26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • csuszi
    #17784
    Jézusom miről beszélgettek :) Az én klánomból eddig egy ember lett eltávolítva, és azért, mert pb shoton piros pöttyöt láttam nála. Nem wh, nem aim, de TILOS!!!! És semmi értelme sincs. Vazzeg érzésből kell lőni ;)
  • trident
    #17783
    Na ez a legjobb! Ki is próbálom, majd pontosan célzok! :D

    (érdeklődök csak, hogy mennyi anyagod van, számíthatunk e pbkonfigpack frissítésre? Nagy malacságot továbbra sem találtam, de sajna mindig haladni kell)
  • trident
    #17782
    Már pontosan nem emlékszem, de anno Creasy-val csináltunk egy két cikekt, keress rá a cod.hu-n, kidobja a kereső.

    Ráadásul több csomagja van a dmw-nek, van közte talán ingyenes is.

    Inkább az a nehézség, hogy nincs itt meghonosodva, fel kell a kliensnek is raknia, de kevesen ismerik.
  • red bull
    #17781
    Erre a DMW témára visszatérve...Akkor nekem erősen kamuzott a gyerek mert aztmondta hogy vagy egy ilyen progi ami figyeli a cheaterokat és bárki használhatja...Ebbe ott a bukkanó hogy a DMW Faq ban meg azt olvasni hogy csak adminok tudnják használni ezt a DMW t...Magyarúl ez PB csak egyszerűbb használni...De akkor viszont nincs csit figyelő progi amit bárki használhat :D XD
  • zico87
    #17780
    na jó elárulom a tuti titkot fogsz egy Puskát és egy lyukat lőssz középre ha halassz egy nagy durranást akor tuti müködni fog.. de pontosan középre kell..:D
  • gyupee
    #17779
    hát felragasztasz 2 cérnaszálat keresztbe úgy hogy a találkozásuk a cél...
    mert ugye lcdn érdekes lenne a filc és ez nem is takar sokat
    mondjuk én is hülyeségnek tartom,aki nem találja a célt az maradjon az SPnél és tologassa azt ujjoncon még kb 5ször aztán 2 veterán és utána köttesse vissza a netet
  • sweech
    #17778
    :DSA::_A:S:DA
  • NEOreg3
    #17777
    talán jó
  • raingun
    #17776
    Kérek valakit, adjon egy cod2 single player 1.3 patch elérhetőséget, mert már fél órája keresem de nem találom.
    A korábban beírtak már nem működnek!
    Köszönöm!
  • NEOreg3
    #17775
    lehet, de 50-essel pontosabb
  • trident
    #17774
    Na ezt kipróbálom! Szerinted működne százassal is? :D
  • NEOreg3
    #17773
    ragasszatok szikszalaggal egy 50 ft-ost a monitor közepére

    az a tuti
  • zico87
    #17772
    Énse firkálom össze a monitorom felesleges.. sztem tényleg csak a rutin meg az évek..:D
  • trident
    #17771
    és amit a cérna/sör/faeces/fogrém/gyurma/filctoll/spermium/megmittoménmégmi kitakar? Az nem zavaró? Én sohasem próbáltam, nem is fogom, már megszoktam hogy nincs célkereszt (hob, gfm), de engem zavarna, ha az lenne kitakarva ami fontos, főleg távoli lövéseknél... :)
  • ricsa1
    #17770
    gyupee értelmesebben.
  • gyupee
    #17769
    LCDn a cérna a tuti a két átlóra
  • Wreck86
    #17768
    sör pötty is jó,ha odafröccsen :D:D
  • ricsa1
    #17767
    ja gyakorlás de sok meg amugy is ott van a egér jobb gombja és avval lehet
  • trident
    #17766
    Vagy meg lehet a nélkül is tanulni, szóval nem kell filc, fogkrém, rágó, statikus célkereszt, helyette inkább gyakorlás, játék, publik, war;)
  • NEOreg3
    #17765
    itt kezdődik a PRO-ság:D
  • zico87
    #17764
    vagy marad a ParasztAIM ha nemakarsz csalni... bejelölöd a monitorodon..:D sokak használják
  • NEOreg3
    #17763
    iylen csak akkor lehetséges, ha a megfelelő mod fenntvan a szerveren

    külön program nincs, ha mégis az illegális és nagy valószínűséggel kirúg a szerverről a PunkBuster
  • mrbaba
    #17762
    Hellosztok!! Az lenne a kérdésem, hogy nekem kellene egy olyan program, amivel a célzókereszt közepén lenne egy állandó "pötty" a multiplayernél!

    A választ előre is köszönöm!!!(sürgős lenne)

    Üdv.: Baba
  • ricsa1
    #17761
    ez nem vicces Razor91 :(:(:(:(:((
  • NEOreg3
    #17760
    hát ez még csak nem is vicces:(
  • Razor91
    #17759
    se nem saját, se nem klánoldal, csak egy kis érdekesség:RetroRicsi
  • zico87
    #17758
    ja jó kis csít ellenes progi csak az a baj vele hogy a kliensrésze egy külön progi azért meg ugye rinyálnának a gémerek hogy lekell tölteni külön honnan stb.... pedigg az jobb mint a PB.
  • trident
    #17757
    A cod.hu-n keress rá a hírek közt, anno többet is írtunk róla.
  • red bull
    #17756
    HY all ... Mondta nekem egy gyerek van valami csit figyelő programja...valami DMW...ha valakii valamit tud erről a dmw ről szoljon már PLS...Thx előre is
  • morfologus
    #17755
    hi all!
    tud valaki olyan programot vagy valami megoldast amivel a felvett demoban körül tudom járni az emberkémet?

    előre is köszi!
  • torrente111
    #17754
    köszi kiprobálom!!
  • zico87
    #17753
    ja dx7-re+szerezz egy jó cfg-t az is segítt pár
  • tobias88
    #17752
    vedd le a grafikát, ennyi
  • torrente111
    #17751
    sziasztok.hogyan lehetne az fps-t növelni??? most kb:85-90 szokott lenni kösz
  • trident
    #17750
    ricsa1: inkább megkérdezed és megvárod míg valaki válaszol, mint megnézed?:D

    gypeter: 3 üzenetet nem bírsz visszaolvasni inkább várod hogy újra válaszoljanak?:D
  • GyPeter
    #17749
    hopika ez warezre sikerült:)
  • GyPeter
    #17748
    hát pl www.crack.ms de ez lehet vírusos oldal
    (én ennig megúsztam vírus nélkül)
  • ElekAdam
    #17747
    Nem tudja valaki hol lehet letölteni egy jó cracket a call of 2-höz ?
  • GyPeter
    #17746
    amikor az internetre csinálok szervert csak egy konzol jön elő és megáll
    a játék nem tölt be
    sztem az a baj hogy routeren keresztülpróbálom
    ha igazam van akkor van valami orvosság erre?
  • GyimiGábor
    #17745
    kössz