26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Rolly
    #16680
    valaki be tudna linkelni 1 oldalt ahol találok 1.3 as crackot a single playerhez?
  • Rolly
    #16679
    hi all valaki tudna segíteni?
  • starweb88
    #16678
    lool a cod2 se lessz steames meg egyik cod sem ^^csak annyi a változás h a steamnek meg a valvenak kevés a lovettája :D és a steamen is meg lehet vásárolni a gamet (olcsóbban -10%). aki gondolja és megbizik a steamben rendelheti onnan xD
  • starweb88
    #16677
    a csiter szerverén nemtom mi lelte aznap reggel még jó volt azt délután már 10ből 6 ot kivágott..
  • bodesz
    #16676
    a stemes dolog azért jó mert majd a cod 3at nemlehet majd törtön játszani vagy csak nehezen(nehezebben mint eddig inkább :D )...CS be is vannak tört szerverek csak nincsenek elterjedve.inkább mindenki megveszi...remélem Cod al nemtörténik ez :D
  • trident
    #16675
    Milyen/melyik szerverre gondolsz, hol fordult elő?
  • trident
    #16674
    Nem feltétlen, de vagy nem volt a iwd ellenőrzés friss vagy más okból nem egyezett (pl. mód, ezért írtam, hogy vagy-vagy)
  • donoki
    #16673
    :)
  • starweb88
    #16672
    köszi most tudtam meg h szar volt a pb a szerveren :S
  • trident
    #16671
    Ha csak egy szerverről van szó, akkor lehet, hogy az adott szerveren nem friss, nem jó a pb beállításai.

    Elvileg akkor lenne, ha az iwd fájljaid nem egyeznek a szerverbeállításokkal.

    Nálunk is volt ilyen gond, de mivel mi módot futtatunk, én a szerveroldali pb-ben oldottam meg.

    Javaslat: vagy újratelepítés vagy a szerveroldali pb konfig módosítása.:(
  • starweb88
    #16670
    Trident nem tudod mia gond? #16658
  • Sleepy Bone
    #16669
    Hello! van egy nagy problémám ha beállítom a hunkmegset 512-re nem akar átállni szal marad 160 hogy lehet ezt applyzni?
  • trident
    #16668
    VAGY: uninstall, megmaradt mappák törlése majd reinstall+patch (pb bekapcsol.
    VAGY: c:/program files/activision/callofduty2/main/players/sajátnév/config_mp.cfg-t megnyitod szerkesztésre, például total commander F4, kikeresed a seta cl_punkbuster sort és ha "0" van a végén, akkor átírod a nullát egyre.
  • Kont2
    #16667
    és code92 hogy csináltad meg vele?? segíts vagy aki tudja az segítsen!!
  • Kont2
    #16666
    légyszi valaki válaszoljon már mióta nem sikerül elíndítani!!
    és én imádok ezzel játszani!!
  • Kont2
    #16665
    honnan szedted le ???nekem is kéne
  • Code92
    #16664
    nekem is ez volt csak én használom az eszem és leszedtem egy pink blustert és ott belőttem a cod2-t és most megy és küölömben marha jó kisa multy game:)
  • Kont2
    #16663
    sürgős lenne!!
  • Kont2
    #16662
    Nekem is ez a bajom de nem találom ezt a sajatnev.cfg-t csak olyat h confog.cfg miért??
    részletesen valaki írja már le légyszi!!
    meg valaki meg tudná magyarázni miért írja ki??
  • Kiswarga
    #16661
    Olvasd el a 16600-as üzit. Nekem is ez volt a gondom és segített.
  • ffxi
    #16660
    PB-vel ugyanilyen gondom volt, újra kellett rakni a gémet.
  • demetan
    #16659
    mit csináljak, ha multiban ilyen üzit kapok?:Punkbuster must be Enable before joining this server...
    már fenn van az 1.3-as patch, és az all seeing eye. a beállításokiban, meg nem lehet a punkbustert igenre állítani, mert folyton kilép
  • starweb88
    #16658
    hali all

    Lenne egy kérdésem egy szerverről állandoan kidob engem de csak arrol az egyről mutatom is a képet:


