157
Kik lesznek idén a Szigeten?
  • artschi
    #117
    Hidd el, pl. a Korn miatt _nagyon_ sokan kijönnek szvsz, szóval annyira nem gáz. Engem is érdekel, igaz csak egy megnézés erejéig. De szerintem a többi banda miatt is lesznek jópáran.
  • magus
    #116
    hát, fele nem erdekel, masik fele meg lealdozoban van. tavaly meghivtak a bloodhoud ganget, most a kornt. ennel gazabb dolgot azert nehezen tudok elkepzelni
  • Dichter
    #115
    Zsír. Basement Jaxx és Gém, már megér számomra egy 5-öst. Én kintleszek. De anyámat otthonhagyom
  • artschi
    #114
    Teljes a Nagyszínpad programja

    Minden idők legjobb Nagyszínpad-programját sikerült az idei Szigetre összeállítani. A korábban bejelentett sztárokhoz a napokban csatlakozott az underground világában legendás Skinny Puppy, valamint a Basement Jaxx, akik tavaly a legjobb koncertet adták a Szigeten, és idén pedig számos nagy fesztivál, többek között a Glastonbury Festival fő fellépői. Az idei rendezvényre június 15-én estig lehet még kedvezményes áron jegyet venni.

    Kikerekedett az idei Sziget Nagyszínpadának programja.
    Már a „nulladik” napon lesz idén koncert: a legendás Illés zenekart utoljára láthatják koncerten rajongói.

    A Sziget indító napján, szerdán a Nagyszínpadon fellép a spanyol Ska P, új énekesnőjükkel lép fel a Morcheeba, majd a magyar sorban a Quimby ad koncertet és késő este Sean Paul lép a színpadra.

    Másnap Ce'Cile és a T.O.K kezdi a sort, őket Natalia Imbruglia követi. A magyarok közül az Anima Sound System lép fel ezen a napon, majd az Underworld zár a Nagyszínpadon.

    Pénteken a The Wailersszel nyit ez a helyszín, majd a Brand New Heavies lép színpadra. Ezen a napon csak külföldi fellépők lesznek a Nagyszínpadon, így a BNH-t The Game követi, utána a Basement Jaxx fejezi be a napot.

    Szombaton a Les Tambours du Bronx, majd a Mando Diao lesz látható, utánuk a Tankcsapda zúz és végül jön a Korn.

    Vasárnap a The Toy Dolls, a Juliette and The Licks, a Kispál és a Borz végül a Franz Ferdinand lép a Nagyszínpadra.

    Hétfőn a Skinny Puppyt a Roots Manuva követi, ezután lép színre a Sziámi, akiket Nick Cave és együttese követ.

    A Sziget zárónapján a Nagyszínpadon fellép a Beatstakes, a The Hives, a Sex Action és a Good Charlotte.

    Az idei Szigetre naponta - a "nulladik napi" Illés-koncertre is - 5.000 Ft-os napijegy áron lehet majd bejutni. Azok azonban, akik elővételben hetijegyet vásárolnak - ami az első időszakban, azaz június 15-éig 20.000 Ft lesz - 8 napig élvezhetik a Sziget programjait, hiszen a "nulladik napi" Illés-koncert hetijeggyel is látogatható lesz. Gyors fejszámolás és kiderül: egy elővételes hetijeggyel 4 napijegy árát lehet idén spórolni, a Sziget fele tehát így ingyen megúszható. Azonban ez az 50%-os kedvezmény csak 15-én (az arusító-helyeken zárásig, de online akár éjfélig) él! Június 16-tól az elővételes hetijegy már 25.000 Ft lesz és a kapuban 30.000 forintért lehet majd megkapni.

