26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #15911
    www.callofduty.hu
    Leírások, fórum/gyík , pb hibaüzenetes topik.
    Bejelentkezel rendszergazdaként.
    Lepusztítod a vírusokat, spyware-ket.
    Végigolvasol mindent és végig is csinálod.
  • circa
    #15910
    Senkinek sincs egy tippje, hogyan todnám orvosolni, az optionsban a PB-on, már töltöttem is le PunkBustert-de így is kidobálnak a serverekről, valami:

    Server Disconnected - ... has been kicked
    via PunkBuster (for 0 minutes) ... RESTRICTION:
    Inadaquate O/S Privileges

    -hibával, pls segítsetek.
  • Kiswarga
    #15909
    Na ezaz. Én ahhoz képest, hogy kb. 4-5 hónapja játszom elég béna vagyok. De ha hetente egyszer formába vagyok akkor rögtön lecsítereznek. Komolyan kezdem unni. Csak ismételni tudom. Ha ennyira utálják ők is a csítereket akkor rakjanak pb-t a szerverükre.
  • zico87
    #15908
    Persze ez így van de a Hurkatona klán például egy ritka szarláma klán a jó kis álnevemel játszotam ott Rommelként és nemtudtam meggyőzni az adminjukat hogy nem csalok hát kickelt azóta kerülöm azt a láma szervert járok oda ahol normális adminok+gamerek járnak !!!
  • busman1
    #15907
    Á, nem kell komolyan venni, engem saját szerveremről próbáltak kiszavazni. Ja, és sikerült is nekik. Csak aztán jött egy szerver restart.
  • Kiswarga
    #15906
    :P Na igen. Pedig nálatok egy büdös szavam nem lehet.

    De pl ahol most játszottam szinte mindenki azt hitte wh-zok. Már majdnem kibannoltak a szerverről mikor jött az admin és megmentett.:D A végén pont az kapta a lebaszást (és majdnem a bann-t) aki elkezdte az egészet.
  • laslandes
    #15905
    ez kegyetlen jó! :DDDDDDDDDDDD
  • zico87
    #15904
    Ja ez tény engem is kirugtak multkor 1 szerveren !!!!


    De nálunk multkor te se bírtad amikor headshotot kaptál tőlem !!:D De mind1
  • Richard90
    #15903
    azta qrv@ ilyat még nem láttam :O:O
    az ilyenekt ki kellen írtani... pfff mekkora egy láma
    és kicsit sem feltűnő hogy aimozik
    szánalmas noob... ja ez magyar szerverene volt?
  • Attila8805
    #15902
    Félreértések elkerülése végett videó.
  • Attila8805
    #15901
    Nem is aimozik a gyerek:Aim
  • Kiswarga
    #15900
    Én azt nem értem, hogy nagyon sok szerveren az adminok ha látnak vkit aki jobban játszik náluk akkor még ők is elkezdik a "Köcsög csíter és kick" hadjáratot. Ha ennyire utálják a csítereket akkor vegyék a fáradtságot és rakjanak PB-t arra a rohadt szerverre.
  • circa
    #15899
    Hi,
    Lenne egy kérdésem All-Seeing Eyeal játszok, de nem tudom valamiért a PunkBustert aktivizálni, az multiplayer-optionsban 'yes'-re állítottam, de amikor a consoleban megnézem még mindíg 0-án van, és ezért ki is rugnak minden serverről.
    Mit lehet ilyenkor tenni?
  • zico87
    #15898
    Még te vagy felhábóródva te szánalmas hülye !!

    WH nem is létezik már fölakasztoták az összes wh-st azt végük lett !!:D
  • busman1
    #15897
    Ekkora pancsert!!:) :)
  • Richard90
    #15896
    hát itt ne várjál semmit
    ja és nehogy te lehyél még felháborodva
  • mrbaba
    #15895
    Kössz bazdmeg...
  • zico87
    #15894
    [url=http://kurvagecifaszlámaanyádat.hu[Innen Le tudja szedni mindenki[/url]


    Aki WH-t akarja használni az csak nyomjon alt+f4-et utána format c:-ot azt dobja ki a gépét !!!!
  • zico87
    #15893
    [url=http:/kurvaanyádbahuzzzvisszateszarlámageci.hu[Innen Le tudod szedni a legujjab Müködő WH-t[/url]
  • zico87
    #15892
    Hát végülis akkor te is huzz innen te buzi, enyi rohadt szarlámát honnan szalasztanak ???


