26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Richard90
    #15952
    olvass picit lentebb lámácska barátom és megtudod a választ, vagyis a reagálást

    ki kellene írni a bannerba:
    NE KÉRJ CHEATET A MULTIPLAYERES JÁTÉKHOZ MERT ÚGYSE KAPSZ
    JA ÉS NE IS BESZÉLJ RÓLA
  • bence33
    #15951
    hy. azt szeretném megtudni, hogy hogyan kell cheat kodokat beütni internetes játékban. TUDOM ELÉG PARASZT KÉRDÉS, DE HA mÁR MINDENKI EZT CSINÁLJA, AKKOR ÉN MÉRT NE???!!!
  • maffioso
    #15950
    bazeg bocs kéccer kütte el
  • maffioso
    #15948
    mé van h rohattul szaggat 1024x768 többi pedig no meg medium és 3ghz p4,ati9800,1gigaram nem vágom
    win reinstall előtt nem csinálta
  • Kiswarga
    #15947
    Sorry. Valamiért 2x küldte el.
  • Kiswarga
    #15946
    Van benne valami.:D
  • Kiswarga
    #15945
    Van benne valami.:D
  • Richard90
    #15944
    sztem próbáld meg cheat nélkül... legfeljebb vidd easy-n...
    nem olyan nehéz cheat nélkül végigvinni
  • Richard90
    #15943
    ja észrevettük
  • szoli91
    #15942
    amúgy észrevettétek, hogy a Star Wars és cheat között pázhuzam van? tudjátok az SW-ben van Világos Oldal és Sőtét Oldal. Na, mint tudjátok a Világos Oldalt nehezebb járni, mert nem érezhetsz és el kell hagynod a szenvedéjeidet, ilyen a nem cheatelő játékos. A Sötét Oldalt könnyebb járni, mert ott azt csinálsz, amit akarsz engedhetsz minden csábításnak. Ilyen a cheatelő játékos
    Aki cheat-el az a Sötét Oldalon van, és aki nem cheatel az a Világos Oldalt járja. LoL mi?
  • Bilux
    #15941
    Látom sok segítókész ember van.
    Fentvan az 1.3 patch ami single alatt 1.2
    Erre kéne nekem valami cheat NEM MULTI SINGLE!!! mert amik kint vannak a neten nem megy.
    Se az örök élet se a give all
  • Kiswarga
    #15940
    Nekem is a tököm kivan már az egyik szerverrel. K*rvajó lenne az egész mert egy csomó jó dolog van rajta (mászós mód, felturbózott fegyverek, új mapok, és a társaság is elég jó szokott lenni). De tele van wh-s emberekkel. Teganp még 2 admin-t is rajtakaptam ahogy wh-zik. De persze mikor én jó formámban vok akkor engem mondanak koszos csíternek. Meg az egyik gyerek wh-zott és be is írtam a chat-be. Az admin ennyit reagált, hogy "Tudom". Ha az admin is így reagál akkor mit várjak a normál játékosoktól?
  • zico87
    #15939
    Végre hogy rájötél te köcsög !!!


    Csít nélkül is lehet osztogatni a fjeseket,csíthez csak a szarlámák fordulnak hogy ugy talán tudnak 1-2 embert ölni !!!
  • Prince of Máté
    #15938
    Jaj te szegény
  • 555Tommy
    #15937
    Jó igazatok van!!!Nem kell csít!!!Köszi!!!
  • feelingSparx
    #15936
    ja most jövök rá h demot kell beírni, ekkora lámát:P:D:D
  • feelingSparx
    #15935
    köszi [MGV] ZICO!
    és kijelzi valahogy amikor elindul a record?
    mert én beírtam ezt a consolba: video és amit gondoltam neki nevet.
    ha ennyit beírok az elég?
  • trident
    #15934
    Ne a csalóknak higyj, hanem játsz tisztán!
    Járj PB-s szerverre.
    (valamint ne legyél már hülye, nem kell ahhoz csalás, hogy valakinek kiossz egy fejlövést)
  • Richard90
    #15933
    na húzzá a picsába!!!!!!!4
    az Aimot a köcsög csíterek használják...
    inkább húzzá vissza pulcsit kötni, mielőtt kapsz egy BANT (bár nem bánnám)
  • 555Tommy
    #15932
    Mert csak csodálkozok h mért ölnek meg mindig fejlövéssel!És ma mondja a srác h van ez a progi!És h sokan hasznájják!
  • 555Tommy
    #15931
    Szewa all!!!Vki meg tudná mondani h honnan tom letölteni azt a progit h AIM???Előre is köszi!
  • zico87
    #15930
    PB Hibaüzenetek

    5.1-be nekem is voltak gondjaim nekem se ment Genius %.1-es hangkarival,de engem ugyse érdekelt mert fülesel nyomom mert ugy jobb
  • Yossarian
    #15929
    asszem nincs admin jogod a gépen
  • Chege
    #15928
    Hellotok

    kérem segítségeteket az én CoD2-m azt írja ki: O/S privileges : 508 : 430 <-- és kidob a PB aki tudja mi lehet a hiba oka kérem segísen!!
  • Richard90
    #15927
    vegyél fejhallgatót... ez sztem sokkal jobb, mint a hangszórók...
    amúgy már leírtad a problémádat a hangkártyás topikba is?
    mert ha nem, akkor próbáld meg hátha tudnak segíteni
  • Prince of Máté
    #15926
    a ReadMeben ezt írja:
    While using a sound card that supports EAX, you may experience occasions
    of loud sounds while using the EAX sound provider. To avoid this, and
    the potential hazard of damaging your speakers, it is recommended that
    you avoid using a high speaker volume on your sound system in combination
    with a low Master Volume setting in the Options>Sound menu of Call of Duty 2.
    Doing so may cause damage to your hearing or speaker hardware.