    sziget.hu

  • Dichter
    #113
    Sajna szerintem is :(
  • mukika
    #112
    sztem az RHCP megint csak álom marad...
  • Dichter
    #111
    Ha jön RHCP, akkor biztos kimegyek. Most a Korn, vagy Game miatt mennék igazán. Szeretem a Buena Vista Socialt is, de csak amiatt...
  • Dichter
    #110
    Beszarás.... 5 rugó a napijegy

    És az eddígi nagyszínpadosok annyira nem is győztek meg. Mondjuk van egy két igen nagy név, de még át kell gondolnom, megéri-e azt az ötezret...
  • artschi
    #109
    69 Eyes a Szigeten? - (2005.05.27) -

    Újabb nem hivatalos Sziget- fellépőinfó: értesüléseink szerint a 69 Eyes is fellép majd a Sziget Nagyszínpadán, méghozzá augusztus 12-én!

    A Ramones-bőrcuccokat fekete hajjal és napszemcsivel kombináló finn gótrockbanda a 2000-es "Gothic Girl" óta sikert sikerre halmoz, és Magyarországon is hatalmas rajongótábora van; nem csoda, hogy a legutóbbi, tavalyi EFOTT-os fellépés után idén újra jönnek majd - a hivatalos oldaluk tanúsága szerint.

    diaksziget.com
  • artschi
    #108
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A LEGNAGYOBB KEDVENCEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PARADISE LOST a SportSzigeten? - (2005.05.27) -

    Értesüléseink szerint az idei SportSziget meglepetés- zenekara a Paradise Lost lesz!

    A gothic és doom metal e meghatározó - vagy akár stílusteremtő - angol bandája immár 15 éve ontja magából a jobbnál jobb albumokat, melyek közül a legutóbbi a zenekar nevét viseli; e korong bemutatóturnéja során látogatnak most ismét Budapestre - a hivatalos oldal tanúsága szerint.

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • menyus77
    #107
    Brand New Heavies is jön. (pontosabban megy)
  • mukika
    #106
    végre, én is állandóan beírtam a Korn a kivánsággépbe. remélem az RHCP is bejön.... :')
  • artschiatwork
    #105
    Sziget: hivatalos infók - (2005.05.18) -

    1. Tényleg jön a Korn!

    2. ...és Natalie Imbruglia is jön! :)

    3. Nagyobb lesz a nagyszínpad nézőtere

    4. Tízszeresére növelt ventillátor-kapacitás a sátrakban.

    5. Elővételben elfogyhatnak a hetijegyek.

    Talán ez volt az öt legfontosabb információ a ma délelőtti Sziget-sajtótájékoztatóm elhangzottak közül.

    Most pedig lássuk a részleteket..

    Idén a szokásosnál későbbre csúszott a Sziget, augusztus 10-17. között zajlik majd, ill. - a nulladik nappal - már 9-én kezdetét veszi az egy hét együttlét. Az időpontmódosítás legfőbb oka, hogy így a szervezők erősebb zenekari felhozatalt hozhatnak össze, hiszen a korábbi Szigetek időpontja alatt, vagyis augusztus elején a zenekarok többsége általában "szabadságon van".

    Egyszer s mindenkorra szeretnénk kiirtani a Sziget megszűntéről, ill. elköltözéséről szóló pletykákat, ezért külön kiemeljük: a helyszín továbbra is a Hajógyári-sziget, és - ahogy azt külön megemlítették - ez az elkövetkezendő években is így marad.

    A látogatottság folyamatos növekedésének köszönhetően a helyszín lassan eléri befogadókapacitásának maximumát, éppen ezért az idén limitálják a hetijegyek számát: az idén összesen 25 000 ezer darab kerül majd eladásra. Jóllehet, ez ugyan több, mint a tavaly elfogyott 21 000 darab, viszont nem árt tudni, hogy az elővételi adatok alapján idén eddig háromszor annyi jegy fogyott már el, mnt tavaly ilyenkor, ezért aki hetijegyet akar, mindenképpen próbálja meg elővételben beszerezni. Ezt az ország 3700 pontján teheti meg, többek között a lottózókban, a Tesco áruházakban, vagy akár itt a diaksziget.comon, hiszen nálunk akár postai utánvéttel is megrendelheted a hetijegyed: a postás házhoz viszi, és akkor fizetsz neki (erről részletesebben itt.)