    Létszi Küldjetek wh-t !! meg az anyádat,hát öcsém sok 12 éves buzigyereket hogy anyukájuk baszta volna torkon mikor megszületek !!!!

    Nemakartok egyszer találkozni velünk levágjuk a fejeteket azt azal fogunk headshotokat adni !!!!
  • vernyuszi
    #15891
    http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=349563&start=136
    Figyelmetekbe ajánlom, a 137 hsz linkjének legalján látható nyitott mappát!
    Így buknak le a csíterek !
  • Yossarian
    #15890
    nem kell, hogy kirohadjon. a férgek úgyis megeszik a szemeit is, miután az agya teljesen elfogyott...
  • vernyuszi
    #15889
    Mit vagy úgy oda, úgyis 80 %-ban használják!1-több, vagy kevesebb , nem számít
  • Kiswarga
    #15888
    Hogy Győzike tanítson magyar beszédre te utólsó ****. Ha tudnék ilyen oldalt is inkább elárasztanám vírussal (márha lehetséges :P).
    Ez olyan mintha az apácazárdába menne vki óvszert árulni.
    Ahogy E.C.-t idézzem: "Húzzál vissza pulcsit kötni mielőtt benyomok egy bazi nagyot a cs*csödbe!

    Elnézést az adminoktól.
  • Attila8805
    #15887
    De neki Wh kéne hogy rohadjon ki a szeme
  • Richard90
    #15886
    nyugodvagyok nem írok be csúnyát, nyugodt vagyok
    www.callofduty.hu ott letöltheted az 1.3-as patchet

    üdv.: Richard90
  • mrbaba
    #15885
    Hellósztok!! Nem tudna vlaki nekem mondani egy oldalt ahol le lehet tölteni a Cod2-höz(1.3) Wh-t. Naogyon fontos lenne. Ha valaki tudna segiteni azt naon megköszönném.

    Üdv.:Mr_BaBa
  • Kiswarga
    #15884
    THX. Közben próbáltam keresni a Youtube-n.:D

    Találtam egy durva poén videót.:D

    POÉN
  • rezso001
    #15883
    Azt már próbáltam nemjó de azért THX!
  • zico87
    #15882
    Futasd le a PBsetupot az elvileg rendberakja vagy kérj egy Pb mappát v.kitől akinél nincs gond azt cseréld ki a tiédel !!!!
  • rezso001
    #15881
    Tűzfalam nincs! A PB-t hogyan lehet újratelepíteni?
  • zico87
    #15880
    A PB-vel nemtud kommunikálni a géped ellenőrizd a tűzfalad,vagy telepítsd ujra a PB-t !!!!
  • HD JOHNNIE
    #15879
    www.profbako.uw.hu
  • rezso001
    #15878
    HELP! mindig ezt írja ki:Szerver szétkapcsolt has been kicked via PunkBuster (for 0 minutes)... PB INIT FAILURE
    pls helP
  • Kiswarga
    #15877
    Vki válaszolni tudna esetleg??? (lsd.15872)
  • Multimax
    #15876
    és olyan klánt tudsz ami jó és van tgf?
  • zico87
    #15875
    De leírhatjuk a müködési elvét is ha kell ??:D Azt is vágom :D


    Multimax:Jó Klán meg sok van én is tudok 1-et !!!!!!!!!
  • kas123
    #15874
    köszi, így már vágom
  • Multimax
    #15873
    tud vki jó klánt?
  • Kiswarga
    #15872
    Tudtok olyan helyeket ahonnan lehet leszedno PRO CoD2-s videókat. De ne olyan legyen amit codban kell behozni hanem avi formátum vagy ilyesmi.

    Nagyon fontos lenne. ELőre is THX.