26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dexantreal
    #16801
    Erről valaki egy véleményt? Vagy le se szarjátok? :S
  • zico87
    #16800
    Itt Megtalálsz mindent ami kell


    Majd a mi szerverünkre is földobom Pécset+Budapestet ne keljen már idegenbe menni:D
  • Cat 02 #16799
    megnéztem :D
    1ébként Pécsen voltam és felismertem 1ből h főtér :D (ez bók xDDD )
  • donoki
    #16798
    zico pls adj linket a legujabb pb izéről!
  • Cat 02 #16797
    ip cím ?
  • zico87
    #16796
    Én tuti rád szavazok mert ahogy beléptem a szerverre megtaláltam 1 bugot és beszórultam az ajtóba:D De egyébként jó map sztem
  • MadBence
    #16795
    Hali emberek! Biztos mindenki tudja, hogy most kezdődött a mapperbajnokság mapjai között a verseny, úgyhogy nyomás a callofduty.hu-ra, és tessék szavazni valamelyik mapra (mp_pecs, vagy mp_budapest_final). Pécset én csináltam :D, nem fikázni, mert nem tudsz jobbat (kivétel erősíti a szabályt). Ja és szavazz rááám (!).
  • Dexantreal
    #16794
    Így már jó lett, thanks!
  • vviktor1
    #16793
    Most meg az Xfire nem talál egy szervert se, mi történt ? A kedvencek és a nemrég használtak megvannak, pingem mindenhol 40 alatt ezekbe be is tudok csatlakozni, viszont új szervert nem jelez ki, holott máskor százas nagyságrendben hozta a magyar szervereket. Visszatérve ase-re mostmeg mintha az működne jobban...
    Köszi !
  • Dexantreal
    #16792
    Van egy bizonyos AM cucc az AKG szerverről még.... akkor ez lenne a bibi? :S Mert gőzöm sincs, na de majd megkeresem a cuccot és este megpróbálok felmászni.
  • trident
    #16791
    Igen, ez az admiral mód egy fájlja, ami akad "velünk"!

    Érdemes időnként a felesleges módokat kipucolni, mert sok gondot okozhatnak.
  • Dexantreal
    #16790
    Törölnöm kellene ezt a zzzzzz akármit? :S
  • Dexantreal
    #16789
    Váhhh....Trident nem tudod miért írja ki ezt nekem, miutéán letöltöttem valamit a Wiharsarok 2-nél? Nem tudok emiatt játszani

  • Dexantreal
    #16788
    Elit Alakulat szinkronok a COD2-ben Erről ti tudtatok? Mindenesetre most nemtom... 2006.08.30-dikai a hír.... vajon mikor lesz meg? De jó lesz, az biztos. Elit alakulat nagyon jó film.

    Nekem megvan havertől másoltan, de valahogy midenn dvd-nél a gépem csak audio és video ts-t lát, ha leakarom játszatni egy dvd progival...media playerrel nyomattam, vitte simán, de behall, mert faterom szerint valami kódolás van rajta...mittomén, de nemtom nézi és így szar.

    Gondoltam leírom, hátha tudtok megoldsát erre... meg a hírre is szeretnék választ, hogy ti mit tudtok eről, igaz-e... biztos igaz, ha onnan származik.
  • mike0013
    #16787
    remek CoD-os oldal, hmm... láttam már jobbat is
  • chucky75
    #16785
    Koszi !

    Valamennyit igen, segitettel.
    Mar csak azt nem ertem, hogy pl a Blitzkrieg szerveren hogy a fenebe csinaljak, hogy csak custom palya megy modolva, es nem 6-7 darab.
    Tehat valszeg nem 6-7 .iwd van a szerverukon.

