12892
  • grimus
    #8960
    Áá, értem :-) És a mage talinál meddig lehet nyomni? Gondolom, amíg el nem törik :-) Ez mikor szokott bekövetkezni?
  • DamageAdept
    #8959
    Figy a %-os cucc nem a mage talira vonatkozik hanem csak az explosive blow-ra... ha explosiwe blow-ot akarsz beletenni a fegyveredbe akkor előtte revikővel felkell tolni 100%-ra a esélyt a sikerre mert különben eltöri a botodat...a mage talihoz semmi köze a %-nak... mage tali nélkül viszont nem rakhatsz bele explosive-ot. vigyázz mert a mage tali is eltörheti a botod
  • grimus
    #8958
    Explosive blow: 4
    Percentage 12%
    4 > 5 34%
  • grimus
    #8957
    Talizás, hátha értem:
    {Blacksmith, rivikő be, el a merchanthoz, két mage tali a botba, vissza blacksmith és applying}
    Ezt megcsináltam négyszer, igaz a negyediknél lehetett volna két revikő, mert nem volt 100%, ezt utólag olvastam.
    Szóval a következőnél, ha beleteszek megfelelő revikövet, hogy 100% legyen, akkor mennyi mage talit lehet beletenni?
  • Joebátsi
    #8956
    de tőlem senki se akar majd venni tuti, pedig már tudok shopot nyitni mert már level 12es vagyok :)
  • DamageAdept
    #8955
    Neked kell kiülni árulni vele (gondolom láttál már tagokat srga felirattal a fejük felett ücsörögni nah az a private shop). a merchantoknak ne adj el semmit. hosszú történet
  • Joebátsi
    #8954
    hol adnak érte annyit?:D mert én a knight armor merchantnál akarom eladni, de 2 salmonért ad 200 geont :( hol is lehet megfőzetni a halat?
  • v150r
    #8953
    2-3 e volt anno
  • Joebátsi
    #8952
    a salmon hal darabja mennyit ér?:D azt nincs leírva :(
  • Joebátsi
    #8951
    már végigolvastam.
  • v150r
    #8950
    szerencse kérdése.
    amúgy meg ha eddig nem tetted volna meg, olvasd el ezt
  • Joebátsi
    #8948
    egy pár órás horgászatban azért összejön egy eel?
  • Joebátsi
    #8947
    Ok, már rájöttem :D van egy halam :D hurrá :D
    még csak egy gobym és egy macrel em van :)
  • v150r
    #8946
    akkor kifogsz egy halat. és akkor tök jó lesz neked.
    thx doma
  • Joebátsi
    #8945
    ok :) már 57%nál tart a horgászat ^^
  • Doma #8944
    Nem.
  • Joebátsi
    #8943
    1 kérdés. ha horgászok akkor kiléphetek a játáékból?
  • QuickHUN
    #8942
    ferHer az istenért kattints már a képre fent :)és olvasd el az alapokat kérlek !
  • v150r
    #8941
    doma megtennéd, h ezt kirakod a linkek közé?
    amíg nem fejezem be, addig is legyen valami, mert már kezdem unni, hogy ugyan azt írjuk le 200x.
    ezt
    amúgy meg az exp az az experience point. nem játszottál még egy rpg-vel sem? ha megvan a 100% xp akkor lépsz szintet.
  • Doma #8940
    G46 az a ruházat egyik fokozata.
    Nézz körül a hivatalos oldalon ha egy kicsit tudsz angolul akkor hasznodra válhat, esetleg töltsd le a Kal Online Enciklopédiát (felül a kép alatt 1. link)!
  • ferHer
    #8939
    és mi ez az exp?:)
  • ferHer
    #8938
    mi az a g46?:D bocs de igen kezdő vagyok.
  • Doma #8937
    Mondjuk kb. 600x200. Aztán majd azt lehet plasztikázni ha nagyon gáz.
  • v150r
    #8936
    max méret?
    meglátom mit tehetek ;)
  • DamageAdept
    #8935
    Mondjuk rajzolni nem is kéne csak képszerkeszteni ahhoz meg lusta vok
  • DamageAdept
    #8934
    Igeeeen legyen új legyen szavazás. Mondjuk rajzolni nemtudok de jó ötlet.^__^
  • Doma #8933
    Háttérről jut eszembe.
