26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dexantreal
    #17329
    Oké, most már értek mindent és mégegyszer thanks!
  • trident
    #17328
    megelőzöm a következő kérdést: igen, a száz elvileg jobb, általában mindenki azt javasolja, én azért a 60-at, mert így biztos beenged minden szerverre, lehet próbálni a 100-at is, ahogy írtam.

    Az fps-maxpackets ; ratehax-maxpacketsbe nem szeretnék belemenni, azt nem nagyon vágom, sok közöm nincs hozzá. Vannak kvékerek, akik vágják, meg mindenféle szép képük van arról hogy a két változó függvényében mi hogyan változik, de tényleg passzolom. Jobb lenne valami normális motor, nem egy kivénhedt quake, hiába polírozzák újra meg újra.
  • trident
    #17327
    maxpackets: a szerver felé küldött adatcsomagaid / perc.
    Vagyis 60 esetén egy perc alatt 60szor küldesz adatot.

    Amit írtam: config_mp.cfg -t, ez a te konfigurációs beállításaidat tartalmazza, amit a cod2 multiplayered betölt minden indításkor.
  • Dexantreal
    #17326
    Ja és a sima config fáljt, vagy pedig a config mp-t szerkesszem? Bár azt hiszem, hogy a config mp-t kell, de inkább várok egy biztos válaszra.
  • Dexantreal
    #17325
    Mire jó ez a maxpackets? Nekem 30 van, miért jó ha 60-ra teszem? :S
  • trident
    #17324
    PunkBuster hibaüzenetek, problémák, megoldásuk: lásd főoldal/leírások/pb hibaüzenetek vagy főoldal/fórum/gyik vagy fórum/keresés:punkbuster

    PB bekapcsolása: ildomos a játék/patch telepítése után azonnal a multi menüben engedélyezni a letöltést/punkbustert/sebességet beállítani és konzolba beírni: /rate 25000 és /cl_maxpackets 60 (minimum 60 vagy 60-100 közt, de ebbe ne menjünk bele)

    Ha nem tetted meg: akkor a konfigban kell átírnod: total commanderrel megnyitod szerkesztése (f4): c/programfiles/activision/main/players/teneved/config_mp.cfg-t. Rákeresel a punkbuster szóra . seta cl_punkbuster "1" Ha 0 érték áll ez után, akkor átjavítod 1-re mented és kész.
  • Száddi
    #17323
    helló azt mért van hogy haverom nem tudja bekapcsolni a punkbustert mert ha átviszi igenre akkor kilép a játék...
  • Dexantreal
    #17322
    Ja és elég lenne csak az én hsz-m elolvasni, ami pár sorral lejjebb megtalálható... szerintem az segítene rajta.
  • tobias88
    #17321
    lenne egy másik kérdésem:
    1024*768on játszok de chat ablak meg a kiírások is olyan mint ha 640*480on játszanák, mért van ez?
  • tobias88
    #17320
    ird be a keresőbe itt lent hogy "rate", kapsz rá 2000 választ
  • tobias88
    #17319
    hell, a mikrofon használatáról szeretnék kérdezni a játékban!
    akármilyen szerveren tudok beszélni, vagy ez hogy működik??
  • nesto
    #17318
    Hm, sorry nem volt túl sok időm, de rákerestem a fórumban erre a PunkBaster-re, mivel nem találtam a problémámra megoldást, így hát volt képem megkérdezni személyesen. Régen játszottam vele sokat, úgy egy éve de nem volt ilyen hibám, azért is írtam mert gondoltam ez valami új hülyeség, eddig semmi gondom nem volt vele. Router nélkül csatlakozom, még a tűzfalat is kikapcsoltam, és még így is kiléptet a játékból ezzel a hibával. Fórumozó ként én is utálom mikor valaki bekérdez egy tök alap dolgot, de akkor úgy írom, hogy kérem alássan esedezve, segítsetek rajtam mert akármit csinálok vele nem sikerül megoldani a problémát. Köszönöm szépen előre is.
  • Prince of Máté
    #17317
    úgy bírom az ilyen-t

    nyolc darab centimétert kéne letekerned és már ottis van a megoldás.
    De tudod mit?
    Nem fogom leírni, keresd meg
  • nesto
    #17316


