26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • mike0013
    #16841
    most próbáltam meg, de nem tud csatlakozni:(
  • Clava
    #16840
    he mikor leszedtem 1 pályát
    és crealné 1 servert hogy lanba nyomjuk ezt írja ki
    iwd sum/ mismatch miért? mi kell hozzá?
  • Dexantreal
    #16839
    Oké, thanks! Azért remélem nem fog előfordulni ilyen.
  • trident
    #16838
    chucky: igen.:)

    Dexantreal: nálam is előfordult cod2mp.exe hiba én most pucoltam ki a felesleget. Ez még lehet memória, tuning nem friss driver esetén is.
  • Dexantreal
    #16837
    Mármint a Wiharsarok 2-be akartad belepakolni? Instabilon meg CoD2-t érted, vagy a szervert? Egyébként ASE-ba összvissz 3 szervert látogatok: AKG, ez a Northwest féle és no persze a Wiharsarok 2. Szal nálam a lehető legkevesebb mod van leszedve.
  • chucky75
    #16836
    Koszi !

    Nezelodok, ha valami kerdes lesz akkor ott zaklathatlak ? :))

    Udv
  • trident
    #16835
    Én is gondolkodtam már például awe vagy admiral mód szerverről, de minél több cucc van benne, annál instabilabb...
  • trident
    #16834
    A legegyszerűbb, ha a szerverről töltöd le, engedélyezed a cod2 menüben a letöltést és csatlakozol a szerverhez. IP-t lásd aláírásomban.
    (maximális sebességgel fog jönni!)

    Ha külön akarod letölteni: www.callofduty.hu
  • Dexantreal
    #16833
    Okés.

    62.112.194.115.28989

    Amint látod, én Dexantreal néven rohangálok CoD2-s szervereken. Csak egy hátránya van a dolognak, mármint, hogy ennyire jó kis cuccot hoztak össze: hogy eléggé híres a szerver asszem és szinte mindig sokan vannak....és néha várni kell a helyre. Bár nemtom, még csak párszor voltam fent.

    Szólj, ha esetleg elírtam volna az IP-t.
  • mike0013
    #16832
    IP-t:DDDD!!!!
  • Dexantreal
    #16831
    Bocs emberek, hogy beteszek pár CoD2-s képet, csak találtam egy érdekes szervert. Ill egyik msn partnerem adta az IP címet. Eleinte full szokatlan volt, de most már tök frankó és íme akkor pár kép:

    Németék



    Kar98k is más itt - meg az összes fegyver és hangjuk is



    Pórúl járt német



    Oroszék (PPSH is full más, meg tényleg minden át van preparálva)



    Britek (nem semmi cucc)



    Végeredmény




    Vélemény? Vagy számotokra nem új ez a sok átalakaított dolog? A katonák ruhája, a fegyverek... oké, van rakat mód, ami képes rá és láttam is, de még ilyenfélét nem.. és sok map kezdésnél ejtőernyővel dobják le őket és csak auto assign van vagy miscoda.... okés, ejtőernyős dolog se új nekem, csak valahogy tök jól van összerakva az egész és vannak jó custom mapok is, meg tauntok stb-stb....
  • Beni521
    #16830
    szóval, nemtom lehet már elkéstem, de 1 idő után elvileg menni fog, eleinte nekem is lassú volt.

    Bebe
  • Beni521
    #16829
    Hi all! Honnan lehet letölteni a German Front Modot? nagyon akarok vele játszani. előre is köszi.
  • trident
    #16828
    www.callofduty.hu
    (faq illetve a pb-s topik). Ha az obinál van szerver akkor a webadmin felületen kapcsold be, ha nem akkor a szolgáltatót kérd meg, hogy másolja fel a legfrissebb pb-t a szerverre.

    A szerverkonfig elején ez legyen:

    //Start Punkbuster
    pb_sv_enable
    wait
    set sv_punkbuster "1"


    Punkbuster konfigot pedig innen a fórumból, visszaolvasva tölthetsz le, Zico készítette, linkelte!
  • modoshawan
    #16827
    Hi! Teljesen kezdő vagyok COD manipulálásban.
    A FAQ - t sajnos nem tudom megnyitni. "Hiba az oldalon."
    Tudna valaki segíteni? Egy általános leírás vagy ilyesmi... Előre is köszi!

    láma kérdéseim: új mp térkép beillesztése, szerver készítése LAN ill. online ( már ha lehet ) stb.

    msn, emil : [email protected]

  • Cat 02 #16826
    texturakészítés , programozás ...
  • mike0013
    #16825
    tudsz programozni:)?
  • MrW
    #16824
    na azt mondja meg valaki, hogy lehet mapot csinálni???
  • Kont2
    #16823
    Hi
    #16668
    szeretném ha valaki elküldené ezt a config fájlt mert nekem nincs benne h punkbuster így át sem tom írni!
    Köszi előre is és ha küldenétek vágólapokat is amin elmagyarázzátok ezt az egészet, megköszönném!!
    e-mail:[email protected]
    thanks!
  • chucky75
    #16822
    Sracok !

