12892
  • Teddiee
    #9000
    hogy tudok átmenni geun-oh mine-ba? mert van az a nagy kau de az zárva van. pedig át kéne jutnom emrt van egy küldetés, amihez át kéne menni oda.
  • Teddiee
    #8999
    Ban egy lvl 13as knightom, jó lesz az nekem :)
  • DamageAdept
    #8998
    Ha szereted az idegtépő horrorokat mindenképpen... ha előreláthatólag szeretnél a játékba beleölni súlyos hónapokat akkor csak rajta.^^
  • v150r
    #8997
    még mindig kalhun
  • Shaosuke
    #8996
    Evil mind of Ban-go eventnél mit kell csinálni?
  • grimus
    #8995
    az aláírást elrontottam, igazából ez a mage(mag-e) jelentése benne:
    "Ha ránézel egy nem biztosan megállapítható magra, akkor benned is felvetődik: Mag-e, vagy nem mag-e?!" :-)
  • shaime01
    #8994
    hát igen végülis az aláirásodban a mage az nem mage-t jelent xD
  • grimus
    #8993
    Én warriorral, viszont egy mage bot van a kezemben, amire húrt feszítettem, és azzal nyilazom az ellenséget...
  • Teddiee
    #8992
    Te melyik kasztal nyomod?
  • grimus
    #8991
    igen... vagy nem?! Miközben mégis? Ha szeretsz színes gömböket lődözni, akkor mindenképp... Van piros, kék, és kékebb...
  • Teddiee
    #8990
    Magician-al érdemes menni?:)
  • Shaosuke
    #8989
    Evil mind of Ban-go eventnél mit kell csinálni?
  • grimus
    #8988
    óó, igen? És akármilyen szintű fegyver után?
  • DamageAdept
    #8987
    ha direkt akarod eltörni akkor menj oda fortban a storage melletti blacksmith-hez mondd azt neki hogy destroy item tedd be a választott cuccot és nyomd meg a gombot. ha véletlenül akarod eltörni húzogass bele attack talizmánokat vég nélkül csak hát ez a módja pénzbe kerül... ha a blacksmithnél töröd be akkor revision stone-t kapsz érte
  • shaime01
    #8986
    ÉN IS EL AKAROM TÖRNI! :)
  • ronesz
    #8985
    a lehetosegek tara vegtelen...
  • Teddiee
    #8984
    Eltörni? :S
  • Shaosuke
    #8983
    hogy lehet eltörni a fegyverünket?
  • Teddiee
    #8982
    Akkor inkább csinálok új karaktert :D
  • DamageAdept
    #8981
    Meg lehet de kell hozzá egy elég drága Name Change scroll^^
  • Teddiee
    #8980
    Hi. Láttam hogy van a játékban name meneger. Meg lehet változtatni ott a karakterem nevét?
  • blbogus
    #8979
    oké köszi
  • Doma #8978
    Üzenetfejléc szín.
    A beállításoknál lehet változtatni, de csak VIP SG tagok állíthatják át. Bővebben a VIP jogok felvétele pont, amikor be vagy jelentkezve bal oldalon a fórum főmenünél.
  • blbogus
    #8977
    vagy ez vmi megkülönböztetés? hmm...
  • blbogus
    #8976
    Doma lécci áruld el h lehet az egész izés csikom egyszinű mint ahogy neked szürke. köszi :)
  • blbogus
    #8975
    mizu mostanában boyz?
  • Dodokacsa
    #8974
    nem lenne rossz
    egy 20-30 pontot tudnék máshova tenni
    de sztem nekünk nem jár ilyen, bár az utóbbi időben ránk is odafigyelnek (ha szar eventek is, de azokból sok, új server, pvp, stb.)
  • Doma #8973
    Úgy értem ahogy írtam
  • Curbuncle
    #8972
    Este volt, nem láttam kinek a nevére nyomom a "válasz erre" opciót.
    Egyéb észrevétel?
  • grimus
    #8971
    Találtam egy táblázatot az explosive blow-hoz :-)
    http://kalonline.cryangel.pl/index.php?id=bronie
  • v150r
    #8970
    mármint ezt hogy érted (sob)?
  • Doma #8969
    Koreai szerveren dec 12-től január 3-ig, megint lesz snow event, plusz a Jézuska rak nekik a Prophet alá egy Stone of Birth-t

    Lehet titkon reménykedni.
  • v150r
    #8968
    igen, jól tudom. ez az én végzetem.
  • DamageAdept
    #8967
    Te vagy a megmentőnk
  • v150r
    #8966
    abban h te 5-6 ot mondtál és az valójában 4.
    asszem bővebben ki kell fejtenem majd a dolgokat...
  • DamageAdept
    #8965
    Köszi. És ez miben üt el attól amit én mondtam?
  • Curbuncle
    #8964
    4 magical/attack tali erejéig 100%-os a ráhúzhatóság. Uátna már csökkenhet az endurance vagy törhet a fegyver. A legmagasabb talizott fegyver amit eddig láttam, az 17 attack tali / 17 eb / 7-es accuracy-val volt megáldva. Az felett international szerveren még nincsen mód talizni.
  • DamageAdept
    #8963
    mikor ráhúzod a talidat a botra úgy 5-6ig fehéren írja a kis felugró ablakban a vakert aztán mikor pirossal írja azt jelzi megvan az esélye hogy eltörik a fegyver, elsők közt csak lejebb viszi a endurance-t, azt fixing tool-val helyre tudod állítani. aztán ha sikerül akkor bódogtág^__^
  • Doma #8962
    Hanin
  • Pemack
    #8961
    sziasztok, most töltöttem le a játékot és ki szeretném próbálni, az lenen a kérdésem, hogy melyik serveren van a legtöbb magyar?