    Az egyre növekvő érdekődésre tekintettel a szervezők számos kapacitábővítő változtatást eszközöltek: a Nagyszínpad "hátrébb tolásával" a színpad előtti nézőtér befogadóképessége 40-ről 50 ezerre nő, a többi zenei színpad sátraiban pedig megkétszerezték a szellőzőrendszer kapacitását... talán nem kell ecsetelnem mennyire jó hír ez...:)

    És végül arról, ami a legjobban érdekel mindenkit: íme a Sziget hivatalos fellépőlistája, színpadonkénti bontásban.
    Pár nappal ezelőtti tippünk, a KoRn bejött: az amerikaiak tényleg jönnek. Abszolút új info viszont - az anno a Torn című dallal közismertté vált - Natalie Imbruglia fellépése.
    Fontos információ, hogy a fellépők szervezése 90 %-ban zárult le, vagyis egy-két névvel még kiegészülhet a lista a későbbiekben

    diaksziget.com
  • zsilike
    #104
    hi!nin TÉNYLEG DURVÁN JO!!!KÖSZI A SZÜL.N KÖSZÖNTŐT!!!
  • artschi
    #103
    hátö... nincs mit :)
  • Szofi
    #102
    és csak most néztem meg a honlapot...
  • Szofi
    #101
    Lehet, hogy nem kéne látogatnom ezt a topikot, hogy ne fájdítsam a szívem... :)
  • Szofi
    #100
    Ha ez így van, AKKOR NAGYONNAGYONNAGYONNAGYON MÉRGES ÉS IDEGES LESZEK!!!!!!!!

    (nem leszek itthon a nyáron...) ááááááááááááááááááááááááá

    ÉVEK ÓTA VÁROK RÁJUK!!!!!!!!!

    Amúgy köszönöm az infót! :)
  • Szofi
    #99
    Ha? kicsit sok volt az infó! :)
    szóval ma szülinapos vagy és este 11? ??
    Akkor NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok Neked!!! :))

    NIN: Nine Inch Nails? az dúúúrva volna... :))
  • artschiatwork
    #98
    Ez a hozzászólás a SZIN fórumából való, egy szervező írta, tehát valószínűleg hiteles az információ:

    "Tehát, hogy tiszta legyen a kép:

    Úgy volt hogy Faithless, de sajna nem tudjuk megoldani, mert nekik tradicionálisan aug. végén, most 26-27-én van Angol honban koncerjük, és nem érne vissza a cumójuk.

    The Cure - a szervező válaszolt: igen, de a zenekar nyűglödik. Sajnos...

    Alpaville - nincs veszélyben, ők jönnek, csak melléjük keresünk még egy külhoni produkciót

    The Prodigy viszont ráérne és szívesen jönne is, csak gondoltuk ki kérjük a véleményeteket!
  • zsilike
    #97
    Hát jo!!!nem tudom amugy meloból irsz sofi??ma szülinapos vagyok este11!!!79,a föoldalon nem szeretnék szerepelni.az lesz nagy,mikor NIN lesz a szigeten,ki tudja mikor,de az uj album sulyosn jo!!!
  • Szofi
    #96
    Nem biztos, hogy 96, de sztem voltak itt.
  • zsilike
    #95
    Kedves sofi nem tudom,ez az elsö sziget volt???,akkor nem voltam.v valaki irjon h VOLT e PRODIGY 96-os szigeten???lehet h nem
  • Szofi
    #94
    hát Szigeten!
    a dátumot azért kérdeztem, mert nem tudom pontosan, hogy melyik évben.... már akkor is kivoltam. Még nem jártam Szigetre akkortájt.
  • zsilike
    #93
    nemtudom h mikor lesz Szeged,csak megakadt a szemem ezen az üzin.96-ban,hol???
  • Szofi
    #92
    És mikor van ez a program Szegeden?
  • Szofi
    #91
    én is erre gondoltam....
    (96-ban voltak utoljára, nem?)

