26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • lee56
    #20987
    nagyon komoly
  • Dave0092
    #20986
    lol de csövesek
  • zico87
    #20985
    HUN cb...100000000% flame,conflict de a külföldiek se kutyák ott is terjed a magyar scene virus..
  • csuszi
    #20984
    ha flémelek komolyan csak azért teszem hogy a sok kis tini hülyét idegesítsem, megérdemlik ha parasztok (és sose kezdem!!!!!!!!), de amikor az ilyetmeglátom, koolyan elgondolkozom hogy van e értelme felvenni a kesztyüt
  • csuszi
    #20983
    ismerlek? :) vagy mé nekem írod? én csak akko flémelek, ha az ellen nagyon osztja (igaz akko má nem igazán hagyom magam, tolom rendesen:D), akkor is csak azért hogy felbasszam őket csupa jóindulatból:D hun ladder :D:D:D:D:D 10 cb-ből 5 flémes 10 pcwből 8 flémes, már nem is izgat, oda se figyelek bizti immunis lettem... külföldi ennek kb a fele, de azért ott is van :D
  • jizzo
    #20982
    fps lagg sokmindentol lehet.. ram,,, virtualis memoria megtelik vagy akarmi lehet a baj...modnjuk miota uj apb tobb ilyen fps lagg van
  • Jaffa 2843
    #20981
    hi!

    valaki tudna linkelni egy kb ekkora COD2 logot?
    az a baj hogy csak COD3st találtam :(
  • Haramya
    #20980
    ha üres a szerver akkor is 2-másodpercenként csinálja,miután lefut a pb check,spyware-t is futattam, tiszta a gépem.
  • NEOreg3
    #20979
    akkor valószínűleg még sincs meg a fix 125 fps bizonyos helyeken ahol több a füst/objektum/karakter van leeshet egy picivel, laggolási problémákról meg már volt szó, érdemes visszaolvasni
  • Haramya
    #20978
    hali!
    van fix 125-fps-em kb 2 másodpercenként leesik 105 körülre,enyhe lag is van tőle zavaró nagyon,a lagométeren is látszik amikor van, pici sárga pont halad el rajta,ebben tudna valaki segiteni, miért van ez?
    az uj pb miatt van?estetleg valamivel meglehet ezt szüntetni?
    előre is köszi
    bb
  • lee56
    #20977
    Nekem is volt ilyen netem xD
  • jizzo
    #20976
    csuszi! mióta nemnagyon játszunk hunladdert leszoktunk a flame rol akkor is ha kikapunk!:D
  • madmanic
    #20975
    neted?
  • Blade17
    #20974
    Valaki tudna segíteni túl nagy a pingem és akadok ezáltal, de nem töltök semmit közbe miért van ez?
  • lee56
    #20973
    "ui:nem csalok!" - csak hazudsz :D
  • BIZ0906
    #20972
    Nekem azért szarakotdott a cod mert a directX frissítései nem voltak felrakva és a pb meg szarnak találta és azért dobott ki azzal a driver/progra vagy mi 90005-90003 hibával. Én góztam a microsoft oldalacskájára és 25Mb frissitést talált azóta nem dobál ki... még!
    aztán kitudja
    ui:nem csalok!
  • Davicska
    #20971
    HA BARKIT IS KIDOB VALAMI HASONLOVAL A PB MINT PnkbstrB.exe vagy K.sys akkor:http://www.gamezdev.hu/download.php?view.2 ezt kell letolteni automatice megoldja
  • Cat 02 #20970
    akkor dánke sőn xP most van egy kemény hali bindem :D más úgyse kell
  • madmanic
    #20969
    azt nem tudod...

    illetve ne piszkáld
  • Cat 02 #20968
    olyasmire gondolok h mikor mondja is :D
    ld.: Yes, sir , No, sir, Are you crazy, Move in , Enemy spotted, és ilyenkor ordítja is
  • NEOreg3
    #20967
    /bind w kill
  • zico87
    #20966
    de bind akármi lehet script,szöveg stb...
  • madmanic
    #20965
    /bind <gomb amire akarod> say <jópofa szöveg amit ki akasz iratni>
  • Cat 02 #20964
    2. nincs benne
  • madmanic
    #20963
    F.A.Q...
  • Cat 02 #20962
    2 kérdés:
    szinezésnél a saját csapatszín az németeknél direkt xaR?
    illetve bind ben h lehet rakni parancsot ? (yes, sir, stb)
  • csuszi
    #20961
    nem mindegy hogy a trágárságod másra vonatkozik vagy csak szabadszájú a fogalmazás, de ha te megilletődsz egy kis "kurvára" és "kibassza"-tól akko sry ;)
  • bandy00
    #20960
    Hello
    Nekem is hasonló gondom lenne mint Flet-nek ma felraktam a COD2-t, de csak kékséget látok. a térkép meg hasonlók megvan,csak a tájnincs.
    gép: P3.0GHz alaplap: Abit Quad Gt VGA: asus8600GTS 2GB DDRII RAM
    a legujabb nvidia driver-t feltelepítettem de azzal se működött
  • BIZ0906
    #20959
    Kúltúrha
    Méghogy én vagyok a trágár pffff
  • csuszi
    #20958
    hm lehet szarul gondolom de ez akko nem úgy van hogy oda kell állítania de ha a gépe kurvára nem tudja attól még rohadtul nem bassza ki ;) lehet neki 20 fps is, ha annyit tud a gépe a pb nem bassza ki:) nem?
  • zico87
    #20957
    valami fegyvermod bekavar a mainba törölj minden felesleges modot...

    original iwd-s:localized,és iw kezdetűek
  • Speedle
    #20956
    Aki tud pls help
  • Speedle
    #20955
    Hellosztok!
    Be próbáltam lépni a szeróra, letöltött mindent ami szükséges volt, és mikor töltené be a mapot ezt írja ki :
    "Max ammo mismatch for 'enfield' ammo:
    'enfield_mp' set it to 999, but 'defaultweapon_mp'
    already set it to 60. "
  • Jaffa 2843
    #20954
    én próbáltam GTS-el már vista, XP x64, és XP pro alatt is...
    szal tuti nem a vga az oka, szedj uj drivert, több ötletem nincs..
    egyébként nekem jobban ment a game vista x64 ultimate alatt.. több fps volt.. lehet az XP dual core támogatása a ludas, mert még XP x64 alatt is többet ment mint 32bites XPn
  • jizzo
    #20953
    vista vagy xp?? nekem xp n 8800 GTS el semmi gáz nincs..
  • BIZ0906
    #20952
    "szegénynek 4 GB memója van"
  • bigapó
    #20951
    szegénynek 4 GB memója van, az annyira nem kevés, bár Vista szerintem is kaki:))
  • BIZ0906
    #20950
    Használj XP-t
  • zico87
    #20949
    pb_sv_cvar com_maxfps IN 75 250

    így 75 a minimum beállítható fps..de énse látom értelmét de te tudod éncsak a PBsupportvok..:D
  • NEOreg3
    #20948
    miért akarod kidobni őket? ekkora fps-nél még nincs fps-lagg:C