26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • AMDFan2
    #16760
    Hali!Lenne egy pár kérdésem.Az lenne az egyik hogy ha csinálnák cod2 szervert az én 3mb/512kb -es sebességemmel hány embert bírok el??meg van-e a játékhoz Fan site kit? (és ha lehet mert nem tudo milyen atw-re +extra.hu-ra meg ultrawebre lehet szervereket csinálni ??
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Dexantreal
    #16759
    Igen, olyasféle. De nem értem: régebben miért nem írta ki akkor? Mert utóbbi 4-5 napba kezdte el néha kidobni ezt az üzit.
  • trident
    #16758
    Szia,
    kérnék screenshotot!:) Ha valami olyasmi, hogy turret tag, akkor az az mg bug miatt van, a teljes verzióban remélem nem lesz!
  • Dexantreal
    #16757
    trident: miért dob ki a Wiharsarok 2 (szal amelyik CoD2-n fut) valami olyasmi üzivel, hogy nem vagy tag player? :S Tudok játszani mostanában pár percet aztán bumm kidob... képet elakartam menteni, de aztán közbe mást is átmásoltam és elúszott, de legközelebb beteszem ide a képet.
  • zico87
    #16756
    Hát ja Ha valaki gyanús Nézzd vissza alaposan a Killcamot és ha már nagyon gyanús menj ki spec-be,de ok nélkül ne csíterezz senkit mert lehet az a gyanús mozdulat makker,bug stb...
  • Wreck86
    #16755
    én a visszajáccást nézem meg mindig,ha feltűnően nem "emberi" a mozfulatai,akkor az az lesz 90%ban,de vannak itt olyanok akik jobban tudják
  • Picar77
    #16754
    Azt hogy lehet kiszúrni hogy valaki csal?
    Nem lehet lelöni meg ilyenek?
  • donoki
    #16753
    hát akkor több magyar nincs.. max [SZIE] only rifle tdm
  • starweb88
    #16752
    az gass pedig a legtutibb only rifle a külföldi szerverek
  • ffxi
    #16751
  • donoki
    #16750
    van eredetid?
  • starweb88
    #16749
    igen
  • Picar77
    #16748
    hy az xfire az ingyenes?
  • MrW
    #16747
    mi ez az enyéni konfig??ez milyen beállításokat foglal magában?vki világosítson fel lécci
  • zico87
    #16746
    Az élő ember az üziket akkor látja ha a dead chat be van kapcsolva a szerveren
  • Ombika
    #16745
    Minden szerveren az van,hogy amikor meghal vki es ir a chatbe azt latja a meg eppen elo ember is?! :S
  • zico87
    #16744
    Ja ez a szerveroldali PB update(config)
  • Dexantreal
    #16743
    Aha, thanks helpet! Registry-t inkább hagyom.
  • BIZ0906
    #16742

    Egész jó, de néha már idegesít!
  • chadi
    #16741
    Ezt hova kell? serverre a pb könyvtárba?
  • ffxi
    #16740
    még, még ,még....

    donoki: THX!!!
  • donoki
    #16739
    rifle appeal?
  • ffxi
    #16738
    De ott sniper is van:(
    Csak szigorúan rifle érdekel. Ha lehet.
  • Cat 02 #16737
    magyaritasok.hu
    és a fejlécen
  • ffxi
    #16736
    Csak riflés szervereket tudtok mondani?
  • zico87
    #16735
    PB Update by ZICO
  • Ficsek.hu
    #16734
    Érdekelne a pb update, köszi.
  • zico87
    #16733
    Én már bepotóltam megszereztem ezt az uj valamit ez egy Többfunkciós szar WH+AIM egyben+ az életcsikot egy gombnyomásra tudod föltölteni 100%-ra
    Ezért csinálom is a PB Updetot hozzá mert nem jelzi be.
  • trident
    #16732
    http:profbako.uw.hu

