26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Brankley
    #18309
    na végre, valaki ad normál választ, köszi :)
  • nfs world
    #18308
    nagyon felhuzott a pb!
    kidob a szerverrol és ezt irja ki:init failure
    már kétszer frissitettem de semmi!
  • gyupee
    #18307
    szedj le egy 1.3 cracket
    #18288 nyomj egy default controlst
  • kas123
    #18306
    Xfire, bár én úgy csinálom hogy Xfirébe megkeresem a szerót, ki vágólapra az IP-jét, azt be ASE-be favoritként és game...
  • kas123
    #18305
    akkor meg ne panaszkodj...már le lett írva hogy Vistánál 20%os az FPS visszaesés XP-hez képest.
  • nfs world
    #18304
    melyik jobb xfire v all seeing eye?
  • Dave0092
    #18303
    hátt bosc, azért nemteszem vissza, lejjeb vetema grafott, 10 fps el nött... de nemsoká sztem uj driver és jolesz
  • Attila8805
    #18302
    Tedd vissza az xp-t vagy vedd le a grafot.
  • Dave0092
    #18301
    feltettema vistát, rá a codot, és nagyon alacsony az fps szám, -60, vmi orvosság?
  • zico87
    #18300
    Jaja ez a HUN Scene engem naponta 5-6-xor lecsítereznek..pedig csak Skill Powaa:D

    A WH-mba nincs semmi trojan vagy ilyesmi nembasza el a gépét senkinek..csak a Shutdown parancsot adja ki anyi.
  • Ch4s3r
    #18299
    Egyébként poén a wh-ád zico
  • Ch4s3r
    #18298
    én meg utálom ha lecsítereznek pub-on és sokszor csinálják pedig nem!sokszor zicoval jáccunk és egyszerre mondják azt meg waron is!
  • kas123
    #18297
    Én sose csíterezek PUB-on se =)
    Max elkönyvelem h 1 újabb kisgyerek veri át magát...bár amikro ott az admin és nem rúgja ki az azért idegesítő tud lenni =), ilyenkor szoktam ugatni az adminnak és ilyenkor szoktak engem kirúgni =)
  • kas123
    #18296
    figyi rakd újra a codot ha nem vágod, az segít, és ne állítgass semmit -.-
  • NEOreg3
    #18295
    ne kezdjétek már itt is a csíterezést, nem PUB-on vagytok
  • kas123
    #18294
    Minek véded a sz@r csítereket? Tán te is az vagy?
  • Brankley
    #18293
    de mit külön külön? én be sem állítottam az elején semmit... magától ez volt a beállítás...
  • Robinho14
    #18292
    Az nem tréfa h elbaszod gépüket
    Inkább az ha olyan progit küldessz neki ami kikapcsolja a gépet és kiirja h ezt beszoptad!
  • kas123
    #18291
  • zico87
    #18290
    Tudodtomal MSN-el együtt kb 30 embert tréfáltam meg..:D
  • trident
    #18289
    Különböző verziók. 1.3-as a multi de netán nincs eredetid? Jaaaa... Khm.

    Újra sorba állítod be (külön külön), ha nem jön össze:
    vagy törlöd a config_mp.cfg-t és újra beállítasz mindent (úgy egy perc, ha nincs tizetöféle hecsót by binded) vagy a config_mp.cfg-t megnyitod szerkesztésre és te magad állítod át.
  • Brankley
    #18288
    Újabb hibám van :/ Ma a multiplyer menüben a fegyverhasználatra rányomtam, és beállította hogy x és a bal egérgomb a fegyverhasználat. aztán visszaállítottam hogy az X maradjon, de ezután a játékban nemtudtam elnyomni a killcamot az f-el, és nemtudok lőni a bal egérgombal. pls segítsetek!!!
    valamint még midnig várom a választ erre: #18261
  • trident
    #18287
  • peteshark
    #18286
    Furfangos vagy Zico! Jó ötlet volt! =) Kíváncsi vagyok hányan szopták be!
  • xboxer
    #18285
    csá all
    amióta vistám van a punkbuster kidob ezzel az üznettel hogy:service abnormality

    valaki help please

    google-ba se találtam semmit
  • kas123
    #18284
    Igen, ha sz@rul van beállítva a PB.
    (A MEHET gombot elég 1szer! megnyomni)
  • Robinho14
    #18281
    az lehetséges h valaki pb-és szerveren wéházzon?Mert ma láttam egy csávót aki nagyon lőtte a falat pedig még nem is látta az embereket.
  • Prince of Máté
    #18280
    első próbálkozásra neke mis újraindult, de ha bemásolod a Main mappába és elindítod a COD2-t és után a csítet akkor bevált
  • nfs world
    #18279
    tegnap frissitettem a pb-t. kb.4 napja csinálja ezt.
  • zico87
    #18278
    ÓÓ nagyon megható az Írásod könyezek is... egyszerüen tényleg Lámi vagy..de azért THX a HSZT:D

    Amit belinkeltem WH meg a legjobb mindenki aki csítelni akar nyugodtan probálja ki..:D
  • kas123
    #18277
    Ezek a verziók leehtségesek:
    -nincs frissítve a pb
    -tűzfal/router/jogosultsági gond
  • nfs world
    #18276
    légyszi segitsetek!!
  • kas123
    #18275
    Ma naon felhúzott a CoD2 =). Only riflébe nyestem (mint mindig)és hiába találtam el vkit 10/2 halt meg elsőre, mindenkinek 2 lövés kellett! De csak nekem, mindenki más elsőre ölte az embereket, de én nem tudtam, pedig tiszta...teljes találatokat adok/adtam. Akkor léptem ki a játékból amikor fél méterről 2 fejlövés kellett h meghaljon az ellenfél...

    A cfg-be le lehet korlátozva a lövéserősség?
  • kas123
    #18274
    mert béna vagy
  • nfs world
    #18273
    ja és nem vagyok csíter!
  • nfs world
    #18272
    az mért van hogy csatlakozok egy szerverhez és kb.fél perc mulva kidob a pb és ezt irja ki:-init failure
    -no packet flow
  • nfs world
    #18271
    csak ki akarom probálni.
  • NEOreg3
    #18270
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!

    béna és szar vagy ha WH-zni akarsz
  • nfs world
    #18269
    hogy kell a wh-t használni?mert ha bekabcsolom ujraindul a gép.én vagyok béna vagy a gépem szar?
  • NEOreg3
    #18268
    a config fájlokat hová másoljam, hogy utána /exec paranccsal váltogatni tudjak közöttük?