26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • bigapó
    #20907
    ezt köszönjük Neked:)

    mikor lesznek kitörölve a flémes hsz-ek? döbbenten olvasom, hogy mi folyik mostanában a topikban...
  • zico87
    #20906
    hagyad csuszi....ugyse fogja föl..:D

    hát nekem "sajna" muszály tesztelnem a cheateket mivel pb-vel ütyködök immár több mint 1 éve.

  • csuszi
    #20905
    SOSE CHEATELTEM (még a gépemre se engedtem letölteni amikor a többiek pb ét teszteltek zárt !!!!!!!!!!!! serveren) ALAP A KONFIGOM ÉS KURVÁRA LESZAROM MIT HISZEL... cb warokat original streames szeron toljuk, jaaaaa persze ott csalok ;):) hadd szálljon el a guidom meg a becsületem
    de mit várok egy olyantól akinek a galériájában nfs kép meg arsenal logó van :(
  • csuszi
    #20904
    te idétlen fasz már annál öregebb vagyok hogy cheatet használjak... nem az vidít fel, és igen akármennyire is nemhiszed, van eredeti játékom, nem csalok, sose anyázok és nem vagyok olyan tirpák mint te, elég ritak tudom magyarok közt, de emelnem kell a szinvonalat sry ;):)
    off: homofób vagy barátom??
  • zico87
    #20903
    De nemállok le flamelni veled mert semmi értelme sincs...

    hagyjuk a ..-ba egymást azt késsz éncsak olyan zicos modra elmondtam a véleményem rólad hogy ha cheateltél és enyi
  • zico87
    #20902
    szarláma vok..igen sry én kérek elnézést..pls mutassd már meg cb-n milyen top klánba szerepelsz hunpisti ?

    és igen használtam cheatet ez tény nem tagadon mivel tesztelen(tem)

    de csak zárt szerón és nem lámamodon pubon
  • BIZ0906
    #20901
    Semmi baj elnézem.
  • BIZ0906
    #20900
    Nem mindegy melyik hülyénk címzem?
  • Attila8805
    #20899
    Ja bocs én néztem félre,azt hittem nekem írta sorry.
  • BIZ0906
    #20898
    csuszi

    Mindíg meleg a helyzet ebben a klánban?
    Ezt szoktátok játszani?
  • Attila8805
    #20897
    Akkor miért nem neki címeztED????:D
  • BIZ0906
    #20896
    Gyógyó gyerek akkor mit pofázik nekem?
    Téged meg ki kérdezett?
  • BIZ0906
    #20895
    csuszikácskának szolt ez a hozzászólás
  • Attila8805
    #20894
    Köztudott hgy használt ő is különben nem tudna pb-configot írni az új csítekhez gyogyó gyerek.
  • BIZ0906
    #20893
    Szarláma mit nyafogsz itt nekem? Én legalább nem tagadom hogy nem használtam ellentétben márokkal pl:te vagy nem? ááááá te biztos nem, és tudod ki hinné el magyar vagy gondolkozz már ja, meg egy szarláma
  • BIZ0906
    #20892
    kód? és mikor?
    Te tapasztalt elképesztő erővel rendelkeő hibátlan lelkiismeretü személy. Mikor legyen a war? Természetesen cheat nélkül.
  • zico87
    #20891
    ha büszkén használtad GG szarláma kis senki..légy büszke+remélem a hunpisti klánod is az rád...

    csuszi bameg azthiszed ezek tudják mi az az origi streamelt szeró ?ne légy már butus..:
  • csuszi
    #20890
    bizo fáj valami? mit szardarabozol itt.állandóan nyomod itt a feszült dumát, az életben meg úgy basználak pofán hogy befosol... igazi hun gammer vagy, aki szívatja a többit wh val és társai, meg bizti meg az anyázás is, valszeg önértékelési problemáid vannak tini lázadással :D én meg aztán főleg nem feltételeztem rólad semmit, mert nem is érdekelsz!!te írtad: gépeden volt de leszedted. erre én amit írtam...jizzo: én ezt nagyon jól tudom (server admin vagyok), de szerinted original streames serveren játszadoznak??:):):):)
  • jizzo
    #20889
    megjegyezheti a pb a guidodat.. amelyik szerver streamelve van mindenhol akkor ha arrol kibasz a pb wh val pl akkor felkerulsz az punkbusted.com ra például. es akar leis bannolnak a streamelt szerverekröl.. de ez a renszer csak eredeti szerveren megy ahova eredeti cd kulccsal tudsz felmenni es ezert a cd kulcsodat bannoljak nem ranezesre. ha atirod a kulcsod masik eredetire akkor mar felenged
  • BIZ0906
    #20888
    Én nem kipróbáltam használtam is sőt szivattam is vele mindenkit de egyszerüen nem akart lekopni ez a hibe egyébként nem "corupted memory file"-t ír ki thát nem cheat gond! Hanem display driver gond volt C:\Windows\System32\Drivers\oreans32.sys ez a fájl szarakodott vagy nem tom mit csinált de mióta ezt kitörőltem nem írja ki azt a hibát legalábbis eddig még nem írta ki. Ezért a linkért THX [madmanic]!!!
    És még mielött feltételezel valakiről hogy ő biztos csítel győződj meg a hiba okáról és aztán ugass kis szardarab!
  • bigapó
    #20887
    mikor túl sokszor túl gyanúsan murgyelok meg, akkor nekem is viszket a tenyerem, hogy leszedek egy wh-t és jól seggbe lövök mindenkit én is:))

    szerencsére inkább kilépek a játékból:)
  • csuszi
    #20886
    és 2 hete volt... na erről ennyit. nwekem még életemben nem volt a gépemen. erről is ennyit
    jön a válasz. csak kipróbáltam, csak kipróbáltam... faszt kell rajta próbálgatni??? és amikor próbálgatod akkor szerinted már nemis olyan gáz? sose értettem ezt a próbálgatós dumát... gg
  • madmanic
    #20885
    http://www.punksbusted.com/forums/lofiversion/index.php/t41338.html