  • zsilike
    #90
    HI!szigetet 2szer lemondták PRODIGY-ék/nagy szinpad/+pecsát is,gondolod h a szegedi ifjusági napokra jönnek??????ugye viccelsz!horibilis fellépési dijjal!
  • neménvoltam
    #89
    Advent, Luke Slater, Speedy J... asszem ez már elég ok hogy elnézzek arra :D
  • artschi
    #88
    Prodigy lesz a Szegedi Ifjúsági Napokon az idén, ha jól tudom...
  • Szofi
    #87
    Igen tudom, köszi. :)
  • criminal law
    #86
    ADF kívánságod már teljesült is, mert hegyalján lesznek, július 16-án :-)
  • Szofi
    #85
    Régi vágyam egy Prodigy koncert.... :( nem valószínü, hogy jönnének.
    Aztán egy ADF, meg egy Machine Head.
    Ja, és MAssive is jöhet!

    Ez a sportszigetes bigyó elég kemény. Finomabban is fogalmazhattak volna. Söt! kellett volna!
  • Szofi
    #84
    Én is úgy érzem ;D
  • artschi
    #83
    akkor valószínűleg teljesült a kérésed :)
  • Szofi
    #82
    Én kértem Kornt a kívánsággépben...
  • artschi
    #81
    KoRn a Szigeten? - (2005.05.13) -

    Tovább bővül a Sziget 2005 nem-hivatalos fellépőlistája.

    Értesüléseink szerint a Wan2 színpadra várható a finn Wickeda, valamint a Fishbone, a Giant Robot, a Matmatah, a Resin Dogs, a Prozac+ és az Almamegretta koncertje.

    A világzenei színpadra egy újabb Buena Vista Social Club tag, Manuel Guajiro Mirabal látogat majd el, és a Globe Party Dance Arena line-upja is alakul: Paul van Dyk, Timo Maas, LTJ Bukem & MC Conrad, The Advent, Tiga, DJ Rush, Luke Slater, Speedy J megjelenésére lehet számítani.

    A nagyszínpad teljes fellépőlistája még várat magára, de azért a nem hivatalos fellépő-infók közé felkerült egy nagyszínpados tipp, méghozzá a Korn neve is!!

    diaksziget.com
  • PResident Evil
    #80
    pff
  • maozedong
    #79
    Nem gyenge a kijelentés:" nem ingyenes"
    egyenesen rohatt drága majdnem 2000 huf ezekért :)
  • artschiatwork
    #78
    SportSziget zenei infók - (2005.05.06) -

    Dióhéjban, amit eddig tudunk: az idei SportSziget június 11-12-én lesz majd a Népstadionkertben, ill. a Papp László Budapest Sportarénában. Idén nagy hangsúlyt fektetnek az extrém sportok bemutatására, így a rendezvény neve is "Xtreme SportSziget"-re változik.

    A zenei programról egyelőre annyi derült ki, hogy a szervezők igyekeznek a rendezvény sportos jellegéhez igazítani a stílust, így az első nap a rap/hip-hop jegyében telik, a második napra pedig ismét "meglepetés" zenekart várunk.
    Az eddigi fellépőinfók: 11-én Animal Cannibals, Belga, Anima Sound System, a Beastie Boys-DJ Mix Master Mike, a második napon pedig: Pannonia Allstars SKA Orchestra, Alvin és a Mókusok, Quimby, és még egy "meglepetészenekar".

    Új hír, hogy a rendezvény idén nem ingyenes: a napijegy elővételben 1700, a helszínen 1990 Ft-ba kerül majd.

    diaksziget.com