12892
  • v150r
    #9365
    "elnézést kérünk minden kedves hallgatóinktól, de meg kell szakítanunk adásunkat, rendkívüli híreinket hallják:
    egerben egy fiatalembert sürgősen a helyi elmegyógyintézetbe szállítottak.
    kosarastársai szerint a meccs közben hirtelen megváltoztak V.Attila arcvonásai, majd kidüllett szemekkel a közeli csatornafedél felé futott, közben hangosan a "LÁDA, LÁDA!" szót ismételgette. miután a puszta kezével feltépte a súlyos öntött vasdarabot, azt a feje fölé tartva megindult a vendég kosárcsapat felé és torka szakadtából ezt üvöltötte: "HÍLELJETEK! ÖSSZELÚROLOM ŐKET", majd a menekülő játékosok közé dobta a csatornafedelet, ami a labdát a kezében tartó játékos lábára esett, amely így szilánkokra törött. miután az elguruló labdát a kezébe vette, ismét ordibálni kezdett: "DROP! DROP! G50! KAPTAM G50-ET! GAZDAG VAGYOK!". ezután játékostársai lefogták, de még úgy is szavakat motyogott: "KÖRBEKERÍTETTEK A PINGVINEK! MEGHALOK! GYERTEK, HÚZZÁTOK EL ŐKET INNEN! NE ENGEDJÉTEK! NINCS PÉNZEM REBIRE! MEGHALOK! MEGHALOK! MEGHALOK!
    majd ezt ismételgette mindaddig, amíg a mentőszolgálat ki nem érkezett a helyszínre.
    egyéb személyi sérülés nem történt, viszont jelentős kár keletkezett az önkormányzati tulajdonú kosárlabdapályában.
    rendkívüli híreinket hallották, köszönjük figyelmüket, legközelebb fél óra múlva jelentkezünk a friss hírekkel"
  • DamageAdept
    #9364
    Majd a hírekben:)
  • v150r
    #9363
    mi a rák van veled? egyáltalán látunk még?
  • ThedarkmanHUN
    #9362
    Most akkor kell a cucc v. nem?
  • Ascyra
    #9361
    Hali! Eddig nem voltak képesek megcsinálni a netet suliban. Mindenkinek Boldog új évet stb. Most mek cs-zni mivel mást nem lehet csinálni itt:(
  • Dodokacsa
    #9360
    igen, amit ő kiüt annak, te x%-át megkapod, de ez csak akkor működik, ha mindketten online vagytok
  • v150r
    #9359
    jah... hátő, mondjuk. de fingom sincs, soha nem érdekelt különösebben. de kb annyit.
  • blbogus
    #9358
    mongyuk ien reakciot vártam ThedarkmanHUN: "köszi. mindent megteszek azért hogy embertársaimat boldogabnak láthassam.. mellesleg ha neked is szükséged van vmire nyugottan szolj és neked is szivesen segitek" erre én: "ugyan nem szeretném ha az igazán rászorulok helyett nekem adnád felesleges cuccaidat de azért naon köszönöm.. és ismét RESPECT!!"
    vmi iesmi :)
    hát nem szuper?
  • diegho
    #9357
    hm. diák már nem leszek 30. szinten... amúgy a kard amit linkeltem:
    G40
    sebz: 104-146 +25
    +2 erő
    Blow (8) 228-337 14%
    next level: 8>9 : 18%
    endurance 20/20

    na ez szerintetek mennyit ér? (halkan jegyzem meg 80k-ért vettem :D )

  • ThedarkmanHUN
    #9356
    Félreértettél=) a 100k nem egy mobbol, hanem kb napi 100k-t kiut, én akkor 10k-t keresek? vagy 5k-t?
  • v150r
    #9355
    ha szörnytől kap 100k-t az elég érdekes lenne :D
    amúgymeg 5 v 10%
  • ThedarkmanHUN
    #9354
    lol Oo
    mégsem XD
  • ThedarkmanHUN
    #9353
    Piszkálodjunk:P nagy ''d'' betu a nevemben:P
  • ThedarkmanHUN
    #9352
    Emlegetnek?:D
  • blbogus
    #9351
    állati II
    álmomban sem hittem h az emberek ien rendesek is tudnak egymással lenni
    respect ThedarkmanHUN
  • ThedarkmanHUN
    #9350
    Tegyuk fel tanár vok, és van diákom, o keres 100k-t, én mennyit kapok?:P
  • v150r
    #9349
    minden városban van egy ún. manager nevű npc is, akinél tanárt fogadhatsz. tanár lehet barát, vagy csak egy ismeretlen arc is viszont érdemes olyat választanod tanárnak, akit ismersz (minden esetben ember a tanár, a manager csak az az npc, aki jóváhagyatja a szerverrel, h az xy nevű karakter a te tanárod). ha van tanárod, akkor a 15. szinten 15e geon-t, a 30. szinten 30e geon-t kapsz. a tanárod is. a normálisabb tanárok vagy a felét, vagy az egészét odaadják. vagy ha nem, akkor viszont vesz neked egy csomó cuccot. persze van aki semmit sem ad, és csak zsebeli a pénzt, esetleg válaszol 1-2 kérdésedre.
    a tanár kap abból a pénzből is, amit összegyújtesz, viszont azt pluszba adja a rendszer, és nem a diáktól veszi el.
    ha úgy döntesz, hogy megszünteted a tanári viszonyt 30. szint alatt, és új tanárt választasz, akkor nem fogsz kapni pénzt.
  • ThedarkmanHUN
    #9348
    Figyu, jobb otletem van, oda adom az accountom, lvl35 ijász,full g46+g42 jo bow majdnem g10-es panther sok péz, csak a névvel lehet bajod me ArChErHUN a neve, na szal ha érdekel vegyél fel msn-re,[email protected]
  • diegho
    #9347
    jah és még1 kérdés. mi ez a tanár/diák dolog a játékban?
  • diegho
    #9346
    szerintetek ez a kard mennyit ér?

