12892
  • DamageAdept
    #8919
    Az időpont tényleg nem oké/remélhetőleg később változni fog. A skillekkel kapcsolatban meg ha Chambernek van igaza akkor nem azt írták volna hogy new skills hanem azt hogy 'with the skill book you can get more skill points if you talk with the npc'. ettől függetlenül tuti, hogy piti kis sz×r skillek lesznek:D mindenesetre nekem frankón jól jönne pár skillpont
  • Doma #8918
    Nem random lesz, mármint a tagok kiválasztása.
    A leader illetve sub nevezheti a guild tagokat a mókára potom 30k-ért.

    2. Registering Guild & Registering the Members of Participation

    - NPC that supports to register the Destructing Key Points is located near by the Doggebi Tower.

    - In order to participate in the Scenario 3-1, Destructing KeyPoints, application must be done before the battle and the battle will be started between the selected guilds among the guilds that registered.

    - Registering guild and registering the members of participation only can be done by the leader or co-leader of a guild that is level 2 or higher and the price is 30,000 geons.

    - Destructing Key Points is guild vs guild battle and the selected guilds can not be disorganized.

    - Registering the Destructing Key Points is progressing for 24 hours and 1hour after the registration, the randomly selected guilds are announced.

    - After the selecting guilds is finished, the leader or co-leader of the guilds must register the member of participation.

    - The member of participation can be registered up to 20.
  • Chamber
    #8917
    Sztem nemlesznek új skillek... játszott itt Diablo-t vki ? Sztem onnan lopták a book of skillt. Ott +1 skillpontot adott a könyv ha elolvastad. Sztem ittis 1 extra skillpont lesz amit elkölthetsz a normál teacher NPCknél az eddigis meglévő skillekre. Szerintem... =)

    Az időpontja szívás. Minden guild nevezni fog mindig kb. Aztán kisorsolnak 2t (mondjuk HoF vs. egy noname lvl2es guild), és a csata idején meg ottlesz kb 5 ember a 2 guildból összesen, mert ugye a 20 ember is random a guildokból szal tuti olyat sorsol be a gép aki suliban van/melózik/stb.
    Az elején még jól hangzott a PvP aréna ötlet, de mindenki amúgyis arra számított hogy eztis el bírják b@szni... hát sikerült is nekik xD
  • Doma #8916
    Kíváncsi vagyok nagyon:
    - g2/g3 lagmentesítő skill
    - scammer blokkoló skill
    - fegyvert talizás közben biztos törő skill
    - privát shopok nevét megnövelő skill
  • Csimbi
    #8915
    ugy 3/4 éve kalozok, de azt kell mondjam, ez az első igazán ötletes frissités kalban :D (D4 is jó volt, de ugye az nem ötlet volt, hanem egy szükséges uj dungeon...) remélem nem lesz túl bugos, és nem basszák el nagyon...

    - a jutalmak marha jók, gyanitom a legfelső 5 szinten lehet majd beváltani őket :D
    - sajnálatos módon az időpont igencsak szopóó, nem tudom ki fog játszani 12.00-13.00 között ( agyerekeknek suli van, mi meg ugye melózunk :( )

    (G55 shieldre kiváncsi leszek, elvileg ez is egy hiba volt, hogy kihagyták... G52 után rögtön G60 shield van, g52 ig normális ütmben nől a shieldek statja, aztán egy lyuk, és g60 ami de a statjai olyanok, mintha g55 nek készült volna...)
  • Curbuncle
    #8914
    Skill Book - You can learn new skills with this book. Just talk to the NPC with this book to learn new skills.

    Bazd meg elbőgöm magam! Nem bírom ki hogy ezt ne csekkoljam le!
  • QuickHUN
    #8913
    Igen Bucsi ,kalban tényleg jo hogy,a party emberke ott öl melletted nem csak a nevét látod mint silkben,sokkal jobb volt a csapat!
  • Curbuncle
    #8912
    "But the Doggebi lord has calm down quickly and he laughed out loud."

