26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Luko
    #17004
    VIA/S3 Unichrome Pro videokártyám van
    tudom, nem a legjobb, de minden más hiba nélkül tökéletesen fut vele
    ha jól tudom 9.0c van fenn dx-ből, de azért megpróbálok frissíteni

    köszi
  • Vlala #17003
    Első körben próbálj meg videokártya-drivert frissíteni. Milyen kártyád van? Probléma lehet még a DirectX, 9.0c kell a játékhoz.
  • Luko
    #17002
    Lécci segítsetek!!

    Először tettem fel a cod2-t, és a következő hibaüzit dobja elém:
    Video card or driver doesn't support alpha blending

    Mit csináljak, hogy jó legyen?
  • Dexantreal
    #17001
    Nem eredeti :P ,de emlékszem ,hogy anno játszottam itt és engedett simán :S... akkor cserebere lesz cd kulcsnál, ahogy írtad. Thanks!
  • trident
    #17000
    Honalpunk, FAQ, első mondat: ha nem eredetid van, cserélj cd kulcsot;)
  • Dexantreal
    #16999
    trident: felpakoltam 1.52 patchet és a szervert is megleltem, letöltöttem midennt, de belépéskor ezt írta ki :S ...



    Műr nem vágom, hogy mi a teendő, mert rohadt rég U O-tam.

    Jah meg még azt nem vágom, hogy azt írja U O résznél ASE, hogy x server out by modifers vagy mi és egyetlen egy magyar szervert hozott be, ahol voltak ketten... azért ezt nem hiszem, hogy U O kihalt volna és midennki át rohant CoD2-re.

    Szal majd valaki pls help és előre is thanks!

  • bedevil
    #16998
    COD2 Flashing Name Maker (1.0) - aki tud angolul az tudja miről van szó

    Megcsinálom a nevem, de hova mentsem az állományt, hogy működjön a
    nevem "villogása"?
    (.cfg)
  • Dexantreal
    #16997
    Okés és thanks!
  • trident
    #16996
    Dexantreal: vagy nyomsz egy insertet és beteszed a kedvencekbe, vagy Xfire (letöltés, leírás: cod.hu) és ott is javallott a kedvencekbe tétel. :)
  • ripedon
    #16995
    köszönöm szépen, hamar megirtad a választ :)
  • mike0013
    #16994
    :o te mindent tudsz:)
  • trident
    #16993
    set scr_allowdownload "1"
    set sv_wwwDownload "1"
    set sv_wwwBaseURL "ide pedig az elérési út kell"
    set sv_wwwDlDisconnected "1"
    set sv_reconnectlimit "3"
  • mike0013
    #16992
    a servertől függ:)
  • ripedon
    #16991
    Valaki tudna nekem segíteni? a webdownloadot hogy lehet beállítani ? hogy ne a szerverröl töltse le 10kb/s-ről hanem a webrol 300kb/s-mal a dolgokat? Segítsetek kérlek
  • bedevil
    #16990
    COD2 Flashing Name Maker (1.0)

    Megcsinálom a scriptet, de hova mentsem az állományt, hogy működjön?
    (.cfg)
  • ffxi
    #16989
    Sablonos szöveg...
  • Prince of Máté
    #16988
    nem jön ki majd pc
  • Djemba
    #16987
    CALL OF DUTY 3 AZ KIJÖN MAJD PC?MOST FEJLESZTIK A 4!!!!
  • swabo
    #16986
    hogy tudom letörölni az 1.3-as patcht???????
  • Cica17
    #16985
    sziasztok! tudom,nem szokványos itt de én lány vagyok,és a pasim miatt cod2-zöm.Szeretném őt nagyon elverni,és ezért kérnék 1 kis segítséget a profiktól.szükségem lenne 1 tutti config file-re.Ugye ez még nem cheat?
  • trident
    #16984
    Vagyis! :)
  • Ficsek.hu
    #16983
    az hát :D
  • ffxi
    #16982
    Azaz...?
  • trident
    #16981
    1,2-höz nem kell mód.
    3 = ez egy apró kiegészítés, nem különálló mód, most fejből nem vágom a nevét.*

    4, * = szvsz az awe mód talán az amit próbálj és nézd meg elsőnek.
  • ffxi
    #16980
    Kerresek olyan MOD-ot a következő feltételekkel:

    only Rifle(non-sniper)
    célkereszt nélkül(csak zoom)
    radaron csak a társamat láthatom(non-piros pötty)
    1 db gránát

