26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Cat 02 #26028
    Google it, bár lehet csak ez a neve, még nem volt szerencsém próbálni :)
  • hungary27
    #26027
    nade cfg wtf?
  • Cat 02 #26026
    Hát jah, általában garand meg nade cfg. Bár volt már olyan is, hogy srácnak aim volt bebindelve :D
  • csuszi
    #26025
    igen, a hülyéket:D
  • Cat 02 #26024
    Nekünk crackelt szerver van cfg szűrővel. És ez nagyon sokat meg szokott fogni.
  • csuszi
    #26023
    hát nemtom, ha te a legfrissebb pb nél, streamelt szervernél, 3 helyről frissített banlist nál jobbat mutatsz megyek leszoplak:) és ami a lényeg, hogy az előbb felsoroltak egy kalap szart nem érnek.
  • Cat 02 #26022
    Ez sajnos igaz, de ilyenkor kell a baráti klánokkal elmenni. Vagy szerezni egy rendes PB-t és cg_chatheight 0 :)
  • zico87
    #26021
    hát gondolom sorrendbe kel felpakolni azt ámen de biztos leírják ahol letöltöd
  • imihaver
    #26020
    1.4
    1.5
    1.6
    1.7 így?
  • soo277
    #26019
    Én ugy csináltam ,hogy leszedtem az összes pathcet majd egyesével szépen felraktam azokat,és jolett!!
  • imihaver
    #26018
    Neked tudnod kellene mivel te vagy a cod5 topik HG-je de mindegy....
  • szabii98
    #26017
    Hát én honnan tudjam?
  • imihaver
    #26016
    Hát ezzel nagyon sokat segítettél nemhogy inkább leírtad volna milyen patcheket és milyen sorrendben kell felrakni..
  • szabii98
    #26015
    ezekben a sorrendekben
  • imihaver
    #26014
    császtok!
    Bocsi hogy ideírok de ti biztos tudhátok. A cod 5-hoz hanyas patch(ek) kell(nek)??? és milyen sorrendben kell őket felrakni?
  • zico87
    #26013
    ha streamed a szerver akkor igaz ez a dolog ha csak origi de nem streamed akkor hiába dobja ki bármivel tovább játszhat vagyi amikor még codoztam így volt de nem hiszem változott volna
  • shaddam
    #26012
    A cb meg a warozás hidegen hagy pár éve.Csak kikapcsolódás céljából játszok(pc-n meg nagyon ritkán csakis régebbi játékokkal).Erről is a 12 éves vékonyhangú korosztály tehet.
  • vkrisz81
    #26011
    sziasztok! tud valaki nekem segiteni scriptelesben? szeretnem megtanulni kelle ejo leiras ezekrol a dolgokrol
    eloszo ir hogyan lehet lekerdezni az aktuzalis palyaer nevet?
    mondjuk ahol le lehet kerdezni ki a meghalt player, lehet e megnezni mi a neve?
  • fugzor1993
    #26010
    Amugy hiába pb,csoda, a csalás ebbe a játékban mindig jelen fog lenni, mivel a játék gyártók nem javitják ki azt a hibát amit alapvetően kitudnának simán, amit kihasználnak hogy ujjabb és ujjabb csalásokat készitsenek... és miért? mert üzlet!:S
  • csuszi
    #26009
    ez hót ziher? csak mert volt már ilyen, és az arc tovább játszott cbén hónapokig;) nem hiszem hog ykrekkelt szervereken tolta.
  • 38tibi38
    #26008
    Na valaki help már plss.
  • Gibor
    #26007
    Ha original szerverről kibassza multihack-el akkor lebannolja a kulcsát.
  • csuszi
    #26006
    tényleg kell valamit tennem hogy bant kapjon mindenhonnan, vagy elég hogy a pb kibaszta az eredeti szerverről? csak origi volt, nem volt streamelve, lusta voltam belőni ezért az 1 warét.
  • csuszi
    #26005
    cod uo-ban már nincs élet se war. se az 1-ben, nézem rendszeresen a mircet, cb-ét. az új rész pedig szar fegyversebzéssel rendelkezik, midnen fasz tud vele lőni, és hozzá még sok a csaló is:) egyéb ötlet?:)
    amúgy pont ma toltam egy wart 4-5 hét után (sc2:)) rögtön ez az első:
    - rinyáltak
    - flémeltek
    - multihackel kibaszta őket a pb az utolsó negyedben...

    jó game:)
  • shaddam
    #26004
    Ez a kezdetektől fogva így van.Ajánlom a cod uo-t, vagy konzolon(mute-olva a pár dalospacsirtát) az újabb részeket ha nyugodtan akarsz játszani.
  • 38tibi38
    #26003
    Hali. Én multizni akarnék de mikor rámegyek a szerverre kiad valami direct x es hibát. Már leszedtem a direct 9 kielncet de azzal se jó:(
  • Peetboy
    #26002
    Le lehet tölteni a pécs pályát, úgy hogy az elinduljon? Mert akkor újra raknám a COD-ot. A multiban egyik Serveren sem láttam a pécs mapot.
  • zico87
    #26001
    kb ott az igazság a nagy teamek/playerek már rég abbahagyták mert nem so motiváió rejlik már a gameben pedig tényleg nem a játékal volt sose a gond de minden cod már haldoklóban van magyar szinten tuti
  • matyi09
    #26000
    Amugy nem tod valaki TeamSpeak 3 CoD2-ős szobát?
  • matyi09
    #25999
    Az lehet. sőt biztos. De atért már segíthetne valaki. Van egy régebbi, penti 3-as gépem, vmivel gyengébb mint ez, és az majdnem szaggatás nélkül elviszi...
  • csuszi
    #25998
    5éves játék hova pörögjön? azóta kijött 4 új rész...
    amúgy egy kalap szar, és nem a játék hibája hanem azoké akik tolják.
    cheaterek
    következetlen, óvodás cb
    szar pb
    tiszteletlen, pofátlan, paraszt scene
    ez fokozottan igaz cb re.

    nem a nyugalom szigete valljuk meg.
  • matyi09
    #25997
    de egy kihalt topic
  • chadi
    #25996
    Sziasztok!

    Van arra valami mód , hogy a cod2 ben lévő EAX-ot win7 alatt használni tudjam? A hangkártyám soundblaster x-fi extreme music.Ez elvileg tudná de ha a játékban beállítom az eax-ot mindig vissza áll az alap beállításra.

    pls hlp

    köszke előre is
  • matyi09
    #25995
    segítsetek pls
  • Peetboy
    #25994
    Letöröltem egy csomó letöltött pályát és modokat, mégsem indul a pécs pálya.
  • matyi09
    #25993
    Hali. Lenne egy kérdésem. Most tettem föl a CoD2-őt és már az elején elakadtam. Kiír egy hibát. "DirectX(R) encounteren an unrecoverable error. Check the DirectX(R) FAQ for possible solutions." Ha ezt kiírja mit tudok vele csinálni? Talán a gépem szar vagy nemtom. Segítsetek lécci.
  • Csiszka
    #25992
    a gépem:1g ram,2.8-as proci 128-as ati radeon 9200 pro videókártya
  • Csiszka
    #25991
    hali skacok!!felraktam a dx9-et egy darabig jó volt aránylag az fps aztán most megint szarakodik légyszi segítsetek
  • BaSRuTTeN
    #25990
  • BaSRuTTeN
    #25989
    azért ez ott van a szeren:XDcfg-s low!!