  • Joebátsi
    #8911
    Nekem 2nap alatt jött össze 1000 geon :(
  • Bucser
    #8910
    IGazából én Kallal azér játszottam, mert nagyon jól össze lehetett tenni a partyt... Mágus healel buffol. Lovag tankol Ijász pedig húzza a mobokat... szerintem eza silkben sehol sincs... Egyszerűen incs alternatívája party formban a lvl grindnek..

    Uff én beszéltem (alpha+beta után lvl 30-ig toltam egy karit de egyszerűen meguntam) Kalban egy lvl 48.as CJB-re készülő mágusom volt csak feloszlott a party meg azóta el sem indul a kal:D pedig ránéztem volna pártszor a dolgokra:D
  • grimus
    #8909
    Minden városban van egy merchant (pl -ban)Narootuh
    Tőle tudsz venni teleportot, mindig az adott városhoz, vagy pedig az utcán heverő egyedektől is vehetsz valamivel drágábban, viszont általában több városba is van nekik. Figyeld a narancssárga: t_e_l_e_p_o_r_t_s feliratot :-)
    Néha hasznos a chatbe beírni, hogy /suicide :-) Ez kb. lvl 18-20-ig megtérülő, onnantól nem fog nagyon az eszewdbe jutni, akkor már simán kiadsz 400-500 geont egy teléért...
  • Joebátsi
    #8908
    még csak big handed (nem tudom mi a neve asszem i betüvel kezdődik), és big handed slave-el találkoztam :S
    meg ehhez a teleporthoz se értek, hogy lehet?
  • grimus
    #8907
    Az én quest megoldó technikám:
    Katt a bannerra
    Két lap: egyiken küldetések/szövegesen, másikon pedig térkép.
    Ha közben még a szintem is lehetővé teszi, ez főleg lvl 10-20 között van, akkor egyszerre többet is meg lehet oldani: vadássz big handed blue warriorokra, de közben szerezz valamit a big handed red warrioroktól és mivel egy kupacban vannak, így érdemes egyszerre halálra pálcázni őket...
    Szóval érdemes ezeket is figyelembe venni, különben elég sok teleportot, vagy időt tudsz erre szánni, vagy pedig fölöslegesen rohangálsz többször fel s alá... Majd megtudod :-)
  • v150r
    #8906
    ha kidobta a stirrupot, akkor vidd vissza chunsooinnak és kész a quest.
  • v150r
    #8905
    remekül összefoglaltad.
    ezt a mobírtósdit majd megnézem.
    mondjuk azt se bánnám, ha meg lehetne nézni valahogy az összecsapásokat.
    azzal úgy feka lenne az egész.
  • Doma #8904
    Akkor egy kis összesítés.
    3 fajta pvp harc lesz: ‘Destructing Key Points’ (Tornyok elpusztítása); ‘Protecting Leader’ (Vezér védelme); ‘Suffering Valley’ (Mobok elleni kűzdelem)
    Heti 3 időpontban lesznek a harcok: hétfő/szerda/péntek: 20-21h
    Regisztráció a kűzdelemre: vasárnap/kedd/csütörtök: 0:00-23:59h
    Kiválasztott guildek kihirdetése: hétfő/szerda/péntek: 0-1h
    Tagok nevezése a kűzdelemre: hétfő/szerda/péntek: 1-19h

    Guildenként 20 fős csapatok vehetnek részt a kűzdelemben.

    Lesz még egy érdekes Honor rendszer.
    A győztes csapat 2000 a vesztes csapat 1000 honor pontot kap.

    10 rang lesz, amit a honor pontok után osztanak. Itt van a táblázat!
    Továbbá lesznek jutalmak amiket a honor pontok után osztanak. (Táblázat az előbbi linken)

    További infók és jutalmak későbbiekben.
    V betű megnyomásával lehet majd a honor ablakot előhozni, ahol mindenki megnézheti a honor pontjait és jutalom pontjait.
  • Joebátsi
    #8903
    thx
  • DamageAdept
    #8902
    Nah ez a frissítés nagyon fog tetszeni. Ez bezony jól kiokoskodták. Jól megdobja a játékélményt szerintem...csak nehogy rájöjjenek a titokra amire én meg v150r.
  • Doma #8901
    Katt a bannerra és olvasd el a küldetéseket/eventeket.
    Egyébként van két nyil a térképeden az egyik te vagy a másik pedig az NPC akivel beszélned kell, hogy küldetést felvehess, illetve befejezhess!
  • Joebátsi
    #8900
    Sziasztok! itt mit kell csinálni?
  • v150r
    #8899
    végre valami normális, rendesen kigondolt fejlesztés
  • Elitewarrior
    #8898
    shaime01!

