26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Richard90
    #15871
    Hyper-Threading-techonolgy
  • kas123
    #15870
    Mi az a HTT gyorsítás?
  • zico87
    #15869
    ja így egyszerübb volt nekünk is !!:D
  • Geroy
    #15868
    még jó hogy megválaszoltad magadnak és nem kelletgondolkodni a többieknek :D
  • Davidsned
    #15867
    Sry, időközben rájöttem :)
  • Davidsned
    #15866
    Hi! Lenne egy kérdésem, sry ha volt már. Az 1.3-as patch-ben benne van a HTT gyorsítás? (ami az 1.01-ben)
  • Ficsek.hu
    #15865
    Írd be az ablak alsó sorába: map_rotate /a szerverkonfig legutolsó sorába is beírhatod/
    Mit szeretnél, hogy még betöltsön?
    Ugyanazon a gépen elindítod a sima cod2 multit és a szerverkersőjében bekapcsolod a local szűrőt és látnod kellene a szervert. Esetleg az ASE 'tools/find lan servers' menüvel is megkeresheted és csatlakozhatsz rá.
  • ffxi
    #15864
    "Ezzel nincs semmi gond, látszólag normál console ablak."

    De itt megáll, nem tölt tovább
  • Ficsek.hu
    #15863
    Próbáld a backto1.2 peccset és rakd újra az 1.3-at. Amennyiben 1.2 alatt jó a kép, de 1.3 után nem, szedd le máshonnan az 1.3 peccset, ha 1.2 alatt sem jó, telepítsd újra az egész cod2-őt.
  • Ficsek.hu
    #15862
    Ezzel nincs semmi gond, látszólag normál console ablak.

    #15858:
    Valszeg maradt olyan mod az fs_game által meghatározott könyvtárban vagy a main könyvtárban, amik összeakadnak, esetleg módosítva lettek, esetleg nem kompatibilisek az uo-val.
    A hiba után lődd le a szervert és keress egy console.log vagy ehez hasonló nevű fájlt. A vége fele kellene találnod feltűnően sok csillaggal ellátott sorokat, ahol a konkrét hiba okát írja le. Azt ha bekopizod, többet lehet mondani róla.
  • Bocy
    #15861
    hömmm
    nekem nem volt ilyen problemetikám soha:D
  • Hassan B
    #15860
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám lenne ho felraktam az 1.3-as patch-et, és ha pl legyomom a c-t és leguggol akkor a guggolás ikon helyett csak egy fekete négyzet lesz ott...

    Nem tudjátok mi lehet a gond?

    Előre is köszi!
  • ffxi
    #15859
    Bocsánat a méret miatt!!!
  • ffxi
    #15858
    Ez is! Ez Hamachinál jön elő
  • ffxi
    #15857
    HELP!!
    Multinál jönnek elő


  • Kiswarga
    #15856
    Én tudnék tippeket adni kínzásokból és kivégzésekből!!!:D Küldjetek egy csítert ide és ha kell fel is veszem nektek ahogy könyörög.:D
  • Geroy
    #15855
    Attól nagyobb kínzás nem kellene!!! Persze kaját nem kapnának hozzá!
  • zico87
    #15854
    ja de a csítereknek ez túl kegyes halál lenne egy tankal lelőni őket valami kegyetlenebb kéne !!!!pl:Középkori Kinzások,végignézetni az összes Argentin szapanóperát stb..... Kinek melyik a kegyetlenebb azt döntse el !!!!





  • Kiswarga
    #15853
    Ez nagyon LOL!!!
  • Geroy
    #15852
    Ez nagyon fasza!!! Grat annak aki kitalálta!!!
  • Kiswarga
    #15851
    "Régi mániám! Tankkal végigmenni Románián! Egy szép nagy Tigrisen!" én is inkább a csítereken mennék keresztül. Meg az Activision vezetőin amikor nem adják ki PC-re a CoD3-at.
  • Egzol
    #15850
    http://gportal.hu/portal/anberlin/
  • Geroy
    #15849
    A sok köcsög csitert már kilőhetnéa cod2-ből!!!
    igy:
    utána meg igy menne nekik:
  • kas123
    #15848
    vajon lőni is tud?^^
  • zico87
    #15847
    Ilyet Kérek Karácsonyra
  • zico87
    #15846
    ja ez így van sajna dehát jót kell rajtuk röhögni azt olyan szerverre kell járni ahol jó a társaság (Elég kevés Ilyen szerver van )
  • starweb88
    #15845
    jah ez igy van vissza térve multkor a csiter szerverén toltam 30:7 es statom volt és persze aimos és wh s köcsög voltam meg is kaptam a kicket ^^ van ez igy én ezen csak röhögök h a magyar cod2 es társaság elég szánalom....
  • Ficsek.hu
    #15844
    Botokra nem érdemes időt pazarolni, csak előre mennek, lőnek egyet és töltenek, sík hülyék. Modok próbájához szokták hasznáni tesztelés céljából.
  • zico87
    #15843
    Kreáltok egy lanszervert azt anyi a többi gép meg Ip cím szerint csatlakozik !!!
  • donoki
    #15842
    ^.^
  • kas123
    #15841
    öreg előtted kérdezték meg... a lan=háló ha nemtudtad
  • Lacikaka
    #15840
    Bocs kifelejtettem a bot szót
  • Lacikaka
    #15839
    Hello!
    Hálóba szeretnék játszani a haverommal.
    Lágyszi írjátok meg hogy lehet-e berakni és ha igen, hogyan?
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Richard90
    #15838
    tudomáson szerint nem lehet botokat berakni mint a cs-ben...
    még nem láttam hozzá ilyesfajta kieget
  • soma62
    #15837
    Azt szeretném kérdezni hogy lanba szeretnék ugy játszani a haverokkal hogy botok ellen ez megoldhato??
  • SFKS
    #15836
    Este nagy buli volt!!
  • zico87
    #15835
    na ez tényleg Így van Trident én szinte csak sd-zek és amikor fölmentem egy sd szerverre 16:3-as statnál dawnvillen én is megkaptam a csíter jelzőt de mondtam a srácnak neked sokat kell még gyakorolnod és okosodnod aki ismeri a mapot az nagy előny föleg sd-be van ez így sztem !!!!

    ja ezért a legjobb csít amit én használok az a sok-sok gyakorlás !!! Ezt javaslom neked is cheater,mert tényleg nemmindenki csíter akinek van valami gyanús mozdulata az lehet makker vagy gamebug !!!
  • donoki
    #15834
    sry a nagyságért!
  • donoki
    #15833
    opsz
    nem jol linkeltem :D
    újra: [IMG]http://solarion.cjb.hu/images/solarion_img44eaaed59197a0.59637000 1156230869.elnino-pbhack.jpg[/IMG]
  • donoki
    #15832
    most találtam ezt a képet: [img=http://solarion.cjb.hu/images/solarion_img44eaaed59197a0.59637000 1156230869.elnino-pbhack.jpg]

    ez az egyik haverom, de már látom ő is csítel =(