26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • zico87
    #17044
    Crackelni kell mert gondolom nem eredeti a CODOD

    1.3 SP Crack
  • gabci13
    #17043
    Sziasztok.Felraktam az 1.3 patchet de amikor a single playert el akarom indítani kiírja hogy version dismatch.Da a mp-t minden nélkül elindítja.Mit kéne csinálnom?
  • Száddi
    #17042
    1.3-as patch, magyarosítás, ase vagy xfire
    más nem is lényeges
  • MrW
    #17041
    nekem is 4000, de az nem mind magyar...
  • Piko888
    #17040
    Hi! Most raktam fel a cod 2-öt, szeretnék multizni, mit érdemes felraknom?
  • mike0013
    #17039
    tedd fel újra, vagy szedj le egy másik verziót vagy vedd meg...
    mert hiányzik a pálya...
  • Laca22
    #17038
    Sziasztok! Van egy kis-nagy problémám, remélem tudtok segíteni. Most raktam fel a COD2-t, és amikor elindítom a legelső (moszkvai) pályát, betöltés közben ezt irja ki: ERROR Couldn't load maps/moscow.d3dbsp!!! Lehet, hogy azért van, mert 1.0-s a COD-om??? Megköszönném a segítségetek!!!
  • Dexantreal
    #17037
    jajj de loool, Azt hittwm da xf az egy fálj név UO-ba és erre meg egy mási kfórumozó neve láááál...ilyet
  • trident
    #17036
    Olvass vissza, még lapoznod sem kell, leírtam azt is.

    szivesen.
  • daf xf
    #17035
    holvan a cod configja?:S
  • bedevil
    #17034
    Bacsa Szabolcs!
    Próbálj crackelni!
  • Sanyeee
    #17033
    csa!
    vki irjon már pls cod2-ős jo server IP-ket...
  • Bacsa Szabolcs
    #17032
    ja az email cimem:[email protected]

  • Bacsa Szabolcs
    #17031
    sziasztok

    lene egy kérdésem! feltelepitem a játékot és csak a játék fáljait rakja csak fel hogy lehetne ezt megoldani hohy einduljon a játék????
  • Dexantreal
    #17030
    Ez tényleg lol.... hogy erőlködött már a csávó... de franc essen beléjük, hogy nem adták ki PC-re. Rohadt jó így a cucc alapján, ami ott volt.
  • Dexantreal
    #17029
    Csak nemtom merre van ez a da fx :S.
  • Dexantreal
    #17028
    Aha, értem. Thanks!
  • chadi
    #17027
    Vagy úgy általában hogyan tudok granyót limitálni?
  • mike0013
    #17026
    uhh, csak mp_toujane tdm ezzel a filterrel talál 300-at:)
    amúgy 4000-et:)
  • chadi
    #17025
    HI
    hogyan tudok a pam mod -ban gránátot limitálni?
  • trident
    #17024
    Szerverkereső: Xfire javasolt. letöltés, leírás, magyarosítás: www.callofduty.hu

    Lehet ország és játékmód szerint (is) keresni.
  • MrW
    #17023
    persze hogy van.pl játékosszámra is rákereshetcc, meg max pingre id:D.részletesebb, mint az eye.magyar szerverből nálam több mint 300at talál:)

    cod3 video LOL
  • Daveee
    #17022
    pls segicsetek, felraktama cod2-t pluszaz 1.3 as patchet, meg az all seein eyet- és hiába csinálom azt amit a faq mond, nem tlaál egy kumma szerevert se a magyaork között, pls help me
  • james69holden
    #17021
    milyen szerverkeresőt ajánlotok? all seeing eye-t látom már nem fejlesztik, magyar szerverek közül is csak 4-et látott...
    (legalábbis nálam)
    xfire-t próbáltam, de abba van valami filter? (országra/módra leginkább)
    mer én nem láttam... :p
  • Cica17
    #17020
    Köszi,hogy elolvastál,bár szerintem akkor maradtál volna okosabb ha nem válaszolsz.
  • V43 1105
    #17019
    Sziasztok!

