422
melyiket használod miért stb melyiket utálod stb csak az érdekesség kedvéért :)
  • Mike
    #342
    szrintem Demszky pozicióján már nincs mi inogjon

    egyébként meg mindenki örülni fog a sztrájknak

    mert nem kell menni dolgozni, meg suliba menni
  • Bandee1987
    #341
    tudom, fater bkv-s, és ők mind aláírták ezt a papírt, amivel ők is egyetértenek, és csatlakoznak a sztrájkhoz. (ők szerelők)
  • Bandee1987
    #340
    De csak akkor, ha a minimum 10-11%-os emelést megadja a vezetőség, és sztem meg fogja, mert ha itt sztrájk lesz, akkor mind az mszp, mind demszky pozíciója eléggé meginoghat, és csökken a népszerűségük.
    Aba Botond meg szimplán egy fasz, feleslegesenn kap jutalompénzeket, közben meg sem érdemli.
  • magus
    #339
    bkvban a legjobb az adrenalin. ha a varos masik vegere utazom, akkor az adrealin szintem teljesen a plafonon van. Ha talalkozok ellenorrel azert, ha nem akkor azert.
  • Botond #338
    hát,tudja fene,én BKVval jártam és volt kocsim,apám világ életében BKVval járt dolgozni(blahától a jászai mari térig 15perc villamossal,szal minek is kocsival menni...) és neki is volt autója...szal azé mert vki busszal jár nem biztos,hogy nincs kocsija,max ha 13éves :-)
  • Taranov
    #337
    Hát nem olyan biztos, mert egyrészt a BKV-val közlekedők egy részének van csak kocsija, meg lehet, hogy hamarabb fognak indulni.
    Na mindegy, de lényeg, hogy szerintem megoldják a dolgot, és el fog maradni a sztrájk.
  • Botond #336
    azoknak is,ha mindenki kocsiba ül egy folyamatos sor lesz,az is állni fog
  • Taranov
    #335
    Énszerintem meg fognak egyezni, mert ha nem, akkor kedden leáll az élet Budapesten, kivéve azoknál, akiknek van kocsijuk, és akarják is használni.
  • Punker
    #334
    ha meg nem akkor meg kiderül mi lesz a sz@r tömegközlekedés nélkül, röviden káosz.....
  • Bandee1987
    #333
    már ha megegyeznek...és ha nem?
    kissé kaotikus lenne a helyzet...marha sok ember nem jutna el az iskolába, munkhelyre vagy bárhova...
  • Taranov
    #332
    El fog maradni a sztájk szerintem!
  • Bandee1987
    #331

    JÖVŐ KEDDEN TELJESEN LEÁLL A BKV!!! (üzemkezdettől délután 1 óráig)
  • nemcsakfeel
    #330
    ifával voltál??
  • Punkerwork
    #329
    vagy nem, anyámba úgy mentek bele hogy ő volt a 2. a zöldhullámban de a faszi szerint nem ő volt a hibás :)
  • Botond #328
    mostmár azt is tudja emberünk,hogy olcsóbb meg adni az elsőbbséget,a fél autóját ki kellett cserélni...
  • Random_
    #327
    Én nem vezettem egy métert se jogsi elött és érdekes módon tökéletesen levizsgáztam bár paráztam mert haverok mind vezettek sutyiban és nekik jobban ment. Persze csak a forgalmi vizsgát harmadjáta tették le mert vezetni tudtak csak apuci azt nem monta, hogy van kresz is.
  • Mike
    #326
    na ja de neki ez a hobbija
  • Random_
    #325
    Kinek nem inge nem veszi magára én erre azt mondom!
  • Punkerwork
    #324
    flém-et most azonnal hagyjátok abba!
  • Random_
    #323
    Elsőbbsége annak van akinek megadják!

    Ez nagy igazság fontos megérteni! Nem csak az a jó ha te nem okozol balesetet hanem amit más okoz azt is elkerülöd!
  • Mike
    #322
    és nem én modtam, faszfejkám
  • Random_
    #321
    "vhogy készületlenül ért,hogy lelassítunk,indexelek fél éve,kezdek fordulni,ez meg akkor hirtelen meg akar előzni...mondjuk azóta készülök ilyesmire is..."

    Pont erről beszélek!
  • Mike
    #320
    de
  • nemcsakfeel
    #319
    mike, már nem csak a gumiban hangoztatod a homo -ságodat ?
  • Taranov
    #318
    legóztunk
  • Taranov
    #317
    Szerintem aki 17 éves korában szerez jogsit, már vezetett a szüleivel eleget.
  • Taranov
    #316
    Mondjuk erre a célra lehet használni ilye pittyegő minekhíjjákot :D
  • Mike
    #315
    egy kis suttyó ne idnexelgesen, ahol a felnőtt be akar fordulni
    húzza meg magát :))))
  • Mike
    #314
    egy meszelés után már nem mersz gyorsan hajtani? eh :)
  • Mike
    #313
    mondhatnám erre azt, hogy akkor a 25 éves korig ne vehessenek kocsit, hiába van jogsijuk, mert pont ez a korosztály okozza a legtöbb baléesetet
  • Mike
    #312
    gondolom elmúltál 20
  • Mike
    #311
    nem mindenki suttyó 17 évesen

    az én környezetem sem volt az, szal kikérem ezt a 17 évesek nevében

    és észre kéen venni, hogy vége a szocializmusnak, ahol ugye mindeki kompetens volt abban, mi a jó az emberekenk
  • Botond #310
    a nők kajtattak utána!!!444
  • Mike
    #309
    mert 10-11 évesen te már a nők után kajtattál, hát persze
  • Botond #308
    Ez nem kor függő,és mondjuk a hétvégi kalapos vezetők több balesetet okoznak,mint a 18éves saját kocsival rendelkező "nagyarcok" szerintem. Nekem volt 19évesen saját kocsim+jogsim,jártam a hungaroringre gyorsulni meg arcoskodni,mégse törtem össze senkit,a 48éves papa meg simán befordult elém,mert biztos viccből indexelek,úgyse divat az már...
  • Botond #307
    indexeltem,hogy befordulok,emberünk meg úgy gondolta viccelek,és alámjött :-D nagy arcoskodás volt ám indexelni :-D mondjuk ha benézek 62x is a tükörbe el tudom kerülnia dolgot,de vhogy készületlenül ért,hogy lelassítunk,indexelek fél éve,kezdek fordulni,ez meg akkor hirtelen meg akar előzni...mondjuk azóta készülök ilyesmire is...
  • Random work
    #306
    Látok elég suttyót kocsiban nem kell belőlük több!
    20 éves korára az embernek már jobban benő a feje lágya és nem akar annyira arcoskodni.
  • Botond #305
    szerintem meg jogsi mellé kocsi kell,aki csak szülőkkel töketlenkedik hébe hóba az inkább okoz balesetet mint aki az oktatásból egyből átmegy a gyakorlatba
  • Random work
    #304
    Na ja ha te vagy a hibás egyszerű leírni, hogy na egy kicsit megemelték a kötelezőt, de azt ha fizetni kell zsebedből akkor már más a tényállás.

    Én egyszer követek el egy hibát és abból tanulok. Egyszer meszeltek le beláttam nem szabad gyorsan hajtani. Egyszer jöttek belém beláttam nem kell arcoskodni.
  • Botond #303
    nem is azt mondtam,hogy gondjaid vannak,csak hogy elképzelésed,meg infód nincs róla :-)