    Tudtok segíteni ez ellen?
  • Prince of Máté
    #17315
    azért sztemaz már nem config amikor a falon követett VÉGIG
  • Dexantreal
    #17314
    Jajj ez nem neked ment Máté, sry, csak véletlen kattintottam rá.
  • Dexantreal
    #17313
    Tudom, hogy ez nem CoD topik, hanem CoD2, de azért biztos, ami biztos:

    single playernél létezik olyan cheat, amivel küldiket lehet átugrani? Rohadtul unom a brit küldit, engem leginkább a sztálingrádi csata érdekel. Már végig vittem anno jó rég, csak most ugye a nosztalgia elkapott.
  • big
    #17312
    Sziasztok!
    Valaki találkozott már olyan problémával, hogy a játék másodjára való ( saját szerver indítása kor, de szervereken is ezt csinálja) betöltésekor teljesen lefagy. Újra kell indítanom a gépet (reset)
    "Szűz" COD2 telepítve, 1.3 pech fent van , semmi mod.
    Léci valaki valami ötletet.
    Köszönöm elörre is!
  • zico87
    #17311
    de a config az más dolog rohadt sok ember használ nemalap konfigot
    de az iNf tuti nem csíter klán
  • Balázs1478963
    #17310
    Nyulman! Ja és bocsi de nem tudsz esetleg egy linket adni a z 1.3-as Single Player patch-hez?
  • donoki
    #17309
    lal
    te tisztára zakkant vagy már bocs,
    lanokra is járnak és nem hinném h ott csalnának^^
    max konfigossak :D
  • Prince of Máté
    #17308
    Infinity = cheater klán
    amilyen infeset láttam mind csaló volt
  • donoki
    #17307
    minél több annál jobb
  • donoki
    #17306
    cs
    mi a klánod?
  • Dexantreal
    #17305
    oks és mégegyszer thanks neked is, meg annak is, aki előbb segített!
  • smigiboy
    #17304
    Jo de én 1 magosra gondoltam és a cache nek sok köze van a gamhez?
    mert az egyik 512 a másik 1024 és akkor persze h intel
  • lee56
    #17303
    AMD-pártiak szerint amd-vel, Intel-pártiak szerint intellel :)

    Egyébként tökmind1, ha kb 40-50e forintos procit veszel, bármilyet (core2, vagy a64 x2), valószinüleg soha semmi gondod nem lesz ezzel a játékkal (se), sokkalinkább a videókártya ahol nemmind1 mit veszel, persze ott a választék is több, jó procivásárlást :) .
  • smigiboy
    #17302
    hali megkérdezném h szerintetek AMD vagy Intellel menne jobban a játék!
  • trident
    #17301
    Keress rá a konfigban a rate, maxpackets szóra, ott javítsd át az értékeket, majd mentés másként, felülír, igen. :)
  • HEMPereg
    #17300
    Hali valaki est nemakar egy cb war-t??
  • Dexantreal
    #17299
    Aha, thanks! Így szó szerint egymás mellé, vagy a "rate 25000 "-t alá?
  • GX25
    #17298
    Hali két gép van összekötve routerrel az lenne a kérdésem hogy hogy lehet egymás ellen játszin??? Mert akármit csinálok a multiplayer módban mindig kilép légyszi ha valaki tud segítsen ha leírnátok a beállításokat az nagyon jó lenne. Előre is köszi.
  • torrente111
    #17297
    a telepített játékod--main--nicked--config fájl--a legvégére beirod :cl_maxpackets 60 , rate 25000
  • Dexantreal
    #17296
    Mi az a cfg config és hol találom? Egy szerveren a rate 25 000 (21stag army group-n, aki ismeri esetleg, az tudja) és nekem alapba a rate 5 000....uninstall volt nemrég a CoD2-nél, mert szaggatott, mintt franc az elején, most viszont jó és uninstall előtt, ha beírtam a 25 000-t rate-nek, akkor úgyis maradt és nem kellett minden belépéskor átírni.... azt mondták a szerveren, hogy a cfg confignál belehet írni és nem kell állandóan átírogatni... na ja, de merre találom? :S
  • nyulman
    #17295
    van 1.3 patch single playerhez!!azt leszeded és megy is
  • torrente111
    #17294
    köszönöm!!!
  • trident
    #17293
    Azt nem letölteni kell, írd be a konzolba:
    /cg_drawfps 1
    (és ha a ping változása érdekel:)
    /cg_lagometer 1
    Eltüntetni: ugyanaz csak 0
  • torrente111
    #17292
    sziasztok.ezekethogyan tudom eltöntetni?mik is ezek valójában?kösz
  • donoki
    #17291
    :DD
  • mike0013
    #17290
    nagyon szivesen