26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #15670
    Korrekt, tisztességes hosterek, gyors, hatékony supporttal.

    Egyszerűen: jó szervereket bérelhetsz tőlük. Az obinet is teljesen jó választás és az fgc is.:)
    Személy szerint mindkettőt csak ajánlani tudom.
    Mostanában az fgc-vel volt több pozitív tapasztalatom, de ezúton is üdvözlöm Pilut az obinettől, mert szervereink indulásakor korrekt supportot biztosított számunkra!
  • kas123
    #15669
    hmm nemértem, mé nem kérdezel rögtön? mé várod h vki írja h én bérelek? és ha vki csak bérelt és tudná a választ?
  • Kiswarga
    #15668
    Bérel itt vki fgcklan-os szervert? Mert lenne pár kérdésem.
  • donoki
    #15667
  • Kiswarga
    #15666
    Olvasd el a F.A.Q.-t a kép alatt.
  • csavoka
    #15665
    Helló!
    Én azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet a nevem betűinek a színeit beállítani ha neten játszok?
  • kas123
    #15664
    jaja így má vágom^^
  • Kiswarga
    #15663
    Én valami Xbox-os cod versenyre tippelek.
  • donoki
    #15662
    ezmiez?
  • Kiswarga
    #15661
    Én nem is fogok.
  • toza #15660
    jelentkeztetke mar?
  • Kiswarga
    #15659
    Én is egyetértek ezzel. A II vh-s filmeket nagyon szeretem (Ryan Közlegény, Ellenség a kapuknál, Sztálingrád, Bukás) de a modern akció filmek nem érnek semmit.

    És nekem sokkal joban tetszenek a codos fegyverek mint amik a cs-ben vannak. 6 féle sniper meg mittudomén még micsodák.
  • quack
    #15658
    te is tudod hogy nem így értettem...a modern haborurol szolo filmek, jatekok unalmasabbak, rosszabbak mint a regebbiek, mert maga a haboru sem olyan "izgalmas" (nagyon hulye a megfogalmazas, de szerintem erted hogy mire celzok)
  • kas123
    #15657
    a modern háborúk szarok? mé a régi vh-k tecettek? örültél h voltak v mi? minden háború szar... (de ez csak az életben cod2forever!!!)
  • quack
    #15656
    hát szerintem az nagyon szar lenne, akkor nagy terepen sok jarmuves csatak lennenek, a codnak pedig pont az a lenyege mint a cs-nek, kis palyan, taktikazni meg ugy egyebkent is a modern haboruk szarok...
  • Kiswarga
    #15655
    Azt is nézd, hogy azért jónéhány II. vh játék született már és lehet, hogy kifogytak az ötletekből. Amúgy lehet, hogy a modernkori cod is fasza lesz. Lesz amcsi, angol kampány. Nácik helyett meg afgánok meg muszlimok.
  • zico87
    #15654
    Ter vagy a Kivétel a kiválasztott :D
  • tomee14
    #15653
    amugy én csodálkozom, mer engem MÉG SOHA SENKI NEM CSITEREZETT LE:S ne gondoljatok nagyképűnek de általában azér egész jo statom szokott lenni, sőt van amikor 6 fejest osztok egymás után (nem csalok) és még senki nem aimosozott le:S
  • #15652
    Még1 valami:
    Ha a cod 4 a modernkorban fog jáccódni az nagyon KAKA lessz.Elvégre a call of duty sorozatban az a pláne hogy a 2-dik világháborúban jáccódik.Ha már modernkori lessz olyanok lesznek pl. a fegyók mint a Counter Strike-ban ami meg nem élvezetes.De azért ha kijön ki fogom próbálni
  • zico87
    #15651
    Sry Kisvarga nem pont rád gondoltam !!

