1799
  • steevo7
    #1718
    Már tele van a t***m a retek klubbal.Nem elég, hogy mindig változtatja azt qrva műsorkínálatot, de már megint műsorra fogja tűzni Győzikét.Amúgy sincs mindig jó műsor (kivéve a megszokottak: Heti Hetes, Fábry, Barátok közt, meg még 1-2...) és nekik mégis ez kell.Szerintetek vicces ez a műsor?Én ritkán kapcsoltam a retekre mikor ez a hülyeség ment, de én csak azon röhögtem, hogy milyen hülye, bunkó ő és a családja.Ja és még viccesnek találja magát.Annak idején azon röhögtem a legnagyobbat, hogy a nosza Legyen már ön milliomosban mikor Vágóval beszélt nemcsak, hogy showman-nek nevezte magát, de még viccesnek.
    Egyébként a múlt heti Showderes kijelentése miszerint a nép kérésére térnek vissza a képernyőre, hülyeség.A sok levél szerintem azoktól érkezett, akik szeretnek rajta jót röhögni (persze azon, hogy milyen hülye).De erre szerintem felesleges időt fordítani.Inkább aki teheti menjen moziba, nézzen otthon DVD-t, vagy ha valamilyensorozat rajongója, mint ahogy én is (Lost,Prison Break) nézze azt.
    Egyébként nem tudok napirendre térni afelett, hogy egyáltalán hogy tudja valaki is szeretni a műsorát, mikor náhányszor nemcsak, hogy bunkók, de meg is aláznak embereket, mert azt hiszik, hogy csak úgy megtehetik, mert vastagok (Pl. keményen beszólt az úszómesternek is aki tanította volna úszni.Nem tudom, hogyan gondolta ezt, hiszen a fazonnak ez a szakmája és megtanulni úszni nem egyik napról a másikra.)
    Ha valakinek nem tetszik, amit írtam, annak bocsi, hogy az idejét raboltam ezzel hosszú szövegeléssel.
  • steevo7
    #1717
    Sziasztok!Nemrég regisztráltam magam az SG-n.Biztos kiveséztétek már a dolgot, de belőlem már régóta kikívánkozik.Aki már unja a vélemények olvasgatását, az ne figyeljen.
  • apocalypse0
    #1716
    De pont, hogy ez már szánalmas
  • holleanyó
    #1715
    Én szoktam nézni a Győzikét, én nagyon sokat röhögök rajta, engem felvidít, de nem azért mert olyan jó megszervezett műsór hanem mert olyan természetesen jön a butasága, és ő azt hiszi milyen jó. Szerintem sokan röhögnek rajta ,és ezzel a butasággal mi pénzt lehet keresni . Ilyenek vagyunk mi Magyarok mert a nézettség őt igazolja.
  • Aramir
    #1714
    Épp valami ilyesmit akartam írni idézve a szöveget, amit te is :D
  • Laky
    #1713
    -.-
  • DJ Bee18
    #1712
    Kolosi elmondta, hogy rengeteg vita volt a műsor kapcsán, sokan úgy vélték, hogy káros, hogy rosszat tesz a magyar társadalomnak. "A romáknak a műsor inkább használt, mint ártott. Sok család büszke lenne, ha ilyen körülmények közt élne, és nem anyagiakra, hanem a szeretetre gondolunk"

    Aha persze, meg a tányérhajigálás, üvöltözés, egyéb taplóságok. A üres fejekrőlnem is beszélve. Ha pisztolyt tartanának a fejemhez, akkor sem élnék abban a családban. Mégha tízszer nagyobb vagyonuk lenne, akkor sem. Hülye, bugyuta Retekklub, a színvonalt le se szarják, csak a nézettség számít. Gratulálok
  • DJ Bee18
    #1711
    "Mások sokat tanulnak, hogy ilyen műsort kapjanak."