    kard

  • Dodokacsa
    #9345
    pont ezt akartam írni
  • ThedarkmanHUN
    #9344
    +full g42-t ingyen!
  • ThedarkmanHUN
    #9343
    Kapsz 10/7/3agi rtb-t ha irsz pm-et!
  • DamageAdept
    #9342
    Mi lenne ha te meg az öcséd, vagy az öcséd meg te csinálnátok két kibszott reget a fórumra? nem vagytok egy ember...sok minden másként lenne...váltsátok meg a világot plz
  • Cnensus
    #9341
    jah kezdem 1 uj karit..
    HaKiMeRaLyAnn a neve:PP
    sikerult 50 perc alatt 5 szintet fejlodni :S xD
    mst dodora varok h. fentlegyen és elkuldje a pénzemet..
    abbol veszek full g42-t.. ha valki tud jo chualte bowot adni azt megkoszonném sot lehet h. meg is veszem kisseb oszzeg fejében..
    nah bb
  • Doma #9340
    Kicsit azért el kéne gondolkodni, hogy ki rakta ki közszemlére azt az idt/passot!
    Innentől kezdve, butaság ujjal mutogatni!
    Amikor kaptam a privit hogy töröljem a hszt, már láttam hogy vagy 20-30 perce volt beírva. Szal nem meglepő hogy ez lett a vége.
    Ronesz amit beírt azon meg csak mosolyogtam egyet mert kb ezt a reakciót vártam tőle.
    Azt nem vágom, hogy miért nem veszitek észre hogy cukkol mindenkit? Szerintem még arra is lusta volt egyébként hogy ránézzen az accra :P
    Szal kezdjetek egy új karit, aztán ha kell valami motyó tuti kaptok csak kérjetek itt a forumon.
  • blbogus
    #9339
    állati
  • Bucser
    #9338
    Számomra nem hihetetlen.... Valahogy már meg sem lepődök:D
  • v150r
    #9337
    azért ez hihetetlen számomra, h te mindig ilyen vagy. és ezt vedd ahogy akarod.
  • ronesz
    #9336
    igen en hackeltelek meg benneteket h beirjatok az idt meg a passt gratulalok...
    egyebkent megegyszer felhivom a figyelmed arra h elfelejtettem mar, bar azzal en is egyetertek h kezdj ujat mert attol h csak en vallaltam fel nyiltan h lattam attol meg mas is tudhatja...
    az meg a masik kerdes h szerinted mennyire van raszorulva egy 65os vaga a te kis szar g42 archer cuccodra?
    ennyi volt a tudatlanok kiokositasa mara, egyebkent megkesve is de buék :)
  • DamageAdept
    #9335
    Biztos direkt csinálják;)
  • Dodokacsa
    #9334
    minden fórumozó nevében szólok :) lécci te is, meg öcséd is figyeljetek már oda arra, mit is írtok...
    "Y-lonnal" = ipszilon-lonnal lol? (de ez csak egy a sok közül :D)
  • Cnensus
    #9333
    rnah ittmost ÉN, nempedig ocsém... nah.
    ronesz itt a nagy hekkerpalánta vagy mi? nemhinném h. annyira kocsog lenne hisz hamar hekkerkedik biztos tud arrol a progirol ami ip alapjan beazonosit meg gondolom a Seyes programokrol is hallott meg biztos nemszeretne tepsiben alukálni Y-lonnal a hasán...
  • DamageAdept
    #9332
    ezesetben hogy 34es és dodónál van pár cuccod, véleményem szerint (máramennyire neked számít:)) kezdj egy újat, feltéve hogy játszani akarsz;)
  • Cnensus
    #9331
    freez: varom szeretettel a cuccaimat..
    ui.: szentetek folytassam az archeremet ami olyan accon van amit ronesz is tudot vcagy kezdjek 1 ujat? az archer az 34es..
  • DamageAdept
    #9330
    Boldog új évet mindenkinek aki szereti
  • Dodokacsa
    #9329


    parasztos megoldás, de jó lesz mikre jó a paint
  • Bucser
    #9325
    próbáld újra makrókkal:D mert az SG újraformázta:D
  • Silversting
    #9323
    B.U.É.K mindenkinek és Droppokban Gazdag Új Évet Kívánok!!!
  • THeArrow
    #9322
    B.u.é.k 2007ben is :)