    Mit gondoltok jó lenne egy új banner?
    Ha igen akkor csináljatok párat és szavazásra bocsájtjuk és lecserélem a régit. Nem mintha baj lenne vele, de a g46 korszak már igen csak leköszönőben van :)
  • ferHer
    #8932
    Tök jó hátteret találtam ^^
  • QuickHUN
    #8931
    Tessék visszaolvasni!! grrr
  • QuickHUN
    #8930
    Chamb ne vicclej,a megfelelő acounthoz fogják adni az tuti ,ha így van megcsinálva,hogy nem lehet eladni!
  • ferHer
    #8929
    Mi lesz ebben a javításban vagy mi elsz ez?
  • Doma #8928
    Lesz revi köved?
  • Chamber
    #8927
    Ahogy mondod időeltolódás, azok koreai idők és az nálunk dután 1-3ig lesz mint a war :P
    @Curb ezek a cuccok nem törnek be a piacra ugyanis az összes jutalom bounded lesz szal csak azé aki kapta. Pl én 1x ha véletlen kapok vmit mage-el sztem tuti G55 shield lesz, amit vagy tartogathatok az idők végeztéig vagy destroyolom mert mást nemtok vele csinálni xD
  • Curbuncle
    #8926
    Hát nem a nyáltermelésem indult meg, de valami más. Tökmindegy, ki fog nevezni, harcolni, a droppok, nyeremények egy idő után ugyanúgy betörnek a piacra, mint anno a g55 esetében.

    Remélem azért ezzel nem rendezik le a Karácsonyt...KELL a CHRISTMAS EVENT!
  • grimus
    #8925
    www.kalonline.com
    Current time in Korea...
    8 órás időeltolódás... Amikor ott este nyolc van, nálunk éppen dél...
  • Dodokacsa
    #8924
    ezt a 12-13 órát honnan vetted?
    "1. Battle Progressing Time
    - Time for Registering Guild : Every SUN/TUE/THU 0:00 ~ 23:59
    - Announcing the Selected Guilds : Every MON/WED/FRI 0:00 ~ 1:00
    - Applying the Member of Participation : Every MON/WED/FRI 1:00 ~ 19:00
    - Time of Battle : Every MON/WED/FRI 20:00 ~ 21:00"
    vagy ezek koreai tájm szerint vannak, és ha átváltjuk, akkor nálunk az 12-13? mert az szívás lenne. nagyon teccik, de hétközben délben nem hiszem h kitudnánk állni 20 emberrel :S Chamberrel majd megküzdünk, fésztufész :D (bár nem lenne esélyem)
  • Chamber
    #8923
    Igaz :) Na ez legalább jóhír.
    Megyek benevezem magam és remélem egy lvl2es guildot sorsolnak be ellenem lvl40 emberkékkel akikkel elbírok 1edülis xD (nemhinném hogy MLben sokan lennének dután 1kor :(
    Nembaj, azért 30Kt megér nevezni mindig, max 0 emberrel állunk ki xD

    @Damage heti 3 csata lesz hétfő/szerda/péntek
  • Doma #8922
    Adott napokon csak 1 lesz, nem hiszem hogy sokkal többet bele lehetne sűríteni 1 órába, főleg annak tükrében hogy halál után folytatható a kűzdelem, vagy a várakozási pontról, vagy revive-al.
  • DamageAdept
    #8921
    Nah Curbuncle megindult a nyáltermelésed a frissítésünkre?
  • DamageAdept
    #8920
    Az hogy a guildeket viszont random választják ki nagyon jó, így nagyjából ki lehet szűrni hogy a guildek összebeszéljenek és azt játszák hogy egyszer az egyik nyer máskor a másik így tápolva fel magukat. Persze így is lehet hogy random módon olyan guildek kerülnek be akik összebeszéltek előtte. Egy kérdés: naponta egyszer lesz akkor ilyen csata vagy ha az egyik csapat elhullott jöhet a következő kettő?'Kérem húzzon sorszámot'