157
Kik lesznek idén a Szigeten?
  • Vegas
    #157
    devárom már!44
  • good charlotte
    #156
    hi ha valakinek lenne good charlotte-os videója a szigetről akkor nagyon hálás lennék
  • chuckyX
    #155
    Hii all !! Valakinek nincs meg a 2005 KoRn sziget koncert?? akinek megvan az plz küldjön egy email-t hogy honnan lehet leszedni, vagy ha van dcje az a legjobb thx!
    Email: [email protected]
  • Roger6
    #154
    Igen, ezt én is olvastam, hogy valami gebasz volt a gitárral... De ezt miért nem tudják előtte leellenőrizni? Na mindegy, én nem értek hozzá. Azért jó volt. :D
  • MagyaR
    #153
    Én nemis hallottam semmit az énekből :D. Csak valami vááászáááváááhááá.
    A hangfalak lehettek volna jobbak :).

    Nekem egyedül csak a wall feldolgozása tetszett, amit nyomtak.
    Word upot is eljáccották volna szntem, ha nem lett volna az a szünet.
    Amúgy azér tűnt el az énekes, mert az eggyik gitárral volt valami gond asszem.
    Ezt írták a sziget honlapján.
  • Roger6
    #152
    Nekem nagyon bejött, a második sorban toltam az egyik barinőmmel! :D Már ha lehetett sorokat megkülönböztetni az elején... Az nekem sem tetszett, amikor eltűnt az énekes, ki is fütyültük őket. De az énekes hangja így élőben is halálbrutál állat! Kirázott a hideg frankón! Az sem tetszett,hogy a biztonságiak minden másodperceben vittek ki valakit a sorokból. Nem volt akkora durvulás, hogy ennyi embert kivigyenek. MIndegy, a barátnőm rendesen osztotta a körülöttünk állókat, én meg kérhettem bocsánatot a kiburult sörökért ilyen 2 méteres állatoktól... :D Akárki akármit mond, szerintem jó koncert volt. Természetesen én is többet vártam tőlük, de azzal is megelégedtem, amt kaptam. Nem fogok sokszor KORN koncerten járkálni, ki kellet élveznem! :D Na csokoládé!

    Ja, és imádom a Szabinát!
  • mukika
    #151
    egy kibaszott csalódás volt. a hangzás gyenge volt (bár ez nem az ő hibájuk). és tényleg eleve 10-15 perces késéssel jöttek. eltünt 20 percre az énekes, aztán megint... a végén pedig nem is játszottak ráadást. szóval volt kemény 50-60 perc az egész. semmi kommmunkiáció a közönséggel, pedig végig éltette őket. olyan volt mintha csak azért lettek volna itt, mert kötelező lett volna. azért bent voltam, elöl eléggé, és jókat tomboltunk, mert azért csak a Korn, de akkor is egy gyenge 50%-os koncertet láthattunk.
  • artschi
    #150
    nekem csalódás volt, az elején elnyomtak 3 számot, utána az énekes eltűnt egy negyedórára a színpadról... a dobos meg a basszer próbált ugyan menteni vmit, jammeltek, játszogattak, de így sem volt vmi jó az üres mikrofonállványt bámulni... aztán visszajött, elnyomtak még 1 számot, aztán megint eltűnt, ezúttal a skótdudáját már magával hozta, mi meg haverokkal elléptünk sörözni. Szóval, nekem nem jött be annyira, a többieknek biztos jobban tetszett.
  • Szabi84
    #149
    Korn milyen volt?
  • Szofi
    #148
    bazzzzzeeeeeg...:DDDDD
  • magus
    #147
    kisebbseg? hol elsz te? en mar agybajt kapok a hip hoptol es rnbtol. elviselhetelenul sok ilyen szorakozohely van
  • Bliblibli
    #146
    HA igen, akkor privizzen
  • Bliblibli
    #145
    KELL VKINEK SZIGETJEGY VASÁRNAPRA 2500-ft-ért???
  • aeris
    #144
    Nem tudom kimenjek-e...:p
  • báttyó02
    #143
    jaja teljesen egyetértek,The Game volt az egyetlen aki miatt érdekelt volna a fesztivál
  • Laffite
    #142
    az Underworld atomdurván jó volt! a műsorvezetőnek az elején esélye nem volt bekonferálni őket, mert már a hangolásra beindult a tömeg, aztán meg már le se álltak, csak a legvégén
  • Borgi
    #141
    ska-p jo volt ;-)
  • Dichter
    #140
    It iz! 50 cent for prezident!!4
  • Iori
    #139
    hihetetlen hogy mennyire kisebbsegben van itthon a hip hop zene a tobbi zenei stilussal szemben (techno es tarsai,rock,pop blablabla). Tobb rapet meg hip hopot akarunk!!! Meg a TVben iS!!!
  • Dichter
    #138
    Detto, azért nem is megyek most.
  • Iori
    #137
    pfff, az lett volna az egyetlen ami izgatott volna...
  • Szofi
    #136
    Roni Size-ra ugy kellett beverekednunk magunkat, Freestylersen pedig furdoruciban ugraltunk... egyik legjobb bulim volt kint.. :)
    AdamF pedig annyira nem teccet...
    Iden is mennek, de kicsit messze vagyok az otthontol, es ezt az egyet nagyon banom, hogy kihagyom.
  • sziget2005
    #135
    sziasztok,

