26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #15831
    Elolvastam.;)

    Az igazán jó játékosok, a megfelelő helyzetben, megfelelő felszereléssel, megfelelő rutinnak könnyen tudnak így játszani.
    pl. jó fülhallgató, pályaismeret és rutin, egy kevés skill.

    Én nem sd-zek, felmentem Ficsek és tudatLAN féle reload realizm szerverre. Gyakran utolsó helyeken tanyáztam. Aztán felmentem hq-zni, German Front módban. Gyakran zsinórban csinálok 2-3-as k/d arányt, első helyezéseket, fedezék mögüli felugrásból halálos találatokat, noha egy fél órával előtte a TL szerveren azt sem tudtam merről lőttek le.
    Ugyanez volt egy hozzánk járó sráccal. SD és alap cod2-ben jól tud villantani, de nálunk még nem veterán (de szeret hozzánk járni, jól érzi magát és ez a lényeg).
  • CheAteR88 #15830
    "de amikor már láccatát agya hogy csiter"
  • CheAteR88 #15829
    pls olvasd el amit irtam!!


    thx
  • trident
    #15828
    zico: elvileg hibás/elévült/router megszakítás miatt, a kliens oldali pb okozza a hibát.
    DE.
    Elvileg lehet, benne van a pakliban, de mivel ilyenkor shot sem sikerül és hamar repül ezzel a hibával a játékos, ezért nem egyértelmű.
    Saját tapasztalat szerint én nem tartom ezt bizonyítéknak.
    (általában egy pb mappa tartalom törlése&pbsetup vagy a router rendbetétele megoldja a dolgot)

    cheater: ha tényleg ilyen tudatlan* vagy még mindig, akkor ez tényleg nem a te játékod!
    *=szinte minden nap van erről szó itt, a cod.hu-n rendszeresen vannak hírek, tutorialok a pb-ről, foglalkozik ezzel több topik.
    A pb vagy fel sem engedi(!) vagy a csalás bekapcsolásakor azonnal(!) vagy általában a cvar ellenörzési ciklus (általában 90 másodperc) során dobja ki a csalókat.
    Aki meg jobban játszik? Mióta játszol? Ez vicces lenne, csak az a baj, hogy nagyon sokan úgy gondolkodnak mint te és az orrukig sem látnak el. Szerencsére az ilyen játékosok hamar lekopnak a valóban jó szerverekről.
  • CheAteR88 #15827
    az a gáz ezzel mire a pb kibassza adigra én abbahagytam a gamet mert hamarabb észrevettem és felbaszta az agyam:S
  • zico87
    #15826
    [08.21.2006 16:50:05] VIOLATION (PB INTEGRITY) #10006: Taki (slot #4) Technical Violation: Failed PunkBuster Integrity Check [(VALID) 82.150.57.63:28960]

    és ha ilyett találok a cheat logban az 50-50 % hogy csalt ???? Mert sok ilyet találok !!!
  • zico87
    #15825
    ja csak sajna a magyar gamerek sírnánk ha + 1 progit kéne fölrakni+ez a DMW jobban ellenőrízz állítólag mint a PB !!!

    Cheater:Én is Így Gondolom a Killcam-ből vagy spectatorból ki lehet deríteni hogy az illető csal-e vagy van
  • CheAteR88 #15824
    olgyátok meg és eskü visszaszokok a codra is!
  • Magnum PI
    #15823
    Hi!

    Nem tudom volt-e róla szó hogy ingyenes lett a cod2-höz a DMW. Próbáltuk felrakni a serverünkre, de rá kellett jönnünk hogy magyarokkal egy darab wart nem tudunk rendezni, mert senki nem fogja felrakni a kliens. Külföldi servereken használják.Ha sikerülne elterjeszteni annyi lenne a csítereknek, mert ezt naponta frissítik
  • CheAteR88 #15822
    figy
    lehet nem nekem szol de hozzászolnék
    nembiztos hogy csiter az aki nállam jobb!
    de amikor már láccatát agya hogy csiter akkor már az enbernek a fasza kivan vele
    te nem így gondolod?
  • zico87
    #15821
    De attól hogy ide beírsz minden szépet a csíterek ugyanugy csalni fognak ez van ez !

    COD2 Scene=Szánalmas szar csíterek+szarlámák akik a jobbakat lecsíterezik !!!
  • zico87
    #15820
    Hát Tényleg csak azt tudom mondani PB-s szerverekre járjatok ahol régi gamerek vanak !! Én is utálom a csítereket de hát nemtudom őket nyakonvágni !!