    Itt a válsz a gondodra....
  • BIZ0906
    #20884
    Most meg [90003]-as hibával dob ki mi a faszért áááááá kúrvára elegem van!
  • BIZ0906
    #20883
    Most törőltem le a cfg-t a beállításokat mindent most újra leszedi a szerver cuccait meg a alap vagy mittom én milyen cfg-jét és majd kiderül
    és újra teszem a ATi drivert vagy is újabbat mert ugye a szerve hiba driver lehet hogy az a gond nem tom még próbálkozok.
  • madmanic
    #20882
    ha nem futtasz semmit a háttérben akkor is kibasz?
  • BIZ0906
    #20881
    Basszátok meg már!!!!!! Nem használok csítet nem vagyok olyan kis kicsinyes fasz! Már letörőltem mikor formáztam a gépet úgy 2 hete kb. És most akkor miért dobál ki a pb? Amióta újrahúztam nem használtam csítet! Semmilyet! És a cfg-t sem modosítottam! Amit a szerverről betölt azt hagytam. Tehát az alap cfg. Szóval nem vágom.
    Így már érthető?
  • csuszi
    #20880
    és azt elmondanád hogy a pb honnan jegyzi meg? :D:D:D:D:D a nézéséről, vagy mi a szösz?
  • tasakos
    #20879
    Aki csítet használ az megérdemli!! ENNYI!!
  • SzocsA
    #20878
    Ez attól van hogy feltetted az újabb csítet amiben egyszerre több minden van. és leszor az összes szerverről a csít miatt. és hiába törőlted le a gépedről a pb megjegyez azt kickkel minden szerverrőől.
    én is leszedtem azt feltettem de hiába a pb kiszor minden szerverről csak max arra a szerverre tudnál felmenni amelyiken régi a pb!
    egyébként kb nekem 1-1.5 hétig dobált ki a pb ezután elmúlik és nekem is ilyeneket írogatott ki! majd elmúlik!
  • BIZ0906
    #20877
    Én is simán feltelepítettem és patch 1.3-as és winamp online rádi ment és ennyi. Szóval nem vágom
  • madmanic
    #20876
    engem sem dobott le még soha. feltelepítettem a játékot, és megy.
  • DarkSector
    #20875
    PB frissítés megvolt?
  • Dave0092
    #20874
    probáld meg ugy futtatni a codot, hogy nem megy semmiyen program csak aminek mennie kell!
  • donoki
    #20873
    ahha, persze!! :D
    engem érdekes képpen nem dobott ki még ilyenenkkel ^^
  • NEOreg3
    #20872
    engem egyszer PB hack violationnal dobott le és nekem is tiszta a gépem:P
  • BIZ0906
    #20871

    Ez mitől van mit tegyek hogy ne dobáljon ki ez miatt mindíg? Nem használok segítséget pl wh aim. na ?
  • jizzo
    #20870
    figy lehet hogy szebb benne a kep mint a te configodban es ettol jobbnak erzed a gamet.. es csoppet se szamit hany k-s a cfg


    seta v_mp "vstr v_mp_7"
    seta v_mp_0 "seta cl_maxpackets 30; seta v_mp vstr v_mp_1; say_team ^1Max^4Packets: ^530^3/sec"
    seta v_mp_1 "seta cl_maxpackets 40; seta v_mp vstr v_mp_2; say_team ^1Max^4Packets: ^540^3/sec"
    seta v_mp_2 "seta cl_maxpackets 50; seta v_mp vstr v_mp_3; say_team ^1Max^4Packets: ^550^3/sec"
    seta v_mp_3 "seta cl_maxpackets 60; seta v_mp vstr v_mp_4; say_team ^1Max^4Packets: ^560^3/sec"
    seta v_mp_4 "seta cl_maxpackets 70; seta v_mp vstr v_mp_5; say_team ^1Max^4Packets: ^570^3/sec"
    seta v_mp_5 "seta cl_maxpackets 80; seta v_mp vstr v_mp_6; say_team ^1Max^4Packets: ^580^3/sec"
    seta v_mp_6 "seta cl_maxpackets 90; seta v_mp vstr v_mp_7; say_team ^1Max^4Packets: ^590^3/sec"
    seta v_mp_7 "seta cl_maxpackets 100; seta v_mp vstr v_mp_0; say_team ^1Max^4Packets: ^5100^3/sec"

    ilyen bindektol nagy egy cfg. és ez nem hax.. ez az hogy gombonyásra tudod állitani a maxpacketet pl.. devan olyan script amivel a hangot lehet stb.. azert ekkora a cfg

    es ha valaki sokat nozumol karral akor erzi hogykell vele loni.. nemaztmondom hogy mindig beadja de felmegyek pl egy pubra elkezdek loni nozumal biztos bead 1-2 eleg nagy lovest kurva messzirol.
  • zico87
    #20869
    Jizzonak teljesen igaza van nincs olyan hogy tunker vagy rifle cfg..meg őnmagába a cfg kevés..tény sok cvaral lehet okoskodni+fps-t is lehet nővelni 1 agyanbutitott grafal.

    De ha valaki nemtud lőni akármilyen cfg-je lehet..hát haxos cfg azért az létezik csak a GV scripts nagyjából kiszűri az ilyen dolgokat.haxx lsd.fast.cfg(györslővés) Ha valamit nemhelyesen írtam sry másnapos.cfg:D
  • ffxi
    #20868
    Aham! 38k-s konfig...