    Ha vki tud, legyen szíves szóljon, THX előre!!!
  • Jak16
    #16979
    hogy lehet villogtatni a nevet? mert nekem csak anyit csinál hogy egyzser végigzongotázza és kész...nem lehet valahogy rendesen megcsinálni? úgy szeretném hogy egy-egy betű mindig más színűlesz, mondjuk fekete alapon midnen betű végigzongotázik piros színnel. a call of duty.hu-n fent van úgyan, de nekem nem müxi úgy...HELP ME !!!
  • bedevil
    #16978
    Nem tudtok e olyan progi, amely a demo-t (.dm_1 kiterjesztés)
    átkonvertálja aviba?
  • buko20
    #16977
    hali.az mitöl van h ha felakraom telepiteni a cod2 azt irja ki h valami hiba 1152!!!!!!!!!!elinditom a setup-ot és annyi valaki pls
  • lgjc
    #16976

    Ha felmész egy szerverre és kidob a cod menübe ott nem menti el a beállításokat, asztalodon lévő cod multiplayer ikonnal próbáld
  • mike0013
    #16975
    nincs mit:)
  • bedevil
    #16974
    áááááááááááááááááááááááá
    Tényleg! Kössz!
  • mike0013
    #16973
    /demo demoneve
  • bedevil
    #16972
    Ugyebár mindenki tudja, hogy lehet demo-t csináni a cod 2-vel.
    /record és stb.
    De melyik az a parancs, amivel visszanézhetem?
    Előre is kössz!
  • Jak16
    #16971
    Hogy lehet nevet villogtatni? segítsetek pls.
  • trident
    #16970
    c:/programfiles/activision/callofduty2/main/players/teneved/config_mp.cfg-t megnyitod, kikeresed a seta cl_punkbuster "1" -t, ha itt neked 0 van, akkor átírod egyre, majd mented.
  • Beni521
    #16969
    na bassza meg, ha nem 2.VH akkor már értelmetlen az egész
  • Prince of Máté
    #16968
    Irak vs Usa lesz vagy mi
  • nyulman
    #16967
    HI!egyik havernak nem indul a cod2.a pb miatt.mielőtt még töltené a játékot a kiír valami genyát hogy kapcsolja be a pb-t.bekapcsolja de nem marad ugy.meg profilt se lehet csinálni mer nem menti el.heeeelllppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • vviktor1
    #16966
    Basszus igazad van az xfire-t illetően, hogy kavarhat ez be a grafikának ? Nálam frissítést sem engedett emelni és világosítani se tudtam mert azonnal csontra fagyott a gép ha a csúszkához nyúltam. Épp be akartam írni ide hagy adjatok tippet, de gondoltam előbb visszaolvasok kicsit.
    Singlebe belépve xfire nélkül mindent tudok állítani, köszi a tippet !
    (én biztos nem jöttem volna rá magamtól mert amúgy nem játszom singlet)
  • zico87
    #16965
    Call Of Duty 4

    Megbízható forrásból (amely közel áll a Call Of Duty fejlesztői csapatához) felfedték a Call Of Duty 4 létezését, sőt a játék egyéb jellemzőit is, beleértve azt is, hogy a játék modern csatákra fog épülni. Forrásunk szerint a Call Of Duty 4-et az Infinity Ward adja majd ki (akik már az 1 és a 2 mögött is álltak). A 3 irányú üzlet az Infinity Ward , a Treyarch és az Activision között jött létre. Treyarch fejlesztette a páratlan számúakat bár a 3-hoz is volt közük. Amint az már említve volt a 4 elhagyja a második világháború témakörét és inkább napjaink harc mezeire fókuszál. Még nem lehet tudni, hogy hasonló lesz-e mint a Battlefield amely a közel keletre fókuszál. Olyan technikai újítások lesznek benne, hogy a fejtalálatoknál például nem 2 vagy 3 ponton lehet majd talál hanem 16. Például meg lehet majd úgy lőni az ellenfél sisakját hogy az megpördül a feje körül, vagy lelövöd a fejéről a sisakot, még a fülét is le lehet majd lőni. Bár erős volt a SingelPlayer is de inkább a MultiPlayerről érdekesebb beszélni. Ötvennégy játékos is játszhat majd akár egyszerre. PC-re és konzolra is kijön majd... Még a 3 csak konzolra (PSP) és Play Station 2-re van. Az Activisionnál nem erősítették meg ezt az információt de az igazgató folytatja a kutatást, hogy hivatalos legyen.