexuális életed ha egyszer felnősz, mint amennyire érdeklik a szar linkjeid a valódi közösséget.
  • Richard90
    #15578
    a haverral hamachin próbáltunk szervert csinálni... sikerült is látjuk egymást
    de amikor ő vagy én csatalkozni akartunk, akkor számolt-számolz és nem hagyta abba (közben alá kiírta hogy várakozás a cd kulcs engedélyezésére)
    próbáltuk úgy is hogy a dediacted nem-ne volt... de úgy is hogy lanon
    a havernak nincs routere de nekem van 8de be van állítab a port fowarding)
    valami tipp?
  • trident
    #15577
    /set cg_hud......blabla 32

    Vagy megnyitod szerkesztésre a konfigod és átírod.
  • urbijoe
    #15576
    ez ellen mit lehet tenni?
  • Herold
    #15575
    Nem tudja valaki, hogy a CoD-ban a "vsay" konzolparacsnak mi a megfelelője a CoD2-ben? Ez az a parancs amivel team_quickmessage-ket lehetett bindelni, mint pl. a "Grenade!" felkiáltás vagy a "Took long enough".
  • zico87
    #15574
    ja igen kevertelek valakivel +zárt szerveren szoktuk tesztelni a csíteket !!!
  • Attila8805
    #15573
    Az után vissza se jötttél úgyhogy nekem nem mondhattad.
  • zico87
    #15572
    Az egy hibás dll miatt volt de nem WH miatt de azt már mondtam de nemérteted merthát érteni is kéne a PB-hez nemcsak bekapcsolni !!!!
  • busman1
    #15571
    Bocsi, Innen

    PB Confipack
  • busman1
    #15570
    érlrk, innen mindig a legfrissebbet szedheted.

  • African
    #15569
    Error during initialization:
    Failed to initialize renderer: version mismatch.

    ez mit jelent?mar crackeltem.
  • Attila8805
    #15568
    Zico akkor azért dobott le a multkor téged a szerveretekről md5tools-al a pb:D
  • zico87
    #15567
    Én Töltöm az öszes ilyen szart én már megcsináltam a configot hozzá !!!
  • trident
    #15566
    www.callofduty.hu
  • csuszi
    #15565
    Mar nem emlexem ki, de valaki itt irta, hogy osszegyujti az osszes ma ismert csitet, es beilleszti az md5.cfg-be. Ha sikerult neki, azt szrtm illenek;) mindenki szamara elerhetove tenni. En mar toltenem is le. plz plz plz plz
  • donoki
    #15564
    milyen az aláírásod?
    nem is a hns-be vagy XD
  • odex
    #15563
    sorry cod3
  • donoki
    #15562
    xD
    gondolom belelő a vízbe és csobban :DD
  • Richard90
    #15561
    te milyen víz effektről beszélsz?
  • adios
    #15560
    hello!
    Hol lehet beállítani a víz-effektet?
  • Dexantreal
    #15559
    a graf alapból levan véve multiba
  • trident
    #15558
    Az evenbalance.com -on, a faq-ban vannak, milyen portokat kell engedélyezni.
  • trident
    #15557
    tűzfal / router ellenőrzése.
  • TommoT
    #15556
    társam frissítette a pb-t és ezt írja ki mostantól neki, ha fölmegy egy szerverre
    no pakcet flow
    nemtudjátok mitől lehet?
  • donoki
    #15555
    lejjebb veszed a grafot???!!
  • Dexantreal
    #15554
    Nemtom hogy mennyi a netem sry, ehhez béna vok, msn szokott menni, skype anno volt, de szinte nem használtam, ergo nincsen most, egyéb program nem megy....szal nemtom:S..és mikor msn ment régen, akkor is volt vagy csak 30-50 pingem, több nem..:S
  • Herold
    #15553
    DC++, torrent, egyéb letöltés ne menjen a háttérben.
  • Richard90
    #15552
    vagy szar a neted (nem tom mennyi, majd írd le)
    kapcsold ki msn, skype torrent, meg egyép programokat, mert ez is húzza a netet.
  • Dexantreal
    #15551
    :S...viszont mondja el valaki, hogy mit lehet kezdeni a magas pinggel, hogyan tudom lecsökkenteni?

    Akárhova megyek "Server is for low pings player" vagy nemtom, valami hasonló, nem ovlastam el, nem jegyeztem meg.

    Szóval mondjatok pls néhány okosságot, mert multiznék.


    Előre is thanks
  • Dexantreal
    #15550
    ...hmmm..remélem most jó lesz, mert nekem ma eddig sehova se engedett be és nagy pingem volt...bár az is lehet, hogy valami vírust kapott be a gépem és azért...no mindegy, egy próbát megér ez, hogy mit tud...thanks