26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • halofilter
    #16720
    Sziasztok! itt látom, hogy the all see eyes-t használtok, de haverom azt mondta hogy az Xfire jobb hidjek neki???
  • zico87
    #16719
    Mostanában tök jó móka Warok vagy SD után kicsit tdm vagy dm-be Gob_ratsezni és ezért gondoltam hülye őtlet lenne egy 1 napos kis FUN kupát csinálni Only Gob_Rats & Only Rifle and Sniper .

    Szerintem anyira nem lenne rossz a gob_ratset ugyis sokan szeretik
  • starweb88
    #16718
  • trident
    #16717
    PB-s szervereken, a belépéskor fut néhány ellenőrzés, ezért szokott "szaggatás" jelentkezni. (a konzolt megnyitva, ilyenkor lehet látni, hogy lefut a cvar ellenőrzés)
    Amellett, hogy ez van, lehet töredezettségmentesíteni, a registryt rendbetenni, ezzek is segítve az oprendszert, a merevlemezt, hogy hamarabb találja meg a betöltendő adatokat.
  • Dexantreal
    #16716
    Aha :S...
  • Cat 02 #16715
    ^^
    mikor belépek qvára szaggat (-> midnig német vok xDDD pedig az utálom) de utána jó
  • Dexantreal
    #16714
    Nem baj, mondom: annyira nem zavaró, mert csak legején egy röpke pillanatig.
  • mike0013
    #16713
    :S akkor nem tudom miért lehet:S
  • Dexantreal
    #16712
    sry, helyesebben
  • Dexantreal
    #16711
    Hm? Nem igazán értem mondatod, picit helyesebb írd le.
  • Dexantreal
    #16710
    Net sebesség gőzöm sincs, de, ha azt mondom, hogy 250nel szoktam szedni géjmeket, az jó? Aztán graf az 800x600 directX7ben és gépem ütős gépecske, csak valamiért beszaggat, de pl most felmentem AKG szerverére és ne mszaggatott, most jó volt. Szal változó és mondom, csak első5 mp-ben kb, aztán midenn oké. Meg mikor összefutok valakivel, akkor egy picit, de utána többinél már nem.
  • Cat 02 #16709
    ue csak mikor találkozok vkivel nem szaggaT :D
  • mike0013
    #16708
    :S ez nem jó... először is: netkapcsolatod sebességét mondd!
    másodszor: vedd lejjebb a grafikát!
  • Dexantreal
    #16707
    Miért van az, hogy mikor belépek a multiba, akkor totál szaggat az elején, még nemzetet se tudok választani, mert egér is szaggatva megy oda, ahova akarom - ilyenkor várok, amíg jó lesz - és utána rá 1-2mp-re már midenn oké és tök jól tudok játszani, de amint összekerülök egy ellenféllel, akkor ismét picit beszaggat és utána már teljesen jó. Miért van ez? Rohadtul idegesítő tud lenni, ha emiatt ölnek meg.
  • Száddi
    #16706
    áhh nem hinném nem tudom :S vagy ezt nem nekem írtad?? :D
  • Attila8805
    #16705
    Mikor formáztad utóljára a gépet lehet hogy telítődve van géped mindenféle vacak programmal.
  • Száddi
    #16704
    Helló az mért van az hogy beakarok lépni az egyik szerverre és kiírja hogy nem lehet megnyitni az mp_harbor mapot... idáig jó volt csak újraraktam a játékot mert sokat szarakodott. Mit csináljak??
    Előre is kössz
  • K Ace
    #16703
    pls vki segítsen. #16688
  • trident
    #16702
    Engedélyezd, hogy kilépjen a tűzfalon // driverfrissítés ajánlatos.
  • mike0013
    #16701
    egy időben nekem is volt:S
    aztán elmúlt, csak azt nem tudom, hogy hogyan...
    csináld azt, hogy beindítod a vírus és spyware keresőket, hátha a vírusok miatt van..
  • mike0013
    #16700
    akkor menj és játsz barbibabával;)
  • Lala
    #16699
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.
    A Cod 2 multi játék baromi lassan indul el. 1.3-as patch van fent. Az SP simán elindul, de a multinál több prcet is várni kell. Miután ilyen nehezen elindult működik rendesen, csak nagyon idegesítő, hogy indítás után még akár ebédelni is lehet mire elindul a game.

    Van erre valami gyógyír? Mitől lehet ez? Teljes újratelepítés már volt.

    Köszi
    Lala
  • gyuri12
    #16698
    nem is szoktam vele játszani... ÉS UTÁLOM A MECSBOKSZOT!
  • busman1
    #16697
    Köszi a linket Zico
  • zico87
    #16696
    Hát akkor minek játszol vele te tudatlan Barom,ha nemtetszik Format c:-t nyomj és húzz a fórumból ne szídd a játékot ugyse érdekel a véleményed senkit főleg lehetsz 12 éves mi ?:D Maradj a Matchboxoknál !
  • mike0013
    #16695
    lehetőleg tőlünk jó messzire!
  • mike0013
    #16694
    semmi baj!
  • gyuri12
    #16693
    hova menjek?
  • mike0013
    #16692
    köszi, mehetsz!
  • gyuri12
    #16691
    én most főleg a single playerről beszéltem hülyegyerek... amúgy játszottam azokon a szervereken is amiről te beszéltél,ott kb ugyanaz volt...
  • zico87
    #16690
    Játsz a Marioval Hülyegyerek,mert ne TDM Public láma szerverekre járj az SD,CTF,Hq Már nem a hentelésről szól oda kell taktika is.
  • gyuri12
    #16689
    ez egy szar játék! hentelés az egész,és nem is valósághű! ami ebben a játékban van,az mind hazugság!
  • K Ace
    #16688
    Helo. Nálam az a helyzet ált elő, hogy iszonyatosan szaggat a játék. A kártyám gef4mx440. Tudom, hogy gyenge a kártyám de biztos nem ez a baj, mer 1 hónapja még vígan játszottam szaggatás nélkül. Multiban minden rendben van csak single ben jön elő, és csak akkor ha az égre nézek. Ha az ég nem látszik bele a képernyőbe azaz kicsit a talaj fele fordulok rögtön normálisan fut. Amint fölnézek és látszik a ég rögtön szaggat. pl help. (driver frissítést és patch-et próbáltam és semmi eredmény)
  • starweb88
    #16687
    erre azt tudom mondani h ti gondolom haxos cfg t akartok , nem attól játszik vki jol h minden mellé lövést beadja először tanuljatok meg gammelni azt akkor majd jöhet a cfg...
  • Sleepy Bone
    #16686
    Hello! pls nekem is [email protected]
  • ywy
    #16685
    Csasztok.Tudna valaki kuldeni nekem 1 franko configot?Nagyon megkoszonnem. Msn cimem: [email protected]
    elore is koszonom.
  • trident
    #16684
    1; szivesen.
    2; #16668
    3; egész, magyar mondatokban, értelmesen, kultúráltan.
  • Kont2
    #16683
    tudjátok mit??
    újra telepítem aztán valaki magyarázza el!!
    hogyan kell csinálni
    #16667
  • mike0013
    #16682
    bolt?
  • Cat 02 #16681
    bammeg google ^^