    Udv
  • busman1
    #16784
    AMDFan2 !
    Nem, ezekre a tárhelyekre nem tehetsz fel szervert. Szervert a saját gépeden kell csinálni, de olyan átlag internet kapcsolattal ne várj tölle csodát. Nembeszélve arról, hogyha dinamikus az IP-d, akkor minden szerverinditáskor uj IP-t kapsz, amit meg kell adnod a partnereidnek, hogy csatlakozni tudjanak hozzád.
  • busman1
    #16783
    Ezt a szerveren a dedicate.cfg, vagy confi.cfg- ben,(szervere válogatja) tudud beirni. Ott találsz egy felsorolást a map rotation ról, és ami abban szerepel, azok a pályák fognak pörögni. Ird át az igényeid szerint, mentsd el, és inditsd ujra a szervert.
  • busman1
    #16782
    Chucky75 !
    Azér fagy szerintem, mert maximum 7db .iwd kiterjesztésü fájl lehet a szervereden. Ebbe beleszámitanak a custom pályák, és modok is. Eredeti pályát hogy a fenébe tudnál kivenni? Legfeljebb a maprotációból, de az azért ott van, mert pl. oda lehet szavazni. A lényeg, hogy a szerveren a main mappában max 7 .iwd legyen, de inkább 6, mert akkor gond nélkül megy a szerver. Remélem segitettem.
  • ripedon
    #16781
    Hello, az lenne a problémám hogy:
    a maprotationt hogy kell megcsinálni? mert rcon4cod2ben miscnél
    beírtam hogy gametype stb... lemegy a 3 map és utána kezdi a szerver
    deafultöt. hogy kell megcsinálni hogy mindig azok a mappok legyenek.. és hogy amikor lemegy ne álljon át . nem értem
  • AMDFan2
    #16780
    Helló! Valaki nem tudja a választ a #16760 számú kérdésre? Köszi előre is
  • trident
    #16779
    http://profbako.uw.hu és szélessávú net (nem, nem olyanra gondolok, amit magánszemélyként vásárolhatsz...:D )
  • vasko22
    #16778
    lenne egy fontos kérdésem, aki tud benne segíteni csak az írjon!!!

    Szeretnék itthon indítani egy cod2 szervert! Mi szükséges hozzá, hogy ez rendesen üzemképes legyen? Pontos részleteséggel érdekelne róla minden!
    Ami fontos lenne róla, hogy hogyan kell felkonfigurálni meg stb., milyen programok szükségessek hozzá?

    Nagyon hálás lennék, aki ebben tudna nekem segíteni!
    MSN-en is megtaláltok: [email protected]
    Köszönöm előre is!!!
    Éljen a COD2!!!!!!:)
  • mike0013
    #16777
    -your crazy?
    - yes sir
    -sanafa bitch
  • trident
    #16776
    Banplzhtxdel.
  • danikarate
    #16775
    IP: 65.456.786.820519
  • danikarate
    #16774
    Sg juci
  • danikarate
    #16773
    Csiszár józsi
  • danikarate
    #16772
    nevem baranyai simon
  • danikarate
    #16771
    Minden ki jöjjön a tox klánba jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Cheat:wwweeerrrr warez:G.j.hu
  • forzajuve5
    #16770
    Sziasztok!

    Olyan embert keresek aki már bérel/bérelt szervert, kellene egy kis segítség. Ha valaki megadná az msn címét privátban,és utánna segítene azt megköszönném!
  • MrW
    #16769
    törölt hozzászólás
  • chucky75
    #16768
    Sziasztok !

    Lenne egy olyan kerdesem, hogy miert fagy a szerverunk, ha 4-nel tobb uj palya van berakva a szerverre ?
    Hiaba veszek ki alap palyat, es ugy az 5. 6. uj palyat, akkor is kifagyogat.
    Valakinek volt mar hasonlo problemaja ?
    Obinetes szerver. 1.3 CoD2. Admiral mod 2007RC

    Koszi elore is
  • trident
    #16767
    Olvasd el amit írtam, nem csak egy dolgot javallottam elolvasásra. Van ott több lehetőség is.
  • kopasz91
    #16766
    Azt írja nekem erre a hibaüzenetre hogy rendszergazdaként kell bejelentkezve lennem!
    Azon is vagyok bejelentkzve és mégis ugyanazt írja ki!
    miért?
    úgy idegesít!
    Már PB-t is frissítettem meg minden de úgy is szar!
  • trident
    #16765
    Ha elolvasod a válaszom, és a jelzett helyeken utánnajársz, akkor megérted és meg is tudod oldani. Ha nem, persze nem.
  • kopasz91
    #16764
    Nem csítelek!
    Ez a baj hogyha csítellnék akkor megérteném ha kibasz, de így hogy nem csítelek így nem értem!
    kössz a tippet;)
  • trident
    #16763
    FAQ illetve www.callofduty.hu leírások/pb hibaüzeneteg vagy fórum/gyik
  • mike0013
    #16762
    szevasz dani, ne csítelj;)
    vagy pedig szerezz eredeti cd kulcsot, cső
  • kopasz91
    #16761
    Császtok!!!A nevem dani.

    Lenne egy kis gondom, mert mindíg kidob a pb 10 mp után. Letöröltem mindent meg újratelepítettem és még mindíg ugyanazt a hibaüzenetet adja ki!
    Ez a hibaüzenet írja ki mikor kidob:
    "Server Disconnected - dani has been kicked
    via Punk Buster(for 0 minutes)...RESTRICTION:
    inadequate 0/S Privileges"
    Ezt nem tom hogy miért van!!!
    Légyszi valaki mondja meg.kössz.