1799
  • Vlala #1638
    Ha tényleg felajánlja, veszek egy Győzikés pólót. Nem arról híres, hogy másokon segítene, bár magán már segített, jó sokat.
    De lehet akármilyen, hatvannégy plasztikai műtét és zsírleszívás után sem néz rájuk komolyan senki... Azok után, amit a tévében leműveltek, nem is csoda.
  • DJ Bee18
    #1637
    de nem csak ez az egy dobásuk volt. Volt a Bajkeverők, Benne leszek a TV-ben, VV3 már enyhén túlzás volt. Jó persze néha nézem, de összességében igénytelen egy szutyoknak tartom.
  • Aspyrin
    #1636
    Elég érdekes felfogásod lehet, hogy ha egy műsor miatt nem nézel egy csatornát..
  • DJ Bee18
    #1635
    Rtl Klubot emiatt a senkiházi tapló miatt nem nézem. A TV2 legalább felfogta, hogy lehet jobb is valságshow-knál, a Megasztár, mert abban legalább valódi tehetségek szerepelnek. Gratulálok RTL Klub, a legagyobb sztárotok minden második szava anyád.
  • donoki
    #1634
    Hát azért mert van pénze
  • apocalypse0
    #1633
    én azt kérdezném, hogy hogy lehet ennek műsora?
  • donoki
    #1632
    :D nem tom :P
  • donoki
    #1630
    Nah isten...Megint újra kezdődik
  • Aspyrin
    #1629


    Gáspárék leszerződtek a Győzike-show folytatására. Már csak az a kérdés, hol veszik fel a műsort, hiszen amikor a család eladta salgótarjáni házát, Bea asszony szüleihez költöztek. Ők viszont ellenzik, hogy kamerák kereszttüzében éljék az életüket. Győzike édesapja is kijelentette: náluk sincs forgatás.

    Hosszas huzavona után tegnap délután az RTL Klub székházában Győzike és felesége beadta a derekát, és igent mondott a csatorna ajánlatára.

    - Érthető, hogy csak most sikerült megállapodnunk, hiszen a család elfáradt attól, hogy naponta jelen voltunk az életükben. El kellett telnie jó néhány hónapnak, amíg hiányozni kezdett számukra a stáb és a képernyő - mondta lapunknak Herman Péter producer.
    Még nem született döntés, hogy a show-t mikortól láthatják a nézők, de az biztos, hogy a napokban elkezdődik a műsor forgatása.

    - A család most Nógrádmegyeren lakik, Bea szüleinél, így a mi kameráink is odaköltöznek - tette hozzá a producer.
    Ez viszont problémát okozhat Gáspárék életében.

    - Az anyósomék egyelőre tiltakoznak, és az apám is kiakadt, amikor felvetettem, hogy hozzájuk költözünk. A salgótarjáni házunkat eladtuk, szinte földönfutók lettünk Beával. Fogalmam sincs, hogy hol veszik majd fel a műsort - mondta Győzi.

    - Nálunk nincs forgatás - jelentette ki szűkszavúan id. Gáspár Győző. Bea édesanyja már engedékenyebb volt.

    - Ha a fiam és a vejem boldogsága ezen múlik, talán hajlandó vagyok meggondolni magam - mondta Aranka néni.
    Győzike ugyan egészen az utolsó pillanatig azt mondta, nem szerződik az RTL Klubbal, mégis meggondolta magát.

    - Rengeteg levelet kaptam, amelyben követelték, hogy folytassam a műsort. Ha csak rajtam múlt volna, nem teszem, de mivel a nép így akarja, hát újra belevágok - kezdte Győzike, aki azt is kijelentette, nem a pénzért vállalta az újabb részeket.

    - Azt a több tízmillió forintot, amit a műsorért kapunk, beteg gyermekek megsegítésére szeretnénk felajánlani. Ha egy gyermekkel több gyógyul meg a földön, akkor már érdemes volt a show-t elvállalni - tette hozzá.


