7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • Peetboy
    #6984
    Tegyél fel újabb Vga Drivert hátha az segít.
  • Peetboy
    #6983
    Nem teszi tönkre a játékot a magyarítás sem a mentést.
  • bence19940611
    #6982
    helló all ha felrakom az 1.1 magyarosítást akkor elcseszi vhogy a játékot?
  • gabi89
    #6981
    Kevés a géped hozzá az settings-ben ha jól rémlik a post processinget ki kellene kapcsolni.
  • Benny04
    #6980
    hát az warez, de a kérdésem egyáltalán nem ilyen jellegű volt
    na mind1...
    már sikerült feltenni, annyi volt a baja, hogy nem krekkeltem...
    de most megint egy hibába ütköztem :))
    amikor már beállítottam mindent, és ugye kezdődne a verseny, akkor ezt a képet adja be:

    segítsetek, mi lehet a baj? :S
  • Synit HUN
    #6979
    Akartam mondani...
  • arty
    #6978
    a másolt lemez mégis szerinted micsoda, ha nem warez ?????

    U R A M I S T E N ..... :((((
  • Benny04
    #6977
    de ez nem warez kérdés...de mind1.
    azért köszi a segítséget.
  • Maxtreme
    #6976
    Egyébként meg csekkold mi van a banner alá írva nagy piros betűkkel...
  • Maxtreme
    #6975
    Mondom AZ HOGY NEM EREDETI A JÁTÉK.
    Vedd meg, nem drága.
  • Benny04
    #6974
    írott dvd...
    de bent van, nem értem, hogy mi lehet a baj...
  • Maxtreme
    #6973
    Hogy nem eredeti. Ha az, akkor meg tedd be neki a lemezt.
  • Benny04
    #6972
    Hello mindenki!
    Feltettem a játékot, de amikor elszeretném indítani, ezt az ablakot adja be:

    Mi lehet a baj? Előre is köszi a választ!
  • arty
    #6971
    tönkrement a lemezed, esetleg probáld meg vmi cdiro programmal leszedni iso-ba és abbol felmountova telepiteni ... az iso-ba leszedést probáld meg másik drájvokkal is, az olvasási képességek meghajtonként változhatnak, van ami egy ilyen hibás korongrol még képes lehet adatot menteni, stb
  • Emb3rke
    #6970
    Sziasztok!

    Fel szerettem volna telepíteni a játékot most ismét egy hosszabb szünet után és az alábbi hibaüzenetet kapom:

    Error 1305. Error reading from c:\program files\empire interactive\flatout2\Bugbear.url. Verify that the file exists and that you can access it.

    Vki vmi megoldást tud adni? Régen simán feltelepítettem, nem volt gond. :(
  • totya4
    #6969
    Nem hiszem hogy a játék annyira népszerű lenne hogy saját szervere legyen ami ráadásul magyaroknak van... gamespy-on lehet tolni, vagy hamachi.
  • Peetboy
    #6968
    Tudja valaki hogyan lehet magyar servereket keresni a X-Fire-el?
    Mert nálam nem is látja magát a játékot sem az X-Fire.
  • Peetboy
    #6967
    Értek én hozzá, már éppen elég sok játékot Crackeltem meg. Igaz nem szoktam javitásokat feltenni.
    Azóta sikerült megcsinálnom. A Patch be van másolva. Kicseréltem 1 fájlt és US verzió lett belőle.
    Azóta van már Chat is a Multiban. Most már dob ki a játékból és az Options-ba is be tudok lépni.
    Király!

    Ja és a Patch féle flatout2.EXE nem kellett hozzá, csak a Crack.
  • arty
    #6966
    peetboy: ha a patchet kicsomagolod, azzal felulirod a krekkelt flatout2.exe-t is, hiszen az is ujabb verzioju a patch után!