    még maradt 3 db eladó hetijegyem, 23.000Ft/db, és sorba sem kell állni. Hívjatok: 70/370-9065.
  • Kolbasz
    #134
    Nálam is hasonló a szitu. Bár haverok kint vannak, csak hétvégén van jó program, amire kimennék, de akkor meg dolgozom. Úgyhogy ez van.
  • Dichter
    #133
    Ugyanez van velem is.
  • maozedong
    #132
    Korn es Skap.
    ennyi a sziget.
    Korn kiesik mas elfoglaltsag miatt, skap -ra meg egyedul nem megyek ki haverok >fdsfdsfdsf
  • Dichter
    #131
    Nem veled :) Én sem megyek ki olyanért, akiknek van 2 jó számuk. Úgyhogy valószínűleg idén hiányozni fogok a szigetről.
  • Blasta
    #130
    Underworld nekem semmi extra. Born Sleepy és szevasz, ráadásul már nem is túl aktívak.
    De biztos velem van a gond :-)
  • Laffite
    #129
    Nem értem miért? Underworld, Basement Jaxx, Speedy J...
    ...de az emberek többsége a fesztiválokra amúgy sem az elektronikus zene miatt jár ki, mint ahogy én sem, pedig szeretem, de ott valahogy nem esik olyan jól... Persze ezt a három nevet azért mindenképpen megnézem, egyszerűen kötelező!
  • Dichter
    #128
    Underworld? Nekik van azért pár jó számuk.
  • Blasta
    #127
    Elektronikus fronton elég gáz lesz az idei sziget. Kis sem megyek, tavaj 2 napot is kinn voltam (ROni Size, Freestylers, Adam F, miatt pl.) de idén egyszerűen SEMMI.
    Jó, Timo Maas, Bukem és Rush nem rossz, de ez kevés szvsz. Paul van Dyk meg nem a kedvencem.
    Kár.
  • Dichter
    #126
    Az okokról persze hallgat mindenki. Mondjuk tényleg nem etikus 5 nappal fellépés előtt lemondani. Pl azok nagyon megszívták, akiknek elővételben erre a napra volt jegyük. De ez a lényegen mitsem változtat.
  • Szabi84
    #125
    Miért? Ez nagy köcsögség a részéről hacsak nincs rá valami nagyon nagy oka pl halál v ilyesmi.
  • Dichter
    #124
    The Game lemondta...... Lehet idén ki sem megyek.
  • artschi
    #123
    szvsz jobban jársz, ha előre megveszed vmelyik lottózóban a szombati napra a napijegyet, _nagyon_ sok embert érdekel a Korn.
  • Szabi84
    #122
    Remélem a Korn-ra lehet a helyszínen jegyet kapni!!!
  • Kaleb222
    #121
    Akinek van ELADÓ HETIJEGYE megvenném, max 20-at adok érte.

    email: [email protected]

    köszi!!!!
  • artschi
    #120
    Teljes a Sziget programja, csekk!
  • RadeoN
    #119
    korn korn koooooooooooorrrrrrn ááááááááááááááááááá
    :):)
  • Dichter
    #118
    Bloodhound gang pedig nagyon nagy bulit csapott. Hozták Bam Margerát, Outkast: Hey Ya-t játszottak, az ultra lol volt, literszámra vedelték a Jägert, meg amúgy az egész egyben volt.