26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • trident
    #18430
    Kizárt.
    Ott van.
    Keresd meg. Nem adok direkt linket.
  • Bacsa Szabolcs
    #18429
    hol lehet letölteni a legfriseb hibajavitást(1.3as patch)???nem találom
    callofduty.hu-n nem találom ir már ide pontosan hol loehet letölteni
  • oliver2
    #18428
    Sziasztok! Tud-e valaki abban segíteni, hogy multiplayer indításánál (cod2) nagyon sokat kell várni, de hogyha elindul semmi baja. Tudtok segíteni, hogy ez miért van???


    Köszi
  • trident
    #18427
    Nem kell semmi crack.
    Telepítsd (oda és úgy ahogy a telepítő kéri).
    Töltsd le és installáld a legfrisebb hibajavítást (1.3as patch)
    Töltsd le, installáld az Xfire szerverkeresőt (leírás: callofduty.hu)
    Játsz.

    Gond esetén konkrét hibaüzenetet írj le.
  • Bacsa Szabolcs
    #18426
    ugy csináltam megvetem fel akartam rakni de nem indult
  • kas123
    #18425
    bemész a boltba, szósz a bótos bácsinak h jónapot, szeretnék egy Call Of Duty 2-őt vásárolni. Ő hátramegy a raktárba ill leveszi a polcról...és lerakja a pultra. Te kifizeted...ő odaadja a kezedbe.
    Te hazamész és arról tuti h feltod telepíteni =)

    Vagy töltesz 1 telepíős verziót :D
  • Bacsa Szabolcs
    #18424
    sziasztok! lenne egy gondom! nem tudom feltelepiteni csak a fáljait rakja fel,de még crak-fálj sincs rajta. Segitsetek már hogy lehet máskép felrakni vagy crak-kelni köszike:)
  • NEOreg3
    #18423
    hátbaskill+mák = PRO
  • kas123
    #18422
    úú de utálom ezeket h hátba skilles meg oldalba skilles...Mindenki lelőné a másikat ha tehetné, akárhogy van...

    Tegnap játszottam az 1ik szerveren, és 1 olyan adminlámával találkoztam h asszittem beszarok :D, olyan 4 percenként cska úgy véletlenül kirúgott valakit...meg ha pl: 1v1 volt a kör végén kirúgta az ellenfél játékosát.
    Meg amikor végre lement volna, majdnem mindenkit kirúgott a szerverről... Hát mondom: az ilyeneknek is a szégyenfalon a helye...
  • NEOreg3
    #18421
    SAS-osok is leszophatnak, előbb kickeltek, mert 52-34-es arányom volt, meg hátbaszedtem 2 gyereket

    persze az ismerősét akinek 64-3x aránya volt bezzeg nem rúgták ki pedig az is nagy hátbaskilles pfff:P
  • trident
    #18420
    Valószínűleg összeakad két mód. Töröld le a felesleges módokat.
  • zico87
    #18419
    mapokat ftp-n tudsz föltölteni a szerverre pl:egy Total commanderel.. a main könyvtárba kell bemásolnod,de nemárt a webdownloadot se beállítani hogy ne 15k-val.

    darksniper:keres amain könyvtáradba valami fegyvermodót mert azért nemtudsz fölmenni arra a szerverre mert azon nem fut ez a mod.
  • peti94
    #18418
    sziasztok
    rendeltünk szervert az obinettől de sajna azt nem tudjuk hogy kell feltölteni mapokat meg módokat hogy később be tudjuk rakni
    mit kell ilyenkor tenni ???
  • darksniper
    #18417
    Sziasztok
    Amikor felakarok lépni az egyik szerverre mindig ezt irja ki:

    Max ammo mismatch for"enfield"ammo:'enfield_mp"set it to 60,but"defaultweapon_mp"already set it to 999

    Mit csinálok rosszul?(Mindent letöltött,a pálya betöltése közben írja)
    Többire feltudok menni,csak ez nem enged.
    Előre is köszönöm a segitséget.