    Illetve ha nem túl nagy méretű, akkor légyszives a [email protected] küld el mailben. MSN-en kivételesen ritkán vagyok. Ezeddig a wh/esp/aim (és ezek variánsain kívül) nem tudok másról. Lehet én maradtam le, ha igen, itt az ideje, hogy pótoljam. Köszönöm.
  • zico87
    #16731
    ha valaki tudd az uj csítről valamit küldje el nekem ha megvan a fájl akkor azt is vagy infot
  • ywy
    #16730
    Ez igy van .Mert pb átbaszos cheat van ,és ahogy hallottam az uj cheat neve cevlar.Én nem csalni akarok csak segitsen valaki be álitani a gémet hogy legalább az fps em jo legyen.Mert nem vok pro játékos
    de már talán láma semKb 1 éve nyomom a cod 2,elhihetitek hogy 34 évesen nem azon vok hogy csiteljek csak idegesitö ha egy láma egy nap alatt 1000%javul,és alitása szerint egész éjel jaccot.pls segitsetek
    thx
  • halofilter
    #16729
    az lenne még a kérdésem hogy felvettem haveromat az xfire-ben és arra a serverre akarok menni ahol ő van és azt írja ki hogy disable vagyis"join game(disable) hol lehet beállítani?
  • Echo Control
    #16728
    Pár percel ezelőt érdkes dologgal találkoztam. Valam új csit, rosszab mint a wh, rosszab mint az aim. Igenis van olyan hogy belelövök két tárral, melé dobok egy gránátot, a társam mg-ből lövi, 2ütik oldalról és nem hal meg. Persze örök Gránát + örök lőszer is társul az örök élet mellé. Készítettem róla 5darab demot. MSN en szívesen elküldöm bárkinek, MSN: [email protected]
  • zico87
    #16727
    ja + a magas FPS szám a trükk 300 Fps-el lehet tunkolni igazán !!!
  • trident
    #16726
    Nincs olyan, hogy gyorsabban tárazol (olyan volt, hogy bugot használva lehessen trükközni, de ilyen nem). Olyan sincs, hogy két tárat kell belelőni és nem hal meg.

    Olyan van, hogy különböző netbeállítások miatt azt hiszed, hogy találni fogsz, de valójában mellélősz. Ebben nincs semmi extra dolog, maxpackets, snaps, rate.

    Pro gémerek konfigjai megtalálhatóak a cod.hu-n és forrás feltüntetésével a mi csapatunk lapján is. Bár sok apróságot be lehet állítani, de az ember kell a játékhoz és nem a konfig a játékhoz. :)
    Sokat segíthet egy személyre szabott konfig, de szerintem hosszú munka és tudás kell hozzá, hogy valaki testre szabja és akkor is az önmagának lesz jó, a szomszéd vérpistikéből nem fog válni g5-ös egér és pro konfigtól sem pro, legfeljebb Vér István.:)
  • ywy
    #16725
    [email protected]
  • ywy
    #16724
    én nem azért szeretnék kérni valami jo fajta configot hogy ha mellé lövök akkor eltaláljam ,hanem azért mert ha pl.warrozunk elenfeleinknek kb.2xgyorsabban lönek stb.pls valaki küldjön hogy legalább eséjünk legyen.Az hogy lehet hogy pb-s szeron 2x kel kitárazni ez ellenfelen mire meghal ha meghal.elöre is thx
  • mike0013
    #16723
    szerintem is sokkal jobb az Xfire... gondoltam játszok egyet, nézem az ASE-t és gondolom magamban 'hát ez nem létezik, hogy ien kevés server legyen' jó egy darabig játszok így... megunom felteszem az Xfire-t kb 20× annyi servert talált...
  • MrW
    #16722
    jaaa, meg az eye fizetős. ("elvileg")
  • MrW
    #16721
    ez relatív. vkinek ez, vkinek az jön be jobban. én pl x-fires vagyok, nemrég tértem át, ugyanis az eye mostanság alig talál szervereket.Mellesleg az x-fireben sokkal több hasznos funkció van,(pl részletesebb kereső,állandó frissítések,cserélhető skinek:D,saját letöltésvezérlő, szal nemcsak egy sima szerverkereső...) nem beszélve a saját profilról.Szal tuti nem fogom többé az eyet használni:)