    Te büdös gyökér, azt hiszed, te azért lettél sztár, mert ennyire értesz hozzá?? Épp ellenkezőleg, LOL
  • apocalypse0
    #1710
    bazmeg, inkább a kivégzését közvetítsék!!
  • Aspyrin
    #1709
    Új tv műsort kap Győzike(origo)
  • Aspyrin
    #1708
    -.-
  • hokotro
    #1707
    Ez Ő!!!Az elő ember!
  • hokotro
    #1706
    Győzike képviselő jelölt!!!Már leszakad a májam a röhögéstől!!!De jószagú atyaúristen!Politizál ez a Zebrabőrbe bújt neadervölgyi primitiv bunkó!Dzsdözi:Hááá izzééé!Szavazzatók raam tesdvérek!Olyan életet kivánok nöktek hogy az csak na!Izé őőőőőő,ja igen.Jóü lessz!Ezek a főtételeim!Ugye beja?
    Hát hogy néz ki ez a nyavajás atom cigány???
  • apocalypse0
    #1705
    bázmeg
  • Serpa
    #1704
    márc.6. 20:55 a retken folytatódik ...
  • donoki
    #1703
    pusztujjá teee
  • apocalypse0
    #1702
    akkor pusztulj
  • donoki
    #1701
    LoL...
    Én nem írom alá :/
  • torrente
    #1700
    Nem is érzi magát sztárnak, de rosszabb nem lesz az élete, hogy elvállal egy ilyen bohóckodást.
  • koryne
    #1699
    Már hogyne lenne, bárki elmehet egy valóságsóba bohóckodni
    De attól szvs még nem lesz vkiből sztár, hogy egy ország előtt csinál hülyét magából...
  • akyyy
    #1698
    élyjen Dzsőzike
  • torrente
    #1697
    Én nem értek Veled egyet. Nekem is, Neked is, mindenkinek meg van a lehetősége a kitörésre.
  • apocalypse0
    #1696
    heh, természetesen
  • KAralábé55
    #1695
    http://www.peticio.hu/?module=6&pdid=3155
    Legyetek szívesek :)
  • donoki
    #1694
    trágyalé...loool
  • obe
    #1693
    a legmesszebbmenőkig egyetértek veled, nem találkoztam(képletesen) ennyire nulla emberrel mint ez a trágyalé, meg persze a hozzáillő niemand családja
  • tigeroo
    #1692
    GYŐZIT AKARUNK
  • hokotro
    #1691
    Adjunk a paraszt cigányának!Pénzért beválalta ezt is:-)
  • hokotro
    #1690
    Szeressük Győzit???Ez a buta ostoba egyszerű cigánygyereket???Már kinjába röhög az ember mikor a kereskedelmi csatorna atom hülyét csinál belőle.Hülyéből még hülyébbet.A végén még ő panaszkodik:Nem birom-nem birom!Örülhetne ez az aluliskolázott balfasz egyáltalán, hogy evvel a szegénységi bizonyitványával a tv közelébe juthatott.Apuka a sok pénzével ezt is elintézte.A Salgótarjáni Vajda:-).Látjátok nem minden a pénz.Aki hülye ahoz is hogy befektesse, vagy valamit értelmes dolgot kezdene vele,az meg is érdemli.Győzi:veszek izé spótkocsiitt beja.Az kő!!!Meg déjvédé meg haaazimuzi.Az nagyon fontos.Hát ha ezeknek a világon a legtöbb pénzük lenne akkor sem tudnának mit kezdeni vele.Tudjátok mikor hiszem el hogy ő gyermeksegélyre utal át pénzt?Nem ő!A tv média managere,hogy nehogy igazi szarnak tünjön, mint amilyen.A szájába rágnak mindent a managerek mert még arra is buta hogy saját döntéseit meghozza.Kétlem azt is hogy a 8általánost elvégezte.Égő ez a zebra ruhába öltözött,szamár ember.Talán még a szamár is képes okosabb döntéseket meghozni:-)
  • donoki
    #1689
    Hát az nagyon jó...
  • apocalypse0
    #1688
    ez lesz a győzike ellenes topic
  • donoki
    #1687
    Itt nem szidni kell ha nem szeretni :D
    Csináljál egy Győzike ellenes topikot akkor !
  • qper
    #1686
    Durrantsák már le ezt a roma familíát egy Berettával!


  • tigeroo
    #1685
    >>>>>>

    GYŐZIKE IZ BEKK -.-
  • donoki
    #1684
    Ehh...
    Márciustól lesz?
  • Miranda as
    #1683
    ne aggódjatok, virgi lessz az uniós gyerek szépség magyar képviselője, a majomképü. Nem vagyok gyerek ellenes, de vannak olyan gyönyörű, értelmes kislányok, akkor ez hogy jutott be?
  • Aspyrin
    #1682
    Vircsikét a parlamentbe :) Egyébként egyedül a gyerek leamortizálódása miatt szoktam belenézni a műsorba.
  • koryne
    #1681
    Tegnap odakapcsoltam a zertéelklubbra és az első, amit meghallottam, a kis édi-bédi Vircsike visítása volt... Gondoltam magamban, hogy igen, ez hiányzott már nekem! Többet még véletlenül sem kapcsolok oda.
    Csak az a baj, hogy több ezren viszont oda fogak és amíg van nézettség, addig nem hanyagolják ezt az enyhén értelmi fogyatékos családot.
  • Miranda as
    #1680
    szerintem is, mivel kikéne tenni a RTL plakátot, és akkor má bukta.
    De nem a gazdag Győzi papáná forgatnak :D
  • Shaman
    #1679
    ez nagyon egyzserü.
    Miután ott forgattak,mindenki tudta hol lakik,s gondolom zaklatták is nem keveset. Ezért eladta a házat ,amit "érdekesen előadva" láthattunk is a showban.
    Gondolom most szeretné ha nem tudnák hol lakik,s ezért nem az újonnan vett házban forgatnak,hanem a szülöknél,sztem ennyi.