26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Brankley
    #18350
    Konyhás szerver neve: /Hun/ DarkJedi Cod2 Servere
  • trident
    #18349
    de kár...
    [földönfetreng]
  • kas123
    #18348
    1. fizessetek elő szerverre!
    2. asszem csak eredeti játékkal lehet szervert létrehozni!

    De fölösleges próbálkozni, mivel max 3emberes szerót tudsz sztem cisnálni.
    Persze ha ilyen atomneted van hogy 10Mb/10Mb akkor az jó, de ezt kétlem =).
    Szal rendeljeteek szervert, sok helyről lehet már...fgc, obinet,szerverberles...

  • Spalli
    #18347
    Miért csak public szervereken tudok játszani? Ha én csinálok szervert akkor nem tudnak hozzám belépni, ha más csinál akkor meg én nem tudok. Valaki tudna segíteni, mert elég szar, hogy a haverokkal nem tudunk játszani?
  • NEOreg3
    #18346
    szasabo az egy elég láma allweapons szerver, oylan két perc alatt már 24-5 -ös arányom volt pedig csak snipereztem (valami mod miatt csak rifle-ket tudtam választani)

    mondjuk dícséretes, hogy senki nem csíterezett le^^
  • Robinho14
    #18345
    Például az én klánom szerverét.Én csak normális indokért rugok ki valakit.
  • zico87
    #18344
    Hát igen ez a tipikus magyar scene...

    nekem meg már a Pub nevem is ismert a szasabon fölmentem a szervere azt egyből 1 srác amikor köszönte hy te csíter...+játék közbe is mondta elbukták a Nácik mert a csíter vlük van..:D

    De ezeken jót röhögök ha v.hol láma az admin keresni kell normális szervert mert azért vannak még.
  • kas123
    #18343
    Ma megint bizonyíott a magyar játékostársadalom...
    előbb voltam Only riflébe...azt az 1ik gyerek 2 méterrel mellém lő és behúzza neki...amikor ezt cask úgy beírtam (nem mondtam rá h csíter!)h maki, akkor rögtön elkezdett anyázni, meg h hallottál már a "berántásról", meg hogy menjek haza...
    Ezt már megszoktam...de az admin pff! Van mg és kp is a szerveren!
    És kirúgja az emebreket ha valaki Kp-zik vagy mg-zik...
    AZ mg még érthető is lenne...de nem mindenkit rúg ki! csak akit ő akar...meg az a lol hogy ő is ugyanúgy használja őket...

    Azt elkezdtem mondani neki, hoyg vegye ki őket...erre ott pampog ha olyan nagy okso vagyok akkro mondjam meg hogy kell...erre mondom h nézzen utánna, és természetesen rávágta hoyg 1 hülye láma vagyok...

    Aki teheti járjon angol, német, spanyol szerókra! Ott nagyon ritka hogy valakik ugassanak 1mással, vagy láma legyen az admin...
  • kirfer16
    #18342
    nem a gépel volta gond hanem azzal hogy nem volt megfelelö a játékomhoz.De az volna a kérdésem hogyan tudom használni az xfirével együtt?
  • NEOreg3
    #18341
    miylen a géped? a WH sajnos nem kompatibilis bizonyos hardverelemekkel:(
  • kirfer16
    #18340
    Hát nem tudom miért de amikor elinditom a wh-t ujra indul a gép ez miért lehet?
  • gyupee
    #18338
    nm

