7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • Voltan
    #6944
    Kérdésem lenne.
    Kissé lemaradtam erről a játékról, és csak utólag hallom, hogy milyen király. Szóval, meg szeretném venni a játékot, de 2 része van. Mindkettőt bagóért adják ugyan, de azért nem akarom megvenni a két cuccot együtt, nem vagyok akkora racer fan. Szóval a kérdésem: FlatOut 1, vagy 2?
  • totya4
    #6943
    Azért van egy kis különbség. A gamespy-os szerveres megoldás még azoknak is kínlódás akik eredeti lemezzel rendelkeznek, gyakorlatilag használhatatlan, ledobálja az embereket. Tehát egyáltalán nem baj ha valaki a hamachival próbálkozik, ott csak annyi a gond, hogy nehéz egy időben összehozni az embereket. Magát a cuccot installálni/beállítani pedig egyszerű.
  • Synit HUN
    #6942
    Azt mondd meg, hogy minek kell hamachi amikor még a tört játék is megy neten és lehet zárt szobát csinálni?
  • LCO
    #6941
    Ok, azt hiszem megvan, jól figyeljen aki eddig nem tudott hamachin szervert inditani: Szóval a legujabb hamachi nem használja az aliases.txt-t, hanem bele van építve, ami alapból nem aktív, hanem a Beállítások\ablak fülön speciális társmenü megjelenítése bepipálása után arra a tagra klikkelsz jobbot a listádban, akivel játszani akarsz, majd megjelenik egy speciális menüpont, ahol beállitod a Társ vpn álnevet úgy, hogy az első két szám a te ip-d a második kettő az övé marad. További segítség: hamachi beálltás
  • LCO
    #6940
    Valaki tudja, hogy megy-e Hamachival a játék LAN módban? Nekünk nem sikerült csak ha tényleg LAN-ban vagyunk. köszi
  • Legend Killer
    #6939


  • Legend Killer
    #6938
    Ok, gondolom dután jó neked is.
    Majd megbeszéljük.
  • Synit HUN
    #6937
    Ma lehet jövök egy multira.
  • Legend Killer
    #6936
    Nah, csávó karimmal High Jump: első hely 152vel!!!!





    Stone Skipping szintén csávó karimmal első hely 354el!!!!!!!



    A csávó karimmal a Game Progress 100!!!!!




  • Legend Killer
    #6935
    Stone Skipping, nah és a számok természetesen 140, 150, 160 és nem 500, meg ilyesmi.
    Az öröm megrészegített és összevissza pötyögtem.
  • Legend Killer
    #6934
    Nah, sikerült a Stoen Skipping! És ezzel Game Progress 100%







    Igaz, cheateltem, csaltam, nem baj. Mármint olyan szempontból nem, hogy miután nem rég feltettem még 2007 vége felé, november körül sztem, akko má úgy döntöttem, h nem baszakodok.
    Má régebben is végig vittem.
    Feloldottam cheat-tel a kocsikat, kaptam pénzt és usgyi!
    Így 100% után nemtom megadná-e a buszt és a flatmobilt, de most 100% végre

    Először a Stone Skipiinget a csávó karimmal kezdtem kapizsgálni, majd átmentem a csaj karimhoz és vele kurva jól sikerült!
    Persze nem rögtön.
    Eleinte ilyen 230 féle, volt aztán 250-270 és nem értettem, hogy sikerült neked Synit olyan baszott nagyokat csinálni :P.
    Aztán siekrült nekem is és ott néztem röhögve! Kurva jó volt!
    Én is átszálltam majdnem a medence végébe!



    Csávó karimmal a high jump nem megy, ott 2dik a legjobb és Sally nemtom, h csinálja az 560, meg 600-as ugrásokat :S :P.
    Nekem 450 a max :P.
    Próbálgatom még, persze a csaj karimnál ez első hely, de ott se volt ennél több.
    Nah mind1.

    Szal van kedved multizni?
    V akárkinek?
  • Legend Killer
    #6933
    Nemtom, mert első poor, aztán a többi perfect és good és 236 összejött már.
    Meg a harmadik hely is!
    És így 99%-os!
    Ez a csaj karival van és adtam neki nevet: Maria.



    A csávóval meg 96%nál vagyok, most a csaj karival tolom.

    Akarsz mutlizni?
  • Synit HUN
    #6932
    Nekem az volt a gond először mindig hogy későn nyomtam. Sztem nálad is ez lehet.
  • Legend Killer
    #6931
    Az első kurva jó.
    A második is, de ott lefejelted az ugró deszkát a közepe táján és kisiklottál a partra és hát, ha nagyobb a lendeület, akkor átcsusszantál volna a másik kicsibe.

    De, h csinálooooood? :S

    Mert én nyomtam, mikor közelített a vízhez, v má centire volt tőle és semmi, vagyis csak poor és néha perfect, de aztán poor... nem vágom :S.

  • Synit HUN
    #6930
    Fel akartam venni neked egy saját tutorialt, de csak ez a két video jött össze. Mindkettő igen tanulságos lett :D Az egyikből esetleg egy jó kezdést megfigyelhetsz. Bocsi a nagy méret miatt.
    Egy
    Kettő
  • Legend Killer
    #6929
    Nem jött össze.
  • Legend Killer
    #6928
    Ok, thanks!
    Zúzok, akkor1stone skippinget.
  • Synit HUN
    #6927
    Csak nitrot!
  • Legend Killer
    #6926
    Ok és a nyilakat kell nyomni, v csak a kontrollt?
  • Synit HUN
    #6925
    El kell kapni az ütemet. Egy kicsit előbb nyomd mint ahogy jónak látod!
  • Legend Killer
    #6924
    .. olvastam Neoncsoves hsz,t v, h írják a nevét.
    A lényeg szerinte az, h a testének hozzá kell érni a vízhez vmilyen úton módon és a megfelelő időben kell lenyomni a controll-t.
    Eccer összejött a perfect... és utána poor és poor és lett 225, vagy 230.

