26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ffxi
    #20947
    Lenne egy server adminos kérdésem:

    Hogyan lehet megadni, hogy 75fps alatti játékosokat kidobjon?
  • FLeT
    #20946
    Már megtörtént...
    De hasonó dolgokat csinál másoknál az SC:DA-ban is a kari!
  • NEOreg3
    #20945
    töltsd le a legújabb videokártya drivert
  • FLeT
    #20944
    csá nép!
    1. A napokban újra felraktam a gémet az új gépre, de az a baj, hogy nem látok semmit csak mindenhol a szép kék eget! Gondolom a vidikarim (8800GTS)miatt van! Van vmi peccs hozzá?
    2. Mért van kevés FPS-em?
    Régi gépem: Pentium DC 3,4GHZ, 2GB DDRII 667Mhz, GF 7600GS 256MB és csak 75 FPs-em van!
  • GyimiGábor
    #20943
    kikapcsoltam a router tűzfalát de semmi... esetleg egyéb ötlet?
  • KOrby
    #20942
    Kösz nem kell, az első rész kiegjéről volt szó, mindenesetre tenx!
  • KOrby
    #20941
    Ha router van nálluk akkor a hardveres tűzfalat kapcsolják ki rajta. Nekem is u.ez volt a problémám, lentebb van az írásom. És pont ma jöttem rá a megoldásra :)
  • GyimiGábor
    #20940
    Szóva tud valaki segíteni???? -->#20930
  • GyimiGábor
    #20939
    dinamikus cím, pl mystro.selfip.com, arra jó hogy ne kelljen mindig az ip-címed keresgélni hogy mikor mi, hanem ezzel mindig a gépedre lesz irányítva a kapcsolat
  • DarkSector
    #20938
    Mi az a dyndns?
  • DarkSector
    #20937
    Ezaz köcce
  • bulba
    #20936
    Ha azzal a verzióval játszol amivel én akkor elvileg be kell kúszni az egyik házba a repedésen át majd odamenni ahhoz az ablakhoz amelyiknak valamelyik sarka ki van törve, és sniperrel lelőni a szembe lévő ablaknál az embert
  • GyimiGábor
    #20935
    Nem. Van dyndns címem és azzal neten csatlakozni (consoleba /connect <cím>)
    Régebben gond nélkül ment és más játékoknál is (pl: cs source) ezzel a címmel jáccottunk és nem volt vele gond, jah és sokkal gyorsabb mint a hamachi. Vmi ötlet?
  • csuszi
    #20934
  • DarkSector
    #20933
    Megmondaná valaki, hogy az OROSZ Cal of Duty 2-ben a csatornából kimászva mi a retkes faszt kell csinálni?
    Mert az ugyancsak Orosz kiegészítéssel is próbálkoztam, de a cellából sem tudtam kimenni....
    Ezek az oroszok inkább próbálkozzanak valami mással szerintem és a játékkészítés művészetét inkább hagyhatnák a jártassabb fejlesztőkre...

    Szóval várok minden ötletet....
  • DarkSector
    #20932
    Hamachin nyomultok?

