26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Cica17
    #17498
    csuszi
  • play419
    #17497
    Lehet bennem van a hiba, legaláb is remélem! :)

    Majd meglátjuk mi lesz pár hét mulva amire ujra belerázkódok.
  • csuszi
    #17496
    Szerintem benned a hiba: nem igazán vágod, hogy a két game nem egészen ugyanaz. Nem ugyanazokat adja be; nem ugyanaz a stílus kell... És a pb jól működik, csak könnyebb ráfogni a jobbra, hogy csal. Meg merem kockáztatni, hogy a csíterek a játékosok 1 ezreléke. kb. A prokra meg könnyebb ráfogni hogy csalók, mint sem tanulni tőlük. Az udvariatlan, hőzöngő, nagyképü, káromkodó tinikben viszont egyetértek ;)
  • trident
    #17495
    Azért van egy két, realtív normálisabb szerver, azokat szeretem, ahol visszajárók vannak, ott kevesebb a botulizmus.

    PB? Ha van jó admin, akkor jól működik a pb. Csak frissíteni, odafigyelni, ellenőrízni kell.
  • BenceYCE
    #17494
    Én tudok! Én! ÉN!!! Most Jó?!
  • play419
    #17491
    Hát én kb 2 éve talán egy picit több játszottam CoD-al és akkor még a publicnak is volt szintje, még azt is megmerem kockáztatni hogy a chat sem csak a "lol" és "jol beszoptad" bindelésekkel volt tele, a warok jok votlak bár volt mindig 1-2 gyanus ember de ennyi nem, ma kb 6-8 orát játszottam és olyan hihetetlen csalok vannak hogy nekem fáj.

    Egy v.mi viszont tuti nem változottt az pedig a PB értéke ami egyenlő a publicoc szintjével.
  • Szabi DEMON
    #17490
    Mi a konkrét bajotok amúgy ezzel? Én is vagy 1 hete multizom előtte régen MoH:AA még klánban is votlam, de semmi rossz különbséget enm látok pl. Tehát nem értem hogy mire gondoltak amikor azt mondjátok hogy csalódtok a public szervereken meg stb.
  • zico87
    #17489
    nemcsak a Public ilyen.... az egész COD2 társadalom a béka segge alatt van
    HUNCOD2 szint=00000000

    Azért sztem a legjobb egymás közt játszani egy zárt szerveren
  • play419
    #17488
    Hát fölraktam a játékot kb 3-4 napja és a multiba nagyon nagyot csalodtam, vagyis a public játékosokban, sokáig játszottam COD1-el mondhatom hogy jo guildbe is votlam de ami most megy publicon az v.mi borzaszto...

    hát csak ennyit akartam! :D
  • fery02
    #17487
    Azért szeretném törölni a szervereket azAll seeing eye-ból, mert a sok elmentett war szerver már kezd elhalmozódni, és nehezen találom meg akedvenc szervereimet
  • gyupee
    #17486
    köszi
  • ffxi
    #17485
    THX sikerült!!
  • Prince of Máté
    #17484
    NA
    Először is Options
    Aztán valami egyéb options ne mtudom pontosan a nevét és ott van a crosshair.
  • BenceYCE
    #17483
    Dehogynem! Az autó letöltést meg kapcsold ki a fenébe. Jut eszembe! Senkinek nincs tippje, hogy miért kapcsol ki magától a pb-m?
  • ffxi
    #17482
    Azt hogy kell? Ösze-vissza nem töröhetek.
  • Eisenhower
    #17481
    de valószínü hogy automatice letöltött vmi olyan modot vmelyik szerverről és automatice betölti mostmár minden szerverhez. ki kéne törölni a mod fájlokat a fenébe....
  • ffxi
    #17480
    Nem, hanem sehol sincs. Semelyik serveren sincs. És csak nekem nincs, többieknek van, de el vannak foglalva.
  • Eisenhower
    #17479
    biztos olyan szerverre mentél fel ahol volt vmi olyan mod ahol nincs célkereszt ^^
  • ffxi
    #17478
    Tudom hogy futás közben nincs, de még állva sincs.
  • ffxi
    #17477
    HELP!!!
    Multiba eltűnt a célkeresztem. :'((
  • zico87
    #17476
    Tunkolásban gazdag Csítmentes Boldog Uj Évet
  • Yossarian
    #17475
    Boldog Újévet mindenkinek!
  • GCsab
    #17474
    Nekünk most az a gondunk a családba a játékkal hogy multyplayerban ha egyszerre hárman nyomjuk akkor csak hárman vagyunk a pályan!
    Tesóm letöltött hozzá botokat amik nem működnek!
    Innen lehet letölteni a botokat: COD2-Bots
    Ha valaki adna egy megoldást a botokra akkor azt megköszönném!
  • GCsab
    #17473
    Szisztok!
    Azt nem tom pontosan!
    !De minek 1 szervert kitörölni a listáról?
  • fery02
    #17472
    Az All seeing eye nevű szerverkereső progival hogyan lehet szervereket kitörölni a listából?
  • Eisenhower
    #17471
    Sikerekben és heccsátokban gazdag újévet kívánok minden Call of duty játékosnak!
  • Prince of Máté
    #17470
    Fakk ju
    FAQ


    Buék
  • Prince of Máté
    #17468
    HECCSÁTOKBÓL GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MIDNENKINEK KIVÉVE A k*csö* WH-SOKNAK ÉS AIMOSOKNAK!
  • BenceYCE
    #17467
    Ilyenből van 3 is :)
    seta ui_browserShowPunkBuster "-1"
    seta sv_punkbuster "0"
    seta cl_punkbuster "0"
  • trident
    #17466
    a main/players mappában keresd ki a config_mp.cfg-t, nyisd meg, keress a punkbuster szóra és ha 0 az érték írd át 1-re és mentsd. Kész ;)
  • BenceYCE
    #17465
    Én meg beállítom, hogy pb be és közben meg mindig visszakapcsol.
  • Pákhosz
    #17464
    Hello all vki adja meg a hitblip rconját pls
  • fery02
    #17463
    Nagyon szépne köszönöm. lol, látom valaki feltette ugyanezt a kérdést, bocsi hogy nem kerestem vissza :D
  • Cat 02 #17462
    :)
    #17385
  • fery02
    #17461
    Miért van az, hogy multi beállításoknál ha a Punk Buster-t yes-re akarom állítani, kilép a játék?
  • donoki
    #17460
    :DD
  • trident
    #17459
  • Cat 02 #17458
    atyaúrsiten mi lett a >R.I.P.< bvől :(((
  • laslandes
    #17457
    Empark felhasználói adatlapja

    Megnyitott témák: 2006. 12. 20. - Cod4

    :-C
  • Cat 02 #17456
    há te hülye vagy már bocs :)))