7264
FO22.png
MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE ÉS OLVASD VÉGIG FIGYELMESEN!
FlatOut2 Multiplayer/Lan Topik
A WAREZ KÉRDÉSEK TILTOTTAK, HA LETÖLTÖTTED ÖRÜLJ ÉS JÁTSSZ, NE FLÉMELJ!
Csak 1919 Ft az origi FlatOut2!!
  • LMNO
    #7024
    Mondjuk van az a pick-up a 3. kategóriában, na az tényleg egy részeg kretén, nem bír 10 métert egyenesen menni :)
  • LMNO
    #7023
    De ha nem tűnt volna fel, ebben a játékban nem az a lényeg, hogy szépen előzgess, és előrehúzzál, hanem hogy szétzúzz mindent és mindenkit, ezt ők nagyon jól csinálják :). A többiek azért érnek utol, mert törnek-zúznak és így sok nitrót kapnak (+ a catch-up miatt is).
    A lényege az egésznek az, hogy az elején vandálkodsz, bontod a pályát, leamortizálod a többieket, aztán az utolsó pár körben elég azzal foglalkozni hogy első legyél. Így egy csomó pénzed is lesz + nitród is és jobban tudod a kocsidat fejleszteni + első is leszel (az első háromban elég benne lenni amúgy).
    A kis chilli-t meg hozzá kell vágni a falhoz 2-szer 3-szor, és nem zavar töbet :D
    Sztem ez a játék pont nem tartozik a nehéz autós gémek közé.
    Abba meg kár belekötni hogy nem valósághű, mivel ez egy arcade versenyzős játék, annak viszont nagyon jó.
  • arty
    #7022
    én kikapcsolom a zenét a legtöbb autosjátékban :))
  • Legend Killer
    #7021
    demon speeding sálálááá... demon speeding sáláláá... kurvajó szám ez a Flat Out 2ben, de az egész OST bejövős nekem.

    Nektek?
  • Peetboy
    #7020
    De jó szemed van, én erre nem is jöttem rá. Annyira nem vagy kocka, hogy egy torz képből megmondjam milyen game az.
  • Nohab
    #7019
    Mit keres a FO 2-ben az NFS U ?
    Háttér?
  • fireball
    #7018
    oks,köszi a tippet maj hnap megpróbálom
    üdv
  • fireball
    #7017
    nem ezzel szórakoztatom,nyugi:P csak szeret autós játékokkal jáccani,azér töltöttem le neki:)
  • arty
    #7016
    inditáskor feljött a felbontás stb beallitopanel, ott a post processinget kapcsold ki!
  • JethroHUN
    #7015
    eu a kép, biztos hogy nem vga hiba, az nem okozna ilyan, ha gyenge a kártya akkor nem indul le avyg szaggat, esetleg kifagy.
    Talán hibás a program, vagy driver probléma.

    De amúgy mért Pcs játékokkal szórakoztatod a csajod??
  • fireball
    #7014
    hali
    feltettem barátnőmnek a flat out 2-t ,a menüben még semmi gond nincs,de amikor belépünk a versenybe,akkor ien lesz a kép:S ez mér lehet,gyenge a vid kari?:S
  • arty
    #7013
    tény, h az AI nagy genya :( tuningolni kell, ha van pénz ujra venni - igy lehet haladni.

    ha igazi rossz AI-t akarsz, ott a GRID :)
  • JethroHUN
    #7012
    Béna... Hol gyors? legolcsóbb kocsi, 1.2 vagy mennyi top speedet ír, nekem
    csak 2.5, jóval több, gyorsulásom is több. De azér a both lehagy a fracba, érdekes. ááá a terepjárós botról ne is beszéljünk, szinte egyhelyben fordul, meg amikor össze-vissza cikázik és semmi kisem csűszik, én meg alig megyek nekik, már elrepül a kocsim a francba. Meg másik, mindenféle nagy vascsövekből össze rakott akármit szét lehet törni, de ha rámegyek valmi kis papir dobozra, vagy műagyag bábúra, már fölborulok...pff
    v a s, ugyan papír az erősebb
  • Synit HUN
    #7011
    Sztem meg béna vagy :D
    Amúgy a chilli pont gyors télleg, csak kurvára hamar szétesik.
  • JethroHUN
    #7010
    Ebbe a játékba van minden idők egyik legszarabb MI-je. Egyszerűen szánalams hogy mit csinálnak a botok, esélyem sincs az Über kocsijukkal szemben. Repülnek, teleportálnak össze-vissza, azonnal utol érnek, lerázni nem lehet, kész...Legjobb: kis fos meccsbox kocsijával úgy lehagy,
    (legolcsóbb derby autó, chili) egyenes úton tövig nyomon a nitrót, majd 200km/h de semmi, úgy elhúz mellettem, vagy 300 al megy, mekkroa baromság
  • arty
    #7009
    ha minden eredeti és mégse fogadja el az eredeti exe-t, akkor sztem krekkelned kellene, ez starforce 'hiba'
  • Match
    #7008
    Az 1.2-es patch után kér valami key-t, amire nekem azt mondja hogy nem találja a dvd-n, írjam be kézzel. A dvd-n találtam egy erre utaló karaktersorozatot, de azt mondta hogy invalid. A tokján nincs semmi (EVM-es, nem warez).
    Valaki tudja hol keressem?

