26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #17369
    cod.hu
  • blackparty
    #17368
    Sziasztok!
    Nem tudjátok lesz e olyan cod 2 szerver ahol szilveszteri vagy karácsonyi party lesz????
  • donoki
    #17367
  • tobias88
    #17366
    sztem viccelt, és úgy áltam hozzá, vagy megírta magának
  • donoki
    #17365
    te meg ne higgyed már el :D
    www.google.hu a legjobb barátod
  • donoki
    #17364
    mekkora egy gáz ember vagy te
  • Daveee
    #17363
    elne hidjed má :D
  • tobias88
    #17362
    pcre télleg nem jelent meg elvileg, az valami speciális átirat
  • Prince of Máté
    #17361
    ne beszélj már butaságokat
    nekem már megvan PC-n és végig is vittem
  • weis9343
    #17360
    Valaki tUdja hogy kell felrakni az 1.2-es patchet mert valami hibaüzenetet ir ki ?
  • Cica17
    #17359
    sziasztok,nem tzdom szabad-ede nagyon jó kis SNIPER servert találtam: 195.228.45.111:28973
  • torrente111
    #17358
    hali.azt szeretném megtudni,hogy az admiral 3.500 modban az elvérzést hogyan lehet kikapcsolni??kösz
  • mike0013
    #17357
    nem és nem is fogják kiadni...
    PS2, Xbox, Xbox 360 és PS3-ra jelenik/jelent meg
  • Firerock
    #17356
    és mikor jön?
  • donoki
    #17355
    el kelle lopni és elvinnia sajátodhoz
  • LPKENJI
    #17354
    nem
    ha megszerzed a szászlót akkor vidd el a te zászlódhoz
  • Firerock
    #17353
    PC re kidobták már a 3at??
  • ffxi
    #17352
    Naon láma kérdés, de előbb utóbb meg kell kérdezni :)
    CTF-nél mit kell csinálni? Mármint az ellent zászlaját ellopni és el kell vele rejtőzni? Így a csapatom kap pontot?
  • LPKENJI
    #17351
    ok
  • torrente111
    #17350
    ird be a consolba: /cg_lagometer 1
  • LPKENJI
    #17349
    azt hogy lehet megjeleníteni?
    melyik paranccsal?
  • torrente111
    #17348
    na most már értem.az a ping változását mutatja,mint kiderült.
  • Prince of Máté
    #17347
    egyszer nekem is megjött a kedvem nosztalgiázni de akkor a RAmbot néztem
  • LPKENJI
    #17346
    fekete négyzet fehér csíkokkal
  • torrente111
    #17345
    mire gondolsz????
  • LPKENJI
    #17344
    azok ott alul mik?
  • tobias88
    #17343
    próbáltam olyan szervert, de nem tudtam használni, pedig a multis részben be van nyomva! kell hozzá valami gomb is?
  • Dexantreal
    #17342
    Ugyan társítás sajnos nem volt, de sortördeléssel rendbe szedtem a betűket és egyből megleltem a cl_maxpackets-t... de mégegyszer thanks a segítséget neked, tridentnek és midnenkinek!
  • Dexantreal
    #17341
    Na, ez eszembe se jutott. Thanks neekd is a segítséget! Így most már midnenbizonnyal áttudom írni a 30-t 60-ra.
  • donoki
    #17340
  • peteshark
    #17339
    Dexantreal: A legegyszerűbben úgy tudod a konfigodat szerkeszteni, ha Total Commanderben megkeresed a config_mp.cfg fájlodat, nyomsz egy jobb klikket, társítás---->WordpadMFC alkalmazás és akkor szépen egymás alá rendezi a sorokat és könnyebben szerkesztheted.

    Tobias88: A szervereknél ha megnézed a szerverinformációkat és az sv_voice 1-re van állítva akkor ott be van kapcsolva a hangchat.
  • tobias88
    #17338
    tudtok olyan szervert, ahol engedélyezve van a mikrofon?
  • Dexantreal
    #17337
    Már végig vittem mikor megjelent :PP. Csak tudod egy-két hónapja nosztalgiából végig néztem Elit alakulatot és nagyon jó volt az ardeneki csata, vagy Foy is és még sorolahtnám, aztán letöltöttem UO-t... és ahhoz kell CoD is... és elkezdtem tolni a singlet, majd a multit picit UO-ban, de mostanába már nem mutlizok UO-ban, csak CoD2-ben... és elkezdtem CoD-ban a singlet és a sztálingrádi csata az tényleg valami eszméletlen nagy lett a játékban és egy nosztalgiát mindenképp megér.
  • lee56
    #17336
    Ha neked számit az amit adott videokártyával az intelen kb 1FPS-el gyorsabb lesz akkor vedd meg azt, amugy meg ha nem csonthülye grafikán 640x480-ban akarsz játszani, nagy különbségek már nem lesznek a procik között az 100%. Már mint mondtam, ha sok fps-t akarsz akkor vegyél 8800gtx-et ha lehet sli-ben, és ha még 1-2 FPS-el többre fáj a fogad akkor nemárthat hozzá egy 4magos kentsfield, ha mákod van meguszod fél millából a jó sok fps-ed...
  • Prince of Máté
    #17335
    lol jókor kezded :D
  • Dexantreal
    #17334
    Na végre eljutottam CoD-ban Sztálingrádhoz és atomszupermeghaiper cool király! Tettem is be képeket a screenshotok topikba, akit érdekel, nyugodtan nézze meg. Sok kép van.
  • HEMPereg
    #17333
    Szevasztok nem tudnátok segíteni tagfelvétel ügybe??:S
  • Dexantreal
    #17332
    Ok, de beírtam szó szerint a keresőbe, hogy cl_maxpackets és nem találta... rate viszont át lett írva és thanks!
  • trident
    #17331
    total commander / F4 / keresés: rate / maxpackets
  • Dexantreal
    #17330
    De, hogy ha szerkesztem, akkor tök hülyén, vízszintesen hozza be a beírt dolgokat és nem is tudok rajta eligazódni... szóval nem tudom, hogy szerkesszem... ha kell kép róla, szólj és adok.