    Forrás: Színes Bulvár Lap
  • obe
    #1628
    rozsdás bökőt a nyakhoz mertem volna fogadni, hogy a disznóbiznisz nem fog feküdni neki(pláne bea asszonynak), és ilyen kamudumával visszajön( egy rajongói levél miatt)..cöcöcöcö
  • koryne
    #1627
    Árasszuk el olyan levelekkel, amiktől azért fog könyörögni, hogy soha többé ne mutassák a képernyőn :)))
  • donoki
    #1626
    Megleeht :/
  • tigeroo
    #1625
    elfogyott a pénz
  • apocalypse0
    #1624
    bazmeg, ilyen nincs...
  • datango
    #1623
    lattam a fokuszban... nade most akkor nemertem , elvileg ugye a 2.evad vegen gyozo eladta a hazat... hogy van ez?
    ---
    3.evad egyik temaja "gyozo leakar fogyni es meg a kes ala is kepes befekudni erte..."
  • akyyy
    #1622
    köszi:DDDDDDDDD
  • Aspyrin
    #1621
    Én írtam, hogy dübörögjön a topik
  • Serpa
    #1620
    nem te írtad?
    ^^
  • M@TriX
    #1619
    úgy meghatódtam, egy levél hatására mégis folytatja, hüpp-hüpp

    örülök, pedig már kezdtem megnyugodni...
  • Serpa
    #1618
    úgy nézz ki jön a 3. évad.
  • donoki
    #1617
    Hát....
    Biztos elég az ő családját nézni is :))
  • REALista
    #1616
    De szerencsére sokakat nem érdekel és nem nézik!!!
  • apocalypse0
    #1615
    két részbe belenéztem az elején...
    akkor már azt mondtam, hogy ez kész...
  • donoki
    #1614
    Én nem utáltam hanem néhány rész uncsi volt....
  • winnie
    #1613
    nyilván csak úgy tarthattad unalmasnak, ha nézted és ásítoztál.

    fura, hogy sokan szeretik és nézik, de még többen utálják és nézik...
  • donoki
    #1612
    LoL
    Hol laksz?
  • Serpa
    #1611
    hát ez lol
    a helyi plusban "Győzike" -s pólót lehet venni, darabja 999Ft.
    zebracsíkos kispárna is van.

    :)
  • donoki
    #1610
    Hát sztem nem volt rossz...
    De sokszor uncsi... :(
  • tigeroo
    #1609
    lol
  • Rafaelo
    #1608
    mosmá lehet cigányozni :D
  • apocalypse0
    #1607
    ki mondta itt, hogy néztem?
  • winnie
    #1606
    akkor miért nézted?
  • apocalypse0
    #1605
    méghogy kár?
    Szar volt, unalmas volt, és még sorolhatnám...
  • donoki
    #1604
    Kár hogy vége lett a Győzikének :))
  • Bucser
    #1603
    Tán csak nem zavar?? HA igen akkor indulj el ha meg nem indulsz hagyd őket békén:D
  • Shaman
    #1602
    de
  • Serpa
    #1601
    mire gondolsz?
  • obe
    #1600
    ismerősöm meséli amerikában él, hogy a munkaadó kötelels bizonyos százalékban feketéket alkamazni minden területen, ha kap szakembert ha nem.....már "várom" mikor lesz nálunk is hasonló rendelet romákkal..
  • Mike at home
    #1599
    nem vettétek észre, hogy mostanában minden versenyt romák nyernek?
  • Bucser
    #1598
    Hát nem tudom kedvesem Húga kb 10 szer szebb mint ez a kiscsaj:D Mondjuk ő nem is indul ilyen verse3nyeken ő éli a gyerekek életét idegesíti a nővérét és az anyjűát nyaggatja:D

    Na mind1:)

    A színes Bulvárlap pedig tényleg visszafejleszt az agyműködésben:D