26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • busman1
    #15710
    Az egéré, általában az infráé, ha nem stabil a padon.
  • torrente111
    #15709
    sziasztok.tapasztaltatok már olyat,hogy játék közben bepörög az"ember" az az egér hibálya vagy a gépé??kösz
  • donoki
    #15708
    :)
    a mi szerverünk nem publik, pont ezért ^^
  • zico87
    #15707
    Ja a Publik szerverek elég idegesítőek föleg ahol van TK ott tuti nem lehet normálisan játszani,így én általában minden este a saját szerverünkön gyilkolászok ott ugyis az én kzembe van a hatalom ha följön valami kis idióta !!!!
  • donoki
    #15706
    ja igen. az arc crew :D
  • donoki
    #15705
    cs :)
    Hát amnapság a publikokat utálom!
    manapság egész nap warozok :)
    Vagy taktikolok a csapattal :D
    Mert publikon már megint elfajultak a dolgok...
    csiter klán szerverén tk-zzák egymást..
    Ezekre szoktam járni: vektor, csiter max :)
  • starweb88
    #15704
    Én mostanában ARC.CREW,V3ktor..no meg a csiter-ék szerverén szoktam tolni sd általában mindig fullon van :)
  • torrente111
    #15703
    itt mindent meg találsz: http://profbako.uw.hu/
  • Richard90
    #15702
    hát változó
    én a dm-et csípem jobban
    amit kidob az ase, és jó pálya arra felmegyek
    a neved nem tetszik :P :)
  • Eisenhower
    #15701
    google...
  • CheAteR88 #15700
    1.3-as peccsről pls egy linket!!!
    thx
  • CheAteR88 #15699
    az megvan:P
    azaz még anno meg is volt:)
    amugy ti mostanság meik szerveren szoktátok csapatni?:)
  • Richard90
    #15698
    hát... egy punk buster frissítő, 1.3-as patch
    asszem több nem kell hozzá. na meg egy kis ügyesség
  • CheAteR88 #15697
    HELLA ALL
    azaz inkább re:)
    mi kell nekem ahoz hogy manapság codozni tuggyak anno kellet tom pb -meg minden de hát nemtom
    ujra felszeretném tenni és egyszer 2x kitesztelem asszem
    szal mi kell hozzá????????
  • zico87
    #15696
    Ok majd megdumáljuk
  • starweb88
    #15695
    zico vmelyik nap nem hozunk össze egy pcw-t?
  • torrente111
    #15694
    köszi.de közben rájöttem!!!
  • Kiswarga
    #15693
    Kösz a segítséget.
  • kas123
    #15692
    Az FGC az télleg naon jó, "olcsó" és megbízható is. Ha nincs rá pénzed egyedül akkor vmeik haveroddal bérejjetek 2en eggyet úgy olcsóbb^^. De az a havi 1700+áfa=ami kb 2100Ft az nem olyan sok főleg ha haverral együtt veszed

    Az FGCbe az a jó h
    -nem kell szerződést aláírni(ez kinek előny, kinek hátrány)
    -megbízható, fgc-s szervereken ritkán van lagg... eddig egyszer találkoztam laggal de az is megszünt 10 perc alatt
    -jó fejek a szerverkészítők, ha vmi gondod van szitne rögtön javítják, tőlük is kérhecc segítséget bármivel kapcsolatban(konfigolás+ftp..., nekem anno segítettek)
  • kas123
    #15691
    írok egy példát, ha ebből se érted akkor...^^

    /bind k say csá ezt mindenki látja
    /bind k teamsay csáttok csak a csapattagok látják
    /bind k console /ampsay Cheat Off ez a consolos az /amspayba nemvok biztos de vh így kell, a k hejére bármint írhatsz KIVÉVE amin vmi funkció van, vagyis arra is lehet scak akkor arról a gombról eltűni kaz a funkció...

