1799
  • Shaman
    #1678
    eddig sorozatonként kapott 40-et,most meg csak 7-et? érdekes...

  • Miranda as
    #1677
    hááááááát má idegesítő, és reméltem nem vagyok 1edűl, má ahogy scrolloztam itt, főleg hogy megin ha akarja az ember, ha nem, a csapból is Győzike folyik.
    Nem vagyok rasszista, mert pl. Gusztiékat szeretem, de ők nem is ilyen buta c-ok. És nem erőltetik magukat az emberre.
  • Aspyrin
    #1676
    Ah, szóval ha jól értem kicsit bosszant téged a dolog?
  • Vlala #1675
    A teljes összeget, mi? A lófüst, ennyit vallanak be... Lesz abból 30 milla is, amiből hetet "nagylelkűen" felajánl...

    Donoki, Tigeroo: Igen. Sajna.
  • Miranda as
    #1674
    ja de mikor véget ért a 2. blokk 1-2 hét múlva sehol senki se beszélt má róluk,[talán ez fájt a beképzelt pöcsnek] most meg újra tele vannak a forumok, ujságok, tv.
  • Aspyrin
    #1673
    Őszintén megmondva engem annyira nem érdekel, hogy mennyi pénzért és mit művel ez az ürge és a családja. Foglalkozzon velük az aki akar :p
  • Miranda as
    #1672
    ezt be is veszed? a cash-é meg@ná a nyulat is, eddig se adakozott. Eddig az volt hogy azt +tartják amni a költségeiket fedezi, és a többit adják oda. Ja és a saját nejitől is sajnálja a lét, na akkor???
  • Aspyrin
    #1671
    Nos tegnap a Fábryban hallottam nyilatkozni, miszerint a következő epizódokért 7 milliót fog kapni, de a teljes összeget felajánlják kórházaknak. Úgy legyen.
  • Aspyrin
    #1670
    Márciustól ismét Győzike -.-
  • Miranda as
    #1669
    szal fiúk,győszike azt nyilatkozta kb. 1 hónapja, amit cikket betettem : #1660 hsz-embe. Most meg azt mondja mindenhól, hogy szegény földönfutó, és rettenetes körülmények között forgatnak bea szüleinél, ahova költöztek. Na mi az igaz??? Szerintem a pompás házukat dugdossák, hogy sajnálkozzon mindenki. Ez többett hazudik mint zabál, pedig még a lányai maradékát is bezabálja. Azt is mondta eltünik a médiából, na, és most ujra folytatódik a show. Ja és most csak 10 millát kap??? Meg amit letagad. No Comment.
  • donoki
    #1668
    Ott lax? :D
  • tigeroo
    #1667
    ott-e lax? -.-
  • Vlala #1666
    Salgótarjántól 30 kilométerre???

    Zene füleimnek! :]
  • donoki
    #1665
    lol...
  • tigeroo
    #1664
    gyozike-mod :c
  • donoki
    #1663
    Be vagytok lőve.....
  • Beast Machine
    #1662
    ...fundakávé-kamanduka! Apcuk! Fundaluk! Fundakávé-kamanduk!
  • tigeroo
    #1661
    ..rapper..

    apacuka-fundaluka?[wilting&&&]]
  • Miranda as
    #1660
    de lelépett a médiából, elege lett, jahh. Földönfutó lett, nincs házuk se már.

    Arany, pompa, zebracsík - Győzike 30 milliós házba költözött
    Jól érzi magát új otthonában Győzike: a Romantic együttes frontembere ugyanis családjával nemrég beköltözött Salgótarjántól 30 kilométerre fekvő új házába.

