26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Japep
    #17540
    Köszi!
    Ebben hogyan látom, hogy melyik játék milyen típusú (Deathmatch, Teamdeathmatch...), és hogy csak a magyarokat mutassa???
  • sweech
    #17539
    pl innen
  • Japep
    #17538
    Nekem is ez a bajom...azt honnan lehet leszedni???
  • ffxi
    #17537
    Én is ezé szeretem az x-et. Mer alapból ASE nem ad be semmit.
  • John Cena
    #17536
    X fievel csináld úgy 1000X jobb!
  • kiralyati8
    #17535
    CSÁ ! SEGÍTSETEK MÁR NEKEM LÉCC! OLYAN GONDOM VAN H AZ ALL SEEING EYEBEN NEM ADJA BE A SZERVEREKET CSAK HA ADNAK IP-T! MI LEHET ENNEK A BAJA??
  • trident
    #17534
    http://profbako.uw.hu ?
  • Spirit
    #17533
    jah, és ha ip alapján próbál valaki csatlakozni ismerős, az tud, tehát csak azzal van gond,hogy nem megy a dolog publicban,mivel nem jön senki,mert nem látszik.
  • Spirit
    #17532
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. 1.2 alatt sokáig volt privát szerverünk, működött, látszott,de mióta 1.3 van, nem jelenik meg semmilyen keresőben, se xfire,se ase, semmi. Ma próbaként kikötöttem a routert, és voilá, látszik a szerver.A gond ott van,hogy 1-65500-ig minden port nyitva van, ráadásul DMZ-be tettem a szervergépet, mégse látszik. A poén az,hogy minden más játék alatt könnyedén csinálok szervert, és pár perc múlva már jönnek is az emberek(fear, quake, stb)
    Szeretném megkérdezni,hogy szerintetek mitől lehet ez, és min lehetne változtatni,hogy működjön a dolog.
  • Eisenhower
    #17531
    ase nem frissíti az uj szervereket... azért ajánlottam az xfire-t inkább
  • Falconer
    #17530
    Hat mert ASEben nem? o.O
  • Eisenhower
    #17529
    másoltal nem tudsz csak eredetivel ^.^ nah viccet félre. rakj fel xfire progit. hasonló mint az all seeing eye. ott be tudod állítani a szűrőbe hogy csak magyart keressen.
  • llama
    #17528
    nem eredeti a játékom hanem másolt!
  • gyupee
    #17527
    Tehát ha ezt úgy érted eredeti játékod van és onnan szeretnél csatlakozni akkor nem hiszem hogy tudod szűrni.
    használj x-firet!!!
  • llama
    #17526
    előző üzenetemre visszatérve a COD2-Ben:)
  • gyupee
    #17525
    ügyesen
  • Eisenhower
    #17524
    hol?
  • llama
    #17523
    Sziasztok!!
    Lenne egy kérdésem,hogy hogyan lehet azt csinálni,hogy csak magyar serverek legyenek??
    Előre is kösz
  • NEOreg3
    #17522
    Félautomata célzás, lényegében automatikusan ráállítja a célkeresztet a delikvensre neked csak a közelébe célozni és máris a célpontra ugrik. Gyakran a fej, de a test is lehet a beállított célpont, ami a riflesekenek és a snipereseknek nagy előny, csak hát ez CHEAT-nek minősül.

    Remélem elég kimerítő a válasz:)
  • Daveee
    #17521
    helloka, oyan kérdésem lenne hogy a szerver:
    [HUN] (M3tr0)@Warriors CoD2 1.3 PUBLIC SERVER |
    87.229.14.18:28971
    ma még jovolt, Admirol Mod..., de most amikor elinditanám akkor kidob hogy ami a szeveren van file az nem elérhető,és közbe vmi Mercilles Mod jött be. ez mi lehet?
    sztetek megjavul?
    mert 18as a szerver és madjnem midnig full de msot csak 1 emebr van fenn
  • tobias88
    #17520
    ASE forever, ott összesen kb 150 magyar szerver van
  • Tes Parker
    #17519
    Ezer bocsánat.Még annyi lenne a kérdésem,hogy az Xfire-ben felsoroltakra csak rá kell kattintani és mehet a játék?
  • Szabi DEMON
    #17518
    Ha nem sikerült megtalálni írsz egy privátot és elküldöma linket, de itt ne warezolj kérlek, azt max privátban.
  • trident
    #17515
    OFF(a megfelelő crack kell hozzá és akkor megy a single is)ON
  • Tes Parker
    #17514
    Köszi a választ.De nincs erre semmi orvosság mert faterom a Single Player-el szokott játszani.Én már épp ezért akarok neten játszani mert már vagy 80-szor kijátszottam és már nem igazán újdonság.
  • trident
    #17513
    Nem eredeti játéknál a single player nem fog alapban elindulni 1.3-as patchel (ez ügyben visszaolvasás javallott).

    Az oka a különböző verziók.

    A lényeg, hogy a multi megy, és gondolom az köt le. :)

  • ffxi
    #17512
    Mi az a AIM-ozás? Mindig ezt mondogatják nekem. Visszakérdezem, és asszondják: "Tudod jó azt te is!!"

    DE ÉN NEMTOM :(
  • Tes Parker
    #17511
    Köszönöm a válaszokat.Az 1.-es patchet már letöltöttem régebben,de valamiért nem indult el a játék.Ez miért van az 1.3-as patch kiküszöböli a problémát?Köszi a választ.
  • trident
    #17510
    faq
    www.callofduty.hu
    főoldal/leírások/xfire és letöltések:1.3-as patch
    valamint főoldal/fórum/gyik
  • V43 1105
    #17509
    Szia!

    Szükséged lesz a Call Of Duty2 1.2,1.3-as Patch-re ITT leszedheted,azután pedig az Xfire nevű programra amellyet itt tudsz letölteni,ha valami nem menne írj nyugodtan;)
  • Tes Parker
    #17508
    Szijasztok!Most olvasom ezt a fórumot és most írok elsőnek.Az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehet neten játszani?Milyen progi kell hozzá és stb.?Előre is köszi a választ.
  • trident
    #17507
    video Card of driver doesn't support dynamic textures

    videókártya driverfrissítés

  • NEOreg3
    #17506
    minimum 64 megás videokártya kell neki
  • marczi
    #17505
    Sziasztok!

    AOpen GeForce 2 MX/MX400-as kártyával játszanék, de sajna nem indul el a progi "video Card of driver doesn't support dynamic textures" hibaüzivel. Egyszer korábban már ment ugyanezen a COD2, de akkor más forrásból szereztem be a játékot. Van valakinek valami ötlete?
    Előre is köszi.

    Péter
  • Empark
    #17504
    Buék !!
  • Bandee1987
    #17503
    Nekem ált. 20-40 közötti ping, bár mostanában volt 1-2 alkalom, amikor felugrott 1-2 mp-re a csillagos égig (Ja, és a net: 1024/128)
  • tobias88
    #17502
    figy, nekem 96/64es mininetem van és 45ös pingem általában
  • peti94
    #17501
    nemtom
    nekem 2.5 mb le 2.0 fel és 20 a pingem (csak mikor lagg a szerver akkor megy fel 40 re )
  • ffxi
    #17500
    Nem értem, nekem kábel netem van. Lemértem 1024 a le és 512 a fel. De még is mind Hama-ban mind neten 50-es a pingem. És akinek 512-es ADSL-je van annak is annyi. Gyanítom hogy a rúterem tehet erről. Mi a megoldás?
  • Eisenhower
    #17499
    fernandez utolso figyelmeztetés. használd a google-t és ne itt kunyizz