    a névszinezést gondolom tudod de azé azt is leírom egyí bindes példával

    /bind k say alt3+3*Csá

    az alt+3mat ütni kell, nem írni^^
    a * hejére egy számot kell írni 0-9ig

  • tomee14
    #15690
    csőcső:)
  • torrente111
    #15689
    Segítsetek légyszi.Végigcsináltam a F.A.Q-ban leírtakat a bind-ről.De nekem a játék közben csak alul ott ahol,az jön elő ki-kit ölt + oda rakja név nélkül.Tehát hogyan kell jól + csinálni?????
  • donoki
    #15688
    szeva némi xD
    alias world clesses :D
  • tomee14
    #15687
    zico, van tgf?
  • Kiswarga
    #15686
    Gondolkozok rajta mert tényleg igényes szervert akarok. PB, modok, új mapok stb. Csak anyagilag most nem állok fényesen.
  • zico87
    #15685
    Hát nem muszály klán bérled azt max lezárod a szervert ha nemakarsz Cheatereket+hasonló embereket a szerverre és annak adod meg a jelszót akinek akarod, az FTP az meg nem egy túl nehéz, konfigolásba meg segítünk !!!!
  • Kiswarga
    #15684
    Visszavonva amit írtam. A saját gülyeségem miatt nem hozott be semmit.:P Le voltak tiltva a beugró ablakok.

    Komolyan gondolkozok ezen a szerverbérlésen. Csak az a gond, hogy nekem klán nem kell, meg az FTP-hez sem értek. Szal ebből mégsem lesz semmi.:(
  • Kiswarga
    #15683
    Na ezaz, hogy pl az fgcklan-ál rányomtam a bérlési szabályzatra és semmi nem jön be.
  • Richard90
    #15682
    ka havonta kell fizetni
    de ahonnan akarsz szervert rendelni (pl obinet) akkor a honlapján le van írva az összes info a szerverbérlésről
  • 79Alba
    #15681
    MERT SZÜGSÉGEM VAN A SZAVAZATRA LOL
  • Kiswarga
    #15680
    1., L.O.L.!!!
    2., Miért ide?
    3., Tudna vki válaszolni a kérdésemre? (lsd. 15674)
  • 79Alba
    #15679
    Hali mindenki kellene egy kis segítség vagyis szavazat a lányomra.Előre is köszi mindenkinek. A CÍM: http://www.gyerekoldal.hu/index.php?todo=szepseg_galeria_2&kep_sorszam=374
  • zico87
    #15678
    Csak az a baj most nézztem a Magyar szerverek 80 °%-án kivan kapcsolva a PB mert a Láma adminok nemtudják bekonfigurálni és csodálkoznak ha hemzsegnek a csíterektől ezen is kéne változtatni hogy minden magyar szerveren legyen PB és persze jól bekonfigolva !!!!
  • trident
    #15677
    Persze, szerintem így lenne a legjobb:)
  • zico87
    #15676
    ja mostmár Összedumálunk azt 1 config lessz az ővé csak besegítek neki a csít keresésben !!!!
  • trident
    #15675
    Érdemes összedolgoznod Idontknow-val, felesleges, hogy két külön frissített cvar lista legyen, mindenki jobban jár, ha egy készül el, amiben többen dolgoznak össze.
  • Kiswarga
    #15674
    Sorry. Én sem tom, hogy miért nem kérdeztem rögtön.

    Na mindegy. A kérdésem az lenne, hogy a szerverbérlés az miként történik (abszolút kasu vok hozzá szal lehet hülyeséget kérdezek)? Nekem csak egy 10 slot-os 1.3-as szerver kellene. Megnéztem és ez 1700 Ft. Ezt havonta kell fizetni?
  • donoki
    #15673
    _D
  • zico87
    #15672
    Mi is az Fgc-től béreljük én csak Jót tudok mondani rólúk !!!

    Itt az Uj PB configpackom

    Bene van az Uj cheatek !!!
  • donoki
    #15671
    aham sztem is!
    De most fogom kipróbálni a argonet-es szervert is :)