    Igen elírtam a 69-et mert mostmár 70:))Rögtön módosítom.

    dragonfighter!

    Nekem csak 1 server jelenik meg ha az x-perience pach-et felrakom. Ha más pach-et használsz a pach a névadó, hogy melyik szerverre kell kapcsolódni. Találkoztam olyan hibával is, hogy az illetőnek nem sikerült, mert nagyon tele volt szemetelve a windows, vagy akadt 1-2 más játékprogrammal. Újrarakta a windowst és minden gondja megoldódott.
  • Doma #8897
    19-én berakják a nemzetközi szerverre is a ‘Training Area for Warrior of Sky’-t (PVP arénát) !Kal Online
  • QuickHUN
    #8896
    Szia

    Nem ám,kétszer olyan gyors mint itt!:)
  • v150r
    #8895
    nem véletlenül offline sztem.
    keress másikat.
  • dragonfighter
    #8894
    hogy van az hogy nálam egész nap offline a szerver
  • DamageAdept
    #8893
    Egyetértek grimus-sal át kell ugrani. Szerinted mi mit csinálunk a te hozzászólásaiddal? :) viccenkívül az én nyomorult lelkivilágomnak se ártana ha lenne egy törttopic. lehet hogy jó lenne lehet hogy nem 'who cares?'
  • grimus
    #8892
    Nem hiszem, hogy annyira rengeteg Kal-os ember lenne, hogy külön fórumokat kéne ezért üzemeltetni... Persze, lehet, hogy tévedek, de a napi 10-20 üzenettel egy fórum is tökéletesen kiszolgálja az igényeket. Amiről nem szeretnél olvasni, azt egész egyszerűen átugrod ;-)
  • Curbuncle
    #8891
    Ha a privát szerverek külön topikot kapnak még a külföldi fórumokon is, akkor itt miért nem? Mert ugye ez sem az International Kalonline-ról szól.
  • dragonfighter
    #8890
    Hvala
  • v150r
    #8889
    teljesen mindegy.
    törtökön mindegyik ugyanaz szokott lenni.
  • shaime01
    #8888
    lv69? elirtad?:P
  • dragonfighter
    #8887
    köszike elite!!
    már csak egy kérdés...:amikor belépek van ott jópár szerver,Cosmo meg mindenféle Local.Melykre kell menni?
  • Elitewarrior
    #8886
    dragonfighter!

    X-perience-nél a null hiba azért van mert nem tudta a grafikus beállításait átvenni a gépnek. Nyomjál rá indítás előtt az optionra akkor megcsinálja szépen, legalábbis nekem így ment. Ja és az x-perience launcher-el indítsd el. Ha valami gondod van 4-5h körül vagyok délután.
  • v150r
    #8885
    te meg az elmegyógyintézetben.
  • DamageAdept
    #8884
    Még nem. Gratulálunk. Te vagy az első. Nyereményed átveheted a legközelebbi rendőrkapitányságon.
  • grimus
    #8883
    Ha írok bele, akkor egy idő után nem vízszintesen, hanem függőlegesen kezdi el írni, és akkor sem látom mindig, hogy mit gépelek, szóval elég gáz, senki sem találkozott ezzel?
  • Curbuncle
    #8882
    Kicsit te lehetsz szétesve, biztos piáltál, azért nem látod egyben a dolgokat. Így a chatet.
  • grimus
    #8881
    csak nekem esik szét a chat, amikor beleírok, vagy ez egy általános bug?
  • DamageAdept
    #8880
    Kösz hogy időben szóltál