    De ugyse lehet eldönteni melyik a jobb én PC párti vok ezért lehet kapom az ugatást de ez van PC az sokmindenre jó nemcsak nyomkodni 4 gombot mint konzolon és ezzel szerintem zárjuk le a témát foglalkozunk a COD2-vel !!!!!!!
  • #15650
    Hello mindenkinek.
    Olvasgattam a neten és rádöbbentem mennyire hülye az activision.(de sztem erre már ti is rájöttetek)2003. év legjobb játékának a folytatása a cod 2 álom volt.
    Jó sokat is kaszáltak belőle az Activisionosok meg a többi...Én a helyükben kiadnám pc-re is.Elvégre ez a 2003-as év legjobb gamenek a folytatása.Bár kitudja, hogy a cod 2 lehet-e a 2006-os év legjobb gameje.Na mind 1 ezzel nem is foglalkozok.A cod 3-ban Lengyel + Kanadai küldik.A Ruszkik már nincsenek is benne.(ami nekem nem lenne baj, mert én rühellem a ruszki küldiket)És mit csinálnak a Kanadaiak???Partraszállnak Juno beachen???Na de mind 1 nem ez a lényeg.Egy Olasz konzolos lapon azt írták, hogy a playstation 2-nek annyi.Mivel most készítik a cod 3-mat ami nem lessz ps 2-re.Meg a Need For Speed Carbont ami úgyszint nem lessz ps 2-re.És a cégek átállnak majd ps 3 -ra mert mindenki ott akar majd nagy "durranást" csinálni.Tehát aki most vesz ps 2-t az szószerint lehet, h beszopja.Meg hát a konzol a kis csipásoknak való akik haza mennek a suliból leülnek a tv elé és ott nyomják egész nap.Tehát elég szopás a konzol.Ja, meg kitudja, hogy beharangozzák a cod 3-mat, hogy milyen szupi lessz meg...És lehet, hogy olyat kapnak mint amit vártak a cod 2 big red one-tól.Szóval csak ennyit akartam mondani.
  • quack
    #15649
    hát mivel a konzollal mast nemlehet csinalni ezert ez eleg valoszinu :D

    dehogyis, szerintem is ő a legnagyobb fasz hogy itt veri magát erre, csak egyszeruen le kene szarni es akkor megunja....
  • Kiswarga
    #15648
    Én egy szóval sem mondtam, hogy felsőbbrendű vagyok. Amúgy meg képzeld el, hogy nekem is volt konzolom elég sokáig és pont azért adtam el mert kinőttem abból, hogy csak játszak. Elmondanám, hogy a konzolosok 80%-a a játékon és max a zenehallgatáson kívül semmitsem csinál vele (ez magánvélemény). De amúgy te meg mivagy neki, hogy ennyire véded? Az anyja???
  • quack
    #15647
    te meg lehülyézed a konzolosokat, lehet hogy te azt hiszed hogy konzollal csak a kisgyerekek meg a fogyik jatszanak de nem igy van ez mar regota, nem vagy felsobbrendu hogy pc-d van te sem...
  • Kiswarga
    #15646
    quack és ZICO. Azért ez kicsit szarul esett tőletek. Próbálom védeni a PC-seket az ilyen kárörvendő "embereketől" erre ti engem b*sztok le.

    (mégegyszer sorry az OFF-ért de ezt muszály volt)
  • csuszi
    #15645
    Hatha ismer valaki (remelem igen innen, serverrol, cod tarsadalombol). En voltam Magnum PI baratom tarsa ezen waron. WH persze sehol nem volt. Csak anyazas es tarsai. Meg most is rossz kedvem van miatt, milyen igazsagtalan is az elet...
  • Magnum PI
    #15644
    Sziasztok!

    Lehet hogy nem szabad, de a cod2-s társadalom szinten tartása miatt szerintem fontos: Mi egy cb 34. klán voltunk amikor kihívott minket a FraG*In$ane nevű klán. 15-5-re kaptunk ki tőllük a mapjukon, és 12-8ra nyertünk a miénken. kb cb 70. volt az FraG*In$ane. Még soha nem kaptunk így ki, de egy szavunk sem volt mert elismertük hogy kikaptunk. Sőt még a game közbeni pauset is megendgedtük nekik amikor valaki kifagyott tőlük. Rendesek akartunk lenni.