    Én azt mondom, ha ennyire nem értesz hozzá, add ki érte azt a 2000 forintot ... az 1.0, patcheletlen verzioval nem lehet rendesen multizni, mert ki fog dobálni (főleg verseny után).

    pauly: igen, az tény, h az elsőben durva volt, h ha 'rosszul' mentél rá egy bólyára, elszállhattál, de a 2. pont a másik véglet :( Nitro kikapcs jó ötlet, amit még szoktunk allitani, h a sérülés 2x :)

    És persze a derby egyértelmüen király lett a folytatásban, várom h pc-re is kijöjjön a tupirozott fo2, 12 emberes derbikkel :D
  • pauly
    #6965
    Ki kell kapcsolni hogy ne legyen nitro...Amikor neten toltam,meg haverokkal,néha ki volt kapcsolva,és úgy talán kicsit jobban együtt maradt a banda,jobban tudtuk követni egymást...(persze ha hibázunk és nincs nitró,akkor jobban le is maradunk :P
    Amúgy ha találsz valaki olyat aki szinte ugyanolyan jó mint te,akkor izgalmas versenyeket lehet nyomni :)
    Nálam sokszor volt hogy 3-4 kör után is csak 1-2 mp különbséggel értünk célba,és végig egymáson voltunk,meg hol én voltam elől,hol a másik :)
    Először nekem se tetszett annyira a 2. része,de nem is rossz :)
    Bár ha az 1-ben is lenne "rendes" lan,lehet hogy inkább azt választanám...
    Ami sokszor nagyon felidegesitett hogy némeilyk pályán rohadt sok baromság van az úton,kicsit eltúlozták szvsz...Néha szerencse kell hogy végigmenj egy pályán hiba nélkül,mert minden kis szarba beleakad az ember...
  • Peetboy
    #6964
    Na most feltettem azt a Patchot 1.2-öt amit próbáltam korábban is. Az a telepitős Patch másik lehetett.
    Ez olyan, amit csak be kell másolni a játék könyvtárába és felül kell írni amik benne vannak. A Flat Out.exe Crack benne maradt, de ez nem okozhat gondot, mivel azt nem irta felül.

    Ezután ezek fogadtak : 1. Az Options menübe nem lehet belépni, kilép a játékból.
    2. A Multiplayer menübe nem lehet belépni, kilép a játékból.
    Most ez van, megpróbálok másik Patch után nézni.
    Vagy az is lehet, simán hagyom az egészet és nem rakok fel Patchet, mert úgy müködik a Multiplayer része is.
  • totya4
    #6963
    Midnen játéknál a neki megfelelő nyelvi/területi verziójú patch szükséges. És persze patch előtt általában ne legyen crack...
  • Peetboy
    #6962
    Én olyan Patchot töltöttem le, amit fel kell telepiteni. De valami miatt nem engedi, mert elkezdi feltenni és hiba üzenettel abbahagyja.
    De majd megpróbálom mégegyszer.
  • arty
    #6961
    miről beszélsz ??? mi az h nem engedi feltenni ???
    a patch egy sima zip fájl, amit kicsomagolsz és felülirod a régi fájlokat ...
  • Peetboy
    #6960
    Az nincs fent, mert régen próbáltam feltenni de nem engedi valami miatt. Korábban a Single részben többször volt olyan, hogy játék közben csak ledobott és kilépett belőle.
  • arty
    #6959
    1.2 patch legyen fent
  • Peetboy
    #6958
    Na végre!!! Eddig nem is tudtam,hogy lehet a neten is játszani a Warez- Flat Out-2val. Az előbb vettem csak észre, hogy le van irva itt a FAQ-ban.
    Elővettem a gémet, feltettem és már ki is próbáltam. Nagyon élvezetes szép játék, és élvezhető is.
  • arty
    #6957
    'egen, online nekem sem esne jol egy ismeretlentől (bár ez a játék erről is szólna) ... de ha kollega/haver lök ki, akkor tudok jót röhögni és viszont :) mi mindig piszok módon játszottunk :D
  • totya4
    #6956
    Úgy vettem észre hogy a jobbak "fair play" játékot játszanak, tehát nem lökdösöm ki alattomos módon a másikat, legalábbis nem direkt.
  • arty
    #6955
    igy van, de gyak nitro nélkül reménytelen menni, mivel annyira sok törhető anyag van, ami ontja magából ... nem csak egy plusz sebességet ado vmi, hanem alapvető dolog