  • Synit HUN
    #6923
    Én átugrom a medencét abban :D
  • Legend Killer
    #6922
    Stone Skipping kurva nehéz... mindent megcsináltam első helyre, még a soccert, baseballt is, de ez bazz....



    98% game progress
  • acsati
    #6921
    én az egyre már nem is nagyon emlékszem :( a másodikbol nekem hiányzott a havas pálya :(
    de én végigvittem az egyet is és a kettöt is és mindkettö tetszik
  • arty
    #6920
    természetesen az enyém is csak egy vélemény és a tiétek is csak az :) részben izlésen vitázunk, aminek nincs is értelme :)
  • arty
    #6919
    sztem egy autos játék ne arrol szoljon, h oda se kelljen figyelni merre, hova mész ... flatoutban ha nekimentél a betonfalnak, akkor a kocsidat hazavágtad. a második részben az egész betonkerités 50 méterrel repült arrébb, hát ez szvsz nagyon gagyi.

    első részben odamentem az ellen mellé, meglőktem és élvezettel figyeltem, ahogy szarrázuzza magát. fo2-ben mellémegyek, belököm és a kocsijával szétzuz mindent, szinte nincs sehol semmmi, amihez oda lehetne kenni. de ha ez sikerül is, 15mp után ujra a nyomodban van, nem hat rá SEMMI...

    a tul sok nitrotol monoton let a játék, folyamatosan kell nitroznod, mert anélkül esélyed sincs. igy a nitro nem extra segitség lett, hanem egy alap dolog. ez megint gagyi.

    de mondom, a fo2 a sok béna játékosnak készült, akik az elsőben képtelenek voltak a sikerélményre ;) minden területen könnyitették, az volt a cél, a lámák is azt érezzék h ők a derby királyok...

    nagyon sokat multiztam az első résszel, a másodikban a sok nitro miatt soxor nagyon szétszakad a mezőny :(
  • acsati
    #6918
    szerintem is. igazad van
  • tototto
    #6917
    szerintem erről szól a játék a törés zúzásról, annak semmi értelme hogy vigyázni kell a kocsira ne rombolj szét mindent halálra
    ha szimulátorozni van kedvem előveszem az rfactort, vagy a live for speedet, a flatout meg szóljon arról hogy minél örültebb módon tönkre verd az ellenfeleket, az meg külön jó hogy sokkal könyebb nitrot szerezni változatossabb lett ezzel a játék
  • arty
    #6916
    tototto: :D Lehetet nitrot szerezni, sokat kellett omlasztani és figyelni kellett h nehogy szarrátörd a verdát... a 2. részben orrodon füleden folyik a sok nitro és a kocsid nem sérül. Könnyebb lett, bénáknak való :D

    McCartman: asszem van vmi realistic handling mod is
  • McCartman
    #6915
    Realistic_dynamic_objects_BFS.rar
    ez az egy realistic mod van a jatekhoz?
  • tototto
    #6914
    csak a stunt rész tetszett
    a verseny részében szarul lehetett nitrot szerezni, tönkre ment a kocsim ha egy kicsit surultam a gumifalat és leállt a járgány is
    azis igaz megse probáltam vele komolyabban játszani mert volt más akkor :)
    de a stunt rész már ott is tetszett, igazából a 2ben is inkább azzal játszottam
    nem is vok béna, ezt kikérem magamnak :P
  • arty
    #6913
    #5365

    tototto: a 2. rész könnyebb, ugyhogy ha az tetszett az 1 meg nem, akkor ... béna voltál hozzá ;) :) :P
  • tototto
    #6912
    nekem a 2 tetszett inkább, az egyel nem sokat játszottam az nem jött be
    de ízlések és pofonok :D
  • Máté94
    #6911
    A real fizikát,hogy kell barakni?Csak simán bemásolni?
  • arty
    #6910
    Egyetértünk.

    Real mod az igazi, végre van értelme nekilökni az ellent a tereptárgyaknak, nam az van h az egész csűr elszáll, ha belemegy valaki ...
  • Timbu
    #6909
    Szerintem érdemes a modokat kipróbálni! Én is ki fogom A 2 az 1-hez képest egy nagy nulla. A 2 alapján nehéz elhinni, hogy a Rally Trophy-t valaha ők csinálták. Egyszerűen a 2 túl arcade és emiatt túl primitív lett.
  • ollie
    #6908
    Teljesen jó az alap. Igazából annyi a különbség az 1 és a 2 között, hogy a 2 egy kicsit árkádosabb lett, de nekem pl. jobban tetszik így.
  • McCartman
    #6907
    sziasztok!
    most akarok majd belekezdeni a játékba..
    'flatout1 stilusu fizika mod és real fizika mod' --> érdemes ilyen modokat felpakolni vagy siman megfelel az alap jatek is? (az eredetit elszurták és ezek csak javitjak a jatekelmenyt?)
  • Attiska
    #6906
    Köszi. :)
  • arty
    #6905
    fo2 modok

    van benne flatout1 stilusu fizika mod és real fizika mod is, gondolom azt tudod, hogy kell betenni őket a játékba ...