    De miért bejáékná lessz a forgatás?

    adakozzunk :((
  • donoki
    #1659
    És mikor lesz az első rész banyek?
  • Miranda as
    #1658
    ujra lessz győszike, készűl a roma kamu
  • donoki
    #1657
    Hát igen ....
  • Shaman
    #1656
    ebben a topigban szeretnünk kéne Győzit nem pedig bántani! :-p
  • donoki
    #1655

    LoL..
  • apocalypse0
    #1654
    reméljük soha
  • donoki
    #1653
    Mikor fog elindulni a győzike megint?
    Csak úgy lérdezem?mikor lesz az első része?
  • Rafaelo
    #1652
    meg tájszon meg majka papa
  • hokotro
    #1651
    Ja és ami megdöbbentő:Ez a Győzike az égen adta világon semmihez nem ért.Mitől kiemelkedő sztár ez a faszi???Showman?Maradjunk az ostoba egyszerű cigány gyereknél.Szomorú hogy a média szándékosan eteti a társadalmat evvel az übergagyi,gazdag-cigány salgótarjáni balfasszal.
  • hokotro
    #1650
    Mostanában ha valaki minnél ostobább, annál jobban felfigyel rá a média,persze haszon szerzésből.Pl:Ogli G,Győzike,Beja asszonka és hasonló tukkó-bunkó jötmentek.Mondják is többek:Hááá ha nem teccik ne nézd vazzze!!!!De ki is mondja?
  • Rafaelo
    #1649
    a magyar ozi
  • apocalypse0
    #1648
    Jah, mingyár más
    akkor híresség. csodálom, hogy még nem ment amerikában... pff
  • jefferson83
    #1647
    Há men vót a való villába ben.
  • apocalypse0
    #1646
    De én még a majkát sem értem, hogy mért akkora "sztár"
  • ZsZso
    #1645
    "- Azt a több tízmillió forintot, amit a műsorért kapunk, beteg gyermekek megsegítésére szeretnénk felajánlani. Ha egy gyermekkel több gyógyul meg a földön, akkor már érdemes volt a show-t elvállalni - tette hozzá."

    na persze ... LOL.
    Amúgy vicc ... eszméletlen nagy bukás lesz sztem a Retek klubnak. De hát ők tudják ;).

    OFF:
    apocalypse0: jajj, ne is mondd! minap meglestem egy részt a cool verda c. műsorból. Azon töprengtem, hogy bennem van -e a hiba, vagy abban az emberkében, aki szerződtette azt az ipsét Majka mellé.
    "buzi majkával meg a beszélni se tudó nyomorult barátjával"
    megnyugtattál ... nem bennem van a hiba: rajtam kívül más is úgy gondolja hogy az a muki nem igazán tud kommunikálni.
    Az alap5lete amúgy iszonyat jó lenne a műsornak (lásd MTV), ha a tálalás nem így nézne ki. Komolyan mondom, már a hányinger kerülgetett, amikor azt kezdték el fejtegetni, hogy hogyan lehet szájba b*szni egy halat. Egyedüli pozitívum ebben az "ismeretterjesző szösszenetben": meggyőzött arról, hogy nekem kúl verdát soha többet nem szabad néznem. A nagy kédés ... kik lehetnek azok a célszemélyek akiknek ez a mű készül?!

    Bocsi az OFFért ;)
  • Rafaelo
    #1644
  • DJ Bee18
    #1643
    Jól van, ügyes vagy :DDDD
  • Shaman
    #1642
    nah végre!! :-ppp
  • donoki
    #1641
    LoL :D
  • Rafaelo
    #1640
    Benne leszek a TV-ben, kurvajó volt halálra röhögtem magam a sok idiotán
  • apocalypse0
    #1639
    A retek klubnak valóban nem csak ez volt szar húzás.
    mint az már DJ Bee18 is mondta: VV, Bajkeverők, Benneleszek a tv-ben, de ezen kívűül ugye van a cool-tv ami régebben egy nagyon zsír adó volt, most meg az egész teli van azzal a buzi majkával meg a beszélni se tudó nyomorult barátjával, plusz ezek a cseszett buzi műsorok: az újságban láttam ezeket a címeket: " Légy te is hetero", "Fiúk a klubból". A győzikéről ugye ne is beszéljünk.