    Erre most sikerült leszervezni egy 2v2-t úgyanezen klán ellen. A mapjukon valami 9-1ra vagy 8-0ra vezettünk amikor elkezdtek k*rv* anyázni, meg hogy whsok vagyunk, stb. Ahogy csak tudjuk feltöltjük a demo-t a clanbase-re, mert látni kell hogy miket csináltak, egyszerüen el sem akartam hinni hogy velük játszottunk egy nappal ezelőtt. 22-6nál hagytuk abba

    Ezt azért írtam le mert mielőtt valaki cb-t szervezne a FraG*In$ane ellen, nézze meg ezt a demot, és a chat alapján gondolja át hogy van-e kedve megkockáztatni azt hogy esetleg ha kikapnak akkor csak nyűgösen lesz elfogadva a war + idegesek lesznek. Mert ez a társaság nem tud veszteni, és csak az anyázás megy végig.

    Ma már nem a wh a legnagyobb fegyvere a lámáknak hanem az hogy bárkit wh-snak mondhatnak csak mert jobban tudnak lőni.

    A reklám miatt nem írom a klánunkat, ezért privizzen akit érdekel a demo.
  • zico87
    #15643
    Szerintem mindanyian menjetek mariozni ez nem az a topic ahol PC vs konzol
    Kinek a PC kinek a Xar Konzol !!!!
  • quack
    #15642
    egyikőtöknek sincs igaza, maradj nyugodtan a konzolos topikban és ott a barátaiddal röhögjetek a szar pc-seken, de warga, te hszedbol is latszik hogy fingodsincs mirol beszelsz....
  • Kiswarga
    #15641
    BÚJJ VISSZA ANYUCI SZOKNYÁJA ALÁ KONZOLOZNI KISLÁNYOM!! AZOKNAK VALÓ A KONZOL AKIKNEK KEVÉS AZ IQ-JUK EGY SZÁMÍTÓGÉPET KEZELNI. SZÓVAL VISSZAVEHETSZ AZ ARCODBÓL KISRIGÓ.
  • donoki
    #15640
    grt ügyi avgy!
  • abonyitomz
    #15639
    ,,Na menjél szépen vissza legózni, kisfiam, hagyd a konzolt a felnőtteknek! ;)" by A PCs játékoknak leáldozott fórum
  • abonyitomz
    #15638
    OFF

    ugyhogy a cod2vel befejezed a headshotos kislámás pályafutásod! találkozunk a köv részben a Call of Duty Afghanistan Assaultban , addig a konzolos scanben mennek a cod3as hent partik! joccakát kisfiam
  • quack
    #15637
    ó, pcguru tele van helyesírási hibákkal, vagyis par eve amikor meg vettem tele vot es irtak is mindig nekik h jolenne mar megtanulni irni :D
  • Kiswarga
    #15636
    Ez a csávó szerintem csak egy fontoskodó sz*rházi.

    Sorry az OFF-ért.
  • donoki
    #15635
    komoly
  • Hedic
    #15634
    ne már most komoly hogy A Call of duty3 nem lesz pc-re??????????????
  • trident
    #15633
    Nem kell fizetned: www.callofduty.hu

    Használd a keresőt és nézd meg a legfrisebb letöltések közt.

    CoD3: www.callofduty.hu. Nem lesz PC-re.
  • trident
    #15632
    mert másolva van a játék a gépeden, nem telepítve. Töröld majd telepítsd, oda ahová alaqpban akarja rakni.
  • peeter22
    #15631
    Ejj-ejj csak nem tört?! Javaslom vedd meg, és a gondok megszűnnek.