12892
  • v150r
    #9405
    mert? :)
  • ThedarkmanHUN
    #9404
    Ezt pont töled nem vártam
  • Chamber
    #9403
    Ha jól sejtem akkor vagy a Kalencyben vagy vmilyen droplist.txt-ben találtál csoportokat (group) hogy melyik szörny milyen cuccokat dobhat.
    Ha ez érdekel akkor írd be itt alul a keresőbe hogy group % és olvasd el az ehhez kapcsolódó hozzászólásokat (az #5886-ost pl én írtam hogy amennyire én tudom, így működik a drop kalban).
    De amúgy tök mind1 hogy hányasával szeded össze a szörnyeket 1xre akkoris egyet ölsz ha 5 másik üt (max az 5 másik agyonüt és akkor nemlesz drop mert behalsz xD
    Szal ez így baromság ahogy te elképzelted, azok a csoportok egyáltalán nem arra vonatkoznak hogy csoportokban kell ölni a szörnyeket.
  • v150r
    #9402
    nem hozzád, te núb
  • DamageAdept
    #9401
    te mostanakkor kihez beszélsz?
  • v150r
    #9400
    az ilyen elmebeteg elborult hülyegyerekeket ott kell hagyni a faszba.
    jellemző, hha esetleg tévedett, vagy nem nyer, vagy valami, akkor azonnal láma, núb, stb.
  • diegho
    #9399
    de végülis igazad van, egy igen és egy nem beírása sokkal rövidebb lett volna mint az amit írtál... nem baj, azért ne sírj, végülis te vagy itt az agy ;)
  • diegho
    #9398
    kösz látom te vagy az agy! ennyit rólad...
  • ThedarkmanHUN
    #9397
    Egy egyszeru szo! FAQ!!!!!!!!!
  • diegho
    #9396
    trinket-be milyen tali való? tow?
  • diegho
    #9395
    jah ha arra a kérdésemre gondolsz akkor az kérdés volt nem kijelentés és mivel itt mindenki csoportokról beszélt hogy akkor több az esély ezért kérdeztem, de mint látható kérdőjel van a mondat végén.
  • diegho
    #9394
    nekem sikerült félreértelmezni? én semmit nem olvastam erről és semmit nem értelmeztem félre mivel a semmit amit nem olvastam el azt nem lehet félreértelmezni... szóval nem értem miről beszélsz :S
  • ronesz
    #9393
    asszem a kalencyben mar fel van dolgozva az a szoveges fajl amit droplistkent terjesztenek es amit neked sikerult totalisan felreertelmezni...
    csak azert nem mondom meg h h mukodik mert en se tudom/nem is erdekel :)
    egyebkent meg oljel ha nem esik akkor olj tovabb ha pedig esik akkor orulj h esett ne ugy allj hozza, h na most megolok 5000 ilyen mobot, mert akkor mar esnie kell a % szerint, mert akkor oruletesen sok csalodas fog erni ebben a jatekban :)
  • DamageAdept
    #9392
    Ezt a dropp ügyet senki sem tudja hogy működik, gondolom hol találtad a csoportokról a leírásokat...de nem ilyen egyszerű...csak a készítők tudják ott messze...találgatni felesleges
  • diegho
    #9391
    engem is érdekelne hogyan van ez a dropp dolog... ha több monstát gyűjtök magam köré és egyszerre ütnek akkor nagyobb az esély a droppra mintha egyesével ütöm le őket?
  • ronesz
    #9390
    biztos velem van a problema de nagyon nem ertem h mit ertesz te "2-es csoport" alatt szal ha ugy erzed akkor bovebben is belemehetsz a dologba mert azt hiszem te vmit irtozatosan felreertettel :)
  • diegho
    #9389
    inkább leszek guild nélkül mint ilyenekkel egy csapatban... aki nem tud normálisan egy mondatot elmondani azt csak sajnálni tudom... a többiekkel nem volt semmi bajom.