    márpedig igy a 'test-test' elleni küzdelem kicsit elmarad, ritkábban mentek egymás mellett a kocsikkal. meloban rengeteget lanoztunk, szoros versenyek inkább az elődben alakultak ki :) (lehet csak nálunk és ez egyedi tapasztalat csak)
  • Synit HUN
    #6954
    Sztem az első amolyan roncsderbi szimulátor. Megmutatja nagyjából hogy mennyire szar is lehet ezeket a roncsokat vezetni.
    A kettő meg azt nyújtja amit az egy nem.
    Elejeinte énis utáltam a kettőt az egy után. De ráleltem a hangulatára és mindkettőt szeretem :D
  • totya4
    #6953
    A kettesben is dobálnak az akadályok/kocsik, csak nem zavaró mértékben, hanem pont úgy, ahogy egy játéktól azt elvárom. :)
  • totya4
    #6952
    "kirakatokon és minden bennelébőn is riziko nélkül lehet áthajtani"

    Pont az a játék lényege, hogy a nitrót törésért kapod, tehát igencsak logikázni kell mikor mit törsz be, mennyire, online-nál azon kalkulálni hogy a többiek mit törnek be stb... ez a játék benne! Ha téged az vonz hogy lépten nyomon kis szarokba ütközöl ami megállít, akkor ott az első rész. :)
  • Istencsászár
    #6951
    Ha már van benne némi fizika akkor ne csak a látvány miatt legyen hanem hasson is a kocsikra, ebben az első rész fényévekkel jobb mint a második...
  • arty
    #6950
    második részben nekimész egy oriási fémtárgynak az 500méterre elszáll tőled, nem lesz semmi bajod, kocsid megy tovább szinte szál egyenesen - kirakatokon és minden bennelébőn is riziko nélkül lehet áthajtani, szinte semmi nem befolyásolja a kocsidat

    első részben egyetlen hordón is elszállhatsz és a kocsi is sokkal jobban sérül tőle ... második tulpörgött zuzda modok nélkül szvsz :)
  • totya4
    #6949
    "az első rész jobb - lévén ott nem lehet büntetlenül zuzni, mérlegelni kell, h megéri e nitroért nekimenni a gumifalnak mondjuk "

    Miért a másodikban talán nem kell? Nem mindegy mennyire mikor minek mész neki, mert lehet hogy jócskán lelassulsz és a nitrót sem hoz annyit. A második is észjáték ám.
  • arty
    #6948
    az első rész jobb - lévén ott nem lehet büntetlenül zuzni, mérlegelni kell, h megéri e nitroért nekimenni a gumifalnak mondjuk :) igy jobb versenyeket mentem, nem csak a zuzásrol szolt minden, megérte 'taktikusan' nekivágni az ellent a tereptárgyaknak

    a második viszont szebb és van 'rendes' online támogatás (az elsőt inkább csak lan-ra ajánlom), plusz modokkal ugyis az első rész közelébe 'fejleszthető' (csak szingliben!!!) a fizika. emellett változatosabbak a pályák és a kocsik is a folytatásban, igy szvsz egyértelmü lehet a döntésed ;)

    sztem bármelyik rész remek szorakoztatás nyujt, nyáron pedig jön a pimpolt ujabb rész (ami lehet csak egy ráncfelvarrt fo2)
  • tototto
    #6947
    szerintem egyértelműen a 2 a jobb játék :)
  • ollie
    #6946
    2. rész a jobb szerintem, főleg ha nem vagy nagy autóversenyes, mivel ez "árkádosabb".
  • totya4
    #6945
    Mindenki mást fog mondani :)
    Az első rész engem kifejezetten idegesített nem is játszottam végig, a msáodikkal viszont nagyon jól lehet menni. Online csak a második részt játszottam, ott elég sok gond van, kidobálja az embert a gamespy szerver. Bár lehet azóta megjavult :) 1-esbe milyen online van passz.