    #18332 ezt már kérdeztem (#18198)
    de válasz nem jött
  • kirfer16
    #18337
    A konyhásnak a szervere engem is érdekel
  • kirfer16
    #18336
    Az én kedvemért nem rakd fel küldd át msn-en látom felvetél.Zico ra gondoltam
  • varaditamas
    #18335
    melyik szerveren fut a budapest map?köszi!!!
  • nfs world
    #18334
    vki tuggya annak a konyhás szerver nevét?
  • Ch4s3r
    #18333
    nem tudok róla de nem lenne rossz egy ilyen bind! vmi configos embert kéne megkérdezni aki hátha tud ilyet.
  • Attila8805
    #18332
    Hi valaki segítene?
    Hallottam olyat hogy be lehet bindelni az hogy a jobb gomb lenyomásával a snipernél távcső legyen meg lélegzetvisszatartás egyzserre ez igaz?
  • zico87
    #18331
    ja töröltem...:D de visszatöltöm ha ilyen sok embernek kell a wh-m :D
  • kas123
    #18330
    zico behalt a link!? nemtudjuk tovább terjeszteni ezt a faja "progit" =(
  • gabi89
    #18329
    Nem biztos szervertől függ.Ha van admin a szerveren kérdezz rá mielőtt kidobn a pb vagy korlátozt le 125-re a pinged és ha akkor nem dob ki...
  • kas123
    #18328
    innen tőcsd le a WH-t
    tuti müxik és a PB sem észleli,ya és köszönd meg Zico mesternek =)
  • Brankley
    #18327
    nekem emg 4M/256k-s netem van. Ilyen nettel játszhatok 2 gépen? futna még normálisan?
    Amúgy van egy olyan szerver, ahol only sniper van, ott a punkbuster kidob a pingem miatt, amit nem értek, mert máshol sehol nemcsinál ilyet. pedig a maxping mindenhol 220 nem?
  • kirfer16
    #18326
    KInek van wh-ja vagy honan lehet leszedni ki akarom probáli vegyetek fel msn-re:[email protected]
  • zico87
    #18325
    a config fájlodat simán egy Total Commanderel megnyitod és keresőbe beírod hogy mit keresel....

    bind X "openScriptMenu ingame changeweapon" ez a fegyverválasztás.
    bind F "+activate" És ez a használ billenytyű ez nekem így van alapon de akármire rakhatod.
  • trident
    #18324
    (csak a nyelvnyújtós szmájli miatt: háromféle megoldást is javasoltam, a nyakam rá, hogy ezek közzül talán ha egyet próbáltál ki. Nem támadok, csak akkormár:D)
  • Robinho14
    #18323
    Én all seeing eyet használok és sszerintem az jó is.
  • kas123
    #18322
    Nekem kérlekszépen 512-es netem van.
    ASE-vel 30-40 a pingem (max!).
    Xfirevel 50-60 a pingem!
    Ez elég nagy különbés számomra...=)
    ASE+MSN: 50-60
    Xfire+MSN: 70-80

    Szal nekem nagy a különbség.
  • BIZ0906
    #18321
    The All-Seeing Eye ez mellett töltöttem a Godfathert és a flashgetet beállítottam hogy 100 kbps-el szedje a cuccot és a pingem ritkán de a 100 pinget alighaladta meg a netem 1280 kbps. Na ? ez hogy foglya a netet? átlag ping 70-80 közt volt atöltés alatt.
  • kas123
    #18320
    kevesebb ramot fogyaszt az ASE mint az Xfire, kevésbé fogja a netet az ASE mitn az XFIRE :)
  • Brankley
    #18319
    jó, hát azt megcsináltam amit mondtál, és nemtudtam semmit sem beállítani, mert nemkérdezte, hogy akarok-e valamit állítani. De mindegy, végülis ujratettem a játékot, de ha lesz még egy ilyen majd tudom mit kell csinálnom :P
  • zico87
    #18318
    Én is ugy csinálom hát mert még ASE powaa ha már nemis mükszik de szimpatikusabb az ASE mint az Xfire...
  • sweech
    #18317
    az miért jó?
  • trident
    #18316
    1, a pb mappa tartalmának törlése,
    2; pb frissítő futtatása
    3; felesleges programok kilövése (mert például bezavar, ezért nem tud betöltődni a pb)
  • kas123
    #18315
    Nemértem h nekem mindig minden elsőre megy...
    Punkbuster sose ír ki semmit, 1ik játékban se! Nincsen semmi gondom.
    PB-t még 1szer sem frissítettem, mindig magától frissíti...
    Haveromnak van routere és neki sincs semmi gondja, minden megy elsőre...

    [ez nem neked szól :D, csak 1 hüe monológ, nem kell rá válaszolni :D senkinek, cask ez 1 oylan dolog amit nem értek :D]

  • nfs world
    #18314
    vmi hiány vagy hiba nemtom
  • trident
    #18313
    Én nem adtam normális választ ófkórsz :D
  • nfs world
    #18312
    még wh-t se használok.
  • kas123
    #18311
    ne csítelj -.-
  • nfs world
    #18310
    ???