  • diegho
    #9388
    tegnap éjjel léptem ki. gyulimuli a karakterem neve

    már nem tudom ki okoskodott, de nem tud érdekelni. segített valami küldetést megcsinálni, mert a mission logba nem az volt írva amit csimálni kellett volna. nem kértem tőle segítséget, 1 órát mászkáltunk mire kiderült mi a gond, utána megkaptam a küldetést lvl 30 government amikor a 3 petíciót össze kell szedni, na ott nekem nem változott a quest ablakban semmi, mintha megse kaptam volna... szóval ott a 3 embert meg kell keresni kettőhöz odavitt akik egymás mellett állnak... de láttam valami árusnál ott mellettük hogy árul valamit ami nekem kell gondoltam elnézek hozzá a 3.-at úgyis tudom hol háll odatalálok, erre elkezd oltani hogy mekkora gyökér vagyok hogy nem megyek vele, mondom tudom hol áll, azt mondja lófaszt és ha már ennyit szenvedett velem akkor csimáljam amit mond, ezt kb olyan stílusban mintha a kutyájával beszélt volna... poénra vettem nem érdekelt, majd megkérdezem tőle mennyit érhet a kardom. megmutatom neki azt mondja ez fos... mert nem ad +4 erőt +3 health-ot és +2 agi-t mint az övé, viszont jóval többet sebez :S hát mondom mire jó a +4 erő? mikor 60 felett sok pontonként van csak +1otp/attack? ekkor elkezd oltani hogy milyen lúzer vagyok mert minden egyes erőpont ad +1 otp-t és +1 sebzést és +12 életerőt :D mondom akkor ha kiveszem a tigert ami ad bőven akkor sokat csökken a sebzésem ugye? elkezdi igen. kiveszem. csökkent 1-et a sebzésem... mondom videót vegyek róla ahogy kiveszem? hogy lássa mi változik. akkor megint jött az oltás hogy milyen láma vagyok mert nem értek hozzá... Vertigo volt vagy melyik. na itt mondtam hogy bocs de túl gyökér vagy és nem süllyedek le a szintedre és kiléptem a fenébe... jah meg azt mondja hogy a kardja 12% blowot ír de valójában 17%... na ennyi
  • grimus
    #9387
    A droppról még annyit, hogy ez partyban is így működik? Ha 2 mod droppol valami, partyban 2 személy 2 különböző mobot öl egyszerre, akkor az is 2-es csoportnak számít?
  • Silversting
    #9386
    Diegho mikor voltál TurulBird-s? Mert amióta én itt vagyok mindenki korrektuk viselkedik velem és a többiekkel is. Volt egy pár rossz arc, de ők pár nap múlva repültek is, vagy önszántukból távoztak.
  • diegho
    #9385
    ez engem is érdekelne, mert érdekes módon abbamaradtak a droppok, 3 napja semmit nem dobnak, előtte ugyanott minden nap 2-3 sbwb, g37+2 kard, stick stb.
  • diegho
    #9384
    voltam pár napig turulbird-ös, de miután elkezdtek nekem olyan dolgokról mesélni hogy minden erőpont ad +1otp-t és +1sebzést, +1 health +100hp-t ad stb. kicsit elgondolkodtam azon hogy ugyan jó helyre kerültem-e és kiléptem inkább.

    egy kérdésem van: trinket-be milyen tali való? tow? és hogyan is tudom beletenni, a pub-nál a srácnál?
  • grimus
    #9383
    Lenne egy fura kérdésem:
    Mikortól számít több szörny egy csoportnak? Ez a droppok miatt lenne fontos...
    Mondjuk ha kettő elindul felém, már az indulás pillanatában ők egy kettes csoportot alkotnak?
  • ThedarkmanHUN
    #9382
    Kossz a jo kivánságot:P
  • DamageAdept
    #9381
    A hiba az ön fejében van...kérem kapcsojja ki
  • shaime01
    #9380
    már csak silkbe legyél ennyire sikeres.. :P
  • ThedarkmanHUN
    #9379
    De azoknak nyomos okuk volt...(hack/blokk stb)
  • ThedarkmanHUN
    #9378
    Jol gondolod=)
  • v150r
    #9377
    sztem te vagy az a játékosok közül, aki a legtöbbször hagyta abba, illetve kezdte újra a játékot :D
  • ThedarkmanHUN
    #9376
    Szivesen, orulok hogy tudtam segiteni.
  • Syro
    #9375
    Vazz annyiszor haltam meg hogy lvl 52 egy deka xp-m sincs.... most megitn meghaltam és semmi xp-m nincs kicsit kezdek már ideges lenni... lassan 2 hónapja csinálom ezt
  • Cnensus
    #9374
    v150r darkman arra gondolt h. barki kerne akk én ne adjak cuccot..
    itt is megkoszonom kedvesseged darkman és az accot nem adom ki:PPP tobbi priviben ;)
  • v150r
    #9373
    ő nem ilyen, úgyh ezt el is felejtheted
  • ThedarkmanHUN
    #9372
    Mondom accot oda adom azután átpakolhatod mert én végleg abbahagytam
    UI:az ien priviket hogy "vmit nekem adj" stb.stb.stb... lécci mellozni, elore is thx! rem tudja az akire gondolok=)
    -----
    Neked meg privben leirom a tudni valokat!
  • v150r
    #9371
    ez egyébként azoknak vicces főleg, akik ismerik ascyra-t :)
    mert van valóságalapja is a leírtaknak :D. nem mind, de van :)
  • v150r
    #9370
  • Cnensus
    #9369
    ui.: a nevem a jatekban HaKiMeRaLyAnn
  • Cnensus
    #9368
    nah sry h. nem irtam..
    a acc vagy a cucc??
    igazabol az acvc nem kell csk a bow meg a g42bol az armor...
    mert mar valmikor vettem +2 agis cuccokat de a felso az hianyzik belole meg 1 jo bow is kéne..
    nagyon rendes vagy h. felajanlottad ezeket a dolgokat..
    koszii
  • Brutal
    #9367
    XD XD XD XD nagggyon beteg :)))))
  • Silversting
    #9366
    XD XD XD
    Te súlyos elmebeteg vagy (ne vedd sértésnek, inkább dícséretnek)!!! Fél órán keresztül csak röhögtem!!!