26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Kiswarga
    #15750
    Nem ismered a gob_rats-t? Sztem próbáld ki. Az egész map egy konyha.
  • torrente111
    #15749
    az jó?
  • Kiswarga
    #15748
    YEAH!!!!! El sem hiszem!!! Találtam egy szervert amin csak gob_rats van egyfolytában!!!! Lehet patkánykodni ezerrel!!
  • zico87
    #15747
    Hát.......... 1.0-az már Történelem de ha a CODOD 1.0-ás akkor azt írná ki hogy a szerver más verziójú !!!!
  • DJ Bee18
    #15746
    ja bocs ASE, :))
  • DJ Bee18
    #15745
    annyit elmondok, hogy 1.0-ás, és semmi mod nincs telepítve. Lehet ezek hiánya a gond?
  • DJ Bee18
    #15744
    én is azt nyomom (AOE), mégse jó
  • torrente111
    #15743
    volt ilyen problémám nekem is 1 tiszta all-seeing eye megoldotta.
  • DJ Bee18
    #15742
    sziasztok, segítsetek már léci, hónapok óta próbálnék multizni, de nem tudok. az AOE-t használom szerverkeresőt, kikeresem a szervereket, eddig oké minden. Rábökök egyre, indul a CoD2 multi, indulna de csak azt írja Awaiting Connection... és csak számol, egyszer vártam vártam 50-ig is elszámol, nem csinál semmit, létező összes tűzfalat kikapcsolom, semmi. Gyenge a netem? de más játékokkal megy. Mi a gond?
  • akyyy
    #15741
    egenm si kidobott tegnap a pb, vmi cvar px miatt:S:S:S
  • zico87
    #15740
    Hát........... GAME Hook Forever és rohadt sok ilyen gyökér van aki Warokon is megpróbálja belőni a wh-t csak hát nem sikerült hála a Jó PB konfignak !!!!


    Küld ezeket a szégyenfalra és nekem is küld el és fölrakom a mi szégyenfalunkra is már van jópár ember akit nemszeretett a PB :D
    Mondjuk akik lebukik egyszerűen csinálja átmegy egy PB nélküli szerverre ,Multkor is a Slovak Guntroppers szerveren a srác olyan pofátlanul wh-zot hogy az már nemigaz.... De hát a LÁMA Admin nemtudja bekonfigolni de ittvanak a PB konfigok miért nmhasználják ezeket az ilyen Tudatlan Adminok ???
  • donoki
    #15739
    az :S
  • red bull
    #15738
    kemény a kép :D komoly
  • donoki
    #15737
    Íme egy war közben: [URL=http://donoki.uw.hu/shot0130.jpg]NÉZZÉTEK MEG ^^[/URL] :] LOL
  • akyyy
    #15736
    ujraraktam, hát, nem hiszem h segített:( nem baj, vissza 1.3-ra megint, carantén legalább megy. vhogy nem lehet megcsinálni hogy ha valamelyik szerver azt a pákyát akarja betenni, akkor engem egyből kidobjon vmi hibaüzive? nincs kedvem végivárni még betüti azt amoszvoás páláyt, ami szaggat mint a gyík... úgyis kilépnék belőle és igy megspórolnék egy kis időt.. talán ha hibássá teszem azt a map fájt
  • kas123
    #15735
    nem akarok hülyeséget mondani, de lehet h az 1.2es patchoz képest javítottak a grafikán v nemtom. rakd újra hátha az segít, nekem az újrarakás szokott segíteni
  • kas123
    #15734
    nem mind1:), mer ha a magyarosítás miatt gajdul be akk nem szabad feltenni, de ha a modok miatt akk a magyarosítást fel lehet rakni:P^^
  • donoki
    #15733
    miben? :D
  • akyyy
    #15732
    segí[b]cs
  • donoki
    #15731
    nem mindegj?
  • akyyy
    #15730
    muszá[b]j
  • donoki
    #15729
    nekem most egy problámá van :S
    Azt írja most ki a cod2, ki vág minden szerberről: Service Abnormality! MÉR?? :S
  • Kiswarga
    #15728
    Nem mintha érdekelne bárkit is de én manapság a DT-sek szerverén szoktam játszani. Mondjuk leginkább azárt mert ott vannak új mapok.
  • donoki
    #15727
    hát ezt most muszály volt mondani...
  • akyyy
    #15726
    köszi szépen. mellesleg hiába teszem direct x 7-re vagy 9-re, akkor us semmi változás:S
  • torrente111
    #15725
    ha már annyira kell itt a link: http://www.magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=629
  • akyyy
    #15724
    ott irták, igen, de csak annyi van kiirva a letöltéseknél h készül ráadásul az icestudiosnál, ami nemis érhető el már 2 éve.... na mind1.

    a másik rpoblémám, hogy feltettem az 1.3-as javítást, és a moscow pályán ha kimegyek az épületből, ugy elkezd szaggatni a gém hogy áhh... jó, nem egy erős gépem van, igaz, de régebben mikor fent volt a játék és játszottam vele, sohanem szaggatot.. miért csinálja most ezt?:(
  • kas123
    #15723
    Én azt ajánlom neki h csak mapokat töltsön le, a többi modot ne, szal az autómatikus letöltéseket csukja ki, csak bezavar a gamenak... a modok többsége nem kötelező a szerverre, kivétel pl.: a GFM mód
  • torrente111
    #15722
    mondjuk nekem mind 1 ha szereti ujra rakosgatni a játékot.mert előre nem tudhatja mit tölt le.mert letöltés nélkül fel sem engedi de neked ezt biztos nem kell mondani.
  • kas123
    #15721
    bocsesz http://www.magyaritasok.hu/
  • kas123
    #15720
    torrente: össze összeakadnak, csak sztem a modok, mer amikor volt magyarosításom akkor is volt olyan h más modot töltött be (ami nem volt a szerveren), meg amikor nem volt magyarosítás is volt ilyen... (szal sztem felrakhatja, nem fog változni a helyzet^^)

    akyyy: a www.magyarositasok.hu címen tuti fenn van
  • torrente111
    #15719
    ?????
  • torrente111
    #15718
    mind 1 összeakad vagy nem?
  • kas123
    #15717
    én ezt úgy mondanám h a leszedett modok akadnak vele össze^^
  • torrente111
    #15716
    figyelj ne szedd le a magyarítást mert később összeakad a letöltött cuccokkal amit a szerverekről leszedsz!!1 jó tanács
  • torrente111
    #15715
    ismét köszi.igen több szinű.azt adták az egérhez.egyszinű a jó?vagy milyen?
  • akyyy
    #15714
    azt olvastam call of duty 2 höz van fullos magyarítás nem csak mutlihoz, ezt hol lehet leszedni?
  • busman1
    #15713
    Picit felemeled, vagy többszinü a pad, ilyenkor szokott ilyet csinálni.
  • Richard90
    #15712
    pl ha asztalon játszasz (pl fenyő) akkor a repedésein megtörhet a fény és így össze vissz kezd le mozogni... nekem is volt régen ilyen
    de mostani mx518-as egeremnél semmi gond nincsen (lekopogva)
  • torrente111
    #15711
    köszi.de mit értessz a nem stabil alatt?