  • GyimiGábor
    #20931
    PLS help! nagyon fontos és sürgős lenne!
  • GyimiGábor
    #20930
    Hali
    Cod2 szerver indítottam hogy a haverokkal játszhassak de awaiting connect-et ír nekik. Mi lehet a baja?
  • lee56
    #20929
    "csuszikám nekem már qrwára elegem van mikor más csítel és egyszerűen felidegesítenek marhára és megunom a nagyképüségüket!" - és erre az a legjobb megoldásod, hogy te magad is nagyképü csaló faszkalappá válsz, hát csak gratuláni tudok...
  • jizzo
    #20928
    csak néztem kozben tdu topicot es ott mindenkinek megvan a game es ott kulon spam topic is van... gondoltam itt az mar alap. amugy telleg nem draga.. 6000 ft meg ha rendeled is
  • zico87
    #20927
    Én tudom miről beszélsz a cod2 FEAR-ről vagy miről..orosz külön cod2 game nekem nemtetszik de létezik hozzá magyarositás ha az érdekel
  • NEOreg3
    #20926
    ha kommentelsz, akkor a fórum legelejére ugrik a téma és valakli biztos észreveszi, esetleg megpróbálhatsz az oda író embereknek PM-et küldeni.
  • BIZ0906
    #20925
    Van benne valami. Egy picike rövid mondat és van min civakodni. Ismerős.
  • KOrby
    #20924
    Hmmm, miért van az hogy baszlattok itt, amikor én egy szóval sem írtam azt hogy nekem a COD2- höz van kiegem, pajtikáim? Meg mi a fasznak kell egy egyszerű kérdésből warez-sárdobálást csinálni? Neo - néztem COD fórumokat is, csak olyan fórumokra meg minek írjak, ahova már április óta nincs posztolva semmi? Ja és sztem elég lenne az, hogy "figyu, nem tudjuk a választ bocs, húzzálmár a mi professzionális körünkből, jó".
    Igazán nem akartam itt senkinek sem beletaposni a szemébe, de úgy látom sikerült...
  • csuszi
    #20923
    nm:) szerintem jó pénzt kaszálhatnál azzal a kiegészítővel a neten ha eladod valamelyik warezos bandának;) cod2 expansionby korby
  • NEOreg3
    #20922
    CoD2-höz nincs kiegészítő, csak az első részhez, ami az United Offensive nevet viseli. Ha problémád van vele, akkor fordulj vele a megfelelő topikba.
  • KOrby
    #20921
    Tenx, srácok, igazán segítőkészek voltatok, és figyu, tényleg eredeti a cucc, KIEGészítővel együtt 5 rugó szerintem nem sok egy ilyen programért...
    Egy péntek este szerintem bárki elinná azt a pénzt, nemde? Én úgy döntöttem hogy inkább elrakok pénzt rá.
    Mellesleg ha valaki nem hiszi el hogy eredeti, akkor küldök majd egy fotót róla, oks?
    Tiszteletem!
  • V43 1105
    #20920
    Nekem Origi
  • csuszi
    #20919
    kivi lennék arra a kieg.re ;)
  • zico87
    #20918
    de ez nemcsak itt sg-n van sztem..átlagban elég kevés embernek van origije...pedig aki komolyabban veszi vagy tiszteli a gamet annak sztem azért illene megvenni..és már elég olcsó is.
  • jizzo
    #20917
    en nemtudtam hogy itt mindenki crackelt el tolja.. azthittem akik itt az sg forumon vannak eredeti jatekkal toljak a jatekot:/ tisztelet a kiveteleknek
  • KOrby
    #20916
    Cső mindenkinek!
    Kellene egy kis help: merthogy megvan nekem a cod kieggel együtt eredetiben, de az istennek sem tudok csatlakozni egy k*** szerverre sem...
    Lehet hogy a az a gond hogy router mögül netezek? Ja meg a prog Join game menülye egy szervert sem lát, ezért csak ASE-vel és Xfire-el lelek szervereket, de a lényeg ugyanaz: Awaiting Connection... és számol,számol,szá... és nem történik semmi. Valaki HEEEELPPPP!
  • NEOreg3
    #20915
    cod2tahovatelepítetted/main/iw_05.iwd/sound/music

    iwd fájlt nekem simán megnyitja a totalcommander, de lehet, hogy egy winrar-t fel kell tenned hozzá
  • ffxi
    #20914
    Biztos soundtrack :)
  • BIZ0906
    #20913
    ?
  • hair007
    #20912
    hello nincs meg valakinek a zenéje??
  • csuszi
    #20911
    te írtál a klánom honlapjára ?:) ha nem akkor valaki bitorolja a neved ;)
  • BIZ0906
    #20910
    csuszikám nekem már qrwára elegem van mikor más csítel és egyszerűen felidegesítenek marhára és megunom a nagyképüségüket! ÉS mikor én elkezdek csalni pattognak, hogy most mivan? Na ezeket a fajta embereket utálom!

    off/Ja és az Arsenal kúrva jó és kész teszek a véleményedre ez COD2 topik!
    Ja és nem is NFS. Ennek a két témának is van topikja.
    És kész részemről bármit is írsz szídsz végeztem de ha nagyon dúrva azért lesz 1-2 szavam./off
  • csuszi
    #20909
    nem bírom a képmutató embereket ez van... alább olvashatod hogy osztja bizo az embereket ha bejönnek cheatert, meg hogy a cheaterek mekkora faszok bla bla, erre kiderül ő is prószálgatja. na ez a gg
  • zico87
    #20908
    hát sajna ez megy most a sceneben ha nincs téma beír valaki valami szép cheatel kapcsolatosat..azt van is már miről dumálni