    If possible, you should turn down your speaker volume on your sound system
    and turn up the Master Volume in the Options>Sound menu to get desired
    volume levels while playing the game. If this is not possible, and you
    are experiencing the problem mentioned above, it is recommended that you
    switch sound providers in the Options>Sound menu to Miles Fast 2D Positional Audio.

    FASz érti mi van itt csak vmennyit értettem...Na mindegy a lényeg hogy játszok 2Dbnen...Érdemes volt megvenni a hangszórókat...
  • Prince of Máté
    #15925
    Nem alaplapi a hangkártyám, teljesre van téve a hangkártya gyorsítása
    Hogy frissítsem a drivert??
    Nem tom pontosan milyen hangkártya van benne Creative Sound Blaster LIve! ennyit tudok.A hangkártyán belül már nem kell semmit állítani 5.1-re van téve minden játéknál ami támogat EAXot szól a center,de a CODnál akor akadozik...
  • trident
    #15924
    Nem otthon vagyok (dolgozom), így most nem tudok mindent ellenőrízni vagy megnézni.

    Nulladik lépésben ha az alaplapodon van integrált hangkártya, tiltsd le.
    Legelsőnek frissítsd az alaplapi és hangkárty drivert.
    Második lépésben a hardveres gyorsítás legyen teljesen (vezérlőpult) és a driverbe állíts be mindent (hangzás, hangszórók száma, ellenőrízd, hogy minden jól szól.
    Indítsd a cod-ot, és sorba próbáld ki a lehetőségeket. A 2d nyílván nem jó neked, mert az két dimenziós, az eaxot pedig elméletileg tudni kellene, hiszen ilyenkor a processzor helyett a hangkártya dolgozik.
    Hogy pontosan milyen beállítások vannak azt fejből nem vágom. Próbáld ki mindet és a readme-t is olvasd(!) el, lehet ott lesz a válasz.

    Ha csak szabadidőben játszasz a CoD-dal, akkor tapsztald ki milyen beállítás tetszik, ha komolyabban is szereted gyürni, akkor egy fülhallgató az igazán jó megoldás (genius-sharkoon-logitech-zalman: 2,5-4-6-9K: ársorrend, de nem mindig a drága a legjobb).
  • Prince of Máté
    #15923
    Elmondom kicsit pontosabban:Mile Fast 2d-ben nincs térhatás,nincs center de viszont nem szaggat de ha EAX-ra rakom akkoir ha vki mozog akkor lemyeg 20fps-re.
    Hangkártya hiba?Creative Soundblaster Live a hangkártrtyám
  • zico87
    #15922
    /stoprecord a consolba és a main/demo mappába menti a demokat !!!!
  • Prince of Máté
    #15921
    fent van a hangdrájver be van állítva 5.1-re könnyezek és nem szól a center csak ha EAXban van
  • feelingSparx
    #15920
    jah és még annyi h hogyan tudom megállítani a felvételt?
  • trident
    #15919
    Mielőtt könnyezni kezdesz netán telepítsd fel a hang drivert (pl. a hangkártyához a legfrissebbet). A driver-ben pedig állítsd be a hangfalrendszert.

    Ezek után a cod menüjében próbáld ki a különböző beállításokat, gondolom nem miles software-s emulátor kell neked.

    Sok sikert.
  • feelingSparx
    #15918
    köszi szépen mégegyszer
  • Prince of Máté
    #15917
    Tudtam h ez lesz...Ha vki kérdez vmit válaszolnak rá de az enyémre sose
  • zico87
    #15916
    Consolba /demo és a fájlnév amit akarsz ezt a demot utána a Frapsal tudod AVI-ba menteni !!!!
  • feelingSparx
    #15915
    Hi
    Csak azt szeretném kérdezni h hogyan lehet a játékon belül videót csinálni?
    Aki tudja az pls írja meg, előre is kössz
  • Prince of Máté
    #15914
    Na jól van megoldódott a probléma beraktam EAX-ra és akkor szól azis de akkor meg lemegy 20 fps-re...TUdom h nem segítetek de csak most az egyszer írjatok plz!
  • rhinoelekes
    #15913
    !!! FIGYELEM !!!

    olyan klánokat keresek, akiknek nincsen honlapjuk, de szeretnének...
    egy nemsokára induló rendszer első kipróbálói, tesztelői lehetnek!
    akit érdekel írjon az [email protected] ra
  • Prince of Máté
    #15912
    Van 5.1es hangszóróm és hangkártyám de a CODban miért nem szól a Center?