    (Azért imádom amikor én itt szívok az eredetivel, más meg letölti, felmásol egy crack-et, és vígan játszik....kissé túlzásba viszik ezt a másolásvédelmet. Sorry, ideges vagyok).
  • burjanmate
    #7007
    Azt elolvastam, úgy csináltam mindent, de a kocsik maradtak. Csak az 1iknek lett FOJ-s textúrája.
  • Maxtreme
    #7006
    Pl el kéne olvasni a readme.txt-t?
  • burjanmate
    #7005
    Letöltöttem a FOJ Community Mod-ot és arra lennék kíváncsi, hogy lehet felrakni.
  • Peetboy
    #7004
    Így van, én is azt szeretem benne, hogy maxon elmegy régebbi gépeken is. De majd jön ki PC-re az Ultimate Carnage a felújított FL2, akkor majd PC-n is úgy fog kinézni és szerintem nem fog akadni az sem.
    Remélem azért lesznek benne új pályák is, nem csak a régiek.
  • totya4
    #7003
    A rondaság igencsak relatív, nekem pl semmi gondom nem volt vele, és alapvetően ne feledjük hogy a játék gyengébb gépeken is teljesen játszható (!). Lehet csinálni NFS meg TDU féle szarokat ahol az első a csicsa és az egész többet akad mint megy, de én messze előnyben részesítem az akadásmentes suhanást.
  • Peetboy
    #7002
    Azokon a képeken látható a Flat Out 2 is X60-ra és ugyanaz a helyszin a PC-s képen sokkan rondábban néz ki
  • Maxtreme
    #7001
    ??
    Nemértelek.. Ebben mi a fura? Köztudott dolog hogy a fejlesztők átdolgozták a grafikát x360-ra, és ami ezután fog megjelenni (nyáron PC-re) az is így fog kinézni..
    Mellesleg NC hogy a PC-s képeken még AF sincs.. Így aztán lehet hasonlítgatni..
  • Peetboy
    #7000
    Flat Out 2 összehasonlító PC vs. X360

    Várom a véleményeket!!
  • Legend Killer
    #6999
    van hozzá cheat :P.

    #6998: igen, az ásu, nekem is kedvencem volt.
  • PJack
    #6998
    sztem se.
    én Switchblade-el megyek mindig online :)
  • wantonly
    #6997
    Pontosítok: elég a 2. hely is, nem kell mindenhol elsőnek lenni. :)

    Egyébként nem biztos, hogy megéri szenvedni vele, mert nem valami jók..
  • Peetboy
    #6996
    Majd kéne egy közös multi versenyt rendezni.
  • wantonly
    #6995
    Közben rájöttem. Az adott kategóriában az összes versenyen első helyezést kell elérni, akkor vásárolhatod meg a legutolsó autót...

    A kaszkadőrmutatványok nem számítanak szerintem.
  • wantonly
    #6994
    Most már az összes versenyen és kaszkadőr mutatványon dobogós vagyok, de nincs változás.. :(
  • Legend Killer
    #6993
    Tudtommal pontosan erről van szó, ha kiakarod pörgetni 100%ra. Bár nem muszáj asszem midnenütt elsőnek lenned, "elég" a dobogós helyezés is... majd javíts ki, ha tévedtem és sry.
  • Peetboy
    #6992
    Akkor biztos a kaszkadőrös részt is meg kell csinálni. Próbáld ki!
  • wantonly
    #6991
    Nem akarok csalni, csak szeretném tudni mire gyúrjak.

    Remélem nem az a feltétel, hogy az összes versenyen első helyezést kell elérni... Minden pályát megcsináltam, mindenhol dobogós helyezés, a nagydöntőkön végig első vagyok. Az utolsó kategóirában hagytam csak ki a kaszkadőrös részekből néhányat, a többi megvan.
  • Peetboy
    #6990
    Nem tudom. Én még nem vittem végig. De gondolom minden pályát meg kell csinálni. Vagy keresel Cheat-et hozzá. Biztos van.
  • wantonly
    #6989
    Kérdés: mit kell teljesíteni, hogy a kategóriákban a legutolsó kocsikat meg lehessen vásárolni? A játékot már végigjátszottam, néhány eseményt hagytam ki.
  • PJack
    #6988
    á, már működik, köszönöm :)
  • Peetboy
    #6987
    A configot a Start menü - Empire Interactive - Setup FlatOut2-vel lehet inditani. Szerintem ATI 9200-vel is el kell futni. Legfeljebb az a kártya nem tudja a Shader Model 3-at.
  • PJack
    #6986
    előfordulhat hogy a game nem fut ATI 9200-al?

    másik kérdés h configot hogy lehet behozni újra? vagy csak akkor lehet amikor először elindítom?
  • bence19940611
    #6985
    köszi a segítséget