26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • daf xf
    #18390
    köszi
  • trident
    #18389
    www.callofduty.hu

    www.evenbalance.com
  • daf xf
    #18388
    Sziasztok!
    Segítsetek már légyi a PB-t hol tudnám frissíteni?
  • gabi89
    #18387
    thx
  • zico87
    #18386
    A Brothers is Arms sztem egy elég elrontott games.. a grafika jó,de a fegyverek kidolgozása,viselkedése szörnyű.
  • Brankley
    #18385
    hmm, hol? vagy mindenhol "egységáron"? :)
  • trident
    #18384
    Nem, ott egy csapatot kellett irányítanod, tehát egy taktikai fps, de korrekt játék, hogy abból hány rész van?
    (+videók, képek, ismertetők)

    http://brothersinarms2.filefront.com/
  • steweee
    #18383
    a Brothers in Arms sorozat is a cod más néven futó epizódja? most látom hogy jön egy kieglemez hozzá, de már nem emléxem magára a játékra. de vmi ilyesmi volt az is, ugye?
  • trident
    #18382
    deluxe pack (cod+uo): 3999 ft.- :)
  • steweee
    #18381
    thx, akkor csak a cod és a cod uo hiányzik nekem
  • NEOreg3
    #18380
    CoD1
    CoD1: UO
    CoD2

    ennyi a PC-s felhozatal, illetve van egy lelkes magyar rajongó által készített, önmagában is futó !INGYENS! MOD, ami pár új küldetést tartalmaz CoD1 grafikus motorra ültetve: [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1163833600]Call of Duty: American Rush 2 topic, az első rész linkje, a #11-es hozzászólásban[/URL]

    CoD3 csak konzolokra
  • steweee
    #18379
    annyi lenne a kérdésem, hogy a call of duty az hány részes volt?

    én az alapról és a united offensivesről tudok, de ha jól emléxem nemrég megjelent egy antológiája, de már nem tudom melyik w***** oldalon, és ott mintha három epizódott tartalmazott volna

    mert rájöttem hogy szeretném megszerezni az összes részét, hozzáadva a callofduty2-t és a medal of honourt. bár az utóbbi sztem csak nevében tér el a sorozat többi tagjától
  • Atomnyuszi
    #18378
    Szevasztok! Annyi lenne a kérdésem, hogy esetleg ismertek-e a Fraps-en kívül olyan demo felveő progit, amivel a demokat aviba/más formatba alakítja át. Előre is köszi, bb
  • zico87
    #18377
    De ez az interjú a Dignitasosokról szól.az ancients tényleg elég jó.
  • Robinho14
    #18376
    azért az ancientesek elég jók!codosokat nem láttam de csébe minden kupát megnyernek.és azért van alapja a szponzoroknak.
  • zico87
    #18375
    Dignitas Interjú

    Itt egy Interjú a Cod2 klánok egyip ugynevezett TOP klánjával,de sztem ez a Dignitas Pl:egy agyonszponzorált fos klán akik nemtudnak veszíteni,egy nulla klán láttam demokat rólúk és hogy jutotak el idáig az számomra rejtély,szponzorok hada,de anyira nemjók...
  • zico87
    #18374
    hasznos Hír

  • zico87
    #18373
    PB Config

    Innen letudod szedni a PB Configom.
  • trident
    #18372
    A www.callofduty.hu -n elérhető a pb konfig pack, a pb használata adminoknak topikban megtalálhatod az én mixemet, de mivel az is sokban a Zico általi, ezért inkább kérd meg priviben, hogy postázza neked (amit kell, meg átállíthatsz benne)
  • gabi89
    #18371
    #18103

    Ezt néztem de már 404 (delete)
  • halofilter
    #18370
    Köszi szépen az új driver megoldota a problémát
  • trident
    #18369
    Elsőnek próbálj meg drivert frissíteni, majd lődd ki a háttérben futó felesleges programokat. Például az everest home verzióval logolhatod a videókártya hőmérsékletét.

    Első körben driverproblémára, túlmelegedésre gondolnék.
  • halofilter
    #18368
    Sziasztok!
    Az lenne a problámám hogy amikor beleakarok lépni a multiplayer módba kilép belőle (de közbe megy lent meg halom hogy megy) csak a taálcára leteszi és nem lehet visszalépni... újrattem és akkor is ezt csinálja :( kérek valakit segítsen!!! A válaszokat előre is köszönmöm
  • trident
    #18367
    Ha visszaolvasol Zico linkelte az ő szedetét.
    (azért nem mondom a cod.hu-s pbmappackot, mert amit ajánlok az frisebb)
  • gabi89
    #18366
    Vki tudna nekem vmi rendes pb configot adni (szerverhez)
  • ffxi
    #18365
    Only rifle:)

    195.228.155.16:28967
  • kas123
    #18364
    62.112.194.120:28961

  • BeTTi2216
    #18363
    Ha Tudtok 1 jó servert akkor pls írjátok meg az IP-jét..
  • mano1b
    #18362
    a gomb nincs beragadva rajta a 1.3 jav is
  • mano1b
    #18361
    azlene a kérdésem miért megy fojamatosan elöre a katona ha 1sgyszer meg nyomom az előre gombot mit lehet teni mi nem jo neki a w.s.a.d ugyanezt csinálja tudna segiteni valaki meg kőszőném. callofduty 2 van szo
    ©
  • Brankley
    #18360
    hmm, találtam egy olyans zervert, ahol mp_budapest_final a map, de az zárt :(
  • trident
    #18359
    2007/1 archivuum cod.hu-n: pb on címmel
    vagy a cfg-ben rákeresel a punkbuster szóra, ahol 0 van, azt 1-re írod át (talán sv_punkbuster, de nem teszem a nyakam rá, a lényeg a 0 kapcsoló 1re átírása)
  • ffxi
    #18358
    HELP!!!
    cfg-ben hol kell átírni, hogy bekapcsoljon a PB? Mert ha menüből akarom, akkor kibasz a játék.
  • Brankley
    #18357
    Ez engem is érdekelne!! Van Bp. pálya? :O
  • Brankley
    #18356
    195.228.155.155:28963
  • kas123
    #18355
    olvass a sorok között =) :D:D:D
  • kirfer16
    #18354
    Nekem ius megvan a wh de kiprobáltam és könyü lett a játék nagyon igy már nem használom sokkal jobb simán wh-nélkül élvezhetöbb
  • trident
    #18353
    (olvass vissza, nem kapott semmit, de a helyzet tényleg nem habostorta, marad a pb-s szerverre járás, normális közegben)
  • k9duli
    #18352
    Gondoltam ujra kiprobálom a cod2-t hátha másodjára jobb géppel bejön. Visszaolvastam egy picit és a hogy a wh így osztogatjátok egymásnak őőőőőőő. Akkor kösz, ebből nem kérek. Nem lehet túl nagy élmény így a játék.
  • kirfer16
    #18351
    az ipijét meg tudnád adni?