  • mike0013
    #16657
    ezek a magyarok:D mindenből pénzt akarnak csinálni...
  • MrW
    #16656
    jó, az elküldést ugy értettem, h magamban szidtam picit a szüleit:D
    nem problémáztam ott:D:D
    csak leráztam
    vagy sík hülye volt, vagy tényleg rám akarta sózni mind2t.sztem inkább a 2.
    ja, és azzal jött h ő is megvette. és??????
  • MrW
    #16655
    képzeljétek!!
    valamelyik nap voltam a mediaban..ott két féle változat kapható, a régi kiadás 17ért, és a GOTY változat( game of the year) 10ért.kérdezem az eladótól, h miért ez az árkülömbség, miért olcsóbb az újabb, ráadásul abban még van némi extra is(asszem +2 multi map).Ilyet szól: a goty az kiegészítő..mondom, igen?és mit is tartalmaz??aszonja pl pályákat..kérdezem: pályák 10 ropiért??aszonja nem tudja, de megkérdi a kolegájától, ő nagy cod fan.visszajön és aszonja, h ja az kieg., a rendes nélkül nem megy, sajna meg kell venni mind2t.(27ért).mondom ne nézz már hülyének...jol elküldtem.vicces, rám akarta sózni mind2t. vegyem meg 2* mi? LOL
    szal a mediaban 9990,- a goty.
  • Cat 02 #16654
    http://www.576.hu/termek_adatlap.php?id=33707
  • John Cena
    #16653
    Call of Duty 2 mont mennyi eredetibe???
  • ffxi
    #16652
    Hali!
    Online kérdés: Mért vna az hogy ha belép közbe vki és ha van specator akkor úgy belagolok mint állat?
  • zico87
    #16651
    Írj Privibe azt segítek!! Egyébként sima PAM módba belehet állítani ilyeneket
  • starweb88
    #16650
    nah szal újabb hírek:

    a cod2 maga nem lessz steames csak a steam vagyis a valve is árulja mert "pénzhiányban" vannak aki megveszi a steamen az kap gondolom egy accot és azon keresztül tölti le a frissitéseket de semmi sem fog változni a szervereken.. :)
  • chadi
    #16649
    Sziasztok!

    Kezdő vok szerveradmin témában és ezért keresek segítséget itt.
    Nekem valami olyan mod vagy mifene kellene amivel olyanokat tudok beállítani , hogy pl csipa csak 1 legyen stb.
    tudtok nekem ilyet mondani + lelőhelyet hozzá? egy kis infó is jól jönne hozzá

    Kösy sép
  • starweb88
    #16648
    de nem kell megvenni senkineks em még1x mivel akia steameset hasznlja az a steam rendszereén gémel tovább aki a régi modot válassza annak matad minden a régi kerékvágásban...én is megakartam venni a cod2 t de nem tom mit tegyek :S
  • mike0013
    #16647
    nekem mindegy, mert van STEAM-em :D (megvan eredetibe a Counter Strike: Source)
  • Cat 02 #16646
    hmm de steames miért jobb ?
  • zico87
    #16645
    Ez azért jó vegyél még1 eredeti cod2-t hogy tudd használni a streames dolgot ?Ez azért G....-ség sztem
  • Ficsek.hu
    #16644
    Question
    Can I use my existing retail CD key on Steam?

    Answer
    No. The retail CD key will not work on Steam. You will have to purchase the game on Steam to play it on Steam.

    Question
    Will the people that have the Steam version be able to play online with people that have the retail version?

    Answer
    The Steam version and retail version will work together for multiplayer.


    A fenti sorok arról szólnak, hogy a meglevő cd kulcsodat nem tudod használni a steam rendszerhez, meg kell vásárolnod egy steames cod2-őt, enélkül nem tudod kihasználni a steam 'előnyeit'.
    A cd kulcsos és a steames verzióval rendelkező játékosok tudnak egy szerveren játszani 'majd'.

    Asszem ennyi, de ha tévedek javítsatok ki.
  • starweb88
    #16643
    Steam News
  • starweb88
    #16642
    csao hallottátok a hireket leht a cod is steames lessz...

    idézek vmit elég érdekes: "nem fog működni a megvett eredeti játékod cd-kulcsa..."

    vélemény? :SSS
  • mike0013
    #16641
    1. vagy megveszed eredetibe
    2. leszedsz hozzá cr4ck-et -.-