    Legyszives segitsetek.
    Szeretnem felrakni a PB-t a szerverunkre, mert elegem van a sok wh-s kis p.csbol.
    Viszont meg sosem birizgaltam ezt a reszet a szervernek.
    Szoval szuksegem lenne egy igazan hozzaerto emberke segitsegere.
    Valamilyen uton modon majd meghalalom Neki :))

    VC Maxi HUN - [email protected]
  • zico87
    #16821
    A Jó ***va an**d tudd aimot a bitofán kérj tőle hazaérek melóból és ezt látom ha találkoznánk jól tarkonb**ználak te P*cs
  • kopasz91
    #16820
    Hellósztok!!

    a Call of Duty 2-ről lenne szó hogy mindíg kidob a PB ezzel a hibaüzenettel
    "szerver disconnected-mcp.kopasz has been
    kicked via Punk Buster (for 0 minutes)
    RESTRICTION:inadequate 0/S Privileges"

    Utánna néztem és azt írja hogy redszergazda ként kell lennem bejelentkezve. De úgy vagyok!!!miért csinálja ezt??

    Ötlet?????
  • punk tom
    #16819
    wh-m van de aim kell ami magátol becélozza az ember fejét nekem meg csal lőnöm kell
  • punk tom
    #16818
    seni nem tud vazze
  • punk tom
    #16817
    az irjon lécci!!!!!!!előre is köszi
  • punk tom
    #16816
    valaki tud cod2 1-3-as verzójához aimot?
  • Kont2
    #16815
    Hi
    #16668
    szeretném ha valaki elküldené ezt a config fájlt mert nekem nincs benne h punkbuster így át sem tom írni!
    Köszi előre is és ha küldenétek vágólapokat is amin elmagyarázzátok ezt az egészet, megköszönném!!
    e-mail:[email protected]
    thanks!
  • Cat 02 #16814
    valaki ?:s
  • Dexantreal
    #16813
    msot=most...
  • Dexantreal
    #16812
    Jaaaaajjjj de loool volt msot Wiharsarok 2-n. Medic voltam oroszoknál a railyardon és a többiek védték a rádiót én meg szépen kerülem egyet és a többieket támadó fritzeket bumm-bumm Nagannal szépen hátba, oldalba telibe kaptam. Még kényelemsen célba is vehettem őket. Olyan volt ,hogy az egyik lépcsőnél ők felmentek és a romoknál lődözgették a társaimat, én meg lépscőnél letérdeltem oszt becéloztam szépen és bummm egy fritz megvolt... másikat elhibáztam, mert leguggolt tárat cserélni, de így se vette észre. Nagyon nagy volt. Persze után másodjára lekaptam őt is.
  • Dexantreal
    #16811
    Ehh, előbb fent voltam és egy replay után se szó se beszéd lefagyott CoD2-m. Neked volt mrá ilyen? Remélem ez egyszeri hiba volt és nem fordul elő többször.
  • trident
    #16810
    Egy képet akartam beszúrni, amiben a szöveg szerint, a tagfelvétel után ké nappal wh-t kap az illető...:DDD


    A lényeg a lényeg: a szervereink GFM módban futnak, mindkettőn PB, rendszeresen ellenőrízve! :)
  • trident
    #16809
    Lásd aláírásomban.

    PB fut, nem úgy mint sajna az off air-n, ami egy jó szerver, de sajna a pb hiányában ez van:
  • daf xf
    #16808
    Hy all!
    A german front mod mien szervereen müxik??
  • Cat 02 #16807
    hogy lehetne beírni ugy a bind et hogy meg is maradjon ? meg az fps cuccot
    mert beírom jó de ha kilépek már rosz :(
  • donoki
    #16806
    adok ém de!
    legtöbbször le van zárva!
    nem is adok mert ez war srv XD
    max ha van msn-etek akkor jöhheettek majd fel!
    adok ipt pwt majd msn-en..de kül: 87.229.7.178:28964
  • Cat 02 #16805
    hát a Pécs érdekes :DDDD
    üveget mér most utálom :P
  • Dexantreal
    #16804
    Jaja, adjál IP-t
  • Cat 02 #16803
    cím ? :D
  • donoki
    #16802
    az én szervremen már fennt van a pécs XD