    Ha elndítom a multit kifagy!Miért?!!!:(
  • trident
    #17018
    Dexantreal: az is teljesen jó, vagy google. A cod.hu-n ne kérdezd meg, nem érdemes és én sem támogatom a warezt, de elfogadom, hogy sokan warezolnak.

    da fx: megkeresed a konfigod, megnyitod. kikeresed az fx_sort sort és a változót átírod úgy, ahogy a szerver kéri.

    Kicsi trükk: ezerszer láttam sajnos ilyet én a szerverünkön ki is kapcsoltam ennek a változónak a figyelését. Sőt, rengeteged bajlódtam a rate-s emberekkel, de úgy vettem észre, cod2 alatt nem okoz nagy bajt az alacsony rate, szóval azt is engedélyeztem (5000), meret szomorú tapasztalat, hogy 100 játékosból 95 nem tudja beállítani. :)
    Szóval én teszek engedményeket a játékosoknak, remélem más szervereken is hasonlóan cselekednek, hogy a játékosok megkedveljék a PB-t.
  • Dexantreal
    #17017
    trident:

    Na és hol találok én CoD: U O-hez key generator-t, hogy tudjak cd kulcsot cserélni? CoD-hoz alapba volt abba a verzióba, amit letöltöttem... de itt sajna nem. Callofduty.hu-n van ilyen cd kulcs generátor a U O-hez?

    Csak mert szeretnék GFM-ni UO-be is végre.
  • daf xf
    #17016
    Aha és az mit jelent?:S
  • FLeK0
    #17015
    OMG H4X
  • daf xf
    #17014
    Sziasztok!
    Ez mi?
  • trident
    #17013
    A keresőben az ötödik találat: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=117138

    Szóval ez egy integrált gpu. Ha valóban szeretnél játszani, nem csak a cod-dal, akkor érdemesebb beruházni egy középkategórás videókártyába.

    A driverkeresést akkor nem folytatnám, mert az s3 honlapját ismered.
  • Luko
    #17012
    nem laptop, rendes asztali számítógép
    minden jó a gépben, csak a videokártya ilyen...
    a gyártó honlapján találtam ezeket a drivereket, de nekem egyre inkább kezd gyanús lenni, hogy nem is a driver a hibás...
    már majdnem az összeset kipróbáltam, és semmi eredmény...
  • SkylineGTR
    #17011
    tud vki helyet ahol van emulátor. kéne nekem a cod3-hoz!!!
  • trident
    #17010
    Ha jól gondolom laptopról van szó, itt cinkesebb a helyzet. A googliban szerintem megtalálod a gyártó honlapját.
  • Luko
    #17009
    a read me-ben csak ati radeon és geforce sorozatot ír. az a baj, hogy nemtudom, hogy jó drivert töltöttem-e le, mert eredetileg october 9-én lett kiadva, csak nemtudom hogy jó-e az én vivikártyámhoz. mert azt nemtudom hogy milyen konkrét tipusu vidkártyám van, ott meg választhatok kb 10 féle közül.

    valaki nem tudna adni egy-két linket, hogy honnan lehet VIA/S3G Unichrome Pro IGP kártyához drivert letölteni???
  • trident
    #17008
    taklakka FAQ óvas ha nem cod.hu lejírások. Szó feltelep, patchetet izs, meg ikszfájör is! Enkedd kija tűzfalon és gó! Onlájn játék.
  • Daveee
    #17007
    helloka, megteccet a game, és szeretnék vele onlinozni, nincs emg eredetibe, vki leirná hogyan tok onlinozni?
  • trident
    #17006
    Frissítsd a videókártya drivert is, és ha így sem jó, nézd meg a readme-ben, hogy támogatva van e ez a kártya.
  • Luko
    #17005
    frissítettem a directx-et, 9.0c van fenn, de igy is ugyan azt a szöveget adja, és továbbra sem indul el

    mit csináljak?