    Kisvarga: a mi szerverünkön állandón updatelem a PB-t az ujabb csíteket beleírom a configba próbálok tenni a kis 12-15 éves csíterlámák ellen de nemmindig sikerül mert ugye csak utólag tudok tenni ellene amikor kijött az uj csalás,de ezért csiáljuk Idonknowal a PB konfigot !!!
  • CheAteR88 #15819
    tök mindegy hogy pb nem pb akkor is teli van fasszívo csiter gecikkel!
  • CheAteR88 #15818
    #15799 eggyetértek!
  • Kiswarga
    #15817
    Mitől van az, hogy tegnap még semmi gond nem volt a játékkal ma meg 48-as ping-nél elkezd laggolni?
  • Lacee86
    #15816
    Nem tudom pontosan, miről beszélsz, de az ilyeneket, mint te vagy letiltanám a fórumról!
  • Kiswarga
    #15815
    ZICO a ti szerveretek védve van a csíterektől ugye? Mert kezdek odaszokni a gob_rats miatt.:D
  • donoki
    #15814
    én tudom ^.^
  • trident
    #15813
    Aki nem szereti a csalókat, az járjon PB-s szerverre, oda ahol visszajáró korrekt, érett közösség/közönség van.
    Ott viszont érdemes az anyázást csalózást hanyagolni.

    A publik hent tdm pistiHUN adminolású szerverektől meg mást ne várjatok...
  • zico87
    #15811
    Az engem is érdekel :D
  • zico87
    #15810
    Ja amig nem indul addig leht mókázni !!!:D
    Hát ia Pam mod nem szereti a custom mapokat azt előjön sok ilyen bug !!!
  • donoki
    #15809
    eez csak felkészülési idő alatt?
  • Geroy
    #15808
    És valaki tud olyanban segíteni, hogy caranténon sd-be hogy lehet belerakni a falba a bombát??? a tank mellett lévő fal/kerítés kinek hogy tetszik...
  • Geroy
    #15807
    Sztem megsérült az a fájl a dvd-n, de lehet hogy más a gond...Én erre tippelek
  • Pistike 007
    #15806
    Hali! Már régebben rajta volt a gépemen a COD2, de le kellett szedni má nemtom miért. Most próbálom felrakni, de a telepítés közben, mindig ugyanannál a fájlnál megakad, és ezt írja ki: "Error 1305. Error reading from file: D:/Setup/Data/main/iw_11.iwd. Veryfly that the file extists and that you can access it." Valaki tudna segíteni?köszi, pista
  • zico87
    #15805
    Csináltunk egy Kis Fun demot Gob_ratsen egy kis bug féleséget találtunk !!!

    Innen letölthető
  • zico87
    #15804
    A Kivégzőosztag előtt Poénkodhatsz itt az ilyen nem poén !!!


    Hát Cheater sajna a Codba mindig is lesznek csíterek+lámák akik lecsítereznek pl:minket is :D ez a magyar Public azért kell valami haveral őszeálni azt zárt szerveren nyomulni ahol mindenki ismeri egymást és ha valaki csítel akkor másnap tarkon tudod ba.... !:D
  • HD JOHNNIE
    #15803
    szarrá röhögtem az agyam
    Ezt nekije:
  • Kiswarga
    #15802
    Az óvodában jót kacagtak volna. Egyébként meg sztem nem poén volt.
  • Richard90
    #15801
    ilyennek ne poénkodj ha lehet... mert itt nagyon nem szeretik
    méga végén kapsz egy büntetőpontot
  • Varga10
    #15800
    Csak poén volt bocsi :D
  • CheAteR88 #15799
    ekkora egy szar játékot!!
    felmek gondolom a régi idők emlékére jáccok eggyet!
    de bazdmeg mitlátok?
    hogy sok geci szarfaszu segnyalo csiter elbassza fojamatosan a játékhangulatot
    megkérdeztem tőlle ezt mértkell
    őmeg:nem vok csiter ne gyanusítgass
    de amikor látom a kis szarrágot hogy karokkal végigkövet a falon át nemcsak engem hanem mástis akkor egy picit elbvorult az agyam
    én asszondom nem szar ez a kibaszott játék hane elvan baszva a sok szarfaszu genyláda csiterrel
    és eskü én szeretem a codot de addig szerintem nincs értelme vele jáccani míg nincs vagy nem tlálnak ki hozzá egy kibebaszott védelmet!
    lám a css-t megtutták oldanim akkor ezt a szart mértnem?
  • Richard90
    #15798
    óóóóó istenem... ezek ilyenkor hallják a hangjukat?
    látszik hogy egy 10 éves szánalmas noob
  • HD JOHNNIE
    #15797
    Igen tudok egyet! Felmész egy szerverre és beírod a konzolba: /bind w "/kill"! Ez a legjobb wh elrejtő parancs kötsög!
  • HD JOHNNIE
    #15796
    A main könyvtárban találod ezeket a pályákat.
  • Varga10
    #15795
    Hy all!!

    Valaki nem tud egy wall hack elrejtő progit amivel fent tudok maradni a Pb-s szervereken is? Természetesen a Cod 2-höz.

    Kösz.
  • Gladiator
    #15794
    hali!

    ugye amikor multizok mindig letölt egy csomó mindent a gépre magától, mikor tölti be a pályákat. Na, ezeket hol lehet kitörölni? mert most elkezdtem elölről, de baromi idegesítő néhány dolog.

    köszi
  • Ficsek.hu
    #15793
    Közben megoldódott, leírás itt.
  • Kiswarga
    #15792
    Sorry.
  • zico87
    #15791
    ja azt is írtam hogy nem bug hanem direkt+ a valaki tudja a pam-modos kérdésemet ?, Help pls !!!