    Másik kérdés:melyik az a szerver amelyik a bükkben játszódik az eggyik pályája?(IP)
  • tomee14
    #18416
    mi a klánod zico?
  • trident
    #18415
    Ha patchel van bajod (nem települ) akkor tudok segíteni. Ha a steammel, abban nem vagyok otthon.
  • SeLFisCH
    #18414
    Hi. Érdeklődnék , hogy kinek van itt eredeti játéka, amit steamről rendelt? Attól egy kis segítséget kérnék.
  • BIZ0906
    #18413
    88.151.100.237:28962 ez e quwa good szerver (szerintem)
  • kirfer16
    #18412
    Jó volna nekem is keresnem egyklánt.Tényleg az mirre jó mármint a klán?
  • kirfer16
    #18411
    Nem arrol van szo én tudok játszani hiszen ha játszok akkor általába mindig pluszba vagyok.
  • zico87
    #18410
    Ez így van ha WH-t használsz és ugy leszel mondjuk szerverelső az nem a te tudásod,de ha csít nélkül leszel első az Büszkeség.Az én fejembe pl:mókából se jutt az hogy bekapcsoljam a csítet van 1 komolyabb CB-s klánom hála a másféléves rutinak ezt ajánlom kirfernek is sokat gyakoroljon azt javul a teljesítménye,és akkor tudja magáról hogy igen ez az ÉN tudásom és nemkell semmilyen segédeszköz a nyeréshez.
  • Robinho14
    #18409
    Teljesen igazad van a wéhával kapcsolatban!Én mondjuk már klánba vagyok de régen kipróbáltam !És tényleg el butitja a játékot.És még a fejlődésbe is kadájoz.Azota nem is wéházok amióta kipróbáltam párszor!
  • trident
    #18408
    Ott nézz körbe amit javasoltam. próbáld ki az xfire-t is.
  • hapont
    #18407
    nem. a szerverrel nincs baj már vagy egy éve oké, csak inne nem látszik SEMMILYEN SZERVER.
    Az all seeing eye ben a games menüben mit kell írni a confighoz?
  • kirfer16
    #18406
    Nem wh-zok egyébként ahol játszani szoktam ott elég jol nyomompedig még csak mostanába keztem.De amit irtál azok szerint csak a szerencsétlenek használják,én csak ki akartam probálni a saját szerveremen.Na de mindegy akkor nem probálom ki.
  • trident
    #18405
    Xfire.
    Letöltés, leírás, használata www.callofduty.hu

    Ha otthonról indított szerverről van szó, add meg neki a szerver ip-jét.
    Ha az ase a preferált lásd sajtospufi csapat oldalán, vagy használd a keresést a cod.hu-n.
  • hapont
    #18404
    Lelkesebben!!!
  • hapont
    #18403
    Van egy saját szerverem,
    de a haver nem tud feljelentkezni
    Mi lehet az oka,
    Van all seeing eye de nem lát semmilyen szervert.
    Nem jut ki a game?
  • hapont
    #18402
    Csá!
    Tud nekem vki segíteni a CoD 2 multiban?
  • trident
    #18401
    www.codfiles.com (regisztráció nélkül is)
    http://www.codutility.com (kell regisztráció)
    (és fogsz találni single módokat is)


  • trident
    #18400
    Ha kipróbálod csalsz.
    Nem könnyít a játékon, hanem butít. Miért? Mert nem késztet se gondolkodásra, se taktikára, se odafigyelésre.

    Saját tapsztalat, hogy akik eddig lebuktak, vagy megtudtam hogy csal(ók), azoknak a legnagyobb része valóban primitív módon játszott, semmi fantázia vagy újszerűség nem volt a játékukban, és ezen kívül nem játszottak alóban jól.

    Akik jól tudnak játszani, azok olyan játékosok, akik gyakorolnak, jó ideje játszanak, vagyis nem a segédprogram, hanem a rutin és idő ami elvezet egy sikeres játéktudáshoz, azt nem lehet pótolni semmivel, DE azok is lehetnek jók, akik csak két hete kezdték, bele lehet könnyen jönni. tanulni kell a saját és mások hibájából, végignézni a killcamot, figyelni a csapatra, kooperálni, gyakorolni és leginkább: játszani.

    Letölthetsz mindenféle vackot, konfigot, csalást meg anyádkínját, de semmivel sem leszel jobb. Semmit nem ér a kétmilliófps és a bokron átlátás, ha nem tudsz egy helyzetet kezelni, nem vagy képes egy célt elérni, feladatot végrehajtani.
  • kirfer16
    #18399
    Én nem akarok csalni csak ki akarom probálni hogy menyire könyü ugy a játék.
  • cr3ativ3
    #18398
    Honnan tudok a 'battle du hoc' vagy a 'silo'-hoz hasonló mapokat letölteni single playerhez? Kellene.. Előre is THX.
  • zico87
    #18397
    én Küldök neked szivesen wh-t+mindent..:D
  • zico87
    #18396
    0; nem használt mappok, felesleges módok törlése.
    1; PB frissítés.
    2; PB reinstall.
    3; feleslegesen futó (kommunikáló programok) bezárása,
    4; Spyware, víruskereső és registry cleaner futtatása.
    5; patch reinstall
    6; játék uninstall, törlöd a mappáit, regcleaner, majd a játék újratelepítése.
    7;Router? Ellenőrizd hogy a portok engedélyezve vannak e, hogy ki tudjon lépni a PB.


    csalni meg ne akarj pls kirfer16.
  • BIZ0906
    #18395
    Egyáltalán honnan lehet a wh-t leszedni?
    Csomóan pofáznak, hogy wh-zk meg aimozok pedig csak jól játszom hát ez van
  • nfs world
    #18394
    teljesen ugyanezen végigmentem én is csak az segittett hogy ujratelepitettem.
  • kirfer16
    #18393
    Aki szokott wh zni 1.3 pachel az vegyen már fel ki akarom probálni de nem tom hogy hogyanb kell [email protected]
  • zsombor23
    #18392
    Hali nekem az gondom hogy a punkbuster folyton kikickel pedig fríssítettem és letöltöttem a pb fríssítót is!
    Azt irja ki hogy NO PACKET FLOW nagybetqvel!
    valaki segítsen pls.
  • vviktor1
    #18391
    Ezen van Bp. map:
    213.253.202.70:28960